راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

رییس هیات اندیشه‌ورز بسیج کارگری سیستان و بلوچستان: با تفکر بسیجی و کار جهادی بر مشکلات و چالش ها غلبه خواهیم کرد

راه ترقی - رییس هیات اندیشه ورز بسیج کارگری و کارخانجات سیستان و بلوچستان گفت: در شرایط تحریم ظالمانه دشمنان بر علیه ملت ایران، تفکر بسیجی و کار جهادی می تواند راهگشا و عامل غلبه بر مشکلات و چالش ها باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:بسیج در تمامی عرصه ها کارنامه درخشانی داشته است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با فرمانده سپاه روانسر گفت: بسیج با حضور در تمامی عرصه‌ها از جبهه‌های دفاعی تا سازندگی و فرهنگی کارنامه‌ درخشانی را به همراه دارد که این نشان از اخلاص و مردمی بودن بسیج است.

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز : تقویت تولید داخلی قطع وابستگی به خارج را در پی دارد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از مجموعه تولیدی قطعات خودرویی همکار شرکت های تولیدی سایپا و ایران خودرو در ساوجبلاغ گفت: تقویت تولید داخلی قطع وابستگی به خارج را در پی دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: بهره‌مندی از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی افزایش می‌یابد

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با توجه به ظرفیت های جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف همکاری، تعامل و بهره مندی از این ظرفیت های در کار و تولید استان ضروری است و باید افزایش یابد .

اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی استان البرز در سال جاری ابلاغ شد

راه ترقی - در جلسه معاون اشتغال تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز که با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی و بانک های عامل در این اداره کل برگزار شد، اعتبارات مربوط به تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی سال ۱۴۰۱ ابلاغ شد.

انجام ۱۶۷۳ مورد بازرسی از کارگاه های استان خراسان جنوبی

راه ترقی - در سه ماهه سال جاری ۱۶۷۳ مورد بازرسی از کارگاه های مشمول ماده ۸۵ قانون کار صورت گرفته است . این بازرسی ها در قالب بازرسی های ادواری و موردی از کارگاه های مذکور انجام و در مجموع منجر به صدور ۱۵۶۷ مورد ابلاغیه رفع نقص گردیده است .

بسته خدمات اشتغال و کارآفرینی استان البرز معرفی شد

راه ترقی - در جلسه کمیته ذیل کارگروه اشتغال استان البرز که با حضور مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و معاون اشتغال این اداره کل و نمایندگان فرمانداری ها، سازمانها و نهادهای مرتبط با حوزه اشتغال برگزار شد، بسته خدمات اشتغال وکارآفرینی استان معرفی شد.

بنگاه های اقتصادی سیستان و بلوچستان نسبت به تکمیل فرم‌های خوداظهاری در سامانه پایش کار اقدام کنند

راه ترقی - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تمامی کارگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی استان در اسرع وقت و با نهایت دقت، نسبت به خودارزیابی و تکمیل فرم‌های خوداظهاری سامانه «پایش کار» اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جشنواره توت فرنگی: برگزاری این جشنواره ها دست دلالان را کوتاه می کند

راه ترقی - جشن شکرگزاری و جشنواره توت فرنگی در روستای گردشگری شیان از توابع بخش سیروان، با حضور استاندار کردستان، نماینده مردم سنندج دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، فرماندار سنندج، جمعی از مدیران ارشد استانی و اصحاب رسانه، مسافرین، گردشگران و اهالی روستای شیان برگزار شد.

بررسی میدانی شرایط عملیاتی شرکت هواپیمایی آسمان در بازدید سرپرست وزارت رفاه‌

راه ترقی - دکتر محمد هادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱، در بازدیدی از پیش اعلام نشده با حضور در مجموعه فرودگاه مهرآباد تهران پس از بازدید میدانی از ناوگان عملیاتی و سامانه های پشتیبانی شرکت هواپیمایی آسمان، ضمن حضور در دفتر مرکزی آسمان گزارش آخرین وضعیت این شرکت در بخش های مختلف را از مدیرعامل آسمان دریافت کرد.

سرپرست بهزیستی گیلان: استان گیلان در مبارزه با مواد مخدر رتبه هفتم را در کشور دارد

راه ترقی - سرپرست بهزیستی گیلان با بیان این که گیلان در مبارزه با مواد مخدر رتبه هفتم را در کشور دارد، گفت: بسیاری از فرزندان مهارت نه گفتن را ندارند و افزایش اعتمادبه‌نفس و فرهنگ‌سازی در حوزه اعتیاد از مؤثرترین اقدام در جهت کاهش معتادین است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید باید به یک فرهنگ تبدیل شود

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید باید به یک فرهنگ تبدیل شود و از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی در این زمینه بهره برداری مطلوبی به عمل آید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: از برنامه های اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر حمایت می‌کنیم

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در «نشست نه به اعتیاد» گفت: از هر برنامه‌ای که در راستای اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر باشد حمایت می کنیم.

جشنواره تجلیل از واحدهای اقتصادی فعال در مسئولیت اجتماعی در استان البرز برگزار می شود

راه ترقی - دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره فعالان اقتصادی در مسئولیت های اجتماعی البرز از برگزاری جشنواره تجلیل از واحدهای اقتصادی فعال در مسئولیت اجتماعی در استان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: یکی از حربه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسیله اعتیاد است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: مسئولان و همه‌ اقشار جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان باید هوشیار باشند تا در دام مواد مخدر گرفتار نشوند، چرا که یکی از حربه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسیله اعتیاد است. ‏

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: هیات اندیشه ورزی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ایجاد می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ایجاد هیات اندیشه ورزی تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز به منظور بهره مندی از تجارب پیشکسوتان و کارشناسان برگزیده حوزه های تخصصی این اداره کل در استان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: نگاه به بخش تعاون باید علمی و واقع بینانه باشد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: باید با نگاه علمی به سمت تشکیل تعاونی های موفق با دو مولفه ایجاد ارزش افزوده و توزیع عادلانه آن حرکت کنیم.

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز : ترغیب، کمک و تشویق کارآفرینان منجر به اشتغال زایی می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به لزوم حمایت از مشاغل خانگی گفت: ترغیب، کمک و تشویق فعالان این عرصه به شغل‌سازی برای جامعه منجر می‌شود‌.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

راه ترقی - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه(کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه در تشریح رسالت های وزارت کار: منابع و نیازهای جامعه برای بهبود همه جانبه کیفیت زندگی مردم انجام می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ماموریت ها و رسالت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بحث ایجاد اشتغال و کارآفرینی، تنظیم مناسبات روابط کار، امور اجتماعی و فرهنگی جامعه کار و تلاش و ایجاد بسترهای مردمی کردن اقتصاد در حوزه تعاون را تشریح کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر: مربیان آموزش فنی و حرفه ای رکن توسعه اشتغال در جامعه هستند

راه ترقی - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: مربیان آموزش فنی و حرفه ای میراث گرانقدر جامعه اند که به عنوان قشری ایثارگر و فداکار، مسئولیت بزرگ آموزش و تعلیم جوانان و افراد جویای کار را در جهت ایجاد اشتغال پایدار بر عهده دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: اقدامات ما باید مبتنی بر دانش و پژوهش باشد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: نوآوری، ایجاد ارزش افزوده بالا و انطباق با اقتصاد مقاومتی به عنوان شاخصه های مهم باید در طرح های پژوهشی مد نظر محققین باشد.

معاون آموزش سازمان فنی و حرفه ای در زنجان: آموزش ۵۰۰ هزار نفر از مددجویان در دستور کار سازمان فنی‌ و حرفه‌ای قرار گرفت

راه ترقی - معاون آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: آموزش ۵۰۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد در دستور کار سازمان فنی‌ و حرفه‌ای قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان:کارجویان و کارفرمایان درسامانه "جستجوی شغل" ثبت نام کنند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سامانه جستجوی شغل، با هدف کاهش هزینه ها، بهبود و انسجام در عملکرد کاریابی ها و در نهایت افزایش اشتغال، ایجاد شده است.

بررسی میدانی مشکلات ۲ شهرستان استان اصفهان توسط سرپرست وزارت کار

راه ترقی - دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت سیزدهم به استان اصفهان، با سفر به شهرستان‌های نجف آباد و تیران و کرون به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور، ضمن دیدار و گفت‌وگو با مردم، مسائل و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کرد.

میدان میوه‌ و‌ تره‌بار شهرداری گلدشت افتتاح شد

راه ترقی - در جریان بیست‌و‌پنجمین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان، دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور، میدان میوه و تره‌بار شهرداری گلدشت را افتتاح کرد.

۲ هزار میلیارد تومان سهم استان یزد از تسهیلات اشتغالزایی است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به این که برای ایجاد اشتغال دستورالعمل های تسهیلات پایدار روستایی و عشایری از منابع بازپرداختی آماده شده که بزودی ابلاغ می شود، گفت: سود ۶ درصد، دوسال مشارکت، یک سال تنفس و بازپرداخت ۶ ساله از مزایای این تسهیلات است.

تکریم مراجعین و صدور آرا سازشی در اولویت مراجع حل اختلاف کرمانشاه قرار دارد

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست تخصصی با کارشناسان روابط کار گفت: تکریم مراجعین و صدور آرا سازشی در اولویت مراجع حل اختلاف قرار دارد.

اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر

راه ترقی - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در سال ۱۴۰۰ ( موضوع بند ج ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه) اطلاعیه ای صادر کرد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه خوارزمی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز

راه ترقی - تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه خوارزمی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز به منظور بررسی علمی از عمق بخشی به ادراک مسائل و مشکلات استان در حوزه های کارآفرینی و اشتغال، روابط کار، تعاون، رفاه و امور اجتماعی و انجام مطالعات راهبردی و پیاده سازی هوشمند آنها منعقد شد.

بسته‌های مشترک اشتغال‌آفرینی ایران و ترکمنستان تدوین می‌شود

راه ترقی - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در چارچوب تفاهم‌نامه همکاری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکمنستان، بسته‌های مشترک کارآفرینی و توسعه اشتغال میان دو کشور تدوین می‌شود.

در نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت مردم در زنجان مطرح شد: هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید

راه ترقی - نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه بر هماهنگی بیشتر مدیران استانی و شهرستانی در مسیر رشد تولید و توسعه استان زنجان تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: برنامه توسعه کسب و کار و معیشت در هشت شهرستان مرزی خوزستان اجرا می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: برنامه تقویت کسب و کار و معیشت مرزنشینان در خوزستان در هشت شهرستان مرزی استان عملیاتی می‌شود.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: اقدامات بزرگ وزارت کار در رفع حداقل نیازهای جامعه تحت پوشش خود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلاش می کند تا نیازهای جامعه را پوشش دهد تا زمینه‌های رشد و تعالی برای آنان فراهم شود و همه آحاد مردم نیز در پیشرفت اقتصادی سهیم باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه:خدمت به مردم، اساس کار وزارت مردم است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سرپل ذهاب گفت: اساس کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمت به مردم است و در این جایگاه، خدمات ارزنده ای به عموم جامعه در جهت افزایش رضایتمندی، ارائه می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی شرکت‌های دانش بنیان تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل می‌کند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی و عملیاتی شرکت های دانش بنیان تهدید دشمنان به فرصت تبدیل می شود .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران: کشور نیازمند حضور موثر نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: امروز کشور نیازمند حضور موثر نقش‌آفرینان عرصه اقتصاد یعنی کارگران و‌ کارفرمایان است.

۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در اولین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در سال ۱۴۰۱ گفت: در حال حاضر ۱۱ مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پاسخ سریع به دشمنان با سربازان امید آفرین جهاد تبیین

راه ترقی - نخستین نشست رابطین فضای مجازی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای استان خراسان شمالی در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

راهکارهای ارتقاء فرهنگ کار در کردستان بررسی شد

راه ترقی - نشست بررسی راهکارهای ارتقاء فرهنگ کار در جامعه کار و تولید کردستان، با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و صاحبنظران حوزه کار و تولید در استان برگزار شد.

ساير مطالب

رشد 18 درصدی کرونا در ابتدای این هفته

گفتگوی مردم منطقه سد تنگ‌سرخ با رئیس مجلس

ثبت اولین تصویر یک قلاده «پلنگ ایرانی» در کرمان

توهین جنجالی حسن عباسی به فوتبالیست‌ها: اگر دین داشتند فوتبالیست نمی‌شدند

ماجرای هک‌شدن سامانه املاک و اسکان بدون بک‌آپ گرفتن

سلاجقه: مخالف هرگونه ساخت وساز جدید در جزیره آشوراده هستیم

آیت‌الله ناصری دچار سانحه شد

عضو شورای شهر بجنورد: از صبحانه خوردن کارمندان زن و مرد، چندشم می شود

درخواست دادستانی مشهد برای ممانعت از ورود زنان بدحجاب به مترو

کشف 744 تن کالای احتکاری

گروه‌های مشمول رتبه‌بندی معلمان اعلام شد

زاکانی: برای حقوق کارکنان شهرداری چیزی نفروختیم

ورود به این منطقه ممنوع!

اجرای برنامه تفریحی و درسی برای کودکان مناطق زلزله‌زده افغانستان

دو اقلیم در یک استان!

چه کنیم تا گرمازده نشویم؟

رشد 40 درصدی اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در واحدهای فناور

بارش پراکنده و خیزش «گرد و غبار» در برخی نقاط کشور

شهریه مدارس غیردولتی بیشتر از یک ترم دکتری در دانشگاه غیردولتی!

خط تولید واکسن کرونای رازی متوقف شد

قتل هولناک زوج سالخورده به‌خاطر 40میلیون

ماجرای آدم ربایی در تبریز چه بوده است؟

ماجرای ربودن زن میلیادر در پمپ بنزین

خبر خوب ستاد فرمان امام به مردم زلزله زده هرمزگان

اظهارات سخنگوی فرماندهی کل انتظامی درباره سفر انفرادی به عراق

گرد و غبار، 62 خوزستانی را راهی ICU کرد

کاهش مصرف برق به بهای افزایش مصرف آب!

اولتیماتوم استاندار فارس به کارکنان درباره حجاب: اگر نمی‌توانید در چارچوب حرکت کنید، مرخصی بدون حقوق بگیرید

هشدار نفوذ توده بعدی خاک از عراق به خوزستان

اراکی: اینکه در اسلام توصیه می‌شود زن از خانه بیرون نیاید، دلیل دارد

فردا، مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام دفاع مقدس در تهران

لحظاتی از دستگیری یک آدم ربا در تبریز

وزیر کشور: شهرداران از ساخت و سازهای ناایمن جلوگیری کنند

گرد و غبار بر آسمان 16 استان

جانشین فراجا: هزینه جرم در کشور پایین است

اقدام جنجالی صدا و سیما در عدم استفاده از عنوان «پزشک» برای زنان!

انفجار سیلندر گاز اکسیژن، فاجعه آفرید

واکنش علی نصیریان به حذف ادبیات از کنکور

شکایت عجیب دختر زندانی از هم‌بندی‌اش!

احتمال بازبینی در قانون شهرداری‌ها/تشکیل کارگروه‌هایی برای رسیدگی به موضوعات شهری

ماجرای گروگانی که 4 روز در حیاط خانه بیهوش بود

واکنش شهرداری تهران به خبر «دو رنگ شدن مجسمه فردوسی پس از شستشو»

مرگ عروس و داماد جوان در دریا؛ جسد خواهر 13ساله عروس هم از آب گرفته شد

یک مقام مسئول: عوامل داخلی و خارجی آگاهانه جمعیت را کاهش دادند

وزارت بهداشت: کرونا هنوز هم تهدید است

پایان عملیات اعزام حجاج ایرانی به سرزمین وحی

تعطیلی ادارات چهار شهرستان در خوزستان

چرا برخی پروازهای حج تا 10 ساعت تاخیر داشتند؟

تراژدی سگ‌های ولگرد

زلزله 4.1 ریشتری هرمزگان را لرزاند

سخنگوی کمیسیون اصل 90: سوابق تحصیلی در کنکور 1402 اعمال نمی‌شود

خبر مهم وزیر آموزش و پرورش درباره قانون رتبه بندی معلمان

آغاز آواربرداری چندین روستا در هرمزگان

روایت امام جماعت مسجد بقیه‌الله اصفهان از سوءقصد به جانش

کلاهبرداری در لباس میوه فروش!

فخر فروشی با باغ وحش‌های شخصی در ایران

مدیرعامل سابق سازمان انتقال خون: پالایشگاه پلاسما بهانه بود؛ دنبال زمین چند هزار میلیارد تومانی آن هستند!

‏انتقاد نایب‌رئیس شورای شهر تهران از سیاه‌نمایی برخی اعضای شورا

زاکانی: مردم در حوزه مسکن در فشار هستند

واکنش پلیس فتا به ادعاهای فروش سوالات کنکور و کشف تجهیزات تقلب

تشدید طرح برخورد با لایوهای غیراخلاقی اینستاگرام

چوب حراج بر آینده کودکان اینستاگرامی

ابلاغ برنامه‌ ساماندهی پسماندهای شمال کشور به استانداران/دیگر جایی برای دفع پسماند نداریم

16 هزار میلیارد تومان را به نفع شهرداری بازگرداندیم

افزایش شمار مصدومان زلزله هرمزگان به 111 نفر

آیین‌نامه رتبه بندی معلمان در دولت سیزدهم تصویب شد

ثبت 124 زمین لرزه در مدت 15 روز در دو بندر استان هرمزگان

آیا زلزله‌های هرمزگان حاصل اقدامات نظامی هستند؟

مرد جوان مزاحم همسرش را به قتل رساند

مرکز پژوهش های مجلس: مهریه مناسب از دیدگاه مردم 94 سکه است

ثبت 5524 تماس مزاحم به اورژانس پایتخت

تشییع پیکر مادر ژاپنیِ شهید محمد بابایی

سایه وحشت در ایران؛ زلزله و کابوسی به نام سونامی!

واکنش رییس سازمان سنجش به حواشی لو رفتن سؤالات کنکور

اطفای حریق در پتروشیمی قائد بصیر گلپایگان

تفاهم ایران و عراق برای ارائه خدمات به زائران اربعین

جزییات راه‌اندازی گشت نامحسوس حجاب در مشهد؛ آقایان هم مشمول بدپوششی می‌شوند

آدم‌ربایی 2 مرد جوان توسط باند مخوف مهاجرت از تهران به ماکو

بازداشت کلاهبرداران میلیاردی در قم

مرکز تحقیقات راه و مسکن: احتمال وقوع سونامی در هرمزگان منتفی است

عضو کمیته واکسیناسیون کرونا: بیش از 40 میلیون دز واکسن ذخیره استراتژیک داریم

زمان صدور کیفرخواست برای "ابرکلاهبردار رمزارز" اعلام شد

خارج‌شدن ساکنان شهر العین امارات پس از زلزله بندر خمیر

نماینده زن مجلس: سنم کم بود و اوایل ازدواج همسرم شیطنت های من را تحمل می کرد

بساز بفروش‌ها، بزن بهادر استخدام می‌کنند!

ثبت یک روز دیگر بدون فوتی کرونا در کشور

اجرای سلام فرمانده توسط دختر یکی از هم‌رکابان شهید حاج قاسم در سوریه

آخرین جزئیات از زلزله هرمزگان

اعلام جرم علیه یک شرکت بستنی‌سازی توسط ستاد امر به معروف بخاطر فیلم تبلیغاتی

دستور اژه‌ای در پی زلزله هرمزگان

دستگیری عاملان تخریب 5 خودرو در چیتگر

سخنگوی دولت: برای مبارزه با موادمخدر همه دستگاه‌ها باید کنار یکدیگر باشند

تشکیل قرارگاه سرعت در پلیس راهور تهران بزرگ

وضعیت بحرانی سگ‌ها و گربه‌های ولگرد

آخرین وضعیت امداد رسانی مناطق زلزله‌زده از زبان دبیر کل هلال احمر

سوء قصد نافرجام به امام جماعت یک مسجد

گروگانگیری پسر یک تاجر؛ درخواست 30 میلیارد تومانی آدم‌ربایان

رئیس کمیسیون آموزش مجلس: امیدواریم رتبه‌بندی معلمان تا 48 ساعت دیگر ابلاغ شود

سازمان جهانی بهداشت: خطر آبله میمونی برای اروپا بالاست

جزئیات راه‌اندازی گشت نامحسوس حجاب در مشهد