راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: توسعه و ترویج فرهنگ متعالی قرآنی جهاد اکبر است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم افتتاحیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان کرمانشاه گفت: توسعه و ترویج فرهنگ متعالی قرآنی جهاد اکبر است.

معرفی ۲۱ هزار کارآموز به آزمون های پایان دوره فنی و حرفه ای در سیستان و بلوچستان

راه ترقی - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: تا پایان آبان ۱۴۰۱، تعداد ۲۱ هزار نفر کارآموز و متقاضی شرکت کننده در دوره های آموزشی این اداره کل در بخش های دولتی و خصوصی، به آزمون های پایان دوره معرفی شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: اختصاص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های تعاونی در گیلان

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از اختصاص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های تعاونی در گیلان خبر داد و گفت: با پرداخت این مبلغ شرایط شغلی برای بیش از ۱۰۰ نفر تضمین خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند

راه ترقی - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در مراسم گشایش مرکز شتاب‌دهنده آسا گفت: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان شرایط صدور، تمدید و ابطال پروانه کار اتباع خارجی را تشریح کرد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور صیانت از نیروی کار داخلی و جلوگیری از اشتغال غیر مجاز اتباع خارجی، اصلاحیه بخشنامه جرایم بند (ج) ماده (۱۱) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده (۱۸۱) قانون کار توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اجرا، ابلاغ شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تخصیص اعتبارات در خراسان رضوی متناسب با جمعیت نیست

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به سهم ۸.۲ درصدی استان از جمعیت کل کشور گفت: در اختصاص بودجه های استانی همواره نسبت جمعیت استان به کشور در تعهدات دیده می شود اما در تخصیص اعتبارات کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

زنان محور تعالی خانواده و نظام اسلامی هستند/ باور به مدیریت زنان در کشور وجود دارد

راه ترقی - مشاور امور بانوان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاوران امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی روحیه امید، همت و تلاش را به جامعه زنان مخاطب خود تزریق کنند و در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کنند.

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی

راه ترقی - در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای میان معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و سازمان امور مالیاتی امضاء شد.

رعیتی فرد در مشهد خبر داد: تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کار کاهش یافت

راه ترقی - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کاهش تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کارگر و کارفرما گفت: هم اینک تعداد بنگاه های مشکل دار به ۸۳۰ مورد کاهش یافته که نتیجه تلاش همکاران در حوزه روابط کار و بیمه بیکاری ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور است.

هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال جاری محقق می‌شود/ بهره‌وری بالای طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی/ لبخند رضایت جامعه روستایی با توسعه اشتغال و کارآفرینی

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی را دارای بهره‌وری بالا توصیف کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال با هم‌افزایی ایجادشده در سطح ملی و تأکید ویژه رئیس‌جمهور، مشکل تأمین منابع برای ایجاد اشتغال نداریم و به هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل خواهیم رسید.

اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری

راه ترقی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصویب اصلاحیه آئین‌نامه اجرایی قانون اشتغال روستایی و عشایری مصوب در سال ۱۳۹۶ برای ارسال به هیات وزیران و تخصیص‌مانده اعتبار ارزی توسط صندوق توسعه ملی به میزان ۳ هزار میلیارد تومان را از مهم‌ترین مصوبات کارگروه ملی توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: رعایت درست قوانین کارگری از مشکلات واحدهای اقتصادی پیشگیری می‌کند

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: یکی از مهمترین راههای پایداری و تداوم یک واحد اقتصادی رعایت درست قوانین کارگری است که از بروز مشکلات این واحدها پیشگیری می کند .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین راهکار جهانی کردن دستاوردهای کارآفرینان ایرانی است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بیان دستاوردهای علمی، فرهنگی، اقتصادی و دانش بنیان کارآفرینان را مهم ارزیابی کرد و گفت: دستاوردهای کارآفرینان ایرانی را باید با جهاد تبیین، جهانی کرد و این مهم را کارآفرینان باید از واحدهای تولیدی خود آغاز کنند.

معاون اول رئیس‌جمهور: ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در استان‌ها پرداخت می‌شود/ مرتضوی: ثبت ۶۶ درصد از تعهد اشتغال دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۱ در سامانه رصد ملی اشتغال وزارت کار

راه ترقی - معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات در قالب تبصره ۱۸ به استان‌ها طی یک هفته آینده، تصریح کرد: وزارت کشور باید استانداران را مکلف کند تا از فرصت‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه در قالب این تبصره برای اشتغال‌زایی استفاده کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توطئه و جوسازی برخی رسانه ها با جهاد تبیین خنثی می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: بسیاری از نقشه ها، گره های ذهنی و شبهاتی را که برخی رسانه ها با هدف ایجاد آشوب و ناامنی منتشر می کنند با جهاد تبیین خنثی می شود.

۵۴ درصد اشتغال تعهد شده استان مرکزی محقق شد

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۵۴ درصد از هدف‌گذاری ایجاد اشتغال ۱۴۰۱ استان مرکزی در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی، معدنی، گردشگری و خدماتی محقق شده است.

دستور ویژه مرتضوی برای تسریع در اجرای قانون جوانی جمعیت/ مشارکت وزارت رفاه در تدوین برنامه هفتم توسعه

راه ترقی - اولین نشست قرارگاه جمعیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف تبیین راهکارهای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بخش‌های تابعه این وزارتخانه تشکیل شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: قرآن کریم چراغ هدایت فراروی بشریت است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: کتاب آسمانی قرآن مجید چراغ هدایت و نور راه و مسیر زندگی بشریت است که فراگیری آن و عمل به آن می تواند محیطی سرشار از صفا صمیمیت، همدلی و محیطی بدون ستیزه جویی در خانواده و جامعه ایجاد کند.

فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور/ اتحادیه‌ تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون

راه ترقی - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور خبر داد و گفت: اتحادیه‌های تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون هستند.

شورا‌های شهر و روستا نقش مهمی در زمینه بسترسازی ایجاد اشتغال و مسکن دارند

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شورا‌های شهر و روستا و شهرداری‌ها نقش منحصر به فردی در زمینه بسترسازی به منظور ایجاد اشتغال و مسکن به عنوان یکی از پیشران‌های اقتصادی دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اطلاع رسانی اقدامات دولت نیازمند جهاد تبیین رسانه‌ها است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم اقدامات موثر و مطلوبی را انجام داده و برنامه های هدفمندی در دستور کار دارد که اطلاع رسانی این خدمات، نیازمند جهاد تبیین رسانه ها است.

بازدید رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از بافته‌های سنتی سنگسر سمنان

راه ترقی - آزیتا همتیان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سومین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی استان سمنان با سفر به شهرستان مهدیشهر از طرح پشتیبان خانم خادمیان در رشته بافته های سنتی سنگسر و دوزنده لباس های محلی بازدید کرد.

تحول در شرکت‌های تابعه وزارت کار مورد تأکید است/ بسترسازی برای نقش‌آفرینی بخش خصوصی در توسعه اقتصادی کشور

راه ترقی - وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی گفت: در تدوین چشم‌انداز و راهبردهای وزارت کار توجه به ارتقای بهره‌وری شرکت‌های زیرمجموعه از مهم‌ترین راهبردهای ما خواهد بود.

خروج از بنگاه‌داری و گرایش به سهام‌داری ضروری است/ بسته سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف تعریف می‌شود

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با مدیران‌عامل شرکت‌های فولادی زیرمجموعه سازمان و صندوق‌های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر خروج از بنگاه‌داری و گرایش به سهام‌داری تأکید کرد.

سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین می‌شود/ همراهی با مجلس برای تدوین برنامه هفتم توسعه با رویکرد عدالت اجتماعی

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و عدالت هم‌سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می‌شود.

۶۴ درصد تعهد سالانه اشتغال استان کرمان محقق شد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: تاکنون ۶۴ درصد تعهد سالانه اشتغال استان کرمان به تعداد ۳۸ هزار و ۳۴۷ فرصت شغلی جدید محقق شده است.

سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید ارتقا پیدا می‌کند

راه ترقی - تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی‌واجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بهزیستی کشور با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید، امضا شد.

عنابستانی: فرآیند صدور مجوز کسب‌و‌کارها باید با رویکرد تأییدمحور تسهیل و تسریع شود/ همتیان: رشد ۳۶۸ درصدی صدور مجوزهای مشاغل خانگی نسبت به سال گذشته

راه ترقی - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند صدور مجوز کسب‌وکارها باید با رویکرد تأییدمحور، تسهیل و تسریع شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: دلسوزان جامعه ورزش کارگری افتخار استان هستند

راه ترقی - نشست هم‌اندیشی مسئولین ورزش کارگری کارگاه‌های بالای ۵۰ نفر نیروی کار استان خراسان شمالی با رویکرد فرهنگ کار و ورزش با هدف افزایش نشاط در محیط‌های کار و جامعه برگزار شد.

پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به بیش‌از هزار طرح در سیستان و بلوچستان

راه ترقی - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: یک‌هزار و ۳۶۰ طرح در سیستان و بلوچستان امسال از تسهیلات اشتغالزایی این صندوق استفاده کردند و به موجب آن، زمینه اشتغال حدود سه هزار نفر در استان فراهم شد.

اجرای بیش از ۵۰ برنامه و رویداد در هفته جهانی کارآفرینی در استان کرمانشاه

راه ترقی - رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در هفته جهانی کارآفرینی(۲۵ لغایت یکم آذر ماه ۱۴۰۱) بیش از ۵۰ برنامه و رویداد ترویجی فرهنگ کارآفرینی در استان کرمانشاه اجرا می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران خبر داد: تشکیل نخستین اتاق تعاون شهرستانی کشور در اسلامشهر

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از ایجاد نخستین اتاق تعاون شهرستانی کشور در اسلامشهر خبر داد و گفت: در صورت تامین زمین، مجموعه ورزشی کارگران اسلامشهر نیز احداث می‌شود.

ثبت ۳۰ هزار شغلی جدید در سامانه رصد در استان کرمانشاه

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه گفت: از تعهد ایجاد اشتغال ۴۶ هزار نفری در استان کرمانشاه بر اساس داده های آماری سامانه رصد تا کنون نزدیک به ۳۰ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توسعه اقتصادی کردستان در گرو توان و همت جوانان تحصیلکرده است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در بازدید از کارخانه فناوری سنگ آهن شهرستان قروه، توسعه اقتصادی استان را مرهون دستان پرتوان و همت والای جوانان تحصیلکرده این مرز و بوم دانست.

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پایداری بنگاه‌های اقتصادی متکی به بهره‌گیری درست از مشاوران و رهنمودهای کارآفرینان است

راه ترقی - جلسه هم‌اندیشی و هماهنگی هفته جهانی کارآفرینی در خراسان شمالی با حضور مدیران مراکز مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی و هیئت‌رئیسه کانون کارآفرینان استان در سالن جلسات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

فعالیت بیش از ۱۰۰ تعاونی آموزشگاهی با عضویت ۶ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز در سراسر کشور

راه ترقی - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راس هیئتی از مدیران ارشد معاونت امور تعاون از تعاونی آموزشگاهی هنرستان باقرالعلوم (ع) در منطقه ۷ تهران بازدید و از فعالیت بیش از ۱۰۰ تعاونی آموزشگاهی در سراسر کشور با عضویت ۶ هزار و ۸۰۰ دانش‌آموز خبر داد.

ساير مطالب

رویکرد اصلی وزارت رفاه افزایش بهره‌وری شرکت‌های اقتصادی است

مرکز تماس طرح پایش اشتغال کشور آغاز به کار کرد

کاهش محسوس میانگین زمان پاسخگویی به شکایات در حوزه فعالیت‌های وزارت کار

همراهی با مردم به سلامت نظام اداری کمک می‌کند/ ایجاد عدالت با تقویت نظارت محقق می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی تاکید کرد: تعهد اشتغال خراسان شمالی زیر ذره بین نظارت و پایش

صادرات 10 هزار دلاری تعاونی های سیستان و بلوچستان در نیمه نخست سال

زیست‌بوم ملی اشتغال، نقشه راه تحول کارآفرینی و جهش تولید در کشور / محمود کریمی بیرانوند _ معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

اقتصاد تعاون، کارآمد‌ترین الگوی حل مشکل اشتغال پایدار در کشور است

قرارگاه ایجاد اشتغال در استان‌ها ایجاد شود/ نرخ بیکاری خراسان‌رضوی کمتر از میانگین کشوری است

ساماندهی و حمایت از تعاونی‌های اعتبار/ حکمرانی مردمی با الگوی تعاون تقویت می‌شود

کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و زیمباوه برگزار می‌شود

نخستین شرکت تعاونی دانش‌بنیان در کرمانشاه ثبت شد

35 درصد آرا صادره مراجع تشخیص و حل اختلاف استان کرمانشاه سازشی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: شرکت‌های دانش‌بنیان در ایجاد اشتغال پایدار جایگاه ویژه دارند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بهره‌وری عامل ایجاد اشتغال پایدار و پویاست

انعقاد تفاهم‌نامه سه جانبه همکاری آموزشی مهارتی در استان سمنان

پایه اصلی توسعه کسب‌وکار‌های دانش‌بنیان، تعاون است

بازرسی از معادن سیستان و بلوچستان تشدید می شود

پیام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت احمدبن‌موسی‌(شاهچراغ)شیراز

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

ایجاد اشتغال در اولویت کاری همه دستگاه‌ها باشد/ اتصال سامانه دستگاه‌ها، راهکاری مؤثر برای اطمینان از هدایت صحیح منابع به سوی اشتغال است/ ظرفیت بخش خصوصی، تعاونی و به ویژه تشکل‌های جهادی در زمینه ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: خدمت مقدس سربازی فرصتی استثنایی برای مهارت آموزی و اشتغال آفرینی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: ضرورت آموزش‌های مهارتی برای مقرری‌بگیران بیمه بیکاری

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: در صورت بهره وری، توسعه و استفاده از ظرفیت های موجود در استان بیکار نخواهیم داشت

پیام تبریک وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی کسب مدال طلای جهانی بانوی نخبه مهارتی

پیش‌نویس سند برنامه راهبردی سه ساله حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین شد

رویکرد ما بر محور تضمین عدالت است/ دولتمردان و مسئولان خواب و خوراک را بر خود حرام و به موضوع اشتغال توجه کنند/ باید قرارگاه اشتغالزایی در کشور راه‌اندازی شود/ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نخ تسبیح ایجاد اشتغال است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بر ضرورت تحقق تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد

آمار و اطلاعات، برنامه ریزی و سیاستگذاری حلقه های مهم توسعه

مسابقات کشتی قهرمانی کشتی کارگران کشور در لرستان برگزار می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دادخواستها و زمان رسیدگی به دعاوی کارگری و کارفرمایی در استان کاهش یافت

ابلاغ 13809 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خوداشتغالی و خانگی به استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، مهارت آموزی و توانمندسازی جوانان در ایجاد بسترهای اشتغال ضروری است

بیش از یک هزار نفر در استان لرستان مقرری‌ بیمه بیکاری دریافت می‌کنند

دوره "دانش افزایی و توانمندسازی" در حوزه روابط کار در آذربایجان غربی برگزار شد

کاهش 17درصدی حوادث ناشی از کار در خراسان رضوی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: جهاد تبیین یکی از مهمترین نیازهای امروز کشور است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: کاهش حوادث کار با بازرسی مستمر و جامع از کارخانجات

در اولین جلسه هیات امنای کانون کارآفرینان کرمانشاه مطرح شد: کارآفرینی پیش فرض ااشتغال پایدار است

تقدیر مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی

طرح پیشگیری از معلولیت برای سه هزار سالمند زنجانی اجرا شد

اولین اتحادیه استانی شرکت‌های تعاونی توسعه عمرانی شهرستانی استان فارس افتتاح شد

کاهش 2 درصدی نرخ بیکاری استان کرمانشاه در تابستان 1401

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: ایجاد بیش از 8 هزار شغل در سال جاری توسط دستگاههای اجرایی

انعقاد تفاهمنامه همکاری اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم با فرماندهی انتظامی استان

6170 طرح اشتغال روستایی در استان آذربایجان غربی تسهیلات بانکی دریافت کرده اند

رقابت کارگرانی از جنس آهن در مسابقات قویترین مردان کارگر کشور در بافق

افزایش آموزشهای مهارتی در بخشهای دولتی و خصوص استان لرستان

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز: مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی پیشران های اشتغال در البرز هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: آموزش اعضای مراجع حل اختلاف باید به طور ویژه دنبال شود

ضرورت برنامه ریزی در توانمندسازی و افزایش کیفیت زندگی سالمندان در استان البرز

روز روستا و عشایر ، تجدید پیمان برای خدمتگزاری / بیت اله برقراری _ مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر

افزایش 36 درصدی بازرسی از کارگاه‌های مشمول قانون کار در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: هفته گرامیداشت دفاع مقدس زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت است

بیش از 4 هزار مجوز مشاغل خانگی در لرستان صادر شد

ایجاد 6 هزار شغل در دو ماه اخیر در سیستان و بلوچستان

یادواره شهدای کارگر شهرستانهای خرم آباد، بروجرد و دورود برگزار شد

سالانه بیش از 400 هزار بازرسی کار از کارگاه های فعال انجام می شود / 21 هزار کمیته حفاظت فنی در کشور فعال است

نامه معرفی وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس اعلام وصول شد

برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان 46 درصد کاهش یافت

تحقق حدود 58 درصد تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی در سمنان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سرمایه گذاری در بخش تعاون منجر به توسعه و اشتغال می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: خدمت به زائرین عتبات عالیات از بزرگترین افتخارات مردم استان ایلام است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: 9 هزار و 369 فرصت شغلی امسال در استان همدان ایجاد شده است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالی: فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی ارکان پیشـرفت و توسـعه پایـدار جامعـه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: بهترین الگوی کسب‌ و کار «تعاونی» است

اشتغال بیش از 700 مددجوی بهزیستی زنجان طی یکسال گذشته

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر لزوم اشتغال پایدار در مناطق روستایی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی باید از تسهیلات و حمایت های دولت آگاه شوند

ابلاغ اعتبارات قرض الحسنه مشاغل خانگی به استان مرکزی

رتبه دوم خراسان شمالی در مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: هدف ما حرکت همگام تعاون و اشتغال در استان است

بازدید سرپرست وزارت رفاه از روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پایانه مرزی چزابه و شلمچه

بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر راه‌اندازی می شود

هفدهمین جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر استان یزد برگزار شد

تعاونی های برتر استان همدان تجلیل شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تقویت و توسعه بخش تعاون، کاهش بیکاری و افزایش تولید را در پی دارد

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

رسیدگی و حل و فصل یک هزار و 680 دادخواست در مراجع حل اختلاف کارسمنان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است

شرکت های تعاونی برتر استان کرمانشاه تجلیل شدند

بازدید دکتر زاهدی‌وفا از نمایشگاه «رسم تعاون»

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تاکید کرد: تقویت تعاونی ها برای هم افزایی و عدالت محوری

شاغلین فصلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر زنجان عضو می‌شوند

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر حضور میدانی برای رفع مشکلات واحدهای نیمه تعطیل

دهنوی: شرکت‌های تعاونی‌ بازوی کمکی کشور در امر اشتغال، مسکن و تولید هستند

الهام آزاد: اشتغال زنان با محوریت الگوی تعاون در مجلس پیگیری می‌شود

خودکفایی کشور با توسعه تعاونی‌ها امکان‌پذیر می‌شود/ آمادگی مجلس برای رسیدگی خارج از نوبت به طرح‌ها و پیشنهادها در بخش تعاون

شرکت‌های تعاونی سهام عدالت ساماندهی می‌شود/ ارتقای فعالیت شرکت‌های تعاونی سهام عدالت از برنامه‌های مشترک وزارتخانه‌های اقتصاد و تعاون

رشد اقتصادی با کمک شرکت‌های تعاونی بزرگ‌مقیاس میسر می‌شود

مشاهیر تعاون در نمایشگاه «رسم تعاون » معرفی می‌شوند

5 طرح تعاونی با 200 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد

تشکیل 29 تعاونی در دولت مردمی سیزدهم در سمنان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: 1938 تعاونی در کردستان با 184 هزار نفر عضو وجود دارد

550 ویژه برنامه در هفته تعاون سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

تشکیل قرارگاه مهارت افزایی و اشتغال زنان خانه‌دار در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

سهم مشاغل خانگی از بازار تولید و اشتغال قابل افزایش است

تصویب تسهیلات 94 میلیاردی برای تعاونی های استان مرکزی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: افتتاح 48 طرح تعاونی در هفته تعاون سال جاری