راه ترقی
دیوارنگاره جذاب هواداران لیورپول در تقدیر از کلوپ
چهارشنبه 15 فروردين 1403 - 00:37:51
راه ترقی - ورزش 3 /خداحافظی یورگن کلوپ از لیورپول احساسات هواداران این تیم را جریحه‌دار کرده‌است.دیوارنگاره جذاب هواداران لیورپول در تقدیر از کلوپ 
در پایان این فصل، یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول پس از دورانی خاطره‌انگیز با این تیم قرار است مسیرش را از این تیم جدا کند و مدتی برای استراحت کردن خانه نشین شود.

اکنون هواداران لیورپول در اقدامی قابل توجه با یک نقاشی دیوار از زحمات او تشکر کردند و جایگاه ویژه او را در قلب هواداران این تیم به تصویر کشیدند.
البته این اولین بار نبود و در شهر لیورپول، زمانی که یورگن کلوپ توانست به حسرت قهرمان نشدن لیورپول در لیگ برتر پایان دهد هم با تصویر دیگری نسبت به سرمربی افسانه‌ای خود ابراز علاقه کردند. 
یورگن کلوپ با اینکه تا سال 2025 قرارداد دارد اما اکنون نیاز می‌بیند که به استراحت برود و می‌خواهد با کوله‌باری از جام‌ها از تیم خداحافظی کند.
او در دوران فعالیتش به عنوان سرمربی لیورپول، به تمامی افتخارات ممکن رسید و در راس آن لیورپول را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر انگلستان کرد؛ اکنون هم لیورپول صدر نشین لیگ جزیره است و یک مدعی برای قهرمانی لیگ اروپا به شمار می‌رود تا سرمربی آلمانی آنفیلدی‌ها، با کسب جام‌های مختلف از این تیم خداحافظی کند.

http://www.RaheNou.ir/Fa/News/859127/دیوارنگاره-جذاب-هواداران-لیورپول-در-تقدیر-از-کلوپ
بستن   چاپ