راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

راه‌اندازی۳۵۲ بوستان بانوان تا۱۴۰۱/ با حذف دلالان خدمت‌رسانی را تا منازل شهروندان انجام می‌دهیم

راه ترقی - شهردار تهران در دیدار با نخبگان منطقه۱۰ با تاکید بر اینکه آنچه در تهران می بینیم زیبنده این شهر نیست، گفت:در این ۴۲ سال خدمات زیادی شده اما کاستی هایی وجود دارد که البته به خودمان برمی گرد یعنی به ما مسئولان برمی گردد که توجه به اسلام و آینده ایران و مردم و دقت در فرمایشات رهبری نداشتیم و به جای اینکه داشته های خود را صرف خدمت به مردم کنیم، برای خودمان سهمی را قائل شدیم. اما در تجربه جدید جمعی می خواهیم به اصل خودمان برگردیم.

نشست هم اندیشی شهردار تهران با نخبگان منطقه ۱۰

راه ترقی - علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح روز پنجشنبه سی ام دی ماه ۱۴۰۰ با حضور در منطقه ۱۰ ضمن گفت و گو و دیدار با خانواده شهدا با جمعی از نخبگان اجتماعی،ورزشی و فرهنگی منطقه دیدار کرد.

بازدید شهردار تهران از منطقه ١٠

راه ترقی - علیرضا زاکانی شهردار تهران صبح روز پنجشنبه سی ام دی ماه ۱۴۰۰ در هشتمین برنامه از سلسله بازدیدهای هفتگی خود از مناطق شهر برای بررسی مشکلات، چالش ها و فرصت ها به همراه مدیران ارشد خود به منطقه ۱۰ تهران رفت.

کلنگ احداث پارک ویژه مادر و کودک بر زمین خورد/بررسی جزئیات طرح شاخه شرقی بزرگراه یادگار امام(ره)

راه ترقی - شهردار پایتخت در هشتمین برنامه از سلسله بازدیدهای هفتگی خود از مناطق شهر برای بررسی مشکلات، چالش ها و فرصت ها از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز به منطقه۱۰ تهران رفت.

بدهی شهرداری تهران بیش از ۲ برابر بودجه سال جاری است/ مزیت فروش املاک شهرداری در بورس کالا

راه ترقی - فلاح جزییاتی از چگونگی تامین منابع درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران ارایه کرد و گفت: شهرداری تهران بیش از ۲ برابر بودجه سال جاری بدهی دارد و این بدهی دست و پای ما را بسته است و به همین دلیل این امکان را با هماهنگی با بورس کالا فراهم کردیم که با روش‌های نوین، دیون پیمانکاران پرداخت شود.

خیابان ۱۷ شهریور بلوار می‌شود

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۲ از بهسازی و بازپیرایی خیابان ۱۷ شهریور به منظور بهبود سیمای شهری و افزایش سرانه فضای سبز در این خیابان خبر داد.

توجه به مسائل زیست‌محیطی و هوای پاک از اصلی‌ترین محورهای بودجه۱۴۰۱ شهرداری تهران

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۹ بیان کرد: طبق برنامه‌هایی که شهردار تهران روز گذشته هنگام ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری به شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد، موضوعاتی نظیر توجه جدی به مسائل زیست‌محیطی و هوای پاک جزو اصلی‌ترین محورهای بودجه قرار گرفته است.

دیدار شهردار تهران با سفیر تایلند

راه ترقی - عصر سه شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰ علیرضا زاکانی شهردار تهران با سفیر تایلند در ایران دیدار و گفتگو کرد.

تقدیر اعضای شورای شهر از تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران

راه ترقی - مهدی پیرهادی، علیرضا نادعلی و سید احمد علوی، سه عضو ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در چهلمین جلسه این شورا از اقدامات و فعالیت‌های سازمان زیباسازی شهر تهران در حوزه تبلیغات فرهنگی متناسب با ایام به ویژه پویش مادران شهدا تقدیر و تشکر کردند.

مشارکت شهرداری منطقه ۱۳، دانش آموزان و فعالان محلات در راستای تحقق هوای پاک

راه ترقی - به مناسبت هفته هوای پاک و با هدف فرهنگ‌سازی و توجه هرچه بیشتر شهروندان به مسائل زیست محیطی، برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی در منطقه ۱۳ انجام می‌شود.

دیدار صمیمی مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا(س) با مادران شهدا

راه ترقی - در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم از مادران و همسران شهدای انقلاب و دفاع مقدس، مدیرعامل و جمعی از مدیران بهشت حضرت زهرا(س)، به صورت سرزده به دیدار تعدادی از مادران شهدا رفتند.

بررسی مجوز ورود به طرح ترافیک و افزایش عوارض حفظ و گسترش فضای سبز در شورا

راه ترقی - همزمان با برگزاری سی و دومین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورا، ‌ لایحه شهرداری در خصوص مجوز ورود به طرح ترافیک و افزایش عوارض حفظ و گسترش فضای سبز بررسی شد.

ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران به شورا

راه ترقی - علیرضا زاکانی شهردار تهران در چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران را به شورای اسلامی شهر تهران ارائه داد.

با چهارچوب‌های هوشمندسازی می‌توان مانع گسترش کرونا شد

راه ترقی - شهردار تهران با تاکید بر لزوم پیشگیری از ابتلا به کرونا گفت: ماحصل حضورفعال شهرداری در کمیته‌ای با حضور متولیان نظام بهداشتی کشور و دستگاه‌های مختلف اجرایی، برگزاری نوبت دوم بیماریابی به صورت دقیق با استفاده از ابزارهای هوشمندسازی است.

جشنواره فیلم فجر به برج میلاد بازگشت

راه ترقی - در پی نشست مشترک شب گذشته محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی، امین توکلی‌زاده معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و مسعود نقاش‌زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر، برج میلاد در تعامل سازمان سینمایی و شهرداری تهران، خانه جشنواره چهلم شد.

لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تا پایان بهمن در شورای شهر بررسی می‌شود

راه ترقی - رئیس شورای اسلامی از بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تا پایان بهمن در شورای شهر خبر داد و گفت: بودجه را ابتدا در کمیسیون تلفیق و بعد در صحن علنی شورا بررسی می‌کنیم. این پروسه انشاءالله تا پایان بهمن به نتیجه خواهد رسید و نتیجه آن در صحن شورای شهر پس از تکمیل به صورت عمومی اعلام‌ می‌شود.

تقویت ظرفیت گردشگری پایتخت با اجرای پروژه‌های مشارکتی بوستان سرخه‌حصار

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران با حضور در منطقه ۱۳ از پروژه‌های خدمات شهری این منطقه بازدید و بر تقویت و پیشبرد پروژه‌های مشارکتی بوستان سرخه حصار در راستای افزایش ظرفیت گردشگری پایتخت تاکید کرد .

رئیس و اعضای مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران منصوب شدند

راه ترقی - با رأی اعضای شورای شهر تهران، مهدی چمران به عنوان رئیس مجمع شرکت واحد اتوبوسرانی، سوده نجفی به عنوان منشی و حبیب کاشانی و میثم مظفر به عنوان ناظر اول و دوم مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی انتخاب شدند.

رشد۵۱ درصدی بودجه نسبت به سال گذشته/مدیریت قبلی شهر را با ۷هزار اتوبوس تحویل گرفت و با ۲۲۵۰اتوبوس تحویل ما داد

راه ترقی - شهردار تهران در چهل و یکمین جلسه شورا با بیان اینکه ۸۵ هزار میلیارد تومان سرجمع بدهی شهرداری است، گفت: بودجه ۱۴۰۱دو بخشی بسته شده است؛یک بخش از ویژگی‌های بودجه و بخش دیگر مبتنی بر تعهدهای ما به عنوان حداقل خواهد بود که بر اساس آن ۵۶ هزار و ۸۶۹ میلیارد تومان اعتبار دیده‌ایم که ۵۱ درصد نسبت به سال گذشته رشد بودجه‌ای داشته‌ایم.

نقش توسعه بازارهای محله‌ای تره‌بار در کاهش آلودگی هوا/افتتاح ۳ بازار جدید تا ‌پایان سال

راه ترقی - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در آستانه ۲۹ دی (روز هوای پاک) با تأکید بر اهمیت و ضرورت حفظ محیط زیست و لزوم توجه عملی به این مهم در کلان‌شهر تهران، گفت: از جمله آثار و نتایج غیرمستقیم توسعه بازارهای محله‌ای میوه و تره بار، کاهش آلودگی هوا از طریق کاهش رفت و آمدهای درون‌شهری است.

لزوم اتمام عملیات کنارگذر خلیج‌فارس برای سهولت در دسترسی به مجموعه شهر آفتاب

راه ترقی - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با همراهی شهردار و مدیران شهرداری منطقه ۱۹، از وضعیت معابر و پروژه‌های عمرانی و ترافیکی این منطقه بازدید کرد.

کشف ۲۰ میلیاردی انواع مواد محترقه در تهران

راه ترقی - رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۲ متهم و ۲۰ میلیارد ریال انواع مواد محترقه و مواد اولیه ساخت آن در ۲ انبار کالا خبر داد.

ضرورت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه فرهنگی و اجتماعی

راه ترقی - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه فرهنگی و اجتماعی را اولویت اصلی این کمیسیون دانست و گفت: عدم پرداخت مناسب به اجرای پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی در سنوات گذشته باعث شده تا این پروژه‌ها به فضاهای بی‌دفاع شهری تبدیل شوند.

افتخارآفرینی همکار شهرداری منطقه ۵ در جشنواره فیلم کوتاه ژاپن

راه ترقی - "قربانی"، نام فیلم کوتاهی است که به‌تازگی در جشنواره Top Indie Film Awads ژاپن، جایزه بهترین "پیام فیلم" و بهترین "پیچش داستانی" را از آن خود کرده است. این فیلم به تهیه‌کنندگی و نویسندگی یکی از همکاران شهرداری منطقه ۵ ساخته شده است.

تحقق بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان از بودجه سال جاری/ ارزش افزوده را به عنوان درآمد پایدار پیگیری می‌کنیم

راه ترقی - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران درباره میزان تحقق بودجه سال جاری گفت: طبق آخرین آمار بیش از ۲۱ هزار میلیارد تومان از بودجه سال جاری محقق شده است و امیدواریم که در دو ماه پایانی سال رشد بیشتری داشته باشیم.

توزیع هزاران اصله درخت میوه میان ساکنان منطقه ۱۷

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۷ از اجرای طرح نهضت درختکاری در محلات این منطقه جنوبی خبر داد و گفت: در نظر داریم هزاران اصله درخت میوه بین شهروندان توزیع شود.

کودکان کار منطقه ۹ باسواد می‌شوند

راه ترقی - به منظور رفع نیاز آموزشی کودکان کار، اداره آسیب‌های اجتماعی منطقه ۹ با همکاری مرکز پرتو و اداره آموزش و پروش، نسبت به برگزاری دوره‌های آموزشی سوادآموزی ویژه کودکان کار بازمانده از تحصیل در غرب پایتخت اقدام کرد.

استفاده از ظرفیت‌های داخلی و مجموعه‌های تخصصی برای حل مشکلات ناوگان اتوبوسرانی

راه ترقی - سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در ادامه بازدیدهای سرزده خود از خطوط، ایستگاه‌ها و پایانه‌های سطح شهر، روز گذشته از ساختمان شهدای شرکت واحد و بخش‌های مختلف آن، دیدن کرد.

تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام در منطقه ۶

راه ترقی - همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و با حضور خانواده معظم شهدا، آحاد مردم، امام جمعه موقت تهران، وزیر کشور و شهردار منطقه ۶ ، بدرقه دو شهید گمنام تا بهشت انجام شد و در ساختمان وزارت کشور خاکسپاری شدند.

راه‌اندازی موزه شهدا در باغ نگارستان دانشگاه تهران

راه ترقی - رییس دانشگاه تهران، از راه‌اندازی موزه شهدا در باغ نگارستان و یکی از ساختمان‌های میراثی این دانشگاه خبر داد و گفت: با ایجاد موزه‌ای به یاد شهدای دانشگاه تهران، شناسنامه‌ای از شهدا به همراه نامه‌ها و یادگارهای برجای مانده از آنها در این موزه عرضه می‌شود.

لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی

راه ترقی - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بر ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در سطح مناطق و محلات شهر تهران تاکید کرد.

ساير مطالب

مشخصات احتمالی و رندرهای گلکسی S22 پلاس فاش شد

هایسنس: جنگ قیمت تلویزیون مانع نوآوری در این صنعت می‌شود

سافاری 15 اطلاعات وبگردی کاربران را در‌ اختیار وب‌سایت‌ها قرار می‌دهد

مدل‌های استاندارد آیفون ١4 احتمالاً از قابلیت پروموشن پشتیبانی نمی‌کنند

رمز پول ملی راه‌اندازی می‌شود

فساد قیر رایگان را به نزدیک صفر رساندیم

نرخ رسمی 24 ارز ثابت ماند

تعداد دستگاه‌های فعال ماهانه اندروید TV و گوگل TV به بیش از 110 میلیون رسید

درآمد یک میلیون دلاری دانشجوی اندونزیایی از فروش NFT سلفی‌هایش

دیگر نمی‌توانید موتور جست‌وجوی پیش‌فرض کروم را حذف کنید

کمبود قطعات در بازار کامپیوترها و لپ‌تاپ‌ها سرانجام رو به بهبود است

ستاره‌شناسان کهکشان عجیبی یافته‌اند که ماده تاریک ندارد

افسانه جادویی جزایر فارو

دسته کامپیوترهای کوچک به بخش محصولات زومیت اضافه شد

تمام کارت‌های گرافیک RTX 3050 ژاپن طی چند ساعت با قیمت 400 دلار به‌فروش رفتند

پرچم‌دار بعدی موتورولا احتمالا از دوربین 200 مگاپیکسلی و شارژ 125 وات بهره خواهد برد

سونی نسخه‌های ویژه هدفون، ایرفون و واکمن اسپایدرمن ادیشن را رونمایی کرد

آیپد ایر 5 احتمالا در نیمه نخست 2022 رونمایی خواهد شد

سیستم‌های پرداخت جایگزین در اپ استور کره‌جنوبی پذیرفته می‌شود

رئیس سازمان نصر تهران:‌ دولت باید شهامت تغییر تعرفه‌ اینترنت ثابت و همراه را داشته باشد

تأخیر در عرضه هدست واقعیت ترکیبی اپل به دلیل چالش‌های سخت‌افزاری

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران: از ادغام تلکام و الکامپ استقبال می‌کنیم

علت بیماری ام‌اس احتمالاً نوعی عفونت ویروسی است

هفتمین همایش رشد کسب‌وکار ویدان با حضور بیش از 1200 نفر برگزار شد

ماموریت بورس کالا برای تقویت اقتصاد رقابتی

رویکرد مثبت دولت سیزدهم برای حمایت از بازار سرمایه/ رفع نگرانی سهامداران با کمک مسوولان دولتی

نرخ رسمی 21 ارز کاهش یافت

سامسونگ با فناوری MRAM، پردازش درون‌حافظه‌ای را ممکن کرد

هکرهای کره‌ی شمالی 400 میلیون دلار اتر به سرقت برده‌اند

شیائومی 12 اولترا احتمالا به لنز تله‌فوتو پریسکوپ 5 برابری مجهز می‌شود

مدیر ارشد مالی انویدیا: کمبود پردازنده گرافیکی در نیمه‌ دوم 2022 کاهش خواهد یافت

ماسک صورت افراد را جذاب‌تر می‌کند

آیفون 13 برای ششمین هفته متوالی پرفروش‌ترین گوشی هوشمند چین شد

ستاره‌شناسان یکی از ساختارهای بزرگ راه شیری را کشف کردند

آیا می‌دانید در پشت صحنه عکس‌های اینستاگرامی چه می‌گذرد؟

فورتنایت به‌لطف سرویس GeForce NOW به آیفون و آیپد باز می‌گردد

نخستین لپ‌تاپ با نمایشگر حفره‌دار جهان رونمایی شد

ماه‌نشین چینی چانگ ای 5، نخستین کاوشگری که در حین مأموریت موفق به شناسایی آب در ماه شد

بهترین رویدادهای آسمان شب در سال 2022

خرید انواع مودم از صاران مارکت

تیپاکس برای اولین بار گزارش عملکرد خود را منتشر کرد

تصویر رندر‌ نسخه‌ی 2022 Moto G Stylus فاش شد

بد قولی اسپاتیفای؛ پشتیبانی از محتوای صوتی HiFi همچنان در دسترس نخواهد بود

سامسونگ اواخر سال 2022 تلویزیون‌هایی با پنل‌ OLED ال‌جی دیسپلی عرضه می‌کند

تلسکوپ جیمز وب قطعا با زباله‌های فضایی برخورد خواهد کرد؛ اما مشکلی پیش نمی‌آید

گوشی ویوو Y21e با اسنپدراگون 680، دوربین دوگانه و پشتیبانی از رم مجازی رونمایی شد

آیا فناوری هایپرشارژ 120 وات شیائومی ایمن است؟

سایبرتراک تا قبل از سال 2023 به مشتریان تحویل داده نمی‌شود

رباتی که با تلاش بیهوده‌اش برای بقا، کل اینترنت را متأثر کرد

مردم ما شایسته سرعت‌های چند صد مگابیتی اینترنت هستند

بررسی طرح تخصیص سهمیه بنزین به همه مردم

شرط قانون برای حذف ارز 4200

ظرفیت همکاری ایران و روسیه برای حضور در بازارهای صادراتی گاز

نرخ رسمی 22 ارز کاهش یافت

خبر خوش وزیر صمت برای مردم مناطق معدنی

وزیر راه و شهرسازی: فرصت‌های اقتصادی مغفول مانده با سوریه احیا خواهد شد

تصاویر چشم‌نواز از بوم‌های مینیاتوری نقاشی‌های معروف

جیمیل اکنون بیش از 10 میلیارد بار از فروشگاه پلی‌استور دانلود شده است

استاندارد PCIe 6.0 پیش‌از همه‌گیری PCIe 5.0 و با سرعت دو برابری معرفی شد

سامسونگ پتنت لپ‌تاپ تبدیل‌شونده با نمایشگر تاشو جداشونده را ثبت کرد

دوربین جدید لایکا M11 با سنسور 60 مگاپیکسلی فول فریم معرفی شد؛ با سنت همیشگیِ گران، شیک و خاص

چگونه بیگ بنگ می‌تواند از هیچ به وجود آمده باشد؟

نحوه محاسبه‌ مجموع زمان کاری در اکسل

مهندس ایرانی پلتفرمی برای هدایت پهپاد DJI Tello با رزبری پای و کنترلر پلی‌استیشن ایجاد کرد

آشنایی با 50 سبک و ژانر عکاسی؛ نکاتی که باید بدانید

اومیکرون آخرین گونه‌ نگران‌کننده ویروس کرونا نیست

برنامه‌نویسی کتابخانه‌های جاوااسکریپتش را عمدا آلوده کرد و هزاران اپ را از کار انداخت

نشانگر صدا و روشنایی صفحه در نسخه‌ پیش‌نمایش ویندوز 11 بازطراحی شد

اوبونتو 22.04 روی رزبری‌پای از همیشه سریع‌تر اجرا خواهد شد

دانشمندان می‌گویند ویروس ترکیبی دلتاکرون وجود ندارد

وان پلاس 10 پرو دربرابر بهترین‌های بازار چه حرف‌هایی برای گفتن دارد؟

12 دستگاه ناشناخته شیائومی برای معرفی احتمالی در سه‌ماهه‌ دوم 2022 فهرست شدند

چرا جیمز وب هیچ دوربینی ندارد تا از خود تلسکوپ در فضا عکس‌برداری کند؟

دوربین اولتراواید وان‌پلاس 10 پرو عریض‌تر و بی‌کیفیت‌تر از گذشته است

آیا روغن پالم مصنوعی می‌تواند به نجات جنگل‌های استوایی کمک کند؟

ساعت‌های هوشمند Wear OS بالأخره مشکل افراد چپ‌دست را حل می‌کنند

چگونه ایمیل‌های دریافتی جیمیل را به آدرس ایمیل دیگر ارسال کنیم؟

فروش جهانی رایانه‌های شخصی در 2021؛ رشد دو برابری سالیانه مک‌ها در مقایسه با رقبا

اپل iOS و iPadOS 15.2.1 را با هدف رفع مشکل هوم‌کیت منتشر کرد

آغاز بهره‌برداری عملیاتی از پالایشگاه تولید قیر قشم در سفر استانی رییس جمهور

درآمد 260 میلیارد دلاری توسعه‌دهندگان اپ استور به‌ادعای اپل

آموزش شخصی‌سازی تنظیمات ماوس در ویندوز 11

به‌روزرسانی جدید وان‌پلاس بادز پرو با قابلیت اتصال هم‌زمان دو دستگاه منتشر شد

احتمال رونمایی همزمان اگزینوس 2200 در رویداد گلکسی اس 22 سامسونگ

سامسونگ احتمالا قیمت سری گلکسی S22 را درمقایسه‌با نسل قبل 100 دلار افزایش خواهد داد

گوگل: اپل از انحصار iMessage برای ترغیب کاربران به خرید آیفون استفاده می‌کند

انویدیا: لپ‌تاپ‌های سری استودیو 7 برابر سریع‌تر از مک بوک پرو اپل هستند

گوشی اقتصادی اوپو A16K در هند معرفی شد

وزیر ارتباطات: عهد کردم هر روز پیگیر حل مشکلات کیفیت و سرعت اینترنت باشم

ورود به بازار ارز دیجیتال با اکس نوین

اولین تصویر رسمی مایکروسافت دیفندر برای ویندوز 11 و اندروید فاش شد

فناوری تقویت بینایی اوپو برای کوررنگ‌ها شناسایی رنگ را تا 80 درصد بهبود می‌بخشد

تغییرات بزرگ مدیریتی در اینتل؛ خداحافظی با قائم‌مقام شرکت، پس از 30 سال

پلتفرم‌های وام‌دهی دیجیتال چه نقشی در ایجاد عدالت اجتماعی دارند؟

کارگروه تخصصی تنظیم بازار اقلام کشاورزی تشکیل می شود

بورس پلکانی کاهش یافت

وزیر جهاد کشاورزی: وضعیت تولید و ذخایر گوشت قرمز، مرغ و تخم مرغ مطلوب است

اگر جراح مرد باشد، خطر مرگ بیماران زن بسیار بیشتر است

آیفون 13 پرو در تست عملکرد باتری، گلکسی اس 21 اولترا سامسونگ را شکست داد

احتمال عرضه جهانی گلکسی S22 با تراشه اسنپدراگون؛ آینده مبهم Exynos 2200