راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

خدمات رسانی رایگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

راه ترقی - روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی در مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، خبر داد.

طرح های فرهنگی "مکتب امام" در پایتخت اکران شد

راه ترقی - همزمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) طرح های فرهنگی با عنوان "مکتب امام" توسط سازمان زیباسازی شهرتهران در فضاهای تبلیغاتی پایتخت اکران شد.

ارائه خدمات شهری منطقه ۲۱ تهران در آیین سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

راه ترقی - همزمان با فرارسیدن سی و چهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)؛ پنج جایگاه در ضلع شمال‌شرقی حرم مطهر توسط مجموعه مدیریت شهری منطقه ۲۱ برپا شده است.

آماده سازی حرم مطهر امام خمینی(ره) توسط مدیریت شهری منطقه ۲۱ پایتخت

راه ترقی - پهنه تحویلی منطقه ۲۱ واقع در ضلع شمال شرقی حرم مطهر امام خمینی(ره) به منظور برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی توسط مجموعه مدیریت شهری دیار پیشرفت و نوآوری درحال آماده سازی است.

آیین بدرقه مسافر بهشت در منطقه ۱۲

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۲ از برگزاری آیین تشییع و تدفین شهید گمنام در جوار تکیه‌گاه آقامرتضی علی(ع) با حضور شهردار تهران خبر داد.

فضاسازی و سیاه پوش کردن معابر منطقه ۱۹ به مناسبت ارتحال امام (ره)

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۹ گفت: در راستای فضا سازی و سیاه پوش کردن به مناسبت سالروز ارتحال امام (ره) ۴ هزار متر طول ریسه مشکی نصب و ترمیم نقاشی دیواری حضرت امام خمینی (ره) در محور بزرگراه شهید تندگویان انجام شد.

آماده باش مدیریت بحران تهران برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

راه ترقی - معاون آمادگی و عملیات سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از تشکیل ستاد مدیریت بحران ویژه سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) برای ایجاد فرماندهی واحد و هماهنگی و پشتیبانی از نیروهای مستقر دستگاه‌های تخصصی در حوزه ایمنی و مدیریت بحران خبر داد.

نحوه تردد شهروندان‌ تهرانی در مراسم ارتحال امام‌خمینی (ره) اعلام‌ شد

راه ترقی - معاون‌ عملیات پلیس راهور تهران‌ بزرگ گفت: شهروندان تهرانی که قصد شرکت در مراسم سی و چهارمین ارتحال امام خمینی (ره) را دارند و با خودروی شخصی می‌خواهند استفاده کنند باید از جاده قدیم تردد و در این مراسم شرکت کنند.

اقدامات منطقه ۱۵ برای میزبانی از زائران حرم مطهر

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۵ گفت: پهنه تحویلی باب الرضای تهران همزمان با فرارسیدن سی و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) آماده میزبانی از زائران حرم مطهر امام(ره) است.

برپایی پردیس فرهنگی و غرفه‌های خدمت رسانی منطقه ۱۹ به مناسبت ۱۴ خرداد

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۹ از برپایی پردیس فرهنگی و غرفه های خدمت رسانی به مناسبت سی و چهارمین سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با مشارکت مناطق (دو، شش، هفت و ده) در حرم مطهر خبر داد.

ضرورت توجه بیشتر به نقاط آسیب پذیر و بی دفاع شهری/نگهداشت شهر باید مهم ترین دغدغه شهرداران نواحی باشد

راه ترقی - معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در بازدید از نواحی منطقه ۱۲ گفت: فضاهای بی دفاع شهری نباید تبدیل به جولانگاه معتادان شود و مناطق باید به فوریت نسبت به پاکسازی و ایجاد فضای امن و مناسب شهری برای عموم شهروندان اقدام کنند.

استقرار ۳۲ موکب مردمی خدمت رسانی به زائرین سالگرد ارتحال امام

راه ترقی - عضو شورای مرکزی مجمع مواکب اربعینی گفت: مواکب مردمی بلوار امام و شهدا شامل ۳۲ موکب در ۶۵ غرفه به منظور خدمات رسانی به زائرین سی و چهارمین مراسم ارتحال امام خمینی (ره) برای نخستین بار با پیگیری، پشتیبانی و حمایت سازمان بهشت زهرا (س) در بلوار "سلام امام" بهشت زهرا(س) راه اندازی شده است.

ضرورت توجه بیشتر مناطق به نقاط آسیب پذیر و بی دفاع شهری

راه ترقی - معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در بازدید از نواحی منطقه ۱۲ گفت: فضاهای بی دفاع شهری نباید تبدیل به جولانگاه معتادان شود و مناطق باید به فوریت نسبت به پاکسازی و ایجاد فضای امن و مناسب شهری برای عموم شهروندان اقدام کنند.

اکران فرهنگی پویش «مکتب روح‌اله» روی سازه‌های تبلیغات فرهنگی پایتخت

راه ترقی - پویش تبلیغات فرهنگی «مکتب روح اله» با نگاهی به فرمایشات امام خمینی (ره) خطاب به مسوولان نظام درباره وظایف مدیران در قبال مردم و با محوریت مسئولان و مدیران آغاز شد.

سوگواره منطقه ۴ در سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام مردم

راه ترقی - شهردار منطقه ۴ از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام (ره) با شعار مکتب امام در سرای محلات ، مساجد منتخب و جوار مرقد مطهر امام (ره) خبر داد.

سیاه پوش شدن معابر منطقه۲۲

راه ترقی - به مناسبت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) معابر، میدان‌ها و محله‌های منطقه۲۲ از سه روز گذشته توسط اداره زیباسازی این منطقه سیاه پوش شد.

راهبری و نگهداری ۵۷ ایستگاه سنجش آلودگی هوا و صدا از سوی شرکت کنترل کیفیت هوا

راه ترقی - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کنترل کیفیت هوا (سماء) با حضور ابراهیم باقی، مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران، اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل، مشاور حقوقی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، نمایندگان سهام و مدیران شرکت کنترل کیفیت هوا برگزار شد.

مردم حقشان است بدانند ما چه اقداماتی در منطقه انجام می‌دهیم

راه ترقی - شهردار منطقه ۷ به همراه معاون برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا و همچنین رئیس دفتر خود به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی در اداره روابط عمومی منطقه حضور یافت و با کارشناسان این حوزه به گفت‌وگو پرداخت.

اهتمام جدی شهرداری تهران برای اتمام پروژه های نیمه تمام

راه ترقی - در جریان بازدید رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از پروژه های نیمه کاره مطرح شد: تکمیل پروژه های نیمه کاره علاوه بر اینکه سرمایه های بر زمین مانده را احیا می کند، می تواند موجب ارتقای خدمت رسانی هرچه مطلوبتر به شهروندان شده و رضایتمندی آنان را افزایش دهد.

منطقه۱۳ میزبان زائران سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام راحل (ره) در ضلع شمالی حرم مطهر

راه ترقی - شهردار منطقه۱۳ از مشارکت این منطقه در برپایی پردیس فرهنگی در ضلع شمالی حرم حضرت امام خمینی (ره) خبر داد و افزود: فعالیت این پردیس با شعار " مکتب امام " از بعداز ظهر روز شنبه ۱۳ خرداد آغاز می شود.

آمادگی کامل منطقه ۲۰ برای خدمت رسانی به زائران در سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

راه ترقی - شهردار منطقه ۲۰ از فضاسازی محیطی و آماده سازی ضلع شرق حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برای میزبانی از زائران به مناسبت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) خبر داد.

پاکسازی و ساماندهی ۸۰ هزار متر مربع از ضلع شمال غربی حرم امام خمینی(ره)

راه ترقی - شهردار منطقه۱۳ با اشاره به مساحت ۸۰ هزار متر مربعی پهنه منطقه۱۳ در ضلع شمال غربی حرم گفت: عملیات پاکسازی در دو بخش رفت و روب و امور مربوط به فضای سبز اجرائی شده است.

مترو دقیقاً ۱۶۰ ساله شد

راه ترقی - با نگاهی به تاریخچه احداث خطوط راه‌آهن ریلی زیرزمینی در سطح شهرهای جهان، به این نتیجه می‌رسیم که از زمان ابداع و به کارگیری شبکه مترو در کلانشهرهای پرجمعیت، مساله حمل و نقل درون شهری مسافران به شکل محسوسی سامان یافته و امروزه این سیستم حمل و نقلی پاک، سریع و ایمن به انتخاب اول بسیاری از مردم دنیا برای تردد روزانه در سطح شهرها تبدیل شده است.

بررسی راهکارهای تولید بازی‌های رایانه‌ای داخلی

راه ترقی - نشست مشترک سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با حضور مدیران و معاونان دو نهاد در ساختمان ستاد سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار شد.

موکب فرهنگی شهرداری منطقه یک در جماران بر پا شد

راه ترقی - شهردار منطقه یک: موکب فرهنگی شهرداری منطقه یک در آستانه سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) در جماران برپا شد.

اجرای ۴۵ پروژه «من شهردارم»؛ سهم امسال منطقه ۹

راه ترقی - مدیرکل برنامه و بودجه شهرداری تهران سهم منطقه ۹ در طرح من شهردارم امسال را اجرای ۴۵ پروژه دانست و گفت: نیاز و خواست مردم در انتخاب پروژه های من شهردارم ایجاب می کند این پروژه ها در اولویت اجرایی مناطق قرار گیرد.

رفع معارض پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره)

راه ترقی - با توجه به اهمیت پروژه شاخه غربی یادگار امام(ره) که از جمله پروژه های اولویت دار شهرداری تهران می باشد، پل عابر پیاده بدر در بزرگراه جاوید نشان متوسلیان(فتح) در منطقه ۹ ساماندهی شد.

جشن عبودیت «سپیده بندگی» برگزار شد

راه ترقی - با هدف ترویج فرهنگ نماز در میان نوجوانان و تکریم دختران، جشن عبودیت «سپیده بندگی» در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

برگزاری کارگاه طراحی زندگی سیاسی و عرفانی امام خمینی(ره) در حسینیه جماران

راه ترقی - همزمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره)، کارگاه طراحی گرافیک "امام مردم" با هدف طراحی جنبه‌های شخصیتی سیاسی و عرفانی امام (ره) از نگاه هنرمندان توسط سازمان زیباسازی شهر تهران و با همکاری بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های امام خمینی (ره) در حسینیه جماران برگزار شد.

ساير مطالب

جشن «آینده شبیه توست» در مجموعه فرهنگی ورزشی شهربانو و بوستان فاطمی

جابه‌جایی حدود 36 هزار تماشاگر شهرآورد پایتخت با مترو

مناظر شهری نواحی سه‌گانه منطقه 21 بازپیرایی خواهد شد

880 متر عملیات آبرسانی و تأسیسات فضای سبز در منطقه 21

چهار هزار و 640 شهروند منطقه 21 آموزش تفکیک پسماند دریافت کردند

آغاز عملیات ساخت سومین یادمان شهدای گمنام در ورودی غربی پایتخت

تشریح اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

سرویس‌دهی شبانه حرم تا حرم مترو تا تخصیص 216 دستگاه وَن

از سرویس‌دهی شبانه حرم تا حرم مترو تا تخصیص 216 دستگاه وَن

سرویس دهی ویژه مترو به مناسبت مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی

نیمی از تاکسی‌های تهران بالای 10 سال عمر دارند/ سورن؛ تنها خودرویی که مجوز پلاک «ت» دارد

گلوگاهی سیلابی پایتخت ساماندهی می‌شود

گلوگاه‌های سیلابی پایتخت ساماندهی می‌شود

نشست هم افزایی فعالیت‌های آموزشی و ترویجی ترافیک و حمل و نقل پاک

زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی در غربی ترین محلات تهران تکمیل تر می‌شود

ارتقا کیفیت 29 قطار شهری تا یک سال آینده

استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا در رده های مدیریتی در منطقه22 قوت گرفته است

پروژه 52 واحدی مجتمع زیتون در منطقه14 بهره برداری شد

راهکار کنترل قیمت اجاره مسکن چیست؟

مشارکت شهرداری منطقه 14 در آزاد سازی تعدادی از زندانیان محکوم به قصاص

خدمات رسانی پایگاه های خدمات اجتماعی به 15 هزار مددجوی پایتخت

«دلوان» در روزهای امید و افتخار «تهران» متولد شد

ورود سرمایه‌گذاران به ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس

ورود سرمایه‌گذاران به پروژه ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

برگزاری جلسه بررسی وضعیت اعتبارات و پروژه‌های سرمایه ای منطقه 9

آب مورد نیاز برای آبیاری فضای سبز تهران از کجا تامین می‌شود؟

پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) مهمان منزل شهید سعید فنایی

برگزاری آیین بزرگداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای

مهلت ثبت‌نام در اولین دوره‌ آموزشی «آرمانشهر» آغاز شد

ثبت‌نام در اولین دوره‌ آموزشی «آرمانشهر» آغاز شد

برگزاری نوزدهمین جشنواره گل و گلاب در فرهنگسراهای منتخب

فروش مواد دخانیاتی در کیوسک‌های مطبوعاتی ممنوع است

اطلاعیه سازمان بهشت‌زهرا (س) در مورد تغییر ساعت مراسم خاکسپاری و ترحیم در سالروز ارتحال امام خمینی(ره)

برپایی سه پهنه بزرگ فرهنگی با حضور 12 منطقه در حرم مطهر امام راحل

تهیه و توزیع بسته‌های پذیرایی در میان زائران حرم مطهر امام خمینی (ره)

بازسازی میدان سربند تا کوهپایه آغاز شد

آمادگی منطقه 5 برای خدمت رسانی به زائران حرم امام خمینی (ره)

اتصال میدان الغدیر به بزرگراه امام علی (ع) / خروج شمال شرق تهران از بن بست

سازمان زیباسازی چهره شهر را متحول کرده است

رشد 300 درصدی صدور پروانه در بافت فرسوده در دو ماه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل

استقرار 450 پاکبان برای نظافت حرم مطهر و رینگ‌های اطراف آن/ 100 مخزن زباله نصب می‌شود

تمامی سازه‌های تجاری و تبلیغاتی شهر به مراسم 14 و 15 خرداد اختصاص یافت/ اهتزاز پرچم‌های سیاه عزاداری در پایتخت

مدیریت شهری منطقه 21 میزبان شهرداران و مدیران ارشد شهری کلانشهر تبریز شد

برپایی غرفه‌ «امام دل ها» در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب

جزئیات اقدامات سازمان بهشت زهرا(س) همزمان با برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی (ره)

سال تحول بزرگ در حمل‌ونقل عمومی پایتخت

حضور 450 آتش‌نشان در 80 نقطه حرم مطهر امام خمینی (ره)/ آماده‌باش کامل 134 ایستگاه آتش‌نشانی همزمان با برگزاری مراسم ارتحال

حضور 450 آتش‌نشان در 80 نقطه از حرم مطهر امام خمینی (ره)/ آماده‌باش کامل 134 ایستگاه آتش‌نشانی همزمان با برگزاری مراسم ارتحال

از خدمات‌رسانی رایگان خط یک مترو تا برپایی 3 پردیس فرهنگی در محوطه حرم مطهر

بازدید کارشناسان سازمان آتش‌نشانی از بیمارستان هوشمند حضرت مهدی (عج)

بیش از 5 هزار واحد مسکونی نوسازی شده در بافت‌های فرسوده 17 استان افتتاح شد

برپایی میزخدمت شهرداری منطقه 15 در نماز پرشکوه جمعه

برگزاری جلسه نهایی ستاد بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) شهرداری تهران به میزبانی سازمان بهشت زهرا (س)

راه‌اندازی 30 فروشگاه «شهروند» تا پایان سال

معنی جیغ‌های رنگی بعضی برای کمیسیون ماده‌5 چیست؟

اتوبوس، مترو و تاکسی برنامه توسعه حمل و نقل شهری

مهمترین اقدامات شهرداری را در حوزه عمرانی برشمرد

مهمترین اقدام های مدیریت شهری در حوزه عمرانی در پایتخت

به‌جای کار روی پروژه‌های بزرگ شهر خاک ریخته بودند

30 هزار میلیارد تومان ارزش پروژه‌های امید و افتخار تا به امروز است

موضوع حجاب را با تدبیر و دقت مدیریت می‌کنیم

نظارت روزانه و مستمر بر روی محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار

کیفیت هوای تهران «قابل‌قبول» است

جام مسابقات بسکتبال 3 نفره در اراضی عباس‌آباد بالا می‌رود

تاکید شهردار منطقه 20 بر تسریع در اجرای پروژه‌های طرح من شهردارم

تجمع کودکان برای زندگی بدون دخانیات در بوستان پیروزی

رونمایی از "تندیس خادم حرم" در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)

آغاز فرآیند الکترونیکی شدن صورت وضعیت‌های شهرداری منطقه 13

حضور 1000 مادر و دختر در جشنواره بزرگ «مادر و دختر» باب الرضای تهران

برگزاری مراسم پرچم گردانی حرم مطهر امام رضا (ع) در شرکت ساماندهی

نامگذاری اولین معبر به نام بانوی شهیده سلامت

همایش بزرگ دوچرخه‌سواری و موتورسواری از حرم تا حرم در منطقه 20 برگزار شد

ارائه خدمات تعمیرگاهی به ناوگان شرکت خودرو سرویس شهر با 20 درصد تخفیف

آمادگی کامل منطقه 9 در خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر امام خمینی(ره)

نظرات نخبگان و معتمدین محلی نقشه راه مدیریت شهری است

برگزاری پویش نه به دخانیات در پلازای هاشمی

دیدار با خانواده شهید مدافع حرم منطقه 10

خدمات‌رسانی مترو به تماشاگران شهرآورد پایتخت

مرکز نوآوری خانه خلاق هزاره در اراضی عباس‌آباد افتتاح شد

نواحی در قالب ساختار و فرآیندها می‌توانند مسائل خود را تدبیر کنند

اجرای مسیر پیاده‌روی نه به دخانیات در بوستان شهر

دیدار مسجد محور رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با شهروندان منطقه 16

مشارکت شهروندان در اداره شهر به دنبال ترویج مشارکت درون سازمانی در شهرداری

آمادگی کامل منطقه 22 برای استقبال از زائران مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره)

گفت‌وگوی مسئول بسیج شهرداری تهران با شبکه شهر

ایجاد سه ناحیه در پایتخت به‌عنوان نواحی پیشران هوشمندسازی در کشور/ خدمت به اهل علم را بر خود واجب می‌دانیم

امضای تفاهم‌نامه چهارجانبه راه‌اندازی ناحیه نوآوری تهران

امضای تفاهم‌نامه چهارجانبه با هدف راه‌اندازی ناحیه نوآوری تهران

شناسایی تاکسی‌های فرسوده و رهاشده در منطقه 21

برگزاری رویداد ورزشی «حماسه خرمشهر» در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

نشست مشترک انتقال تجربیات مدیران شهری منطقه 2 تهران و کلانشهر تبریز

انتفاع عمومی اولویت شهرداری تهران در افتتاح پروژه های شهری

رفع موانع احداث کلانتری نظام‌آباد در جلسه با فرمانده نیروی انتظامی تهران

پنجاه ‌و یکمین شماره نشریه «سرو» منتشر شد

بارگذاری سن آسفالت بزرگراه‌ها در سامانه جامع اطلاعات مکانی

اجرای پروژه‌های محله‌ای ناحیه 4 رصد شد

از آماده‌سازی محوطه حرم تا برپایی پردیس فرهنگی و هنری

بیش از 6هزار متر مربع نظافت و گندزدایی از آب‌نماهای منطقه8

آماده‌سازی حرم مطهر امام راحل برای میزبانی از زائران خورشید