راه ترقی

آخرين مطالب

گفتگو

افزایش قدرت هسته‌ای بر تمایل غرب برای مذاکره با ایران اثرگذار بوده است

راه ترقی- کارشناس مسائل بین الملل گفت: طبعا افزایش قدرت هسته‌ای ایران بر تمایل کشورهای غربی در مذاکره با ایران اثر گذار بوده و ما باید هم زمان دیگر مولفه‌های قدرت و از جمله توان اقتصادی خود را هم افزایش دهیم.

برای سفرهای مردم نیز سهمیه بنزین پیش‌بینی شود

راه ترقی- یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما سهمیه بندی بنزین را می پذیریم اما به این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها برای ما قابل پذیرش نیست.

ایران و عمان نقش مهمی در تقویت صلح و ثبات منطقه دارند

راه ترقی- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایران و عمان نقش مهمی در توسعه صلح و ثبات منطقه دارند، گفت: ظرفیت‌های بالا در حوزه‌های تجاری، اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و توسعه روابط در قالب اجرای توافقات و سندهای همکاری در رفع نیازهای طرفین موثر است.

اظهارات نتانیاهو نهایت مضحکه و طنز است

راه ترقی- وزیر کشور گفت: اینکه صهیونیست‌ها که قدرت اعمال کمترین اراده در منطقه کوچکی همچون غزه را ندارند برای دیگران خط و نشان می کشند نهایت مضحکه و طنزی است که به گوش می‌رسد.

احیای ۲۰ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری/خرید غیرقانونی اسلحه اتهام کارمند دفتر شهردار

راه ترقی- شهردار تهران درباره احیای حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان و برخی تخلفات از جمله پنج نفر از کارمندان شهرداری واکنش نشان داد و گفت که هیچ کدام از این پنج نفر عضو دفتر شهردار نبودند و از دفتر من فقط یک نفر آن هم نه به دلیل فساد مالی بلکه با اتهام دیگری یعنی خرید غیرقانونی اسلحه دستگیر شده‌ است.

فعال شدن کریدور شمال-جنوب یک موضوع حیاتی برای دو کشور روسیه و ایران در شرایط تحریم است

راه ترقی- کارشناس مسائل بین الملل گفت: کریدور شمال جنوب مزیت راهبردی برای جمهوری اسلامی ایران از منظر سیاسی، امنیتی و اقتصادی دارد چرا که به عنوان یک شاهراه مهم ترانزیت کالا میان کشورهای منطقه به حساب می آید.

اخذ مجوز از وزارت کشور در لایحه برگزاری تجمعات حذف شده‌است

راه ترقی- عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: بر خلاف قانون قبلی که برای هر تجمعی نیاز به اخذ مجوز از وزارت کشور است، در لایحه نحوه برگزاری تجمعات و راهپیمایی‌ها برای بخش مهمی از تقاضاها، الزام به اخذ مجوز لغو شده و نیازی به گرفتن اجازه از این وزارتخانه نیست.

فرهنگ‌سازی کشور نیازمند کتاب است

راه ترقی- حضرت آیت الله خامنه‌ای در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب بیان داشتند: فرهنگ‌سازی کشور نیازمند کتاب است و به‌رغم گسترش فضای مجازی، کتاب همچنان در جایگاه والای خود قرار دارد.

پیشرفت‌های خوبی با آژانس حاصل می‌شود/ با آمریکا از طریق واسطه‌ها تبادل پیام داریم

راه ترقی- وزیر امور خارجه گفت: در مسیر فنی پیشرفت‌های خوبی حاصل می‌شود و طرفین ابراز رضایت می‌کنند. البته تبادل هیات‌ها بدون اینکه رسانه‌ای و هیاهو شود میان ایران و آژانس جریان دارد.

پیش‌بینی وزیر ارشاد درباره نمایشگاه کتاب

راه ترقی- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سه‌هزار ناشر داخلی و خارجی در نمایشگاه حضور دارند و از کشورهای مختلف مهمان داریم و مهمان ویژه تاجیکستان است

سوریه بازار مناسبی برای کالاهای ایرانی است/بازگشت دمشق به معادلات منطقه‌ای

راه ترقی- کارشناس مسائل منطقه با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به سوریه تاکیدی بر «عمق مناسبات استراتژیک تهران دمشق»، گفت: روابط این دو کشور کاملاً پایدار است و در جریان این سفر هم قراردادهای تجاری بین آنها امضا خواهد شد زیرا سوریه بازار مناسبی برای کالاهای ایرانی است.

لزوم‌حضور بخش خصوصی در سفر رئیس‌جمهور به سوریه

راه ترقی- یک کارشناس سیاسی گفت: لازم است مدیران شرکت‌های اقتصادی خصوصی و دولتی در سفر رییس جمهور به سوریه به صورت پر رنگ حضور داشته و در ملاقات‌ها به طرف سوری معرفی شوند.

صحرایی درد دل فرهنگیان را شنید

راه ترقی-سرپرست وزارت آموزش و پرورش با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری مشکلات فرهنگیان را شنید و برای حل برخی از این مشکلات دستوراتی را صادر کرد.

پیشنهاد دولت برای تعویق جلسه استیضاح وزیر صمت بررسی می‌شود

راه ترقی- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از بررسی پیشنهاد دولت برای تعویق جلسه استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: طبق آیین نامه داخلی مجلس وزیر حداکثر ۱۰ روز فرصت برای ارائه توضیحات در صحن علنی و جلسه استیضاح را دارد

نجفی: عمان جایگاه ویژه‌ای در سیاست همسایگی دولت دارد

راه ترقی- سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان با اشاره به اینکه شاهد شکل‌میری فضای تازه‌ای در منطقه هستیم، گفت: دولت سیزدهم در چارچوب سیاست همسایگی بر بسط و گسترش روابط با همسایگان اهتمام ویژه داشته و عمان هم در راستای این سیاست جایگاه ویژه‌ای دارد.

رشیدی: بخشودگی‌ها آسیب‌های وارده به جامعه را ترمیم می‌کند

راه ترقی-یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: اقدام رئیس جمهور در ابلاغ ضوابط بخشودگی ها به دنبال دستور مقام معظم رهبری جای تحسین داشته و قطعا این نگاه ضمن القای پیام مهربانی به جامعه تاثیرات مثبتی در جامعه برجای خواهد گذاشت.

توضیحات وزیر رفاه درباره عیدی معلولان

راه ترقی- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارائه توضیحاتی درباره پرداخت عیدی به معلولان اعلام کرد: در سال ۱۴۰۲ تقریباً ۱۲۶ هزار نفر از جامعه معلولان که مستمری دریافت نمی‌کردند، به جامعه مستمری‌بگیران اضافه شدند.

اتلاف فرصت توسعه با استیضاح وزیر صمت/ عملکرد فاطمی امین مثبت است

راه ترقی- قائم مقام دبیرکل خانه صنعت و معدن و تجارت با تاکید بر اینکه تغییر فاطمی امین کمکی در شرایط کنونی به بهبود وضعیت کمکی نمی‌کند، گفت: با تغییر هر وزیر ۹ ماه زمان برای ثبات وزارتخانه لازم است که این موجب هدررفت زمان می‌شود؛ در حالی که وزیر صمت کنونی عملکرد قابل قبولی در حوزه‌های مختلف دارد.

هشدار؛ «برجسته شدن» سیگار در فیلم‌های نمایش خانگی و خطر تمایل نوجوانان به آن

راه ترقی- یک روانشناس بالینی با بیان اینکه سیگار کشیدن در فیلم‌های سینمایی و سریال‌های نمایش خانگی به‌قدری برجسته شده که ناخودآگاه توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند، خطاب به والدین نسبت به افزایش تمایل نوجوانان به سیگار کشیدن به واسطه تماشای این فیلم و سریال‌ها هشدار داد.

دعوت امارات از رییسی/ فعالیت کامل ایران در سازمان همکاری اسلامی/ سفر پادشاه عمان به تهران

راه ترقی- مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه با بیان این که بر اساس توافقات صورت گرفته بین تهران و ریاض، دفتر نمایندگی دائم ایران در سازمان همکاری‌ اسلامی در جده عربستان با ظرفیت کامل فعالیت خواهد کرد،

توافق ایران-عربستان؛ رشد قدرت چین در مقابل آمریکا در غرب آسیا

راه ترقی- رئیس انجمن دوستی ایران و چین، برقراری مجدد روابط ایران و عربستان با وساطت پکن را نمونه دیگری از عدم موفقیت آمریکا در منطقه عنوان کرد و گفت: اقدام اخیر چین در منطقه و توافق ایران و عربستان، نمونه دیگری از افول قدرت آمریکا در منطقه و رشد قدرت چین به عنوان رقیب آمریکا در غرب آسیا است

انتخابات بدون رقابت معنایی ندارد/ انتخابات نباید تک حزبی باشد

راه ترقی- نماینده مردم بروجن در مجلس گفت: انتخابات بدون رقابت معنایی ندارد و احزاب گوناگون باید این امکان را داشته باشند که در انتخابات افراد حزب خود را در معرض رأی مردم قرار دهند.

وزیر تعاون: افزایش تولید ۲۰ تا ۲۵ درصد را در برنامه داریم

راه ترقی- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برنامه این وزارتخانه برای ایجاد تحول در حوزه‌های مختلف، از جمله حوزه تولید، طراحی شده است، گفت: در این برنامه رشد ۲۰ تا ۲۵ درصدی تولید در نظر گرفته شده است.

جلسات مشورتی وزارت صمت با شورای رقابت آغاز شد/ لزوم تطابق تصمیمات قیمتی با شعار سال

راه ترقی- سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آغاز جلسات نمایندگان وزارت صمت با اعضای شورای رقابت از روز جاری (شنبه)، گفت: مصوبه شورای رقابت باید بر موضوع شعار سال و «مهار تورم» ‌منطبق شود و در این چارچوب، وزارت صنعت، معدن و تجارت مشورت‌های لازم را به شورای رقابت خواهد داد.

پیشبرد اهداف کلان نظام در گرو تحول در دولت است

راه ترقی- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رییس‌جمهور با جدیت مشکلات معیشتی جامعه را پیگیری می‌کند و نسبت به مطالبات مردم دغدغه جدی دارد، پیشبرد اهداف کلان نظام را در گرو تحول در بدنه دولت دانست.

تحویل اولین خودروهای وارداتی احتمالا در هفته آینده/ عرضه ۳۰۰ دستگاه النترا

راه ترقی- سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام این خبر که اولین سری خودروهای وارداتی به احتمال بسیار زیاد در هفته آینده تحویل داده خواهد شد، گفت که ۳۰۰ دستگاه النترا نیز در هفته آینده عرضه می‌شود.

ابلاغ بخشنامه پرداخت وام ازدواج در سال ۱۴۰۲

راه ترقی- سخنگوی دولت از ابلاغ خشنامه پرداخت وام ازدواج در سال جاری خبر داد و گفت: برای هر یک از زوجین که تاریخ ازدواج آنها بعد از سال ۱۳۹۸ باشد، مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان وام ازدواج پرداخت می شود.

پیرهادی: لایحه تغییر تعطیلات رسمی به مبادلات بین‌المللی توجهی نکرده است

راه ترقی- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برای کاستن از هزینه افزایش تعطیلات رسمی کشور باید تعطیلات را حتی‌المقدور برحسب مبادلات بین‌المللی یکسان‌سازی کنیم. اجمالا به‌نظر می‌رسد تعطیلات کشورهای مسلمان مبنی‌بر تعطیلی جمعه و شنبه درست‌تر باشد.

تاریخ دقیقی برای منشاء شکل‌گیری نوروز وجود ندارد

راه ترقی- رئیس پژوهشکده ایرانشناسی گفت: در این که نوروز از چه زمانی شروع شده نمی‌توان تاریخ دقیقی را گفت، آنچه برای ما اهمیت دارد اشاراتی است که حکیم فردوسی در دوره پیشدادیان و چگونگی شکل‌گیری نوروز به آن دارد.

ارتباط ایران و عربستان به نفع منطقه است

راه ترقی- نماینده مردم اراک در مجلس گفت: برقراری ارتباط میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان قطعاً به نفع سعودی‌ها، ایران، منطقه و جهان اسلام خواهد بود.

باید از ظرفیت اماکن تفریحی از افطار تا سحر در ایام نوروز و ماه رمضان بهره برد

راه ترقی- رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: از آنجا که سفر در ایام ماه مبارک رمضان حرام نیست وظیفه مسئولان این است که متناسب با شرایط ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز جوری برنامه ریزی کنند که هم مسافران در سختی قرار نگیرند و هم روزه داران با مشکل مواجه نشوند.

ظرفیت ناوگان ریلی کشور پاسخگوی نیاز مردم نیست

راه ترقی-یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مشکلات امروز حوزه ریلی کشور محصول عدم توجه و عدم سرمایه گذاری در طول چندین سال گذشته است.

مردم ماهی قرمز را از دست‌فروشان خریداری نکنند/از تماس مستقیم با ماهی خودداری شود

راه ترقی- مشاور سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه افراد در هنگام خرید ماهی قرمز از تماس مستقیم و حفاظت نشده با ماهی و آب خودداری کنند، هشدار داد: مردم ماهی قرمز شب عید را از مراکز معتبر خریداری و از خرید دوره‌گردها و دست‌فروشان خودداری کنند.

هیچ گاز سمی عامل تغییر حالت دانش آموزان نبوده است

راه ترقی- نوری با اشاره به اینکه هیچ گاز سمی عامل تغییر حالت دانش آموزان نبوده است گفت: هیچکدام از افراد بستری شده مدت زمان زیادی در داخل بیمارستان نماندند و بعد از مراقبت‌های لازم ترخیص شدند.

تلقین مسمومیت در غبار شایعات/می‌خواهند آینده جوانان را به چالش بکشند

راه ترقی- یک آسیب‌شناس فت: وقتی فضای دروغ و شایعه در جامعه تقویت شود، مخاطبان نیز با احساس ترس و تلقین هر نوع بویی (به خصوص در اطراف مدارس و مراکز علمی و آموزشی) که منتشر می شود را عامل ایجاد مسمومیت می‌دانند.

ضرغامی:نمی‌توانیم به گردشگر خارجی بگوییم بله و ایتا استفاده کن

راه ترقی- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان اینکه باید حداقل خدمات و سرویس ها به گردشگرهای خارجی داده شود، گفت: نمی‌توانیم به گردشگری خارجی بگوییم از بله و ایتا استفاده کن؛ او می خواهد از تهران با پاریس در ارتباط باشد.

مردم دربازارهای ملتهب سرمایه‌گذاری نکنند/۶۳ میلیارد دلار تأمین ارز از ابتدای سال

راه ترقی-سخنگوی دولت با بیان اینکه از ابتدای امسال ۶۳ میلیارد دلار و ۳۵ درصد بیش از سال گذشته تأمین ارز صورت گرفته، به مردم توصیه کرد در بازارهایی که با التهاب مواجه است سرمایه‌گذاری نکنند.

سلاجقه: پیوستن ایران به معاهده پاریس در دست بررسی است

راه ترقی- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: الحاق ایران به موافقتنامه آب و هوایی پاریس در کارگروهی زیر نظر معاونت حقوقی ریاست جمهوری در حال بررسی است و نظر نهایی دولت در این خصوص پس از اتمام بررسی‌ها اعلام می‌شود.

در راهکار مسئولان ابتکار جدید مشاهده نمی شود

راه ترقی- قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: انشاالله توصیه‌های مقام معظم رهبری به دولت و مسئولین اقتصادی کشور مورد توجه جدی قرار بگیرد، زیرا قطعاً نرخ فعلی ارز جواب حضور مردم در ۲۲ بهمن نیست.

ساير مطالب

سفر رئیس‌جمهور به چین، از منظر سیاسی حائز اهمیت است

عطریانفر:‌ از رویکرد رییس‌جمهور برای عفو استقبال کنیم

اسلامی: از رفتار سیاسی و غیرحرفه‌ای آژانس در افشای گزارش‌های محرمانه متاسفیم

تاکید قالیباف بر لزوم برقراری عدالت در پرداخت یارانه

به بی‌انگیزگی و گلایه‌مندی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد توجه شود

نظام عدم اشاعه اولویت اصلی آمریکا و اروپا درباره ایران است

مردم نگران نباشند/ مالیات بر سوداگری شامل 5 درصد افراد می‌شود

شکایت آذربایجان از ایران اقدامی خصمانه است

در حوزه ذخیره سازی گاز دچار غفلت شده‌ایم/ تجارت گاز را باید جدی بگیریم

دستگاه‌های اطلاعاتی برنامه‌ریزی برای شورش‌آفرینی در نیمه‌دوم امسال را پیش‌بینی کرده بودند

عوامل حمله به یک مرکز نظامی در اصفهان شناسایی خواهند شد

عین‌اللهی علاوه بر کرونا، مافیای دارو و درمان را مهار کرد

دغدغه طراح استیضاح عین اللهی در حیطه وظایف وزارت بهداشت نیست

هزینه یک میلیارد دلاری مبارزه با موادمخدر بر دوش ایران

وام ازدواج و فرزندآوری چقدر افزایش می‌یابد؟

موسوی: طرحی برای بستن تنگه هرمز در دستور کار مجلس نیست

اختصاص 69 هزار میلیارد تومان بودجه سلامت/ تاکید قالیباف بر افزایش نیافتن سقف بودجه

عرضه خودرو در بورس به ضرر خریداران است

وزیر ارتباطات: با قطع اینترنت در زمان کنکور مخالفت کردیم

چرا سوال از وزیر خارجه از دستور امروز مجلس خارج شد؟

اینترنت ماهواره ای در ایران فعال شده است

پرونده شهید سلیمانی 154 متهم دارد/ آخرین وضعیت اتباع خارجی بازداشت‌شده در اغتشاشات اخیر

وزیر صمت: 12 خودروی جدید طی امسال و سال آینده وارد بازار می‌شود

ضعف شدید وزارت ورزش در حوزه جوانان/ از استیضاح وزیر حمایت می‌کنیم

سه شرط برای آرام شدن دلار

خبر خوش وزیر نفت برای مشترکان کم‌مصرف گاز

حقوق نیروهای مسلح افزایش می‌یابد/ توجه مجلس به تقویت بودجه دفاعی

واکنش دادستان کل به وضعیت بی حجابی/با جرم مشهود برخورد می‌کنیم

استیضاح وزیر صمت به کمیسیون صنایع ارجاع نشده است/ در این مورد چیزی نشنیدم

وزیر صمت: 122 هزار دستگاه انواع خودرو در آبان ماه تولید شد

صلح، دوستی و اعتماد سازی مهمترین پیام مجمع گفتگوهای تهران بود

عباسی: همه مشکلات کشور به تحریم وصل نیست

وزیر کشور: تمرکز و اولویت دولت توجه به مسائل اساسی کشور است

وزیر آموزش و پرورش: جذب نیرو از طریق دانشگاه فرهنگیان است

حواشی پیش آمده تاثیری بر روابط راهبردی ایران و چین ندارد

کالاهای اساسی در طرح کالابرگ باید به نرخ 1400 عرضه شود

امتداد ابتذال سیاسی در شریف/ از فحش‌ ناموسی تا آتش زدن دفتر بسیج

هانی‌زاده: چین به ایران جفا کرد/ آمریکا اجازه نمی‌دهد چین به بازار آفریقا و آسیا دست پیدا کند

زنان معتاد از آسیب پذیری بیشتری نسبت به مردان برخوردارند

استرس، هیجان و شنیدن اخبار بد خطر سکته قلبی را افزایش می‌دهد

اینترنشنال بلندگوی ایجاد آشوب در کشور است

مدارس رتبه‌بندی می‌شود/ثبت‌نام الکترونیکی مدارس برای سال تحصیلی آینده

حضور رئیسی در سنندج، جعلی بودن اخبار رسانه‌های غربی را آشکار کرد

وزیر کشور: از دیدگاه های اساتید دانشگاه استفاده می‌کنیم

گفتگو بهترین راه برای حل مشکلات کشور است

تأکید نمایندگان مجلس بر آزادی معترضانی که معاند نیستند

فریب، سیاست نهادینه شده آمریکاست/ اوکراین نمونه بدعهدی کاخ سفید

پاک‌آیین: قطعنامه شورای حکام بی‌اعتمادی ایران به آژانس را افزایش می‌دهد

هدف‌گیری مقر تروریست‌ها پاسخی به شرارت گروهک‌های تجزیه طلب در غرب کشور

بهادری جهرمی: موانع استفاده از نخبگان در مسئولیت‌های اجرایی برداشته می شود

باید با معترضان گفتگو شود/ نظام به مطالبات مردم توجه دارد

پاسخ ایران به قعطنامه شورای حکام تدوین شد

اهانت به مقدسات جرم است/توهین به پرچم‌ها و سرودهای ملی در سایر کشورها مجازات دارد

احداث پالایشگاههای فراسرزمینی گامی در توسعه صنعت نفت است

بایدن‌ درگیر مشکلات داخلی است/آمریکا بیشتر از ما مشتاق مذاکره است

تحریم شرکت ابر آروان نشان داد هدف مردم هستند

تولد سالانه 2000 کودک ناشنوا در کشور/کاشت حلزون شنوایی رایگان شد

افزایش حق مسکن کارگران/ پرداخت مابه‌التفاوت از ابتدای سال‌جاری

اقتصاد بسته و انحصار، عامل افت کیفیت تولیدات داخلی است

اصرار برخی نمایندگان برای تحمیل تکالیف بودجه‌ای به دولت

فرصت 10 روزه به وزیر آموزش و پرورش برای جبران کاستی های این وزارت

شایع ترین عامل مرگ و میر در کشور/ مراقبت از افراد بالای 30 سال

نوری: مرکز سنجش آموزش و پرورش توانایی انتخاب معلم ماده 28 را دارد

مشکلات مدجویان نهادهای حمایتی چگونه حل می شود

بروجردی: مردم احساس می‌کنند که نادیده گرفته شده‌اند

لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان تایید شد

آنفلوانزا از کرونا سبقت گرفت/ زمستان ویروسی در راه است

افزایش حقوق کارمندان از آبان اجرایی می‌شود؟

هشدار درباره «ترک تحصیل» 30 درصد دبیرستانی‌ها/ افزایش جمعیت نوجوانان به 11 میلیون نفر

وزیر صمت بدون حاشیه و صادقانه خدمت می‌کند/ استیضاح به صلاح نیست

وزیر راه: زمین‌های ویلایی در 900 شهر به مردم تحویل داده می‌شود

ورود پلیس فتا به ماجرای هک حساب کاربری نماینده مردم سقز و بانه

اتهام جاسوسان فرانسوی اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی است/دستگیری 25 نفر در حادثه آتش‌سوزی اوین

اقدامات ریشه‌ای فاطمی‌امین در وزارت صمت/ نمایندگان از توقعات بیجا دست بردارند

اجرای باقیمانده متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تا قبل از پایان سال

مخبر: مردم ایران همواره نسبت به مملکت و دین خود تعصب داشته اند

موافقت دولت با تمدید معافیت مالیاتی هتل‌ها و مراکز اقامتی گردشگری

وزیر کار باید به درد مردم آگاه باشد

نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی قابلیت مجازات دارد

علت خشم معترضان چیست؟/ مسئولان صدای نسل جدید را بشنوند

سیکا و شانگهای می‌تواند حلقه اتصال روابط اقتصادی ایران با جهان باشد

حضور رئیس‌جمهور در اجلاس سیکا نشانه توجه به ائتلاف‌های منطقه‌ای است

دلخوش: کمیسیون حقوقی در صورت لزوم به موضوع خبرنگاران بازداشتی ورود می‌کند

اختصاص اعتبار 50 هزار میلیاردی به افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت

سخنان غیرمسئولانه و غیرقانونی به بحران‌ها دامن می‌زند

شروط فارغ‌التحصیلی از دانشگاه فرهنگیان/ رفع مشکل خوابگاه دانشجویان

اجرای طرح ملی کسب و کار پایدار در 15 استان کشور/ مهمترین مشکل بانوان اشتغال است

زندگی سالمندی؛ حسرت روزهای جوانی/ سالمندان آسایش می‌خواهند

مجمع اقتصادی خزر بازاری 600 میلیارد دلاری را پیش روی ایران قرار می‌دهد

کتاب درسی برای دانش آموزان ارسال می‌شود/ پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

مرندی: تحریم‌های جدید علیه ایران بی معنی است

برنامه‌های زاهدی وفا در جهت رفع چالش‌ها و مشکلات کارگران است/ مجلس به وزیر پیشنهادی کار رأی دهد

خزعلی: اختصاص اعتبارات استانی ویژه زنان بی سابقه است

تحمیل هزینه سالانه 60 هزار میلیارد تومانی «دخانیات» به «سلامت»

عزیزی: صحبت‌های رییس جمهور در نیویورک مبتنی بر ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی بود

خشکاندن دریاچه‌ها برای بهره‌برداری لیتیم صحت ندارد

مراسم بازگشایی مدارس با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود/نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت

اصلاح قانون انتخابات تا پایان آبان به صحن مجلس خواهد آمد

نشان داده‌ایم در مذاکرات صادق هستیم

عضویت ایران در شانگهای در تقویت روابط با کشورهای منطقه تاثیرگذار است