اعضای دعوت شده به مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک مشخص شدند
ورزشی
بزرگنمايي:
راه ترقی- مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک در حالی فردا ششم شهریورماه برگزار
میشود که فرایند ثبتنام از کاندیداها از امروز چهارشنبه (پنجم مرداد ماه)
آغاز شد و تا 20 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.
اعضای دعوت شده به مجمع که حق رای در مجمع انتخاباتی را دارند
و دعوتنامه رسمی حضور در مجمع را از سوی کمیته ملی المپیک دریافت
کردهاند، 58 نفر و به شرح زیر هستند:
1- سیدحمید سجادی (وزیر ورزش)
2- سیدرضا صالحی امیری (رئیس کمیته ملی المپیک)
3- طاهره طاهریان (نایب رئیس کمیته ملی المپیک)
4- فضلالله باقرزاده (نایب رئیس کمیته ملی المپیک)
5- کیکاوس سعیدی (رئیس آکادمی ملی المپیک)
6- محمود خسرویوفا (رئیس کمیته ملی پارالمپیک)
7- سیدنصرالله سجادی (کارشناس خبره در امور بازیهای المپیک)
8- مجید شایسته (کارشناس خبره در امور بازیهای المپیک)
9- مجید کیهانی (کارشناس خبره در امور بازیهای المپیک)
10- فریبا محمدیان (کارشناس خبره در امور بازیهای المپیک)
11- مهین فرهادیزاد (کارشناس خبره در امور بازیهای المپیک)
12- حمیده عباسعلی (نماینده ورزشکاران المپیکی)
13- بهداد سلیمی (نماینده ورزشکاران المپیک)
14- مجتبی عابدینی (نماینده ورزشکاران المپیکی)
15- سجاد گنجزاده (نماینده ورزشکاران المپیکی)
16- محمد باقریمعتمد (نماینده ورزشکاران المپیکی)
17- زهرا نعمتی (نماینده ورزشکاران المپیکی)
18- پیمان فخری (نماینده مربیان و داوران المپیکی)
19- سولماز عباسی (نماینده مربیان و داوران المپیکی)
20- سرتیپ دوم جمشید فولادی (رئیس اداره ورزش و آمادگی جسمانی ستاد کل نیروهای مسلح)
21-محمد علیپور (رئیس فدراسیونهای انجمنهای ورزشی)
22- محسن رضوانی (رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو)
23- هادی ساعی (رئیس فدراسیون تکواندو)
24- مجید هنرجو (رئیس فدراسیون اسکیت)
25- جواد داوری (رئیس فدراسیون بسکتبال)
26- حسین ثوری (رئیس فدراسیون بوکس)
27-محمدرضا پوریا (رئیس فدراسیون بدمینتون)
28- هاشم اسکندری (رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد)
29- غلامرضا نوروزی (رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی)
30- غلامرضا شعبانی بهار (رئیس فدراسیون تیر و کمان)
31- مهرداد علی قارداشی (رئیس فدراسیون تنیس روی میز)
32- ابراهیم نوزایی (رئیس فدراسیون چوگان)
33- مرتضی قربانی (رئیس فدراسیون تیراندازی)
34- مسعود خلیلی (رئیس فدراسیون سوارکاری)
35- مهدی گودرزی (رئیس فدراسیون سه گانه)
36-- مسعود سلیمانی (رئیس فدراسیون اسکواش)
37- علیرضا سهرابیان (رئیس فدراسیون قایقرانی)
38- سیدحسن طباطبایی (رئیس فدراسیون کاراته)
39- عباس اورسجی (رئیس فدراسیون کبدی)
40- علیرضا دبیر (رئیس فدراسیون کشتی)
41- رضا زارعی (رئیس فدراسیون کوهنوردی)
42- حمید عزیزی (رئیس فدراسیون گلف)
43- محمدرضا داورزنی (رئیس فدراسیون والیبال)
44- مهرعلی باران چشمه (سرپرست فدراسیون ورزشهای پهلوانی و زورخانهای)
45- حسن بابوئی (رئیس فدراسیون ورزش دانشآموزی)
46- هادی بشیریان (رئیس فدراسیون ورزشهای دانشگاهی)
47- افشین ملایی (رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی)
48- امیر صدیقی (رئیس فدراسیون ووشو)
49- بهرام قدیمی (رئیس فدراسیون هاکی)
50- علیرضا پاکدل (رئیس فدراسیون هندبال)
51- جواد رمضی (رئیس فدراسیون ورزشهای کارگری)
52- داوود عزیزی (رئیس فدراسیون تنیس)
53- هاشمی صیامی (رئیس فدراسیون دو و میدانی)
54- آرش میراسماعیلی (رئیس فدراسیون جودو)
55-عباس نظریان (رئیس فدراسیون اسکی)
56 حسن تامینی (رئیس فدراسیون شطرنج)
57-نماینده باشگاههای ورزشی- نساجی مازندران
58- نماینده باشگاههای ورزشی- آرارات
لینک کوتاه:
https://www.rahetaraghi.ir/Fa/News/361820/