راه ترقی

آخرين مطالب

گفتگو

اختیاری: برای جلوگیری از خروج نخبگان، طرح صیانت از هویت و پول ملی را بدهید

راه ترقی- رییس کمیته پژوهش و فناوری مجلس با تاکید بر ضرورت توجه به شایسته سالاری و هویت ملی برای جلوگیری از خروج نخبگان، گفت: بهتر است ما به جای این همه طرح صیانت، طرح صیانت از هویت و پول ملی داده شود تا هر روز شاهد کاهش ارزش پول ملی نباشیم چرا که در چنین شرایطی سرمایه های کشور از جمله سرمایه انسانی از دست می رود.

شفافیت نباید فقط مختص به آرای نمایندگان مجلس باشد

راه ترقی- نماینده مردم نطنز، قمصر و بادرود در مجلس شورای اسلامی گفت: از طرح شفافیت آرای نمایندگان حمایت می‌کنم، اما معتقدم شفافیت نباید فقط مختص به نمایندگان مجلس باشد بلکه باید در سایر ارکان کشور نیز این شفافیت را شاهد باشیم.

کمیسیون اصل ۹۰، حق تحقیق مستقیم، بازرسی و گزارش از تمام قوا را دارد

راه ترقی- یک حقوقدان با بیان این‌که کمیسیون اصل ۹۰، حق تحقیق مستقیم، بازرسی و گزارش از تمام قوا را دارد و مسئولان دارای سمت می‌باید به کمیسیون پاسخ گویند وگرنه مجازات خواهند شد،

موج سواری با سویه ویروسی/کنترل مرزها و توسعه واکسیناسیون راه عبور از موج جدید کرونا

راه ترقی- سویه اُمیکرون که این روزها در قاره آفریقا یکه تازی می‌کند، سویه‌ای است که نسبت به همتای خود یعنی دلتا سرعت سرایت بالاتری دارد و محققان کشور در این زمینه هشدار می‌دهند و معتقدند اگر از هم اکنون نسبت به کنترل تردد و توسعه واکسیناسیون اقدام نشود، باید منتظر موج‌های جدیدی از خیز این بیماری بود.

ایران روی ۵ کشور تمرکز کرده است

راه ترقی- مدیرکل دفتر بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی گفت: ایران برای جذب گردشگر خارجی روی پنج کشور چین، روسیه، ‌عراق، ‌جمهوی آذربایجان و عمان متمرکز شده و فعلا برنامه‌ای برای جذب گردشگران بیشتر ندارد و می‌خواهد اعتماد درباره "مقصد امن ایران" را به خارجی‌ها برگرداند.

عضو کمیسیون انرژی: بازارهای آسیای میانه و اوراسیا را می‌توان احیا کرد

راه ترقی- عضو کمیسیون انرژی مجلس، همکاری با همسایگان را از عناصر اصلی سیاست خارجی دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: علیرغم ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی ‌تا حدودی بازارهای آسیای میانه را از دست داده‌ایم اما می‌توانیم این‌ بازارها و روابط فرهنگی، اقتصادی، تجاری و نفتی و گازی را احیا کنیم.

محمد مخبر : برگزاری جلسات هم‌اندیشی دولت و مجلس در رفع مشکلات کشور موثر است

راه ترقی- معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه برگزاری جلسات هم‌اندیشی دولت و مجلس در رفع مشکلات کشور موثر است، گفت: زمانیکه نمایندگان مجلس و دولت به یک تصمیم و عزم برسند، در کیفیت و سرعت اجرا و انتخاب درست راهکارها بسیار موثر است.

خطیب‌زاده: تمرکز تیم مذاکره کننده رفع تحریم‌هاست

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: تیم مذاکره کننده هسته‌ای برای اطمینان از رفع تحریم‌ها وارد وین شده است و آنچه در وین اتفاق می‌افتد تمرکز بر رفع تحریم‌هاست

مذاکرات نتیجه‌بخش هدف اصلی تیم مذاکره‌کننده ایرانی باشد

راه ترقی- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌های کشور در مذاکرات گفت: حرف جدید این دور از مذاکرات این است که گفت و گوی نتیجه بخش صورت گیرد و همچون گذشته فرسایشی و وقت‌گیر نباشد.

فاصله ازدواج والدین تا تولد فرزند چقدر است؟

راه ترقی- فرزند حاصل زندگی مشترک است و عوامل گوناگون فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بر روی فرزندآوری تاثیر می‌گذارند، اما به اذعان کارشناسان حوزه سلامت و جمعیت بهترین سن مادران برای فرزندآوری بین سنین ۳۵-۲۵سالگی قرار دارد، اما بر اساس آمار و اطلاعات فاصله ازدواج والدین تا تولد فرزند چقدر است؟

درمان فوبیا با کمک واقعیت مجازی

راه ترقی- در مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان، پروژه‌هایی با استفاده از واقعیت مجازی و با تصاویر واقعی برای درمان مواجهه‌ای اختلالاتی مانند ترس از پرواز، ترس از سخنرانی، نقص توجه و نقص حافظه طراحی و توسعه داده شد.

سرمدی: دولت باید فکری برای تغییر نظام بانکداری به بانکداری اسلامی کند

راه ترقی- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت که دولت سیزدهم باید فکری برای تغییر سیستم بانکداری به نظام بانکداری اسلامی کند تا اندوخته ها و سرمایه های مردمی که در بانک ها وجود دارد به سمت تولید و رفع مشکلات اقتصادی و تولیدی مردم سوق داده شود.

کوثری: بازدیدهای میدانی رییس جمهوری جلوی تصمیمات اشتباه را می‌گیرد

راه ترقی- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، بازدید میدانی و حضور بی‌واسطه را مانع تصمیم‌گیری اشتباه براساس شنیده‌ها و آمار غیرواقعی دانست و گفت: رییس‌جمهوری شاید به ظاهر با سفرهای استانی برای خود سختی بخرد اما می‌تواند به راحتی تصمیم بگیرد.

وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش از جنس معلمان است

راه ترقی- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم، وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را از جنس و رنگ معلمان توصیف کرد وگفت: نوری فردی از درون آموزش و پرورش و با سوابق ممتد و طولانی در سمت‌های مختلف استانی، وزارتی و کشوری است و همین موضوع امیدواری برای رای‌آوری او را افزایش می‌دهد.

برآورد حضور ۲۰۰۰ «کودک کار» در متروها

راه ترقی- مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه در فصل زمستان حدود ۲۰۰۰ کودک در متروها کار می‌کنند، بیان کرد: سازمان بهزیستی پیگیر ساماندهی کودکانی که در متروها هستند، است.

مجلس حساسیت ویژه‌ای بر حوزه آموزش و پرورش دارد

راه ترقی- سخنگوی هیات رییسه مجلس با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش عائله‌مندترین وزارتخانه کشور است، گفت: تعداد زیادی معلم، دانش‌آموز و خانواده‌های آنها با آموزش و پرورش ارتباط دارند و همین موضوع به شکل کلی اهمیت و حساسیت خاصی برای نمایندگان در قبال این وزارتخانه ایجاد کرده است

استانداران و فرمانداران مناسب‌سازی را جدی بگیرند

راه ترقی- رئیس دبیرخانه ستاد پیگیری و هماهنگی مناسب‌سازی کشور با تاکید براینکه استانداران و فرمانداران مناسب‌سازی را جدی بگیرند، گفت: با توجه به افزایش سن سالمندی و نیاز جانبازان، معلولان، بیماران و حتی افراد سالم به فضای مناسب‌سازی شده، لازم است این موضوع در دستور کار مسئولان قرار گیرد

این دارو قرار است پیری را عقب بیندازد

راه ترقی- مدیر مرکز تحقیقات اعصاب کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی اراک گفت: ساخت داروی ضدپیری یکی از طرح‌های مرکز تحقیقات اعصاب کاربردی است و برای اینکار از گیاه بومی گون استفاده می شود.

جریمه کارمندانی که واکسن نزنند چیست؟

راه ترقی- معاون سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: با کارمندانی که واکسن کرونا تزریق نکنند در پنج مرحله، شامل تذکر کتبی، درج در پرونده، کسر از حقوق به مدت یک و سه ماه و انفصال از خدمت برخورد می‌شود.

هنوز از کرونا خلاص نشده‌ایم

راه ترقی- عضو کمیته علمی کشوری کووید ۱۹ با تاکید بر اینکه هنوز از کرونا خلاص نشده ایم، به هم‌وطنان توصیه کرد که پروتکل های بهداشتی را همچنان رعایت کنند و از ساده انگاری به شدت بپرهیزند.

وزیر کشور: اجرای طرح هوشمند، واکسن نزده‌ها را دچار مشکل می‌کند

راه ترقی- فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، گفت: افرادی که ۲ دُز واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند پس از اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونا دچار مشکل می‌شوند و باید تست‌های پی‌سی ‌آر منفی ارائه کنند.

اجرای قرنطینه هوشمند در تهران؛ بزودی / عدم کارایی محدودیت تردد شبانه در شرایط فعلی

راه ترقی- معاون درمان ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به اینکه فعلا شرایط کرونا در پایتخت تحت کنترل است، درباره محدودیت تردد شبانه گفت: در شرایط فعلی به نظر می‌رسد این محدودیت‌ها کارایی لازم را ندارند و به همین دلیل پیشنهاد لغو آن را به ستاد ملی ارایه دادیم.

از وعده دو ساله وزیر تا کاسه لبریزِ صبر کشاورزان

راه ترقی- بیش از یک هفته از درخواست های کشاورزان اصفهان می‌گذرد، آنها خواهان حقابه خود از زاینده رود هستند، اگرچه روز جمعه همزمان با سفر وزیر نیرو به اصفهان، در این تجمع نیز اصفهانی‌ها به همراهی کشاورزان خواستار احیای دائمی این رودخانه شدند.

چرا ایران نمی‌تواند گل‌های داوودی‌اش را ثبت جهانی کند؟

راه ترقی- مجری پروژه به‌نژادی گل های داوودی پژوهشکده ملی گل و گیاه محلات گفت: ایران عضو کنوانسیون upov نیست و به تبع آن امکان ثبت جهانی ارقام جدید گل های داوودی برای این کشور وجود ندارد.

فضاسازی غربی‌ها علیه ایران برای فرار از اجرای تعهداتشان است

راه ترقی- کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه هدف فضاسازی‌های رسانه‌ای غرب علیه ایران فرار از اجرای تعهدات است، گفت: اگر طرف غربی قائل به یک مذاکره منطقی و از موضع برابر باشد طبیعتا خواسته‌های ایران خارج از توافق برجام نیست و اگر اراده این کار را داشته باشند می‌توانند آنها را عملیاتی کنند.

نقطه‌نظر مخاطبان و علاقه‌مندان موسیقی را تأمین می‌کنیم

راه ترقی- سرپرست معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: درخواست‌ها و پیشنهادهای سالن‌دارها و خوانندگان برای برگزاری کنسرت‌ها در حال بررسی و وظیفه معاونت هنری وزارت فرهنگ، تأمین نقطه‌نظر مخاطبان و علاقه‌مندان موسیقی به اندازه متعارف است

چرا انرژی اتمی نتوانست از انرژی فسیلی بی نیازمان کند؟

راه ترقی- عضو هیات علمی سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به اینکه موانع بهره‌گیری ایران از انرژی اتمی سبب کاهش استفاده از مزایای آن شده است، گفت: علت اصلی تحقق نیافتن این مهم عدم وجود برنامه جامع انرژی و عدم پایداری تصمیمات و از سوی دیگر، مخالفت برخی از کشورهای قدرتمند بوده است.

محکومیت ارزی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در چند پرونده

راه ترقی- رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با شکایت بانک کشاورزی به استرداد عین ارز به مبلغ ۴۶ هزار و ۱۲۱یورو و در پرونده‌های دیگری نیز به میزان هشت میلیون و ۱۳۱ هزار و ۲۰۴ روپیه، ۳۴۰ هزار یورو و ۱۰ هزار و ۵۴۰ یورو محکوم شد

هنگام حضور در اماکن شلوغ از ۲ ماسک استفاده کنید

راه ترقی- عضو ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کرد: افراد در مکان های شلوغ مانند مترو ، بیمارستان ها، فروشگاه‌ها و مراکز خرید حتما از ۲ ماسک استفاده کنند زیرا این اماکن منبع آلودگی ویروس کرونا هستند.

معاون وزیر خارجه: در وین مذاکرات هسته‌ای نداریم

راه ترقی- معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: ما مذاکره هسته‌ای نداریم زیرا موضوع هسته‌ای در سال ۱۳۹۴ در قالب توافق بین ایران و ۱+۵ به طور کامل حاصل شد. موضوع اصلی مذاکرات وین پیامدهای ناشی از خروج ایالات متحده آمریکا از برجام و رفع تحریم‌های غیر قانونی است.

آموزش صحیح مقابله با کرونا از وسواس کرونایی می‌کاهد

راه ترقی- عضو انجمن علمی روان‌پزشکان ایران معتقد است، آموزش روش صحیح مقابله با کرونا به مردم جامعه در دوران شیوع این بیماری می‌تواند از ابتلای احتمالی به وسواس چه اکنون و چه در دوره پساکرونا پیشگیری کند.

آیا کمبود ویتامین دی در فصل سرما سبب بروز اختلالات خلقی می‌شود؟

راه ترقی- متخصص تغذیه و رژیم درمانی با بیان اینکه در فصول سرد سال کمبود ویتامین دی باعث اختلالات خلقی می شود، گفت: این اختلالات اگر درمان نشود ماندگار باقی می ماند و اختلالات جدی‌تری به همراه می‌آورد تا آنجا که کیفیت زندگی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

افزایش سقف حقوق اعضای هیئت علمی علوم پزشکی تبعیض آمیز است

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ تاکید کرد: اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی از سایر اقشار جامعه جدا نیستند و اگر قاعده‌ای برای تنظیم حقوق و دستمزد کارکنان دولت قرار داده می‌شود نباید انتظار داشت که گروه‌های مختلفی از آن استثنا شوند و تبعیض رخ دهد.

رشد ۱۰۰ درصدی تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان

راه ترقی- طی بازه زمانی مرداد ۹۹ تا فروردین ۱۴۰۰ میزان تسهیلات بانکی شرکت‌های دانش‌بنیان بیش از ۱۰۰ درصد و ضمانت‌نامه فعال بانکی این شرکت‌ها بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است و اگرچه بخشی از این رشد به‌خاطر تورم حاکم بر کشور و رشد نقدینگی است، ولی بخشی از آن را می‌توان به توسعه فعالیت و رشد شرکت‌های دانش‌بنیان نسبت داد.

سن استخدام برای تاهل و فرزندآوری افزایش می‌یابد

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون مشترک طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، از اختصاص تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی و خرید مسکن برای زوجین، افزایش حق عائله‌مندی تا حدود ۷.۵ برابر و افزایش سن استخدام برای تاهل و فرزندآوری در قانون جدید مجلس خبر داد.

افزایش امید اجتماعی؛ کلید مقابله با کرونا

راه ترقی- جامعه‌شناس و تحلیلگر اجتماعی معتقد است: گفت وگو با مردم در خصوص ابعاد مختلف بحران کرونا و در نظرگرفتن خواست جمعی در مقابله با بیماری، امید اجتماعی را تقویت و مقابله همگانی با کووید ۱۹ را افزایش می دهد

تلاش آمریکا برای سرقت محموله نفت ایران در مجامع بین المللی پیگیری شود

راه ترقی- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از دستگاه دیپلماسی کشور خواست اقدام مذبوحانه آمریکا برای سرقت محموله نفت ایران در دریای عمان را در مجامع بین المللی پیگیری کند.

همه چیز درباره کرونای "دلتا پلاس"

راه ترقی- رییس مرکز تحقیقات ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، آخرین اطلاعات درباره خصوصیات کرونای دلتا پلاس را که مهمترین زیرشاخه واریانت دلتا ویروس کرونا محسوب می‌شود، تشریح کرد.

چند توصیه برای درمان مادر بیماری‌ها

راه ترقی- تخصص تغذیه و رژیم درمانی با تاکید بر اینکه کم خونی مادر بیماری‌ها است، گفت: فقر آهن شایع‌ترین نوع کم خونی است که با مصرف منابع حیوانی بخصوص گوشت قرمز و همچنین خشکبار درمان‌پذیر است و در این میان، مصرف ویتامین سی به جذب آهن کمک می‌کند.

استقبال فعالان بورس از بازارگردانی هوشمند و حذف قیمت‌گذاری دستوری

راه ترقی- عضو شورای عالی بورس گفت: برنامه دولت برای حذف قیمت‌گذاری دستوری و الزام شرکت‌های وابسته به دولت برای انجام عملیات بازارگردانی هوشمند می‌تواند اثرات مثبت و امیدوار کننده‌ای بر بازار داشته باشد.

جزییات ایجاد یک میلیون و ۸۵۰ هزار شغل از زبان وزیر کار

راه ترقی- وزیر کار از ورود به موضوع اصلاح قانون کار با حضور نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خبر داد و گفت: بخش قابل توجهی از این میزان شغل در قالب خوداشتغالی خواهد بود و بخشی دیگر بیمه خواهد داشت و در ایجاد این میزان شغل‌ روی بحش مشاغل خانگی و اشتغال روستایی متمرکز خواهیم شد.

بررسی راهکارهای مقابله با سقط غیرقانونی در دیدار اعضای کمیسیون بهداشت با اژه‌ای

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از طرح موضوعاتی همچون سقط غیرقانونی و حقوق کم پزشکان و کارمندان پزشکی قانونی و قوه قضائیه در دیدار با رییس قوه قضاییه خبر داد.

موسوی: حضور رییس‌جمهوری میان مردم، سرمایه اجتماعی را افزایش می‌دهد

راه ترقی- سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، حضور مستقیم آیت الله رییسی و مردم را موجب افزایش سرمایه اجتماعی عنوان کرد و گفت: این موضوع همبستگی ملی و امید به آینده را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود مسوولان از نزدیک واقعیت‌های جامعه را لمس کرده و با مشکلات اقشار جامعه آشنا شوند

ساير مطالب

حمله گودال آب چیست و چرا باید نگران آن باشیم

eBay به اشتباه حساب برخی کاربران را مسدود کرد

نرخ رسمی 20 ارز کاهش یافت

430گیگابیت از ظرفیت پهنای باند بین‌الملل اینترنت از دسترس خارج شده است

اتصال همه روستاهای بالای 20 خانوار به اینترنت تا پایان سال آینده

خاندوزی: نظارت مالی اولویت وزارت اقتصاد است

رشد 105 درصدی صادرات محصولات معدنی

نرخ رسمی یورو و 18 ارز کاهش یافت

تصاویر ماکروی خیره‌کننده از دنیای منحصربه‌فرد حوضچه‌های فصلی

با حکم وزیر ارتباطات: رئیس سازمان فضایی کشور معرفی شد

سایبرتراک در مدل چهار موتوره به دست مشتریان می‌رسد

تنظیم مرورگر پیش‌فرض در ویندوز 11 سرانجام ساده‌تر می‌شود

گوشی ردمی 10 مدل 2022 گواهی FCC را دریافت کرد؛ دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و نمایشگر 90 هرتزی

تذکر رئیس مجلس به بانک مرکزی و وزارت اقتصاد درباره الزام ای نماد

کشف روشی جدید برای دزدی خودرو با استفاده از AirTag اپل توسط سارقان کانادایی

احتمال انتشار جهانی سیستم‌عامل هارمونی در سال 2022‍

چرا پروژه‌ها شکست می‌خورند؟ روش صحیح مدیریت پروژه با میزیتو

سری 12 شیائومی دوربین زیر نمایشگر نخواهد داشت

جان‌بخشی به تصاویر به کمک گوشی هوشمند

رندرهای رسمی ساعت هوشمند پیکسل واچ گوگل فاش شد

انویدیا از دولت بایدن می‌خواهد قیمت پردازنده‌های گرافیکی را کاهش دهد

رم به بخش محصولات زومیت افزوده شد

قوه قضاییه نشت اطلاعات از سامانه‌های خود را تکذیب کرد

دکمه بررسی به‌روزرسانی‌ به اپلیکیشن گوگل پلی اضافه می‌شود

به پیش‌بینی مدیرعامل کوالکام، بحران جهانی کمبود تراشه سال آینده کاهش پیدا می‌کند

سیگنال‌های عجیب زهره می‌توانند نشانه‌ای از آتشفشان‌های این سیاره باشند

آموزش‌های رایگان ارز دیجیتال در پاورآپ ترید

حقوق‌های پنهان یک وزارتخانه!

معافیت عراق از تحریم‌های آمریکا برای واردات گاز و برق از ایران

نرخ رسمی 13 ارز کاهش یافت

وزارت ارتباطات نسخه جدیدی از طرح صیانت پیشنهاد داد (به‌روزرسانی)

رشد 5.3 درصدی فروش جهانی گوشی‌های هوشمند در سال 2021

اقدام اخیر مایکروسافت، کاربران اج را عصبانی کرده است

چهارمین نسخه‌ی آزمایشی iOS 15.2 برای توسعه‌دهندگان و آزمایش‌کنندگان بتا منتشر شد

گلکسی S21 FE احتمالا امسال با قیمت 699 دلار معرفی خواهد شد

گوشی هوشمند Xiaomi 11 Lite 5G NE به‌روزرسانی جدیدی دریافت می‌کند

افشای تصویر پنل پشتی Xiaomi 12 از طراحی دوربین آن پرده برداشت

گوشی هوشمند جدید موتورولا با دوربین زیر نمایشگر در راه است

جشنواره وب و موبایل 1 دی تا 21 اسفند برگزار می‌شود

خرید گیمبال از سایت دیدنگار

طراحی گلکسی S21 FE توسط قاب‌های آن به نمایش گذاشته شد

TSMC تولید تراشه M3 اپل را با فناوری 3 نانومتری آغاز کرده است

زوم‌اپ: همراه بانک مهر ایران؛ افتتاح حساب غیرحضوری و مدیریت هوشمند امور مالی

فروش سری Reno7 تنها در عرض 15 دقیقه از مرز 15 میلیون دلار گذشت

نسخه‌ی بتای One UI 4 برای گلکسی نوت 10 و گلکسی اس 10 منتشر شد

ساترا: استارتاپ‌های کاربر محور مانند دیوار نیازمند تنظیم‌گر تخصصی هستند

نوآفرین صندوق پژوهش و فناوری کشور در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات

گوشی ردمی K50 فوریه 2022 در چهار مدل معرفی خواهد شد

تصویر زنده موتو اج X30 موتورولا با جزئیات رسمی صفحه‌نمایش منتشر شد

جیمی ولز اولین مقاله ویکی‌پدیای خود را در قالب NFT می‌فروشد

قابلیت پوشه قفل‌شده گوگل فوتوز برای گوشی‌های غیرپیکسلی عرضه می‌شود

چگونه در آیفون و آیپد، آپلود تصاویر در آی‌کلاد را غیرفعال کنیم؟

فهرست AnTuTu برای بهترین گوشی‌های پرچم‌دار نوامبر منتشر شد

ردمی مانیتور 27 اینچی پرو را با وضوح 2K رونمایی کرد

رویداد ارائه معکوس دیوار و جوانه در حوزه HR-Tech در دانشگاه شریف برگزار می‌شود

گواهی TENAA از اطلاعات گوشی هوشمند جدید اوپو برده برداشت

اینتل در حال گسترش روابط با TSMC برای ساخت تراشه‌های 3 نانومتری و جلوگیری از تنش‌های احتمالی با اپل است

پروژه استارلاین گوگل؛ امکان تماس‌ ویدئویی سه‌بعدی در یک قدمی ما

«چهره با اشک شوق» باردیگر پرکاربردترین ایموجی سال شد

وای فای 7 چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر سرعت صوت به‌اندازه‌ سرعت نور بود، چه اتفاقی رخ می‌داد؟

چگونه پیام‌های متنی مهم را در اندروید ستاره‌دار کنیم؟

نوترون، موشک بعدی راکت لب، پرتابگری چندبارمصرف برای رقابت با فالکون 9 است

اسپارتاکوس؛ پاسخ سونی به Xbox Game Pass مایکروسافت

صحنه‌های پیچیده مینیاتوری در تصاویر جذاب گرفته‌شده با آیفون

بی ام و خودرو مفهومی هیبریدی جدید XM خود را به نمایش گذاشت

خاندوزی: بخشودگی و تسهیل تسویه بدهی بخش تولید تا اسفند1400 تمدید شد

هدایت منابع به سوی فعالیت‌های تولیدی، رشد اقتصادی را به دنبال دارد

تشکیل کمیته‌ مشترک وزارت راه و شهرداری برای نوسازی بافت‌های فرسوده

کدام کالاها معاف از مالیات می شوند؟

شتاب در اجرای مسیرهای راه‌اندازی اولیه پالایشگاه فاز 14 پارس جنوبی

تاثیر اخبار کاذب و منفی از مذاکرات بر قیمت‌های هیجانی نرخ ارز

توسعه صندوق‌های پروژه‌محور با هدف تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصادی

نرخ رسمی 33 ارز کاهش یافت

شیائومی 12، 12 ایکس و 12 پرو احتمالا در تاریخ 7 دی رونمایی می‌شوند

مغز ماشین پیش‌بینی انرژی‌-کارآمد است

پوکو X3 پرو، پرفروش‌ترین گوشی بلک فرایدی در اروپا شد

موتو اج X30 موتورولا اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 8 نسل یک با امتیاز بالای یک میلیون در آنتوتو

به‌روزرسانی اندروید 12؛ احتمال ایجاد مشکل اتصالات در برخی گوشی‌ها

هفت راهکار برای حل مشکل شارژ نشدن گوشی‌های اندروید

آموزش اضافه کردن جدول به ایمیل در جیمیل

موفقیت دانشمندان در ساخت اولین ربات‌های زنده خودتکثیرشونده جهان

ساعت هوشمند گوگل پیکسل احتمالا سال 2022 معرفی خواهد شد

بزرگ‌ترین عقاب روی زمین، مانند کرکس غذا می‌خورد

مایکروسافت برخی ویژگی‌های درخواستی کاربران را به منوی استارت ویندوز 11 اضافه خواهد کرد

رندرهای گلکسی A73 5G سامسونگ و مشخصات احتمالی این گوشی فاش شد؛ دوربین 108 مگاپیکسلی و شارژ سریع 33 وات

شکل‌گیری اتحادی بزرگ در دنیای کوانتومی؛ هانی‌ول و کوانتوم کمبریج به‌صورت نهایی ادغام شدند

وزیر نفت از تبدیل وضعیت ایثارگری پیمانکاری در آینده نزدیک خبر داد

مشخصات فنی و تصاویر پردازنده‌های نسل 12 اینتل در فروشگاه‌های اینترنتی

حل معمای ناپدید شدن تمدن پیشرفته چینی در 4000 سال پیش

BMW خود را با پیکسل 6، پیکسل 6 پرو یا گلکسی S21 باز کنید

نتایج تست پردازنده Intel Core i3-12100؛ سریع‌تر از Ryzen 3 3300X

خطر ابتلا به بیماری قلبی براثر مصرف چربی‌های اشباع به نوع غذا بستگی دارد

کوچک‌ترین جانداران اقیانوس‌ها بلند‌ترین کوه‌های زمین را شکل داده‌اند

ساخت آدامس مخصوصی که انتشار کووید 19 را کاهش می‌دهد

احتمال ممنوع‌شدن استفاده از بات برای خرید و دلالی کنسول و کارت گرافیک در آمریکا

فهرست برندهایی که گوشی‌های هوشمند جدیدشان را با تراشه‌ی اسنپدراگون 8 نسل یک رونمایی خواهند کرد

گلکسی A13 5G سامسونگ با نمایشگر 6٫5 اینچ 90 هرتزی و تراشه دایمنسیتی 700 رسما معرفی شد

دستاورد جدید در ساخت خازن‌ها ضخامت تراشه‌های کوانتومی را تا 1000 برابر کاهش می‌دهد

یکی دیگر از مدیران پروژه تایتان اپل را به مقصد استارتاپی فعال در حوزه تاکسی‌های هوایی ترک کرد