راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد

راه ترقی - برنامه‌ها و سوابق وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین نشست شورای مرکزی اجلاسیه دوم فراکسیون انقلاب اسلامی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی بررسی شد.

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان ۴۶ درصد کاهش یافت

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تشدید برنامه های بازرسی و نظارتی بر کارگاه های ساختمانی، خوشبختانه در پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۴۶ درصد کاهش حوادث ناشی از کار را در کارگاه های ساختمانی شاهد هستیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: سرمایه گذاری در بخش تعاون منجر به توسعه و اشتغال می شود

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: سرمایه گذاری در بخش تعاون و تشکیل تعاونی های دانش بنیان منجر به توسعه و ایجاد اشتغال در استان می شود .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: خدمت به زائرین عتبات عالیات از بزرگترین افتخارات مردم استان ایلام است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور در بخش کارزان، از موکب محبان امیرالمومنین(ع) بنیاد مستعضان بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به زائرین عتبات عالیات قرار گرفت.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: ۹ هزار و ۳۶۹ فرصت شغلی امسال در استان همدان ایجاد شده است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: ایجاد حداقل ۲۳ هزار و ۵۸۹ فرصت شغلی تعهد استان در سال جاری است که تاکنون ۹ هزار و ۳۶۹ شغل ایجاد شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالی: فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی ارکان پیشـرفت و توسـعه پایـدار جامعـه

راه ترقی - نشست هماهنگی ارتقاء فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی با حضور مدیران دستگاههای اجرایی متولی و مسئول بسیج کارگری استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: بهترین الگوی کسب‌ و کار «تعاونی» است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: سهم تعاونی در استان و کشور ما​ کمتر از ۵ درصد در تولید ناخالص داخلی است درحالی که در دنیا این عدد ۲۰ درصد است و باید فرآیند ایجاد کنیم که به سمت​ سوی اقتصاد تعاون محور حرکت کنیم​ و با این فرآیند​ هم اشتغال پایدار و هم سهمی در تولید ناخالص داخلی داشته باشیم.

اشتغال بیش از ۷۰۰ مددجوی بهزیستی زنجان طی یکسال گذشته

راه ترقی - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: با کارهای انجام گرفته طی فعالیت یک‌ساله دولت سیزدهم و با منابع ۳۶ میلیارد تومانی از محل تسهیلات اشتغالزایی و مشوق های بیمه ای و غیره برای بیش از ۷۰۰ مددجو شغل ایجاد شده است.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر لزوم اشتغال پایدار در مناطق روستایی

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با حضور در شهرستان مریوان، در روستای کانی سانان این شهرستان با «شیوا قاسمی پور»، نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی دیدار و ضمن تشریح برنامه های وزارت کار، بر لزوم اشتغال پایدار به ویژه در مناطق روستایی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی باید از تسهیلات و حمایت های دولت آگاه شوند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با توجه به اینکه در استان فرصت مناسبی برای بهره مندی تعاونی ها از تسهیلات فراهم شده است با پایش و نظارت در این حوزه به دنبال دستیابی به نتایج مطلوب هستیم.

رتبه دوم خراسان شمالی در مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با تسریع در ارائه خدمات توانست رتبه دوم مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما در ۵ ماهه نخست سال جاری را به خود اختصاص دهد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پایانه مرزی چزابه و شلمچه

راه ترقی - دکتر «محمد‌هادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر به استان خوزستان از مو‌کب‌های برپا شده از سوی زیرمجموعه‌های این وزارتخانه در پایانه های مرزی چزابه و شلمچه بازدید و بر خدمات‌رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی تأکید کرد.

بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر راه‌اندازی می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر از راه‌اندازی بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: تمام محصولات تولیدی تعاونی‌ها در بازارچه دائمی بوشهر عرضه می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: تقویت و توسعه بخش تعاون، کاهش بیکاری و افزایش تولید را در پی دارد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: تقویت و توسعه تعاونی ها تأثیر مستقیم بر کاهش بیکاری، افزایش تولید، کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای وضعیت معیشتی مردم دارد، بر این اساس دولت سیزدهم برای این بخش مهم برنامه ریزی کرده است.

چکشیان: خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها باید فرهنگ کار و تلاش را ارتقا دهند

راه ترقی - معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مأموریت اصلی خانه های فرهنگ کار در بنگاه ها ارتقای فرهنگ کار و تلاش برای نهادینه کردن ارزش نفس کار است

رسیدگی و حل و فصل یک هزار و ۶۸۰ دادخواست در مراجع حل اختلاف کارسمنان

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، تعداد دادخواست های رسیدگی شده از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون در مراجع حل اختلاف کار استان را یک هزار و ۶۸۰ فقره اعلام کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است

راه ترقی - نورالدین الیاسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام همزمان با هفته تعاون گفت: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز تاکید کرد: تقویت تعاونی ها برای هم افزایی و عدالت محوری

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: تقویت تعاونی ها در بخش های مختلف برای هم افزایی ، مشارکت پذیری و عدالت محوری در اولویت کاری این اداره کل قرار گرفته است.

شاغلین فصلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر زنجان عضو می‌شوند

راه ترقی - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان گفت: کارگران و شاغلین فصلی جزو جدید ترین گروه هایی هستند که می توانند به عضویت این صندوق درآمده و از مزایای آن بهره بگیرند.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر حضور میدانی برای رفع مشکلات واحدهای نیمه تعطیل

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تلاش های جهادی و حضور میدانی کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در محل کارگاههای تعطیل و نیمه تعطیل استان جهت رفع مشکلات و احیاء دوباره آنها به صورت مستمر انجام می شود.

دهنوی: شرکت‌های تعاونی‌ بازوی کمکی کشور در امر اشتغال، مسکن و تولید هستند

راه ترقی - عضو هیات رئیسه مجلس‌ شورای اسلامی با بیان اینکه امروز طبق برنامه ششم توسعه، نیازمند یک میلیون شغل در سال هستیم، افزود: شرکت‌های تعاونی‌ بازوی کمکی کشور در امر اشتغال، مسکن و تولید هستند.

مشاهیر تعاون در نمایشگاه «رسم تعاون » معرفی می‌شوند

راه ترقی - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر این که در فعالیت تعاونگران، آموزه‌ها و تجربیات مهمی قابل استخراج است، گفت: توسعه مباحث تعاون در مراکز علمی و دانشگاهی فرصتی برای اشتراک اطلاعات، تجربیات و ثبت دانش تعاون و هم‌افزایی صاحب نظران تلقی می‌شود.

۵ طرح تعاونی با ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از بهره‌برداری پنج تعاونی با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان در استان خبر داد و گفت: این پنج تعاونی با ایجاد ۱۳۰ فرصت شغلی در بخش‌های مختلف مانند خدمات، کشاورزی در سطح استان کرمانشاه به مناسبت هفته تعاون بهره‌برداری می‌رسد.

تشکیل ۲۹ تعاونی در دولت مردمی سیزدهم در سمنان

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سیاست های کلی بخش تعاون در ایجاد اشتغال مولد برای فارغ التحصیلان و افراد فاقد شغل می تواند نقش موثری ایفا کند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ۱۹۳۸ تعاونی در کردستان با ۱۸۴ هزار نفر عضو وجود دارد

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در حال حاضر ۱۹۳۸ تعاونی در کردستان با ۱۸۴ هزار نفر عضو وجود دارد و تعاونی‌های استان تاکنون برای ۱۷ هزار و ۴۶۰ نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند.

۵۵۰ ویژه برنامه در هفته تعاون سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ستاد بزرگداشت هفته تعاون استان از ۷ لغایت ۱۳ شهریور ماه حدود ۵۵۰ برنامه را در سراسر استان پیش بینی و تدارک دیده است که با مشارکت دستگاه های عضو ستاد و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

تصویب تسهیلات ۹۴ میلیاردی برای تعاونی های استان مرکزی

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: حدود ۹۴ میلیارد تومان تسهیلات برای تعاونی های استان توسط بانک بررسی و مصوب شده و تاکنون مبلغ ۳۳ میلیارد تومان منجر به عقد قرارداد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: افتتاح ۴۸ طرح تعاونی در هفته تعاون سال جاری

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: از محل تفاهمنامه سه جانبه بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری و تسهیلات تبصره ۱۸قانون بودجه نیز تسهیلات مناسبی برای شرکتهای تعاونی در نظر گرفته شده است که مدیران تعاونیها می توانند جهت اخذ تسهیلات اعم از ثابت و سرمایه درگردش، درخواست های خود را به ادارات شهرستانها تحویل دهند.

دیپلماسی اقتصادی بخش تعاون ایران تقویت می‌شود

راه ترقی - معاون امور تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به حمایت از ۳۱۰ تعاونی برای شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی و خارجی در دولت سیزدهم، اظهار کرد: دیپلماسی اقتصادی بخش تعاون ایران تقویت می‌شود.

اشتغال بیش از ۱۹ هزار بوشهری و افزایش ۲ درصدی میزان اشتغال استان

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: حمایت مالی از زیست بوم کارآفرین و پرداخت به موقع تسهیلات و منابع مالی طرح‌های اشتغالزا از رمولفه های مهم دولت سیزدهم در راستای کاهش بیکاری است که اجرای این راهبرد در سال گذشته باعث ایجاد شغل برای ۱۹ هزار و ۲۰۰ نفر در این استان شد.

افزایش ۱۰ برابری تسهیلات مشاغل خانگی در استان قم

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم از افزایش ۱۰ برابری تسهیلات برای مشاغل خانگی استان قم خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم کارگاه‌های کوچکی که به سرمایه کمی نیاز ‌دارند و در مدت زمان کوتاه بازدهی می‌دهند را در استان قم افزایش دهیم.

ظرفیت‌های آموزشی و مهارتی مرکز تخصصی برق و الکترونیک بیرجند بررسی شد/ مهارت‌آموزی محور اصلی اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت سیزدهم است

راه ترقی - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کارگاه‌ها و مراکز تخصصی برق و الکترونیک بیرجند به منظور بررسی ظرفیت‌های آموزشی و مهارتی در این شهرستان بازدید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: توسعه تعاونی های روستایی در مناطق مورد هدف بنیاد علوی ضروری است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل بنیاد علوی در زمینه محرومیت‌زدایی از مناطق روستایی کشور به امضا رسیده که این تفاهم در استان مرکزی نیز در حال برنامه‌ریزی و اجراست.

جلیلی: با تاکید دکتر زاهدی‌وفا نقاط قوت و ضعف فرآیندهای استانی باز بینی می‌شود

راه ترقی - مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار رفاه اجتماعی با اشاره به تاکید دکتر" زاهدی وفا" سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اهمیت فعالیت های شورای هماهنگی مدیران استان ها در پیشبرد اهداف وزارتخانه در سطوح استانی گفت: با اجرای طرح" تبیین، روایت جهاد – رقابت خدمت" ، برنامه ریزی شد تا با حضور مدیران کل اجرایی، نقاط قوت و ضعف فرآیندهای استانی بازبینی شود .

ساير مطالب

31 طرح و پروژه بهزیستی زنجان طی هفته دولت افتتاح می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تشکیل میز ارتباطات مردمی و حضور در بین آنها جزء اصول دولت سیزدهم است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اصحاب رسانه سربازان جهاد تبیین هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توجه به تعاون رونق و تحرک را در بخش اشتغال و تولید ایجاد می کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: پاسخگویی به مردم راهی برای اعتماد بین مردم و مسئولین است

تبیین طرح «روایت جهاد، رقابت خدمت» در استان البرز

انعقاد تفاهم نامه همکاری توسعه تعاونی های روستایی در مناطق هدف بنیاد علوی در خراسان شمالی

احکام حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از شهریورماه اصلاح و حقوقشان از همان ماه اعمال می شود+فیلم

واگذاری حجم عظیمی از دارایی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدل تعاونی‌های استانی به بازنشستگان/ ترویج فرهنگ تعاون زمینه‌ساز توسعه کمی و کیفی بخش تعاون کشور

اطلاعیه مهم وزارت کار درباره سامانه جدید درخواست بازبینی دهک بندی خانوارها

حقوق مستمری بگیران در سقف مصوبه شورای عالی کار افزایش یافت / دولت برای بهبود معیشت سایر اقشار نیز برنامه دارد

مسکنی: شهرک‌های مسکونی جوارکارخانه‌ای در سراسر کشور با اولویت کارگران ساخته می‌شود / جعفری: بخش تعاون موتور محرک عمران و آبادانی کشور است

سومین نشست مقابله با فقر مطلق در استان خرسان شمالی تشکیل شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز: اولویت اعطای تسهیلات و حمایت از مشاغل خانگی بر تعاونی هاست

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: برای توسعه مفهوم فرهنگ‌ کار دانش‌بنیان باید فرهنگ سازی کرد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: اطلاع‌رسانی شفاف و صادقانه نمود عینی جهاد تبیین است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ تعاون در جامعه باید با کمک رسانه‌ها نهادینه شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خبرنگاران پیشقراولان اطلاع رسانی و مطالبات مردمی هستند

استقبال چشمگیر تعاونی‌های استان اصفهان از جشنواره تعاونی‌های برتر سال 1401

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و صیانت از نیروی کار مهمترین کارکردهای اصلی این اداره کل است

مدیر کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی خراسان شمالی:حوادث فوتی ناشی از کار به صفر رسید

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: «طرح شناسایی و حمایت از اقشار ضعیف جامعه» اجرا می‌شود

مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تسهیلات حمایتی اگر در مسیر درست هدایت نشود تبدیل به آفت می شود

​مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب فرض واجب است

آزمون اعضای کمیته طبقه‌بندی مشاغل برگزار می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اشتغال‌آفرینی تعاونی‌ها با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان

میز خدمت جهادی در مناطق محروم اردبیل برگزار شد

نتایج اولین جشنواره فیلم کوتاه جبین استان مرکزی اعلام شد

بیش از یک هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزا به کرمانشاه اختصاص یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سیل زدگان استان یزد خارج از نوبت بیمه بیکاری دریافت می کنند

فعالیت 50 خانه بهداشت کارگری و بهگر در واحدهای تولیدی استان اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: سعی و تلاشمان برقراری عدالت در آرای صادره سخت و زیان آور است

به‌زودی 53 فرایند حوزه روابط کار به بستر وب منتقل می‌شود

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیروی امریه جذب می‌کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

کلنگ ساخت اولین مسکن کارگری کشور در یزد به زمین زده شد

تجلیل از واحدهای تولیدی استان و صادرکنندگان برگزیده کردستانی در سال 1400

فراگیری آموزش مهارتی توسط بیش از 7 هزار گیلانی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: فرهنگ ورزش در جامعه کارگری نیازمند تقویت است

برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان ملی ورزش کارگری سال 1400 استان اصفهان

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

همایش مسئولین ایمنی خراسان شمالی در شرکت آلومینا(جاجرم) برگزار می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از کارفرمایان منجر به ایجاد اشتغال پایدار در استان می شود

گیلان با ثبت 9 هزار و 493 فرصت شغلی در رتبه پنجم کشور قرار دارد

کردستان مستعد تشکیل تعاونی های دانش بنیان است

مشارکت 338 تعاونی خوزستانی در جشنواره تعاونی های برتر سال 1401

نوسانات قیمت بازار، چالش بزرگ صنایع سیمان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: ظرفیت کامل مجموعه ورزشی کارگران باید در خدمت همه مردم استان باشد

23 طرح اشتغال زایی مددجویان بهزیستی زنجان افتتاح شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: توسعه اشتغال روستایی متضمن ایجاد اشتغال پایدار در کشور است

مدیرکل بهزیستی گیلان خبر داد: تحویل 73 واحد مسکن مددجویان بهزیستی

توسعه فعالیت‌های ورزشی کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

زمان رسیدگی به شکایات کارگری در استان لرستان کاهش یافت

تعاونی تامین نیاز فروش محصولات مشاغل خانگی در خرم‌آباد تشکیل شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: باید با نظارت مستمر شاهد کمترین انحراف در پرداخت تسهیلات ارزان قیمت باشیم

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قم: مجموعه تامین اجتماعی در سطح جامعه از رضایتمندی خوبی برخوردار است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: موضوع عفاف و حجاب باید به صورت اقناعی ترویج شود