راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

احداث ۱۸ معبر در ۸ ماه / احداث خیابان گلایل و نسیم سوم تا چندماه آینده

راه ترقی - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه در ۸ ماه اخیر مدیریت شهری توانسته ۱۸ معبر جدید احداث کند، گفت: این حجم عملیات عمرانی در این مدت بی سابقه بوده است، برای نمونه در شهرک الهیه در بازه زمانی چندماه ۱۲ معبر ساخته شده در حالی که در چند سال در این شهرک تنها ۶ معبر ساخته شده است.

رویکرد دولت رفع مشکلات پیش روی شهرداری‌هاست

راه ترقی - معاون اول رئیس‌جمهور گفت: رویکرد دولت این است که مسائل و مشکلات پیش روی شهرداری‌ها باید مرتفع شود تا شاهد بهبود عملکرد شهرداری‌ها و به تبع آن افزایش رضایتمندی در میان مردم باشیم.

راه‌اندازی اپ نظارت والدین بر رفت و آمد فرزندان با سرویس مدارس

راه ترقی - مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور گفت: اپ نظارت والدین بر رفت و آمد فرزندان با سرویس راه‌اندازی شده و والدین از طریق این اپ نظارتی می‌توانند آمد و شد فرزند دانش‌آموز خود را رصد کنند و به راننده امتیاز دهند.

موزه‌ نقشه تهران میزبان روایت تاریخی محله ارگ شد

راه ترقی - نشست تخصصی محله‌های تهران در عصر قجر با حضور علاقه‌مندان و سخنرانی داریوش شهبازی تاریخ‌پژوه و مهرشاد کاظمی رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران به‌همت موزه‌ی نقشه برپا شد.

کیفیت هوای پایتخت مورد قبول است

راه ترقی - شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد ۹۴ قرار گرفته و کیفیت هوا قابل قبول است.

بازگشت کاروان زائران آفتاب به منطقه ۱۷

راه ترقی - کاروان زاِئران آفتاب که متشکل از ۹۱ نفر از خانواده های شهدای منطقه دارالشهدا بود، پس از چند روز سفر معنوی به تهران بازگشتند.

ضرورت اخذ تاییدیه‌های ایمنی در توسعه و تجهیز مدارس منطقه ۱۹

راه ترقی - در نشست کمیته اجرایی طرح حمایت از توسعه و تجهیز مدارس منطقه ۱۹ بر ضرورت اخذ تاییدیه های ایمنی از سازمان نوسازی مدارس شهر تهران و معاونت های شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی در اجرای این طرح تأکید شد.

برگزاری دومین جلسه کمیته تخصصی بازتوانی پس از بحران

راه ترقی - دومین جلسه کمیته تخصصی بازتوانی پس از بحران سازمان مدیریت بحران شهر تهران با هدف بررسی بخشی از برنامه‌ها و دستورالعمل‌های موجود در حوزه بازتوانی پس از بلایا و نیز بحث و ارائه نظر در خصوص تدوین سند بازسازی و بازتوانی کلانشهر تهران، برگزار شد.

برخورد قانونی با سدمعبر وانتی‌ها در منطقه۱۱ / ۳۸ خودرو وانت توقیف شد

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۱۱ گفت: طی ۴ماه نخست سال جاری، ۳۸دستگاه وانت سد کننده معبر در منطقه۱۱ شناسایی شد و پس از بی توجهی به اخطارهای مکرر خودروها توقیف شد.

آیین رونمایی از سردیس سردار شهید حسین همدانی

راه ترقی - صبح روز چهارشنبه ۲۶ مردادماه ۱۴۰۱، در مراسمی با حضور ناصر امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، رضا صیادی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران و وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه ۲۲ شهر تهران از سردیس سردار شهید حسین همدانی در ابتدای اتوبانی مزین به نام آن شهید رونمایی شد.

بیمارستان کودکان حکیم

راه ترقی - شهرداری تهران با مشارکت بخش خصوصی، یک بیمارستان مخصوص کودکان در جنوب شهر تهران را احداث کرده است که به زودی این بیمارستان به منظور ارائه خدمات به شهروندان تهرانی و به ویژه کودکان آغاز به کار خواهد کرد.

پیش‌بینی ۶۵۰ سرویس در روز برای جابجایی زائران اربعین از تهران/ ۵۰۰ دستگاه اتوبوس از پایتخت به مرزها اعزام می‌شوند

راه ترقی - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اعزام ۵۰۰ دستگاه اتوبوس از تهران برای جابجایی زائران از مرزها خبر داد و گفت: جابجایی زائرین از داخل کشور توسط وزارت و راه و شهرسازی صورت می‌گیرد و مسئولیت ستاد اربعین با وزارت کشور است.

واکسیناسیون سیار در پایتخت

راه ترقی - شرکت شهرسالم با راه‌اندازی پایگاه‌های سیار واکسیناسیون تزریق دوز چهارم را آغاز کرده است.

زاکانی: دست به دست هم می‌دهیم تا گام بلندی در جهت خدمت به کشور برداریم/ چمران: شهرداری تهران به لحاظ اقتصادی کار را از زیر صفر شروع کرد

راه ترقی - شهردار تهران بیان کرد: واقعه مهم اربعین را در پیش داریم که پیرامون آن صحبت می‌کنیم و تامین منابع و مسائلی که درباره سازندگی‌ها خواهیم داشت از دیگر مباحث این نشست است که امیدواریم دست به دست هم دهیم و گام‌های بلندی در جهت خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی برداریم.

تغییر اساسنامه شهر آفتاب/ از بین رفتن ظرفیت‌های نمایشگاه شهر آفتاب طی پنج سال گذشته/ مجتمع تجارت جهانی بهمن افتتاح می‌شود

راه ترقی - مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهرآفتاب گفت: یکی از مشکلات جدی مجموعه این بود که اساسنامه شهرآفتاب، مجموعه را به یک شرکت بهره بردار تبدیل کرده بود؛ امروز از مجموعه شهرداری تهران مجوزهای لازم اخذ شده تا اساسنامه فاخری که مجوز توسعه مجموعه را صادر کرده، به زودی تصویب شود.

شهدای مدافع حرم بسترساز گام دوم انقلاب شدند

راه ترقی - فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: شهدای بزرگواری مانند سردار حسین همدانی، قاسم سلیمانی و سایر شهدای مدافع حرم باعث ورود کشور به گام دوم انقلاب شده اند.

نامگذاری معابر اصلی شهر به نام شهدا منجر به هویت بخشی به پایتخت می‌شود

راه ترقی - مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: از اهداف اصلی سازمان زیباسازی شهر تهران هویت بخشی به شهر بوده که یکی از رویکردهای آن نامگذاری معابر اصلی شهر به نام معظم شهداست.

فرآیند طراحی و ساخت خطوط مترو

راه ترقی - مدیرعامل شرکت مترو تهران: با استفاده از فناوری‌های نوین می‌توان زودتر شبکه متروی تهران را تکمیل کرد.

آخرین وضعیت فعالیت زنان آتش‌نشان در تهران/ تعیین تکلیف ۱۶ تن تا ماه آینده

راه ترقی - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت جذب آتش‌نشانان زن در این سازمان از اختصاص ایستگاهی جداگانه برای زنان آتش‌نشان خبرداد.

تهدید جان مردم از سوی نمایشگاه بین‌المللی/ قوه قضاییه ورود کند

راه ترقی - رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها در نمایشگاه بین‌المللی جان شهروندان تهرانی به ویژه ساکنان منطقه را به خطر می‌اندازد.

موانع مراسم راهپیمایی اربعین برطرف شده است/ خدمات ویژه شهرداری تهران در مراسم اربعین امسال

راه ترقی - رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران با اشاره به خدمات ویژه شهرداری تهران در مراسم اربعین امسال گفت: خوشبختانه امسال موانع برپایی مراسم راهپیمایی اربعین برطرف شده است.

انتصاب اعضای شورای عملیاتی توسعه مدیریت سازمان مدیریت بحران شهر تهران

راه ترقی - طی حکمی از سوی«لطف‌الله فروزنده» معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا و نائب رئیس شورای راهبردی توسعه مدیریت شهرداری تهران، «علی نصیری» رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عنوان « رئیس شورای عملیاتی توسعه مدیریت» این سازمان منصوب شد.

موفقیت شهرداری منطقه ۱۲ در کسب رتبه عالی در مصرف آب

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۲ از کسب رتبه عالی در مصرف آب برای این منطقه خبر داد و گفت: طبق بررسی‌های صورت‌گرفته توسط اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، منطقه ۱۲ جزو مناطق کم‌مصرف در مصارف برق و گاز شده است.

درخواست ورود رئیس جمهور به موضوع عدم برگزاری نمایشگاه‌های پرازدحام در شهر/افزایش ۳.۵ میلیون نفری مسافران درون شهری با بازگشایی مدارس

راه ترقی - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هشتاد و ششمین جلسه شورا مسائل متفاوتی از جمله قطع درختان در شهر، ترافیک پایتخت در روزهای اخیر، جولان حیوانات موذی در سطح شهر، اقتدار شورا در انتخاب قاطع هیات رئیسه، لزوم تشکیل ستادی برای بازگشایی مدارس و کنترل ترافیک ناشی از آن، نوسازی بافت فرسوده، مطالعه برای تدوین طرح جامع شهر تهران و تغییر کاربری یکی از فروشگاه‌های کتاب‌فروشی خیابان انقلاب را مطرح کردند.

برگزاری دومین کارگاه آموزشی تخصصی حسابرسان داخلی/ گزارشات حسابرسی و صورت‌های مالی باید در دسترس عموم قرار گیرد

راه ترقی - مدیرکل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران از برگزاری دومین کارگاه آموزشی تخصصی حسابرسان داخلی شهرداری تهران خبر داد و گفت: در راستای ایجاد کادرسازی و نگرش تخصصی، استانداردسازی و وحدت رویه در امر حسابرسی داخلی دومین کارگاه آموزشی تخصصی حسابرسان داخلی برگزار خواهد شد.

تزریق بیش از ۵۰۰ هزار دز واکسن کرونا در پایگاه‌های بهداشت منطقه ۱۰

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۰ گفت: مراکز بهداشت منطقه ۱۰ با توجه به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و لزوم تزریق دز چهارم واکسن کووید ۱۹، آماده ارائه خدمت به شهروندان هستند.

محک عملکرد شهرداری تهران در حوزه مبارزه با مفاسد / اینفوگرافی

راه ترقی - ایجاد حساب خزانه واحد، خرید از بورس کالا، برخورد با کارکنان متخلف سازمان املاک، احیای ۱۶ هزار میلیارد تومان در محاکم قضائی از جمله اقدامات شهرداری تهران در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

مراسم امضا تفاهم‌نامه واگذاری زمین دپوی خط ۱۰ مترو

راه ترقی - ظهر امروز دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ مراسم امضا تفاهم‌نامه «واگذاری زمین دپوی خط ۱۰ مترو» به مساحت ۲۵/۸ هکتار میان شهرداری منطقه ۲۲ و شرکت راه آهن شهری تهران و حومه برگزار شد.

مشارکت شهروندان، مسیری برای توسعه شهر است

راه ترقی - شهردار منطقه۱۴ در پاسخگویی به ۵۵شهروند منطقه که از طریق سامانه تلفنی۱۳۷ مشکلات و درخواستهای خود را مطرح کردند، بر لزوم مشارکت شهروندان، برای توسعه شهر تاکید کرد.

موزه آبگینه، گنجینه ادوار فرهنگی ایران

راه ترقی - عمارت پرهیاهوی قوام السلطنه سیاست‌مدار معروف دوره قاجار و پهلوی سال‎هاست به گنجینه‌ای از آثار شیشه‌ای و سفالینه مربوط به ادوار مختلف فرهنگی ایران تبدیل شده است؛ عمارت زیبا و منحصربفردی که سه دهه مکان زندگی و کار وی بود اما بعد از مرگ قوام السلطنه سرنوشت دیگری یافت تا درنهایت در سال ۱۳۵۵ پروژه تغییر کاربری و تبدیل آن به موزه آبگینه و سفالینه‌های ایران آغاز شد. طراحی این موزه به مهندسان ایرانی و طراحی ویترین‌ها و معماری داخلی به معمار و مهندس مشهور اتریشی « هانس هولاین» سپرده شد. هانس در طراحی موزه از آثار برجسته تاریخی ایران مانند کاخ تچر، ستون‌های تخت جمشید، قوس‌های صفوی و کعبه زرتشت الهام گرفت و با اینکه ویترین‌ها و فضای کلی موزه به‌صورت مدرن طراحی شده‌اند؛ اما این طراحی‏ ها به فضای کلی ساختمان که بنایی سنتی است آسیب نزده و در هماهنگی کامل با آن قرار دارد.

رای قاطع شورا به ریاست مهدی چمران

راه ترقی - اعضای هیات رئیسه ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران برای سال دوم انتخاب و معرفی شدند.

موتورسیکلت‌ها در بن‌بست تخلف

راه ترقی - رئیس پلیس راهور تهران از تشدید برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد پلاک و پلاک مخدوش که امنیت و آسایش مردم را به مخاطره انداخته‌اند،خبر داد

ریحان شهر باید مدلی برای نقش حرکت‌های مردمی و تقویت مشارکت اجتماعی زنان باشد

راه ترقی - عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه نیازمند توجه به محله محوری هستیم، تاکید کرد: ریحان شهر باید به یک دستورالعمل و گام تبدیل شود تا در دوره های دیگر مدیریت شهری نیز ادامه پیدا کند و تبدیل به مطالبه مردم شود.

ظرفیت بالا منطقه ۲۲ برای توسعه ورزش همگانی

راه ترقی - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه ورزش در این منطقه غربی تهران وجود دارد؛ گفت: می توان با به کارگیری ظرفیت های موجود و بهره مندی از سرمایه گذاران، زمینه بسیاری از ورزش ها از جمله اسکی را برای تمامی شهروندان فراهم کرد.

لزوم تدوین برنامه چهارم شهرداری تهران در قالب برنامه‌ریزی استراتژیک

راه ترقی - در جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران که به ریاست سید جعفر تشکری هاشمی و با حضور هر سه عضو این کمیسیون برگزار شد، مفاد سند الزامات تدوین برنامه چهارم شهرداری تهران (۱۴۰۴ - ۱۴۰۱) و لایحه اصلاح مصوبه نحوه صدور مجوز حفاری در شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

گذر از قله موج هفتم کرونا / احتمال کاهشی شدن روند بیماری در کشور

راه ترقی - عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با اشاره به گذر از قله موج هفتم کرونا، گفت: البته هنوز موج هفتم به اتمام نرسیده است، اما به نظر می‌رسد از پیک یا قله این موج بیماری گذر کرده و دیگر شاهد روند کاهشی کرونا در کشور باشیم.

ساير مطالب

تلاش شهرداری تهران برای خرید و راه‌اندازی دو کارخانه تولید آسفالت

جلوگیری از تضییع حقوق 220 میلیارد ریالی توسط شهرداری منطقه 9

دولت باید سهم 50 درصدی از هزینه تردد شهروندان با وسایل حمل و نقل عمومی را پرداخت کند

استفاده از ظرفیت ستاد سمن‌ها در جهت تشکیل محافل مشارکتی

کشف تخلف یکی از مدیران شهرداری توسط شهرداری/ مبارزه با فساد را وظیفه خود می‌دانیم/ بسته‌ای از خدمت در مراسم راهپیمایی اربعین ارائه می‌کنیم

طراحی و احداث تصفیه‌خانه هزار مترمکعبی در منطقه 13

میزبانی شهروند از 5هزار و 500 هیات مذهبی از طریق پروژه عطر سیب

رای قاطع شورا به ریاست مجدد مهدی چمران

افتتاح نخستین مدرسه اوتیسم در منطقه14

افتتاح مرکز کارآفرینی ویژه کودکان کم‌توان ذهنی در منطقه 20

جایزه‌ای برای شهروندان شهرهای اسلامی

اینفوگرافیک | روایت درختان سبزی که محکوم به مرگ شدند

تاکید بر مقوله آموزش پرسنلی، یکی از اتفاقات مثبت دوره جدید مدیریت شهری است

بودجه سالیانه شهرداری تهران باید متناظر با برنامه چهارساله باشد

اجرای طرح نگهداشت محله‌ها با کیفیت و تلاش مضاعف ادامه دارد

فضای عمومی اصیل چیست؟

توجه به توسعه مناطق کم برخوردار با افتتاح بیمارستان کودکان حکیم

تاسیس کلانتری در محله رضویه پاسخ به مطالبه مردم است

چرا دوچرخه سواری در تهران رونق نمی‌گیرد؟/ توسعه کمی بی‌هدف و بی‌کیفیت مسیرهای دوچرخه

آغاز عملیات احداث نهمین کلانتری منطقه 15 در محله رضویه

کارگاه «نگارش داستان دینی برای کودک و نوجوان» برگزار می‌شود

مردی که فقط یک ساعت میلیاردر بود

آغاز تدوین برنامه چهارم مدیریت شهری تهران/ایجاد 11 کمیته تخصصی برای تدوین برنامه چهارم

عملیات اجرایی باغ‌راه حضرت فاطمه (س) در مناطق ١٧ و ١٨ سرعت می‌گیرد

دفن روزانه 120 تن پسماند پزشکی در پایتخت/ نیروگاه زباله‌سوز تهران دارای استانداردهای محیط زیست و APA است

انتصاب رئیس هیئت مدیره شرکت یادمان سازه

جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در یاورشهرها / 3 برابر شدن شمار معتادان خیابانی

مناسب‌سازی 16 معبر در منطقه 22 تا پایان شهریورماه

افتتاح سومین روزبازار منطقه 17

توصیه‌های آتش‌نشانی درخصوص لزوم سیستم‌های اعلام حریق

تندیس سردار شهید همدانی در تهران نصب می‌شود

جرائم قطع و خشکاندن درختان بازدارنده است؟

دانشگاه الزهرا درختان کهنسال ده ونک را بدون مجوز شهرداری سر بُرید

فعالیت گسترده شهرداری منطقه 22 در مرز خسروی/ 50 کیلومتر خدمات‌رسانی در پایانه مرزی غرب کشور

بزرگراه‌های شهید همدانی و شهید خرازی متصل می‌شوند

وقوع رگبار در شمال و وزش باد شدید در نیمه جنوبی و غرب تهران

آغاز طرح ویژه بهسازی مراکز آموزشی و ستاد استقبال از مهر در منطقه 18

دعوت از فعالین تشکل‌های محلی برای عضویت در ستاد سمن‌های شورای شهر تهران

رفع مشکل پل‌های مکانیزه عابر پیاده در منطقه 17

پایش و ثبت نرم‌افزاری اطلاعات مربوط به پل‌های شهر تهران

تولید 55 هزار تن زباله توسط تهرانی‌ها در دهه اول محرم/پاکبانان تا 4 صبح مشغول نظافت شهر بودند

5 رام قطار مترو درحال اورهال هستند/تصمیم‌گیری برای قطارهای DC؛ به زودی

خدمات‌رسانی به عزاداران حسینی در موکب قدمگاه امامزاده صالح (ع)

17ماده قانونی برای تحقق درآمد درآمدهای پایدار شهرداری‌ها

کاهش 10درصدی مصرف انرژی در شهرداری تهران تا پایان برنامه پنج ساله سوم

آخرین وضعیت تجمیع شماره‌های امدادی/ آیا 110 هم ادغام می‌شود؟

سازمان بوستان‌ها و مناطق 22 گانه زحمات زیادی برای نگهداشت درختان متحمل می‌شوند

ایمن سازی گود برج میلاد تا پایان 1401/ ساخت مجموعه فرهنگی در محدوده گود

جریمه سه میلیاردی برای خشک کردن چند درخت در نیاوران

برگزاری مراسم «روضه در صحرا» در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)/استقرار 20 ون برای انتقال رایگان شهروندان به قطعه شهدا

عالم مکتب حسینی و عامل آموزه‌های اخلاقی و معنوی شاخص این مکتب باشیم

اجرای چهارپایه‌ خوانی و روضه امام حسین(ع) مقابل منزل شهدای والامقام منطقه 19

ایمن‌سازی سقف کانال هدایت آب‌های سطحی شقایق در منطقه 19

تردد آسوده عزاداران به تپه نورالشهدا با اجرای عملیات پخش آسفالت

چرا مطالعات 600 صفحه‌ای پلاسکو در کتابخانه خاک می‌خورد؟

اتمام عملیات اصلاح هندسی مسیر جایگاه CNGکوهک

ساختمان خانه شهر بزرگترین پروژه بازآفرینی ابنیه شهری کشور است

راه شهدا با خدمت‌رسانی به شهروندان ادامه پیدا می‌کند

افزایش برنامه‌های فرهنگی در دریاچه شهدای خلیج‌فارس

تمهیدات شهرداری منطقه 11 برای تاسوعا و عاشورای حسینی

اجرای ویژه‌برنامه «ده شب، ده شهید» در منطقه 10

لزوم جلب مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند و نگهداشت شهر

ماجرای درج تبریک عید غدیر در چند فاکتور میوه و تره‌بار چه بود؟

همکاری شهرداری و بنیاد رودکی برای بهره‌مندی مردم از خدمات فرهنگی و اجتماعی

اجرای "طرح دو دقیقه با یه دوست خوب" در منطقه 21 کلید خورد

مدیریت شهری خود را در میدان حاضر و پاسخگو می‌داند/ضرورت استفاده از بانوان در یگان حفاظت

زندگی حسینی یعنی عزت‌طلبی

موتور اقتصادی شهرداری قدرت گرفت

تبدیل میدان آزادی به قطب برگزاری مراسم ملی و مذهبی پایتخت

افزایش ‌65 درصدی پخش آسفالت در معابر منطقه 22

برپایی 100 موکب و ایستگاه صلواتی در منطقه 14 به مناسبت ایام محرم

سازه حجمی عصر عاشورا رونمایی شد

احداث 7 هزار و 500 متر مسیر دوچرخه در منطقه 4 طی هشت ماه

ورزش راهی برای رسیدن به کمال انسانی است

تملک 4 ملک در محله مشیریه برای اجرای پروژه کندروی بزرگراه شهید نجفی رستگار/30 ملک دیگر باید تملک شود

برگزاری شب شعر آیینی «مکتب سیدالشهدا(ع)» در فرهنگسرای خانواده

بازسازی خسارات بارندگی در مرکز پرتو و کوثر و ترمیم فضای سبز منطقه 8

اینفوگرافیک | جزئیاتی درباره فعالیت اتوبوس‌های شب در تهران/ خطوط شلوغ اتوبوسرانی در شب‌های تهران کدامند؟

با تخلف عمده ساخت و ساز در تهران مواجه نشده‌ایم/ به‌روزرسانی اسامی ساختمان‌های ناایمن توسط شهرداری

احداث 26کیلومتر شبکه آب‌های سطحی در دست اقدام و اجرا/ برای تکمیل شبکه به دنبال جذب سرمایه‌گذار هستیم

افتتاح اولین مرکز کارآفرینی اجتماعی کلان‌شهر تهران/افتتاح 7 مرکز تا پایان سال

برگزاری نخستین نشست رابطان خبری مدیریت بحران تهران

بارش باران اختلالی در رودخانه‌ها و معابر شمال تهران ایجاد نکرد

تصویب هزینه‌کرد 30 میلیارد تومانی برای رویداد عطر سیب/ کیفیت برگزاری این رویداد بهتر از سال‌های قبل بود

تهیه طرح جامع گردشگری قلعه گبری و احداث موزه شهدای دانش آموز در منطقه 20

واکسیناسیون شهروندان در 8 پایگاه بهداشت منطقه 9

از علت حاشیه‌سازی برای حرکت جهادی شهردار تهران در سیل اخیر تا تاکید بر جدایی اداره ایثارگران از رفاه

خزان زودرس‌چگونه به تهران رسید؟

اقدامات خوبی برای استقبال از ماه محرم در پایتخت انجام شد/ برنامه‌ریزی برای استفاده مطلوب از رواناب‌ها

بازدید اعضای شورای شهر از نمایشگاه نشان عاشقی

لزوم تشکیل کمیته‌های اجتماعی و فرهنگی جریان‌ساز با استفاده از ظرفیت‌های بومی

پاسخگویی معاون امور مناطق شهرداری تهران به 330 تماس سامانه 137 پلاس

رانش و فرونشست زمین در محدوده کوی دانشگاه امام حسین (ع) مهار شد

اعزام روزانه نیروهای خدمات شهری منطقه 19 به امامزاده داوود (ع)

پنجمین روز خدمات‌رسانی شهرداری منطقه 17 در منطقه سیل‌زده امامزاده داوود(ع)

تامین روشنایی 5 نقطه حادثه خیز در بزرگراه یادگار امام (ره)

خدمت‌رسانی به 5 هزار هیئت در نمایشگاه عطر سیب/برگزاری دو تجمع بزرگ عاشورایی در میدان امام حسین (ع)

قوانینی برای زنده نگه داشتن درختان شهری | مجازات آسیب‌زنندگان به درختان در سایر کشورها چیست؟

اجرای 26هزار مترمربع جداره‌سازی در منطقه9

او «عاشق» است