راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

تشریح اقدامات معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

راه ترقی - در آستانه رحلت بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تدابیر ویژه‌ای برای رفاه حال شرکت‌کنندگان در سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در نظر گرفته است.

سرویس دهی ویژه مترو به مناسبت مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی

راه ترقی - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از سرویس‌دهی ویژه این ناوگان در روزهای ۱۳ و ۱۴ خردادماه به مناسبت برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی در این ایام خبر داد.

نیمی از تاکسی‌های تهران بالای ۱۰ سال عمر دارند/ سورن؛ تنها خودرویی که مجوز پلاک «ت» دارد

راه ترقی - بیش از ۵۰ درصد تاکسی های شهر تهران در سن فرسودگی قرار دارند و باید نوسازی شوند، اما این مهم در سالهای اخیر به دلایل مختلف همچون تغییر نوع خودرو برای تاکسی ها و عدم ارائه تسهیلات دولتی روند کندی را در پیش گرفته است.

گلوگاهی سیلابی پایتخت ساماندهی می‌شود

راه ترقی - معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: در حوزه آب‌های سطحی هدف‌گذاری کرده ایم که بالغ بر ۱۰ کیلومتر شبکه اصلی آب‌ها سطحی را احداث کنیم. همچنین دو نقطه گلوگاهی سیلابی داریم که باید آن دو نقطه را رفع خطر کنیم.

زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی در غربی ترین محلات تهران تکمیل تر می‌شود

راه ترقی - افزایش سکونت شهروندان در غربی ترین محلات شهر تهران با سرعت قابل توجهی در حال وقوع است و لازم است تامین حداقل هایی همچون برخورداری از ناوگان حمل و نقل عمومی و ایجاد دسترسی ها از طریق معابر آسفالتی در محدوده شهرک الهیه غرب و شهرک مروارید شهر اقدام قابل توجه صورت پذیرد.

ارتقا کیفیت ۲۹ قطار شهری تا یک سال آینده

راه ترقی - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران گفت: تا خرداد سال آینده ۲۹ قطار را ارتقا کیفیت خواهیم داد و برنامه‌های روتین اورهال هم سرجایش قرار دارد.

استفاده از ظرفیت فرزندان شهدا در رده های مدیریتی در منطقه۲۲ قوت گرفته است

راه ترقی - شهردار منطقه ۲۲ در دیدار با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران گفت: رویکرد امکان ارتقا و انتخاب مدیران شایسته از بین فرزندان شهدا در این منطقه قوت گرفته است، البته در انتصاب این افراد ملاک های شایستگی و لیاقت مورد لحاظ قرار گرفته و بر اساس شایستگی‌هایی که دارند، این سمت به آنها سپرده می شود.

راهکار کنترل قیمت اجاره مسکن چیست؟

راه ترقی - دلیل افزایش قیمت مسکن در کل کشور افزایش قیمت در تهران است و راه جلوگیری از افزایش قیمت، افزایش عرضه زمین است.

خدمات رسانی پایگاه های خدمات اجتماعی به ۱۵ هزار مددجوی پایتخت

راه ترقی - مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران اعلام کرد: ۲۸ پایگاه خدمات اجتماعی در کلانشهر تهران فعال هستند که در سال گذشته به بیش از ۱۵ هزار آسیب دیده اجتماعی خدمات ارائه کرده اند.

«دلوان» در روزهای امید و افتخار «تهران» متولد شد

راه ترقی - بسیاری از ما شهروندان روزانه از کنار افراد غریبه ای عبور می کنیم که نیازمند کمک و حمایت هستند. حمایت هایی که گاهٱ نیازی به صرف هزینه ای ندارند و با یک تماس تلفنی ساده با مجموعه های حمایتی از جمله سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران به راحتی قابل حل و رفع شدن هستند.

ورود سرمایه‌گذاران به ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس

راه ترقی - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: خوشبختانه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به شدت مایل به ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس است و سرمایه‌گذاران نیز ورود خوبی به این طرح داشته‌اند.

ورود سرمایه‌گذاران به پروژه ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس

راه ترقی - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: خوشبختانه شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به شدت مایل به ساخت جایگاه‌های سوخت کوچک مقیاس است و سرمایه‌گذاران نیز ورود خوبی به این طرح داشته‌اند.

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

راه ترقی - طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران شاخص کیفیت هوا، بر روی عدد ۷۶و بازه قابل قبول قرار دارد.

برگزاری جلسه بررسی وضعیت اعتبارات و پروژه‌های سرمایه ای منطقه ۹

راه ترقی - جلسه بررسی وضعیت اعتبارات و پروژه های سرمایه ای غرب پایتخت با حضور سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹، امیر شهرابی مدیر کل برنامه ریزی و بودجه شهرداری تهران و مدیران شهری برگزار شد.

پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) مهمان منزل شهید سعید فنایی

راه ترقی - به مناسبت دهه کرامت آیین پرچم گردانی حرم مطهر امام رضا (ع) در منزل شهید مدافع امنیت «سعید فنایی» با حضور خادمین حرم، کارشناسان و مدیران شهری منطقه ۲۲ برگزار شد.

برگزاری آیین بزرگداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای

راه ترقی - با تلاش اداره ورزش و سلامت منطقه ۲۲، آیین گرامیداشت فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای با اجرای حرکات باستانی با حضور مدیران شهری و تعدادی از پیشکسوتان و ورزشکاران باستانی و خانواده های اوتیسم این منطقه برگزار شد.

بازسازی میدان سربند تا کوهپایه آغاز شد

راه ترقی - سیدمهدی صباغ، شهردار منطقه یک گفت: بازسازی سنگ فرش میدان سربند تا میدان کوهپایه در محله دربند با هدف زیباسازی و تسهیل توام با ایمنی در تردد کسبه، اهالی و گردشگران آغاز شد.

آمادگی منطقه ۵ برای خدمت رسانی به زائران حرم امام خمینی (ره)

راه ترقی - جلسه ستاد ارتحال منطقه۵ برگزار شد و اقدامات مدیریت شهری منطقه امید و زندگی در راستای خدمت رسانی شایسته تر به شهروندان در مراسم بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) مرور و بررسی شد.

رشد ۳۰۰ درصدی صدور پروانه در بافت فرسوده در دو ماه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل

راه ترقی - رییس سازمان نوسازی شهر تهران گفت: بعد از ده سال رشد ۶٢ درصدی صدور پروانه در بافت فرسوده تهران بودیم و در این دو ماه گذشته حدود ۳۰۰ درصد نسبت به فروردین و اردیبهشت سال گذشته در تهران رشد صدور پروانه داشتیم.

استقرار ۴۵۰ پاکبان برای نظافت حرم مطهر و رینگ‌های اطراف آن/ ۱۰۰ مخزن زباله نصب می‌شود

راه ترقی - مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اقدامات این سازمان برای برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) را تشریح کرد.

تمامی سازه‌های تجاری و تبلیغاتی شهر به مراسم ۱۴ و ۱۵ خرداد اختصاص یافت/ اهتزاز پرچم‌های سیاه عزاداری در پایتخت

راه ترقی - مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران از آخرین تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم از سوی شهرداری تهران برای برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) خبرداد.

مدیریت شهری منطقه ۲۱ میزبان شهرداران و مدیران ارشد شهری کلانشهر تبریز شد

راه ترقی - "محبوب تیزپاز نیاری" قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز به همراه جمعی از شهرداران مناطق و نواحی این شهر؛ با حضور در منطقه ۲۱ با "محمدرضا پوریافر" شهردار، معاونین و شهرداران نواحی سه‌گانه این بخش از پایتخت درباره اقدامات شاخص شهری به منظور انتقال تجربیات ارزنده فی‌مابین طرفین باتوجه به آغاز طرح ناحیه‌محوری در کلانشهر تبریز دیدار و گفت‌وگو کرد.

برپایی غرفه‌ «امام دل ها» در حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب

راه ترقی - همزمان با سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب پردیس فرهنگی و موکب علی ابن موسی الرضا (ع) با عنوان «امام دل ها» به همت بسیج شهرداری منطقه ۱۹ در بلوار شهدا روبروی قطعه ۷۰ بهشت زهرا (س) در روزهای ۱۳ و ۱۴ خرداد برپا می شود.

سال تحول بزرگ در حمل‌ونقل عمومی پایتخت

راه ترقی - سخنگوی شهرداری تهران در یادداشتی که در روزنامه همشهری منتشر شد، به جزئیات توسعه حمل‌ونقل عمومی در سال جاری پرداخت.

حضور ۴۵۰ آتش‌نشان در ۸۰ نقطه حرم مطهر امام خمینی (ره)/ آماده‌باش کامل ۱۳۴ ایستگاه آتش‌نشانی همزمان با برگزاری مراسم ارتحال

راه ترقی - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: آتش‌نشانان همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره)، در ۸۰ نقطه از اطراف حرم مطهر مستقر می‌شوند.

حضور ۴۵۰ آتش‌نشان در ۸۰ نقطه از حرم مطهر امام خمینی (ره)/ آماده‌باش کامل ۱۳۴ ایستگاه آتش‌نشانی همزمان با برگزاری مراسم ارتحال

راه ترقی - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: آتش‌نشانان همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره)، در ۸۰ نقطه از اطراف حرم مطهر مستقر می‌شوند.

از خدمات‌رسانی رایگان خط یک مترو تا برپایی ۳ پردیس فرهنگی در محوطه حرم مطهر

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران‌ از آخرین تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم از سوی شهرداری تهران برای برگزاری مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) خبرداد.

بیش از ۵ هزار واحد مسکونی نوسازی شده در بافت‌های فرسوده ۱۷ استان افتتاح شد

راه ترقی - با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و دیگر مسئولان بیش از ۵ هزار واحد مسکونی نوسازی شده در بافت‌های فرسوده ۱۷ استان و ۶۷ شهر به میزبانی استان تهران افتتاح شد.

راه‌اندازی ۳۰ فروشگاه «شهروند» تا پایان سال

راه ترقی - مدیرعامل شرکت شهروند در مراسم معارفه ۵ سرپرست جدید فروشگاه‌های بهرود، ایران‌زمین، صادقیه، آل احمد و یافت‌آباد از توسعه خدمات نوین و راه‌اندازی ۳۰ فروشگاه جدید شهروند تا پایان سال خبر داد.

ساير مطالب

به‌جای کار روی پروژه‌های بزرگ شهر خاک ریخته بودند

30 هزار میلیارد تومان ارزش پروژه‌های امید و افتخار تا به امروز است

موضوع حجاب را با تدبیر و دقت مدیریت می‌کنیم

نظارت روزانه و مستمر بر روی محصولات پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار

کیفیت هوای تهران «قابل‌قبول» است

جام مسابقات بسکتبال 3 نفره در اراضی عباس‌آباد بالا می‌رود

تاکید شهردار منطقه 20 بر تسریع در اجرای پروژه‌های طرح من شهردارم

تجمع کودکان برای زندگی بدون دخانیات در بوستان پیروزی

رونمایی از "تندیس خادم حرم" در ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)

آغاز فرآیند الکترونیکی شدن صورت وضعیت‌های شهرداری منطقه 13

حضور 1000 مادر و دختر در جشنواره بزرگ «مادر و دختر» باب الرضای تهران

برگزاری مراسم پرچم گردانی حرم مطهر امام رضا (ع) در شرکت ساماندهی

نامگذاری اولین معبر به نام بانوی شهیده سلامت

همایش بزرگ دوچرخه‌سواری و موتورسواری از حرم تا حرم در منطقه 20 برگزار شد

ارائه خدمات تعمیرگاهی به ناوگان شرکت خودرو سرویس شهر با 20 درصد تخفیف

آمادگی کامل منطقه 9 در خدمت‌رسانی به زائران حرم مطهر امام خمینی(ره)

نظرات نخبگان و معتمدین محلی نقشه راه مدیریت شهری است

برگزاری پویش نه به دخانیات در پلازای هاشمی

دیدار با خانواده شهید مدافع حرم منطقه 10

خدمات‌رسانی مترو به تماشاگران شهرآورد پایتخت

مرکز نوآوری خانه خلاق هزاره در اراضی عباس‌آباد افتتاح شد

نواحی در قالب ساختار و فرآیندها می‌توانند مسائل خود را تدبیر کنند

اجرای مسیر پیاده‌روی نه به دخانیات در بوستان شهر

دیدار مسجد محور رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با شهروندان منطقه 16

مشارکت شهروندان در اداره شهر به دنبال ترویج مشارکت درون سازمانی در شهرداری

آمادگی کامل منطقه 22 برای استقبال از زائران مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره)

گفت‌وگوی مسئول بسیج شهرداری تهران با شبکه شهر

ایجاد سه ناحیه در پایتخت به‌عنوان نواحی پیشران هوشمندسازی در کشور/ خدمت به اهل علم را بر خود واجب می‌دانیم

امضای تفاهم‌نامه چهارجانبه راه‌اندازی ناحیه نوآوری تهران

امضای تفاهم‌نامه چهارجانبه با هدف راه‌اندازی ناحیه نوآوری تهران

شناسایی تاکسی‌های فرسوده و رهاشده در منطقه 21

برگزاری رویداد ورزشی «حماسه خرمشهر» در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

نشست مشترک انتقال تجربیات مدیران شهری منطقه 2 تهران و کلانشهر تبریز

انتفاع عمومی اولویت شهرداری تهران در افتتاح پروژه های شهری

رفع موانع احداث کلانتری نظام‌آباد در جلسه با فرمانده نیروی انتظامی تهران

پنجاه ‌و یکمین شماره نشریه «سرو» منتشر شد

بارگذاری سن آسفالت بزرگراه‌ها در سامانه جامع اطلاعات مکانی

اجرای پروژه‌های محله‌ای ناحیه 4 رصد شد

از آماده‌سازی محوطه حرم تا برپایی پردیس فرهنگی و هنری

بیش از 6هزار متر مربع نظافت و گندزدایی از آب‌نماهای منطقه8

آماده‌سازی حرم مطهر امام راحل برای میزبانی از زائران خورشید

اقدامات مدیریت بحران تهران عالی و فراتر از حد انتظار است

خذمات رسانی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در دربی

رونمایی از تندیس "خادم حرم" در قبله تهران

برپایی ویژه برنامه ابتکاری دیدارهای آسمانی در منطقه 7

دستورالعمل برنامه‌های ابلاغی سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی بر اساس نظرات مدیران اجتماعی مناطق 22 گانه تدوین شده است

«بچه‌های رستا» میزبان دورهمی‌های نوجوانانه

چقدر خواهر و برادرتو اذیت می‌کنی؟

استفاده از ظرفیت‌های کالبدی محلات برای رفاه بیشتر شهروندان

ساکنین منطقه22 بصورت عملی با عملیات اطفاء حریق آشنا می شوند

از تشکیل حلقه اعتراض کودکان تا نقاشی طوماری در منطقه 14

اجرای پویش جمع‌آوری فیلتر سیگار در بوستان های منطقه 2

حمایت از قطار ملی مترو و ریل ملی در نشست اعضای هیات مدیره اتحادیه شرکتهای قطار شهری کشور

فلکه دوم نیروی هوایی میزبان حال و هوای عاشقان آستان قدس رضوی در منطقه13

محل بی‌دفاع شهری در مجاورت ایستگاه مترو تجریش ساماندهی می‌شود

برپایی بازارچه کارآفرینی بانوان در سرای محلات منطقه 22

نصب 50 شعله روشنایی در سرپناه‌های حمل ونقل عمومی منطقه 21

فضاهای بی‌دفاع شهری فرصتی برای احیای حیات شهری

خدمات‌رسانی شهرداری منطقه 17 در 280 هزار مترمربع از حرم مطهر امام خمینی(ره)

تصمیمی برای خام‌فروشی دارایی‌های شهرداری نداریم

تعیین تکلیف ساختمان‌های بدون پروانه یا دارای رأی ماده 100

جابجایی بیش از 9 هزار نفر از شرکت‌کنندگان «جشن بزرگ امام رضایی‌ها» با مترو

برگزاری رویداد فرهنگی و ورزشی هفته ملی بدون دخانیات در «دریاچه شهدای خلیج فارس»

زیارت پرچم حرم امام رضا (ع) به مناسبت دهه کرامت در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران

تشکیل دو هزار و 780 پرونده سلامت برای کارکنان شهرداری تهران در یک ماه گذشته

حصار حصارک برداشته شد

مساله کمبود دبیرستان دخترانه نوبت دوم در محله فرهنگیان_آزادی برطرف شد

کاهش 3200تایی اتوبوس‌های تهران در دوره پنجم مدیریت شهری/وزارت کشور به تعهدات خود عمل کند

آغاز اعزام اردوی راهیان نور از ابتدای تیرماه

آغاز اعزام اردوی راهیان نور از ابتدای تیرماه/ استقبال شهروندان تهرانی از برنامه‌های فرهنگی

آغاز اعزام اردوی راهیان نور از ابتدای تیرماه/ ایجاد یادمان‌های دفاع مقدس در اردوهای جنوب و غرب

آغاز اعزام اردوی راهیان نور از ابتدای تیرماه/ راه‌اندازی کارگاه‌های تولیدی یا اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار

آغاز اعزام اردوی راهیان نور از ابتدای تیرماه/ اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار

تمهیدات ترافیکی سی‌وچهارمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اعلام شد

تصادف شدید در اتوبان‌ تهران-قم؛ 2فوتی 3 مجروح

گفت‌‍وگوی مطبوعاتی شهردار تهران با کیهان

8 زون ورزشگاه آزادی نیاز به مقاوم‌سازی دارد

تمهیدات ترافیکی دربی

تهـران بن‌بسـت ندارد با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده به شرایط مطلوب می‌رسیم

شناسایی خانه‌های خالی تهران با ورود شهرداری عملیاتی می‌شود

هر  واگن‌ مترو می‌تواند 190خودرو تک‌سرنشین را از معابر حذف کند

احتمال ورود قطار ملی به ناوگان مترو تا 2ماه دیگر

جشن بزرگ «امام رضایی ها»

توزیع 12 هزار تن آسفالت در معابر منطقه 14 از ابتدای سال تاکنون

آغاز پنجمین آموزواره فصلی حرکت در منطقه 13

نجات بچه آهو زخمی از تله شکارچیان توسط حریم بانان شهرداری منطقه13

رسوب برداری 44 هزار مترطول از مسیل ها و حوضچه های منطقه 14

اجرای ویژه برنامه‌های هفته دخانیات در بوستان آزادی

رویداد یک روز بدون زباله در محله شمشیری

از کسب رتبه نخست و فعالیت‌های ایثارگران منطقه 10 تجلیل شد

برپایی جشن بزرگ میلاد علی ابن موسی الرضا(ع) در بوستان بزرگ ولایت

خدمت به خانواده شهدا افتخار مجموعه شهریست

جشنواره رسانه‌ای آرمان آغاز شد

انتشار گزارش اقدامات ایران برای مقابله با بلایای طبیعی در سازمان ملل

راه‌اندازی قرارگاه مسکن در شهرداری تهران برای رونق ساخت‌وساز/ شهرداری می‌تواند در کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی موثر باشد

پیچیدن شمیم عطر رضوی در سازمان بازرسی شهرداری تهران

تخفیف تا 35درصدی در فروشگاه‌های شهروند از امروز

جزئیات اقدامات شهرداری تهران به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره)

برگزاری کلاس‌های آموزشی والیبال در منطقه9

افزایش همکاری و مشارکت مردم در حل بحران‌های محیط زیستی کلانشهر تهران