راه ترقی
آصف آریا: رئالیتی‌شو می‌تواند به سلبریتی‌ لطمه بزند یا او را شکوفا کند!
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 - 18:36:25
راه ترقی - ایسنا / آصف آریا (خواننده) درباره حضور در رئالیتی‌شوها می‌گوید: به عقیده من حضور در رئالیتی‌شو، مانند چاقوی دو لبه است که یا می‌تواند افراد را شکوفا کند یا اینکه به کاراکترشان در اذهان عمومی لطمه بزند.
آصف آریا (خواننده پاپ) اخیرا در سری دوم سریال شب‌های مافیا حضور پیدا کرده است که به همین بهانه با او گفت‌وگویی داشتیم.

در ابتدا از او سوال کردیم که باتوجه به حضورش در این برنامه اصلا چقدر اهل بازی است و بیشتر چه بازی‌هایی انجام می‌دهد؟
آریا گفت: حدودا سه سالی است که با دوستانم مافیا بازی‌ می‌کنیم. این بازی را دوست دارم و از آن لذت می‌برم. معمولا در مافیا، گردانندگی را برعهده می‌گیرم؛ چون دوست ندارم ناخواسته رو به روی یکی از دوستان یا همکارانم قرار بگیرم. برخلاف گذشته که برد و باخت در بازی‌ها برایم مسئله مهمی بود، طرز فکرم عوض شده و به‌نظرم برد و باخت در این بازی هیچ اهمیتی ندارد؛ زیرا هر نتیجه‌ای لحظه‌ای است و تنها حاصل واقعی که از این برنامه برای تمام شرکت‌کنندگان خواهد ماند دوستی و رفاقت است. باید هر لحظه به یاد داشته باشیم که این برنامه برای مردم تهیه می‌شود پس بهتر است به گونه‌ای بازی کنیم که مردم حتی برای لحظاتی کوتاه هم که شده، سرگرم شوند و انرژی بگیرند.
همچنین از او درباره تجربه حضور در این گیم شو سوال کردیم که گفت: جو «زودیاک» بسیار خوب و صمیمی بود و چون شخصا محمد بحرانی را دوست دارم، لحظات لذت‌بخشی را در این برنامه گذراندم. یکی از دلایلی که هم برنامه «صداتو» و هم «زودیاک» را دنبال می‌کنم، حضور آقای بحرانی است.
این خواننده درباره نگرانی‌ها قضاوت‌های احتمالی، برای حضور در برنامه‌هایی که در آن بازی مافیا انجام می‌شود، نیز توضیح داد: حضورم در این برنامه اولین تجربه‌ام در شبکه نمایش خانگی است. به عقیده من حضور در رئالیتی‌شو، مانند چاقوی دو لبه است که یا می‌تواند افراد را شکوفا کند یا اینکه به کاراکترشان در اذهان عمومی لطمه بزند. بنابراین بهتر است که واقعا خودمان باشیم و بگذاریم مردم با خود واقعی ما حال خوب پیدا کنند. برعکس چیزی که بسیاری از مخاطبان درمورد شخصیت واقعی من فکر می‌کنند، اصلا آدم جدی و خشکی نیستم، بلکه به‌شدت شوخ‌طبعم و خیلی زود با آدم‌ها دوست می‌شوم و ارتباط برقرار می‌کنم. با وجود اینکه این برنامه برای من چالش سختی بود اما دوست داشتم در این برنامه باشم تا مردم شخصیت واقعی‌ام را بشناسند و اشتباه در موردم فکر نکنند.
در بخش پایانی نیز درباره مثبت یا منفی بودن حضور هنرمندان در حوزه‌های مختلف هنری پرسیدیم که بیان کرد: معتقدم نباید جلوی کسی را برای تجربه اتفاقات جدید گرفت. زمانی که پژمان جمشیدی قصد ورود به سینما را داشت، بسیاری از افراد به او نقد وارد کردند اما پس از مدتی که استعداد خود را ثابت کرد، به شهرت و محبوبیت رسید. بنابراین نباید با قضاوت افراد، فرصت محک زدن آنها در رشته‌های جدید را بگیریم و مردم باید گارد خود را نسبت به افراد شناخته شده بردارند.

http://www.RaheNou.ir/Fa/News/879323/آصف-آریا--رئالیتی‌شو-می‌تواند-به-سلبریتی‌-لطمه-بزند-یا-او-را-شکوفا-کند!
بستن   چاپ