راه ترقی

آخرين مطالب

اقتصاد

سود قیمت‌گذاری دستوری به جیب دلالان رفته است

راه ترقی-حذف قیمت گذاری دستوری یک ضرورت در اقتصاد کشور ما است، زیرا بخش مولد اقتصاد و مصرف کننده همواره از آن آسیب دیده و فقط دلالان از آن منتفع شده‌اند.

صالح‌آبادی: وضعیت منابع ارزی رو به بهبود است/کنترل رشد نقدینگی اولویت‌ بانک مرکزی است

‌راه ترقی- رئیس کل بانک مرکزی وضعیت منابع ارزی را رو به بهبود دانست و گفت: کنترل نقدینگی با هدف کنترل تورم از اولویت‌ها و سیاست‌های جدی بانک مرکزی است.

فیبرنوری زیرساخت توسعه در دهه‌های آینده است

راه ترقی-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با استاندار فارس با اشاره به اهمیت پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارها، از وی خواست تمام ظرفیت این استان را برای اجرای این پروژه به کار گیرد.

پیگیری توأمان اجرای اصل ۴۴ و ارتقای عملکرد بنگاه‌ها در خصوصی سازی

راه ترقی-وزارت اقتصاد اعلام کرد: اجرا و تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی و ارتقای شاخص‌های عملکردی بنگاه‌های واگذار شده در بلندمدت در سایه توان مدیریتی بخش غیردولتی، از اهداف مورد انتظار خصوصی سازی است و دولت در واگذاری بلوک ۱۲ درصدی هلدینگ خلیج فارس، توانست به سمت تحقق این هدف گام بردارد.

وزیر صمت: اکنون برنامه‌ای برای واردات خودروهای فرانسوی نداریم

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) در واکنش به ممنوعیت واردات خودروهای فرانسوی به کشور اعلام کرد: در حال حاضر برنامه‌ای برای اجازه دادن به واردات خودروهای فرانسوی نداریم.

ابلاغ احکام مالیاتی آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال

راه ترقی- رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه‌ای، احکام مالیاتی آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال را جهت اجرا به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد.

تداوم روند کاهشی رشد ۱۲ ماهه نقدینگی و پایه پولی

راه ترقی- بانک مرکزی اعلام کرد: نرخ رشد نقدینگی در مهرماه ۱۴۰۱ حاکی از تداوم روند کاهشی این متغیر همچون ماه‌های گذشته بوده، به طوری که از ۴۲.۸ درصد در پایان مهرماه ۱۴۰۰ طی یک روند نزولی به ۳۴.۳ درصد در پایان مهرماه ۱۴۰۱ کاهش یافته است.

مسیر بورس راهی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری/ لزوم عرضه املاک مازاد نهادها در بورس

راه ترقی-عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عرضه املاک مازاد نهادهای مختلف در بورس، اقدامی کارساز در جهت ایجاد شفافیت و عدالت است که در نهایت به جلب اعتماد و مشارکت مردم در اقتصاد کمک می‌کند.

افت شاخص بورس در معاملات امروز بازار

راه ترقی- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) با ۲۰ هزار و ۴۲۰ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۳۹۳ هزار واحدی ایستاد.

اوراق گواهی ارزی، آرامش را به بازار ارز بازمی‌گرداند/ کاهش شدید تقاضا در بازار

راه ترقی-عضو شورای عالی کانون صرافان ایران با تاکید بر اینکه بازار آزاد ارز از روز گذشته با کاهش تقاضا مواجه شده است، گفت: سیاست جدید بانک مرکزی برای انتشار اوراق گواهی ارزی می‌تواند بازار ارز را به آرامش برساند.

فاطمی‌امین: کاهش تورم تولیدکننده موجب کاهش قیمت مواد اولیه شده است

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تورم تولیدکننده در بخش معدن در بهار ۲۷ درصد بوده که در تابستان به ۱۳ درصد رسیده و تورم تولیدکننده صنعتی هم از ۴۶ درصد به حدود ۲۷ درصد رسیده که نشان‌دهنده کاهش قیمت‌ها در بخش تولید است.

تلاطم‌های بازار ارز، عملیات روانی است/ تقدیر از عملکرد اصناف و تولیدکنندگان در جنگ روانی دشمن

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه کمبود ارز نیمایی به هیچ عنوان وجود ندارد، تلاطمات بازار ارز را عملیات روانی دشمن برشمرد و گفت: امروز امیدی در فعالان اقتصادی شکل گرفته که باید تقویت شود و سال آینده را سالی بهتر نسبت به امسال خواهد بود، زیرا بسیاری از کارها در نیمه راه است.

اعضای جدید شورای عالی بورس و اوراق بهادار انتخاب شدند

راه ترقی- با تصویب دولت و امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به تعیین اعضای شورای عالی بورس و اوراق بهادار ابلاغ شد و به این ترتیب غلامرضا مصباحی مقدم و مسلم پیمانی به عضویت این شورا درآمدند

وزیر صمت: وضعیت حوزه تولید مطلوب است

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به وضعیت مطلوب حوزه تولید، گفت: با تقویت زیرساخت‌های پولی، بانکی و مالی هزینه مبادلات کاهش می‌یابد و جریان تولید تقویت می‌شود.

یارانه آبان امشب واریز می‌شود

راه ترقی- یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۱ مربوط به آبان ماه ۱۴۰۱ به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۹ آبان ماه قابل برداشت است.

رکورد دولت سیزدهم در تکمیل پروژه‌های نیروگاهی

راه ترقی-وزارت نیرو در پاسخ به گزارش یک روزنامه که افتتاح نیروگاه‌ها را نمایشی خوانده بود اعلام کرد: کلیه واحدهای نیروگاهی پس از سنکرون اولیه به شبکه برق کشور، مدتی به صورت آزمایشی در مدار بوده و سپس به بهره‌برداری تجاری رسیده و افتتاح می‌گردند.

نهادینه‌سازی شایسته‌سالاری در صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران

راه ترقی- وزیر نفت، نظام جامع توسعه مدیریت صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران را ابلاغ کرد و نوشت: ستاد وزارت نفت، واحدهای مستقل ستادی، همه شرکت‌های اصلی، فرعی و تابعه موظف هستند همکاری لازم را با مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت در استقرار کل فرایندها داشته باشند

افزایش اندک نرخ دلار و یورو در صرافی‌های بانکی

راه ترقی- هر دلار آمریکا امروز (دوشنبه، ۱۶ آبان‌ماه ۱۴۰۱) در صرافی‌های بانکی با ۱۰ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ ۲۹ هزار و ۵۴ تومان به فروش رسید.

مطالبات دامداران بابت نهاده‌های دامی قبل از حذف ارز ترجیحی تا پایان سال تسویه می‌شود

راه ترقی- ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با بررسی نحوه حمایت از دامداران خُرد روستایی و عشایری مقرر کرد مطالبات دامداران بابت نهاده‌های دامی قبل از مردمی‌سازی یارانه‌ها تا پایان سال تسویه و منابع مالی صندوق توسعه دامپروری نیز در راستای حفظ دام مولد روستائیان و عشایر تقویت شود

بانک مرکزی مکلف به ارائه گزارش موارد مظنون به پولشویی شد

راه ترقی-- نمایندگان بانک مرکزی را مکلف کردند موارد مظنون به پولشویی را به مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی گزارش کرده و پس از تأیید آن مرکز، نسبت به مسدود نمودن حساب اشخاص مظنون به پولشویی و محدودسازی ارائه خدمات بانکی به آنها اقدام کند.

افزایش سرعت و کیفیت ارایه خدمات دولتی با مصوبات جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات

راه ترقی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به برگزاری جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات با حضور رییس جمهوری، اعلام کرد: با مصوبات این جلسه سرعت و کیفیت ارایه خدمات دولتی به طرز محسوسی افزایش خواهد یافت.

میرکاظمی: لایحه بودجه اول آذر به مجلس می‌رود/افزایش حقوق کارمندان از مهر ماه محاسبه می شود

راه ترقی-رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه لایحه بودجه طبق زمان بندی اول آذر به مجلس می رود؛ درباره لایحه افزایش حقوق کارکنان گفت: افزایش حقوق کارکنان پس از تأیید شورای نگهبان از مهرماه محاسبه و اعمال می شود.

فروش بلوک هلدینگ خلیج فارس برخلاف مصالح اقتصادی کشور است

راه ترقی-عضو هیات تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری سهم دولت به بخش خصوصی احتمال عدم تکمیل طرح‌های در دست اجرای آن شرکت را تقویت می‌کند که از این رهگذر اقتصاد ملی دچار آسیب جدی خواهد شد.

کارنامه وزارت صمت در تنظیم بازار؛ آرامش غیر دستوری بازارها

راه ترقی- وزارت صمت دولت سیزدهم در حالی کار خود را در اوج التهاب بازارهای مختلف آغاز کرد که توانست با به‌کارگیری برخی اقدامات، آرامش را به بازارها بازگرداند؛ کاهش قیمت هر کیسه سیمان از ۱۰۰ هزار تومان در شهریور سال گذشته به حدود ۴۰ هزار تومان در آبان امسال تنها یک نمونه از نتایج این اقدامات است.

اگر طرح اشتغالزا دارید بخوانید

راه ترقی-مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تشریح جزییات حمایت از طرح‌های اشتغالزا، از هدف‌گذاری ایجاد ۳۰۰ هزار شغل تا پایان سال خبر داد.

صالح آبادی: آرامش در حوزه ارزی برقرار است/ افزایش حجم معاملات اسکناس

راه ترقی- رییس کل بانک مرکزی گفت: خوشبختانه در حوزه ارزی آرامش خوبی را شاهد هستیم و از ابتدای امسال تا اواخر مهرماه حدود ٢۵ میلیارد دلار در سامانه نیما ارز عرضه شده است.

کاهش رشد نقدینگی به ۳۵.۳ درصد/ دولت پشت کسب و کارهای مجازی را خالی نمی‌کند

راه ترقی- سخنگوی اقتصادی دولت، سیاست دولت سیزدهم را تا پایان امسال ثبات در اقتصاد کلان و نیز مهار تورم عنوان کرد و گفت: رشد نقدینگی در پایان شهریور ماه به ۳۵.۳ درصد کاهش یافته است در حالی که در شهریورماه پارسال این شاخص ۴۰.۵ درصد بود.

عدد ۱۸ میلیون تومان برای خط فقر واقعی نیست/ مدعیان ادعای خود را ثابت کنند

راه ترقی- استاد اقتصاد دانشگاه تهران گفت: نرخ ۱۸ میلیون‌تومانی خط فقر واقعی و معقول نیست و کسانی که در این زمینه ادعاهایی داشته‌اند، روش محاسبه و تعداد خانوار و نحوه هزینه‌ها را اعلام کنند.

راه اندازی سامانه کشت قراردادی از این هفته/ توزیع مستقیم مرغ منجمد به فروشگاه‌ها

راه ترقی- وزیر جهاد کشاورزی گفت: سامانه‌ای راه‌اندازی شده که براساس آن کشاورزان می‌توانند از این هفته برای کشت قراردادی گندم در آنجا اعلام آمادگی کنند و در آن سامانه بیمه شوند و نهاده‌های کشاورزی خود را دریافت کنند.

رشد ۴۰ درصدی صادرات طی یکسال/ تولیدگنندگان وصادرکنندگان، افسران دور زدن تحریم‌ها هستند

راه ترقی- رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ملت ایران همانگونه که در جنگ تحمیلی سرافراز شد، در جنگ تحریمی نیز با میدان‌داری فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان پیروز و سرافراز خواهد شد، گفت: افسران جنگ تحریمی تولیدکنندگان و صادرکنندگان هستند که باید برای پیروزی در این نبرد تلاش کنند.

تراز تجاری کشور سال ۱۴۰۲ مثبت می‌شود

راه ترقی-وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به روند رو به رشد صادرات در مقابل واردات و کاهش اختلاف این دو، گفت: با ادامه روند فعلی سال آینده تراز تجاری کشور مثبت می شود.

در تصمیم غیرکارشناسی فیلتر کردن فضای مجازی تجدیدنظر کنید

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:: وزارت ارتباطات یا هر نهاد مسئول تصمیم‌گیر تصمیم غیرکارشناسی فیلترکردن برخی سایت‌های پر مخاطب فضای مجازی تجدید نظر کند.

خاندوزی: وضعیت شرکت‌های دولتی اسفناک است / با ایجاد شفافیت، فساد را کاهش می‌دهیم

راه ترقی- وزیر امور اقتصادی و دارایی با اسفناک خواندن وضعیت شرکت‌های دولتی گفت: یکی از اولین گام های وزارت اقتصاد این بود که با شفاف کردن صورت‌های مالی شرکت‌های دولتی، مدیران دولتی را پاسخگو کنیم.

بندر چابهار؛ سیاست نگاه به شرق جمهوری اسلامی ایران

راه ترقی- پایگاه خبری «آنی نیوز» در گزارشی تحت عنوان «بندر چابهار: سیاست نگاه به شرق جمهوری اسلامی ایران» به بررسی جایگاه استراتژیک این بندر در کرانهٔ دریای مَکُّران و اقیانوس هند و اهمیت آن در زمینه تجارت پرداخته است.

سازمان برنامه: افزایش حقوق‌ها با منابع غیرتورمی اجرا می‌شود

راه ترقی- اگر دولت لایحه افزایش حقوق‌ها را ارایه نمی‌کرد برخی جریان‌های سیاسی و رسانه‌ای که هشت سال در برابر آب شدن سفره مردم روزه سکوت گرفته بودند ژست حمایت از کارمند و بازنشسته می‌گرفتند و حالا که دولت به موقع قدم برداشته نگران تأمین منابع این لایحه هستند.

مخبر: تورم، نقدینگی و ناترازی دارایی‌های دولت و بانک‌ها اصلاح شد

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور اعلام کرد: امروز شاهد اصلاح در تورم، پایه پولی، نقدینگی، سرمایه گذاری و ناترازی دارایی های دولت و بانکها هستیم و دیپلماسی کشور نیز به نقطه بسیار خوبی رسیده است

استفاده از بالن‌های مخابراتی با سکوهای متحرک برای ارائه خدمات ارتباطی در مواقع بحرانی

راه ترقی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: بالن‌های مخابراتی برای ارائه خدمات ارتباطی در شرایط خاص و بحرانی که زیرساخت‌های ارتباطی زمینی، قطع یا اشباع می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

توسعه صادرات محصولات کشاورزی ماموریت ویژه وزارت جهاد کشاورزی

راه ترقی-وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اهمیت توسعه صادرات محصولات کشاورزی گفت: برای صادرات مرکبات، خشکبار و محصولات آبزی و دامی، بازارهای صادراتی مناسبی در منطقه و جهان وجود دارد که با توجه به ظرفیت‌های فوق‌العاده کشاورزی ایران، فرصتی بی‌نظیر در راستای افزایش درآمدهای ارزی و خلق ثروت برای کشور است.

تاثیر اغتشاشات بر بازار سرمایه

راه ترقی- یک کارشناس اقتصادی معتقد است اغتشاشات اخیر در کشور توسط عده‌ای، موجب تاثیر منفی بر بازار سرمایه شده است.

صادرات صنایع دارویی؛ سالانه ۵۰ میلیون دلار

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت صادرات سالانه در صنعت دارو را حدود ۵۰ میلیون دلار اعلام کرد و گفت که امکان صادرات یک تا دو میلیارد دلار در این صنعت قابل تحقق است.

ساير مطالب

خزعلی: اختصاص اعتبارات استانی ویژه زنان بی سابقه است

تحمیل هزینه سالانه 60 هزار میلیارد تومانی «دخانیات» به «سلامت»

عزیزی: صحبت‌های رییس جمهور در نیویورک مبتنی بر ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی بود

خشکاندن دریاچه‌ها برای بهره‌برداری لیتیم صحت ندارد

مراسم بازگشایی مدارس با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود/نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت

اصلاح قانون انتخابات تا پایان آبان به صحن مجلس خواهد آمد

نشان داده‌ایم در مذاکرات صادق هستیم

عضویت ایران در شانگهای در تقویت روابط با کشورهای منطقه تاثیرگذار است

ایران به رویکرد سیاسی برای پایان دادن به مسئله قفقاز معتقد است/احتمال گفت‌وگو در خصوص مذاکرات رفع تحریم‌ها در نیویورک

رئیس جمهور: نفع ملت خودمان را در مذاکره با آمریکا نمی‌بینیم

انتقاد سخنگوی کمیسیون آموزش از مقدمات اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان

اسماعیلی خبر داد: امضای 18 سند تفاهم با ازبکستان/ رئیس‌جمهور به نیویورک می‌رود

زاهدی وفا از سلامت اقتصادی برخوردار است/ وزیر پیشنهادی حقوق بازنشستگان را ساماندهی کرد

نخستین نشست پیگیری طرح‌های ریلی کشور با حضور ١٨ استاندار برگزار شد

بیانیه تروئیکای اروپا یک موضع نادرست و نسنجیده بود/ آمریکا موظف به صدور روادید برای رئیس‌جمهور است

وزیر کشور: ترددها روان است/ اتباع افغان به تدریج و با هماهنگی عراق از گذرگاه عبور می‌کنند

تغییری در روابط ایران انگلیس با مرگ ملکه ایجاد نخواهد شد

دولت سیزدهم اَبَر پروژه آبرسانی به خوزستان را با تخصیص بودجه ویژه اجرایی کرد

صالح آبادی: زائران برای دریافت ارز اربعین به بانک‌ها مراجعه کنند

سجادی: در دولت سیزدهم جوانان از سایه درآمدند/در 7 ماه 650 پروژه را تکمیل کردیم

سن بلوغ در جامعه یک تا سه سال کاهش یافته است

رییس جمهور در نشست سران شانگهای شرکت می‌کند/مهم‌ترین دستور کار مذاکرات، اخذ تضمین است

جوکار: نمایندگان توانمندی‌های وزیر پیشنهادی کار را در نظر می‌گیرند

ایران؛ آخرین امید اروپا برای رهایی از جنگ اوکراین

روسیه شریک استراتژیک ایران است/ کل اروپا خواستار میانجی‌گری ایران در مناقشه اوکراین است

وزیر کشور: هیچ مشکلی برای سفر زائران به عتبات عالیات وجود ندارد

وزیر آموزش و پرورش: در مدارس دخترانه سالن‌های ورزشی ساخته می‌شود

بهادری جهرمی: رویکرد دولت سیزدهم جوانگرایی است/ برگزاری 60 نشست شورای عالی به ریاست رئیس‌جمهور

« افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی» گام مهم دولت برای خودکفایی

رئیس‌جمهور در نشست خبری: در میان مردم بودن برای ما یک اصل است/مدیریت میدانی با مدیریت کارتابلی متفاوت است

سلاجقه: پتروشیمی بهبهان اجرا نمی‌شود/ پرونده میانکاله برای همیشه بسته شد

فراکسیون انقلاب باید برنامه محور شود

وزیر کشور: امنیت ما نسبت به اروپا بهتر است/ گردشگران نگران نباشند

حضور همه گرایش‌های سیاسی را در چارچوب قانون در انتخابات مغتنم می‌دانیم

دولت فسادستیز است/ انتصابات سیاسی عامل وقوع فساد فولاد بود

نوری: 77/5 درصد رتبه‌های برتر کنکور از مدارس دولتی هستند

دولت قفل صادرات را با پیوستن به پیمان‌های منطقه‌ای باز کرد/رییس جمهور خود را در معرض نقد نخبگان قرار داده است

امضای تفاهم‌نامه امنیتی بین ایران و ازبکستان/ ظرفیت‌های ایران در کمک به شانگهای اعلام شد

مصوبات سفرهای استانی رییس جمهور چهارساله است/ دولت سیزدهم صادق الوعد است

ماموریت شعبه خاص قوه قضاییه برای بررسی پرونده تخلفات فولاد مبارکه/متهمان ممنوع الخروج می‌شوند

دولت وعده افزایش 2 برابری صادرات غیرنفتی را با سیاست خارجی متوازن محقق کرد

لایحه انتخابات به سرعت آماده شده و به مجلس می‌رود

برنامه ای برای واردات آب نداریم/٣٣٠ پروژه اولویت‌دار در دستور کار است

آمریکا باید ایران را صادقانه متقاعد کند

نشست غیرعلنی مجلس درباره مذاکرات هسته‌ای با حضور باقری، امیرعبداللهیان، شمخانی برگزار می‌شود

افزایش حقوق کارمندان تا پایان شهریور نهایی می‌شود / پرداخت علی‌الحساب برای رتبه‌بندی معلمان

مخبر فرمانده هماهنگی جراحی اقتصادی است/ حواشی برای معاون اول مهم نیست

پیشرفت‌های نسبی در مذاکرات وین حاصل شده است/ بخشی از انتظارات ایران تامین شد

بهبود روابط قوا، پرهیز از تنازعات‌ و ایجاد آرامش سیاسی دستاورد دولت سیزدهم

وزیر آموزش و پرورش: دانش‌آموزان مستعد در آزمون سمپاد حتما پذیرش می‌شوند

زارع‌پور: قرارداد خرید ماهواره خیام را به قرارداد انتقال تکنولوژی تبدیل کردیم

مهمترین گره باقی مانده تا احیای برجام چیست؟

پیگیری اقدامات ظالمانه رژیم صهیونیستی در مجامع جهانی

جراحی اقتصادی در حوزه سلامت جلوی میلیاردها دلار فساد مالی را می‌گیرد

بانک‌ها 30 هزار میلیارد تومان اعتبار برای مصوبات سفرهای استانی اختصاص می‌دهند

حضرت عباس(ع)، چگونه باب الحوائج شد

«بحران انرژی» هزینه سنگین همراهی اروپا با آمریکا برای تحریم ایران است

تیم مذاکره‌کننده مردم را نسبت به انتظارات غیرمنطقی تیم مقابل آگاه کنند

گازدهی به سانتریفیوژها پاسخ درستی به غربی‌ها بود

کاهش تعهدات برجامی در قبال تحریم‌های آمریکا، حق ایران است/ اروپایی‌ها آمریکا را متقاعد به پایبندی تعهدات خود کنند

خاندوزی: 2.5 همت برای بیمه حوادث طبیعی ساختمان در نظر گرفته شد

انتقاد از حذف فدراسیون‌های بدون رئیس از مجمع کمیته/ غیرقانونی است

ضرب‌الاجل‌های غرب «پوچ» است/ سه شرط مهم ایران برای توافق

رییس جمهور ملزم به ابلاغ مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است

معتقدیم که امنیت عراق امنیت منطقه است/ احتمال دارد در آینده نزدیک در خصوص زمان مذاکرات به نتیجه برسیم

تابستان و ناگهان باران/ آیا بارش‌های سیل‌آسای موسمی قابل پیش بینی است؟

وحیدی: مرز خسروی برای تردد زائران اربعین گشایش می‌یابد

واکنش "خزعلی" به حواشی ایجاد شده پیرامون «حجاب»/ تاکید بر اجرای قانون با رعایت حقوق شهروندی

بوستان های کوهسار و جوانمردان تهران تعطیل شد

تشکیل هیات کارشناسی برای مرمت گنبد مسجد شیخ لطف‌الله

استاندار کربلا به تهران می‌آید/ آمادگی استانداران مرزی برای مراسم اربعین

در نشست اعضای کمیسیون عمران با رئیس قوه قضائیه چه گذشت؟

حمایت از حقوق فردی و اجتماعی آحاد جامعه وظیفه قوه قضاییه است

رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح شفافیت قوای سه‌گانه در دستور کار بهارستان

بلاتکلیفی و سرگردانی 4 ماهه بازنشستگان تامین اجتماعی

شرایط اتباع خارجی برای دریافت خدمات بانکی

کشورهای منطقه حاضر به ائتلاف با آمریکا علیه ایران نیستند/ آمریکا از اقتدار گذشته برخوردار نیست

هدف نشست آستانه، تضمین امنیت در سوریه بود

پیاده روی اربعین طبق پیش‌بینی‌ها انجام می‌شود

تهران-مسکو مواضع مشترکی در مقابل آمریکا دارند/ روسیه شریک استراتژیک ایران است

930 هزار سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کردند/ مهلت ثبت‌نام تا پایان هفته جاری

مشکلات حمل و نقل زمینی در برخی از مرزها برطرف می‌شود

احتمال بازگشایی نمادهای استقلال و پرسپولیس در هفته جاری

معاون رئیس جمهور: برای مناطق آزاد سرخس، دوغارون و امیرآباد سه لایحه مجزا تدوین کردیم

وحیدی: وضعیت حجاج خوب است/ تاکنون نیازی به قرنطینه حجاج وجود ندارد