راه ترقی
محرومیت درویش و تکدر خاطر علی پروین!
سه شنبه 22 خرداد 1403 - 18:48:26
راه ترقی - ورزش 3 /علی پروین به محرومیت 20 روزه رضا درویش واکنش نشان داد.
تمرین پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس امروز در شرایطی برگزار شد که رضا درویش به دلیل محرومیت از سوی کمیته اخلاق امکان حضور در این تمرین را نداشت و پیمان حدادی و حسین بادامکی از باشگاه پرسپولیس در این تمرین حاضر شده بودند.
این موضوع واکنش علی پروین را به دنبال داشت و او در گفتگو با خبرنگاران در این بازی عنوان کرد: دلم می‌خواست که خود آقای درویش هم بود، اما 20 روز از طرف کمیته اخلاق محروم بودند. خوشحالیم که آقای حدادی و آقای بادامکی آمدند. خیلی خوشحال شدیم که همچین کاری کردند. معلوم می‌شود که قدر پیشکسوتان می‌دانند. یواش یواش باید قدر پیشکسوتان را بدانند.
او در ادامه درباره پرونده فساد در فوتبال نیز اظهارنظر کرد و گفت: فساد فوتبال هم دو روز است. بعدش تمام می‌شود و همه چیز می‌رود سر جای خودش.

راه ترقی

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به اینکه آیا موضوع فساد در دوره بازی آنها هم بود، گفت: ما داور سوت را می‌زد، 2-0، 3-0 جلو بودیم. نیازی به این کارها نبود. بعد هم من به شما گفتم ما به عشق پیراهن بازی می‌کردیم. همه این بازیکنان، آقای درخشان، آقای محمدخانی، به عشق پیراهن بازی می‌کردند.
"بعد از دوره سرمربیگری شما در پرسپولیس هم بحث فساد پیش آمد اما خیلی رسیدگی نشد. فکر می‌کنید دلیل عدم برخورد با آن متهمان چه بود؟" پروین در پاسخ به این سوال گفت: من با آقای تاج و آقای نبی خیلی رفیقم ولی یک مشکلی که الان می‌بینم استادیوم آزادی دارد این است که 100 کت و شلواری در استادیوم راه می‌روند. اینها چرا کنار زمین راه می‌روند؟ شما بازی‌های خارج را ببینید؛ یک کت و شلواری هست و آن هم ناظر بازی است. اینجا 100 نفر راه می‌روند و داور یک سوت می‌زند، 20 تا از روی نیمکت می‌ریزند بالا. آن بیچاره هم هول می‌شود.


http://www.RaheNou.ir/Fa/News/895067/محرومیت-درویش-و-تکدر-خاطر-علی-پروین!
بستن   چاپ