راه ترقی

آخرين مطالب

گفتگو

آمریکا باید ایران را صادقانه متقاعد کند

راه ترقی- مشاور تیم مذاکره‌کننده ایران در گفت‌وگویی با انتقاد از سیاست‌های دولت آمریکا در قبال ایران، گفت: برای این‌که ایران از توافق آتی در وین رضایت داشته باشد و از اجرایی شدن کامل آن مطمئن شود، برخی مسائل وجود دارند که باید حل‌وفصل شوند.

نشست غیرعلنی مجلس درباره مذاکرات هسته‌ای با حضور باقری، امیرعبداللهیان، شمخانی برگزار می‌شود

راه ترقی- جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی در مورد بررسی آخرین تحولات درباره مذاکرات هسته‌ای و نتایج آن با حضور وزیر امور خارجه، رییس تیم مذاکره کننده هسته‌ای و دبیر شورای عالی امنیت ملی در صحن مجلس برگزار می‌شود.

افزایش حقوق کارمندان تا پایان شهریور نهایی می‌شود / پرداخت علی‌الحساب برای رتبه‌بندی معلمان

راه ترقی- سخنگو و رئیس شورای اطلاع رسانی درباره آخرین وضعیت حقوق بازنشستگان و کارمندان دولت گفت: دولت با پیشنهاد سازمان‌امور اداری و استخدامی با افزایش مستمری صندوق‌های بازنشستگی لشگری و کشوری و همچنین کارمندان موافقت کرده و تا پایان شهریور نهایی می‌شود.

مخبر فرمانده هماهنگی جراحی اقتصادی است/ حواشی برای معاون اول مهم نیست

راه ترقی- نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معاون اول رییس جمهور فرمانده هماهنگی جراحی اقتصادی است، گفت: آقای مخبر در شرایط سختی کار هماهنگی تیم اقتصادی دولت را بر عهده گرفته است.

پیشرفت‌های نسبی در مذاکرات وین حاصل شده است/ بخشی از انتظارات ایران تامین شد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: پیشرفت‌های نسبی در مذاکرات وین حاصل شده است اما این پیشرفت‌ها به صورت کامل تامین کننده مطالبات قانونی ایران نبوده است

بهبود روابط قوا، پرهیز از تنازعات‌ و ایجاد آرامش سیاسی دستاورد دولت سیزدهم

راه ترقی- نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در مورد بهبود روابط قوای‌ سه‌گانه و پرهیز از تنازعات‌ و ایجاد آرامش سیاسی در کشور تاکید کرد: شرایط روابط قوای سه‌گانه در وضعیت مطلوبی قرار دارد، مجلس یازدهم و دولت سیزدهم تعاملات خوبی با هم دارند.

وزیر آموزش و پرورش: دانش‌آموزان مستعد در آزمون سمپاد حتما پذیرش می‌شوند

راه ترقی- وزیر آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان مستعدی که نمره قبولی در مدارس سمپاد را کسب کرده‌اند، به هیچ عنوان به دلیل کمبود بودجه از تحصیل در این مدارس محروم نمی‌شوند.

زارع‌پور: قرارداد خرید ماهواره خیام را به قرارداد انتقال تکنولوژی تبدیل کردیم

راه ترقی- نایب رئیس شورای عالی فضایی با بیان اینکه دیپلماسی فعال دولت سیزدهم منجر به تبدیل قرارداد خرید ماهواره به قرادادی برای انتقال تکنولوژی شد، گفت: با توافقات صورت گرفته، ما خیام‌های ۲ و ۳ و ۴ را به صورت مشترک با روسیه خواهیم ساخت.

مهمترین گره باقی مانده تا احیای برجام چیست؟

راه ترقی- یک کارشناس مسائل بین الملل، با بیان اینکه تنها یک گام تا احیای برجام باقی مانده است، اظهار کرد: حل مسائل مرتبط با پی ام دی احتمالا مهمترین گره باقی مانده برای احیای توافق هسته ای است.

پیگیری اقدامات ظالمانه رژیم صهیونیستی در مجامع جهانی

راه ترقی- وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کشتار ده‌ها کودک فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی گفت: پویشی به نام «به کدامین گناه کشته شدند» راه‌اندازی شد و به مجامع جهانی هم این موضوع را منعکس خواهیم کرد.

بانک‌ها ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار برای مصوبات سفرهای استانی اختصاص می‌دهند

راه ترقی- معاون اجرایی رییس‌جمهور گفت: بانک‌ها مکلف شدند تا در راستای اجرای مصوبات سفرهای استانی، ۳۰ هزار میلیارد تومان اعتبار از محل ماده ۵۶ طی سالجاری پرداخت کنند.

حضرت عباس(ع)، چگونه باب الحوائج شد

راه ترقی- یک کارشناس مذهبی گفت: یکی از راه‌های دریافت خصائل حضرت عباس(ع) مطالعه زندگی‌نامه حضرت است. مهم عمل است. ما در توحید نظری مشکلی نداریم و در توحید عملی مشکلی داریم. بخشی از توحید عملی تبعیت از خدا، پیامبر(ص) و امام زمان است.

«بحران انرژی» هزینه سنگین همراهی اروپا با آمریکا برای تحریم ایران است

راه ترقی- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اروپا امروز هزینه‌های سنگین همراهی خود با آمریکا در اعمال تحریم‌ها را پرداخت می‌کند، اظهار داشت: کمبود و افزایش قیمت انرژی و تورم دو رقمی از ثمرات همراهی اروپا با آمریکا در اعمال تحریم‌هاست.

تیم مذاکره‌کننده مردم را نسبت به انتظارات غیرمنطقی تیم مقابل آگاه کنند

راه ترقی- رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی کشور، تاکید کرد: مردم باید در جریان مذاکرات هسته ای قرار گیرند تا متوجه شوند ایران درخواست غیرمنطقی ندارد بلکه این طرف های مقابل هستند که بی منطق بوده و صرفا خواستار بازگرداندن ایران پای قراردادی هستند که هیچ عایدی برای کشور نداشته است.

کاهش تعهدات برجامی در قبال تحریم‌های آمریکا، حق ایران است/ اروپایی‌ها آمریکا را متقاعد به پایبندی تعهدات خود کنند

راه ترقی- کارشناس مسائل بین‌الملل گفت:کاهش تعهدات برجامی و راه اندازی و گازدهی سانتریفیوژهای جدید در قبال تحریم‌های جدید آمریکا، حق جمهوری اسلامی ایران است.

خاندوزی: ۲.۵ همت برای بیمه حوادث طبیعی ساختمان در نظر گرفته شد

راه ترقی- وزیر اقتصاد گفت: هیأت دولت مصوب کرد ۲.۵ همت برای سال ١۴٠٠ به صندوق بیمه حوادث طبیعی ساختمان اختصاص یابد که از طریق قرارداد با سایر شرکت‌های بیمه بتوانیم در کوتاه ترین زمان ممکن خسارت های ناشی از سیل و زلزله را جبران کنیم.

انتقاد از حذف فدراسیون‌های بدون رئیس از مجمع کمیته/ غیرقانونی است

راه ترقی- یک کارشناس حقوقی با تاکید بر اینکه حذف فدراسیون‌های بدون رئیس از مجمع کمیته المپیک غیرقانونی است، گفت: این موضوع می‌تواند با واکنش کمیته بین‌المللی المپیک همراه شود.

ضرب‌الاجل‌های غرب «پوچ» است/ سه شرط مهم ایران برای توافق

راه ترقی- رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: به روشنی عرض می‌کنم که ما در تضمین‌ها، تحریم‌های سپاه و لیست قرمز با آمریکایی‌ها مشکل داریم و تا این مشکلات حل نشود، از منافع ملی خودمان عدول نخواهیم کرد.

رییس جمهور ملزم به ابلاغ مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است

راه ترقی- عضو هیئت موسس سازمان دیده بان شفافیت با بیان اینکه رییس جمهور با توجه به جایگاه حقوقی‌اش نمی توانست مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی را ابلاغ نکند،گفت: طبق قانون رییس جمهور ملزم به ابلاغ مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

معتقدیم که امنیت عراق امنیت منطقه است/ احتمال دارد در آینده نزدیک در خصوص زمان مذاکرات به نتیجه برسیم

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: احتمال دارد در آینده نزدیک در خصوص زمان مذاکرات به نتیجه برسیم و ما به عنوان جمهوری اسلامی ایران از هر ابتکاری که به دستیابی توافق کمک کند، استقبال می‌کنیم.

تابستان و ناگهان باران/ آیا بارش‌های سیل‌آسای موسمی قابل پیش بینی است؟

راه ترقی- عضو هیات‌علمی پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی با تشریح دلایل وقوع بارش‌های موسمی گفت: با تلفیق محصولات رادار و ماهواره هواشناسی، نمودار و ایستگاه‌های جو بالا، پایش نقشه‌های جوی، داده‌های هواشناسی و کمک پیش‌بین‌های باتجربه، بهتر می‌توان شکل‌گیری و حرکت سامانه‌های بارشی را پیش‌بینی کرد.

وحیدی: مرز خسروی برای تردد زائران اربعین گشایش می‌یابد

راه ترقی- وزیر کشور گفت: سه مرز تاکنون برای مراسم اربعین استفاده می‌شد که امسال قرار است با پیش بینی تمهیدات امنیتی و توافق طرفین ایرانی و عراقی، مرز خسروی هم برای زائران قابل تردد باشد.

واکنش "خزعلی" به حواشی ایجاد شده پیرامون «حجاب»/ تاکید بر اجرای قانون با رعایت حقوق شهروندی

راه ترقی- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن اشاره به حواشی ایجاد شده حول مسئله حجاب گفت: قانون، قانون اسلامی و کشور، کشور اسلامی‌ است و باید به این اصول پایبند بود البته لازم است تا هماهنگی و آموزش بیشتری برای اجرای بهتر قانون در دستور کار قرار گیرد.

بوستان های کوهسار و جوانمردان تهران تعطیل شد

راه ترقی- مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه پنج تهران اعلام کرد: به علت بارش باران و احتمال جاری شدن سیل بوستان های جنگلی کوهسار و جوانمردان تعطیل شد.

تشکیل هیات کارشناسی برای مرمت گنبد مسجد شیخ لطف‌الله

راه ترقی- وزیر میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گفت:اشکالاتی در مرمت گنبد مسجد شیخ لطف الله وجود داشت و بنا شد یک هیات کارشناسی به این موضوع ورود کند؛ این موضوع قبل از اینکه برای یونسکو مهم باشد مربوط به کشور خودمان است.

در نشست اعضای کمیسیون عمران با رئیس قوه قضائیه چه گذشت؟

راه ترقی- یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از تاکید بر لزوم کیفی سازی ساختمان ها، برخورد با مستنکفین اجرای قانون جهش تولید مسکن، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در بستر و حریم دریاها و رودخانه ها و تعیین تکلیف اراضی قولنامه ای و غیر رسمی در جلسه مشترک اعضای کمیسیون عمران مجلس با رئیس قوه قضاییه خبر داد.

رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح شفافیت قوای سه‌گانه در دستور کار بهارستان

راه ترقی- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع ایرادات شورای نگهبان به طرح شفافیت قوای سه گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها، در دستور کار هفته جاری مجلس قرار دارد و در هفته جاری در صحن مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

کشورهای منطقه حاضر به ائتلاف با آمریکا علیه ایران نیستند/ آمریکا از اقتدار گذشته برخوردار نیست

راه ترقی- سخنگوی وزارت خارجه در گفت‌وگویی تفصیلی توضیحاتی پیرامون سیاست‌های همکاری دولت سیزدهم با کشورهای منطقه، آخرین وضعیت تماس‌های دیپلماتیک ایران و عربستان، واکنش‌ها به سفر بایدن به منطقه ، واکنش ها به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی و همچنین آخرین تحولات برجام و مذاکرات هسته‌ای ارائه داد.

هدف نشست آستانه، تضمین امنیت در سوریه بود

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،هدف از برگزاری اجلاس آستانه را تضمین امنیت در سوریه و ارتقای روابط تجاری دو جانبه خواند.

پیاده روی اربعین طبق پیش‌بینی‌ها انجام می‌شود

راه ترقی- وزیر کشور در رابطه با تاثیر شیوع مجدد کرونا بر برگزاری مراسم پیاده روی اربعین گفت: فعلاً اساس و بنای ما این است که ان شاءالله اربعین با همان آزادی‌های عمل پیش‌بینی شده انجام شود.

تهران-مسکو مواضع مشترکی در مقابل آمریکا دارند/ روسیه شریک استراتژیک ایران است

راه ترقی -عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مسکو در مقابله با زیاده خواهی های آمریکا نقطه نظرات مشترکی با تهران در عرصه بین المللی دارد.

۹۳۰ هزار سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کردند/ مهلت ثبت‌نام تا پایان هفته جاری

راه ترقی- معاون دولت الکترونیک گفت: تاکنون بیش از ۹۳۰ هزار سرپرست خانوار برای دریافت اینترنت رایگان ثبت‌نام کرده‌اند. مهلت ثبت‌نام در طرح اینترنت رایگان برای سه دهک کم‌درآمد تا آخر هفته ادامه دارد.

احتمال بازگشایی نمادهای استقلال و پرسپولیس در هفته جاری

راه ترقی- با وجود وعده های بی‌شماری که در مورد زمان بازگشایی نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در بازار سرمایه داده شده است، سرخابی‌ها هنوز پشت تالار شیشه‌ای در انتظار به سر می‌برند. در این راستا سرپرست دفتر شرکت‌ها و اماده‌سازی بنگاه‌های سازمان خصوصی سازی از احتمال بازگشایی نمادهای استقلال و پرسپولیس در هفته جاری خبر داده است.

معاون رئیس جمهور: برای مناطق آزاد سرخس، دوغارون و امیرآباد سه لایحه مجزا تدوین کردیم

راه ترقی- معاون پارلمانی رئیس جمهور از مجلس خواست تا استرداد لایحه قبلی مناطق آزاد سرخس، دوغارون و امیرآباد مازندران را به دولت تصویب کند و گفت: دولت برای هر کدام از این مناطق لایحه جداگانه نوشته و درصورت استرداد لایحه قبلی، آنها را برای تصویب به مجلس ارسال می‌کند.

درآمدهای پایدار ترانزیتی جایگزین درآمدهای تحریم‌پذیر نفتی می‌شود

راه ترقی- عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش روابط اقتصادی دولت در سطح منطقه موجب افزایش قابل توجه درآمدهای کشور می‌شود و ایران را به یک کریدور بین المللی تبدیل می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش: قانون رتبه‌بندی معلمان هفته آینده اجرایی می‌شود

راه ترقی- وزیر آموزش و پرورش گفت: تلاش ما بر این است که ان شاءالله با همکاری سازمان‌های برنامه و بودجه و اداری استخدامی طی هفته آینده شیوه‌نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان نهایی و رتبه بندی در داخل وزارتخانه وارد عملیات اجرایی شود.

وضعیت طوفان‌های گرد و غباری در برخی شهرها و تاثیر آن بر سلامت

راه ترقی- رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با اشاره به کاهش مجدد کیفیت هوا در برخی شهرها، یکی از شاخص‌های آلودگی هوا را غلظت ذرات معلق PM۱۰ (که عمدتا ناشی از خیزش گرد و غبار با منشاء طبیعی همچون بیابان‌ها هستند) بیان کرد که خطر بیماری‌های قلبی و ریوی و مرگ زودرس در سالمندان و بیماران قلبی را افزایش می‌دهد.

وزیر کشور: بازسازی مناطق زلزله‌زده هرمزگان به زودی آغاز می‌شود

راه ترقی- وزیر کشور در مورد عملیات امدادرسانی به مردم زلزله‌زده هرمزگان گفت: بلافاصله آواربرداری در مناطق زلزله‌زده آغاز شد، عملیات اسکان اضطراری وموقت هم انجام شد و بازسازی‌ها بزودی شروع می‌شود.

ساير مطالب

نان گران نمی‌شود/ سهمیه‌بندی نان کذب است

طرح بوستان کودک و مادر درصورت رضایت شهروندان در همه مناطق تهران اجرا می‌شود

نظارت بر اموال و سفرهای مسئولان فایده‌ای ندارد

برای مدیریت مصرف آب، تمام ساختارها به میدان بیایند

واکنش یک مقام کارگری به تعدیل مصوبه حقوق کارگران

اعلام وصول طرح تحقیق و تفحص مجلس از فدراسیون فوتبال در کمیسیون فرهنگی

گل آویشن؛ راز جسد بدون سر، دست و پا را فاش کرد

استاندار: تهران به لحاظ توسعه مراکز درمانی عقب است

وزیر ارتباطات: کندی و تندی اینترنت باید ملاک داشته باشد

رییسی دنبال حذف رانت و امضاهای طلایی از اقتصاد کشور است

رئیس جمهور به موضوع افزایش حقوق بازنشستگان ورود کند

زیست‌فناوری نوک پیکان تحقق شعار سال/فضا را باز کنید تا دانش‌بنیان‌ها کاری کنند کارستان!

خزعلی: فساد از هر نوعی نباید در سینما و مراکز فرهنگی رخنه کند

سفرهای استانی رییس جمهور، امید را در دل مردم زنده کرد

مدافعان حرم نشان دهنده پیوند دو ملت ایران و افغانستان هستند

عملکرد 10 سال گذشته اتاق بازرگانی مورد تحقیق و تفحص قرار بگیرد/ تخلفات زیادی در اتاق رخ داده که باید رسیدگی شود

حضور نخبگان در تصمیم‌گیری های شهری

انجام تست دوپینگ از کلیه ورزشکاران اعزامی به المپیک ناشنوایان

کنترل زنجیره تولید تا مصرف با هوشمندسازی نظارت‌ها بر بازار

کمیسیون صنایع موضوع افزایش بهای اینترنت را بررسی می کند

دولت«برنامه مسیر اقتصاد ایران بعد از توافق وین»را به مجلس ارائه داد

«کشاورزی سنتی و دست‌های پشت پرده» مانع خودکفایی در تولید کالاهای استراتژیک

تغذیه ایام روزه داری چگونه باشد/ سراغ غذاهای چرب نروید

آمریکایی‌ها تصمیمات جدی بگیرند توافق شدنی است

بهبود مشکلات معیشتی بازنشستگان با اجرای سیاست‌های ابلاغی

پیشنهاد تشکیل کمیسیون مشترک گردوغبار بین ایران، عراق و عربستان

با مدیریت کارا خیلی از کم و کاستی ها مرتفع خواهد شد

همکاری فناورانه بنگاه‌های کوچک و متوسط ایرانی با دیگر کشورها توسعه می‌یابد/ فعالیت 6 شهرک فناوری

موضوع پرداخت بدهی دولت به شهرداری تهران در دستور کار رییس جمهور است

حمایت مدیریت شهری از نخبگان ورزشی در منطقه 22

فخری: منتظریم زمان ثبت‌نام نهایی کاروان تغییر کند

اقتصاد در انتظار احیای برجام

طراح نماد جام‌ جهانی قطر: فوتبال نام مرا جهانی کرد/ پرسپولیسی هستم

"احیای برجام" مهمترین اولویت وزارت خارجه در سال 1401 است

تلاش رئیس‌جمهور برای جلوگیری از ایجاد فضای دوقطبی راهکاری دلسوزانه برای نظام است

اختصاص 9 میلیارد دلار ارز ترجیحی در لایحه بودجه 1401

دانشگاه‌ها باید زیرساخت‌ها و شرایط رشد دانش بنیان‌ها را فراهم کنند

کمیته تخصصی «اقتصاد دانش‌بنیان» در مجلس تشکیل می‌شود/ راهکارهایی برای استفاده از ظرفیت این شرکت‌ها

20فروردین از دستاوردهای مهم هسته‌ای رونمایی می‌کنیم

کیفیت تولیدات داخلی با استفاده از توان شرکت‌های دانش بنیان ارتقا پیدا می کند

دولت می‌تواند شعار «تولید؛دانش بنیان، اشتغال‌زایی» را عملیاتی کند

تحقق شعار سال در گرو داشتن ارتباط اصولی با جهان است

نقش ویژه دانش‌‎بنیان‌ها در ارتقاء بهره‌وری آب/ زمان مدیریت عادلانه آب فرا رسیده است

رئیس جمهور به حذف فقر مطلق مصمم است

بازنگری بسته ممنوعیت واردات در اردیبهشت

معاون رئیس جمهوری: زنان جهان هنوز با یکدیگر برابر نیستند

خُشک، خالی، خوزستان...

استقرار دفاتر خدمات الکترونیک قضایی برای ایرانیان خارج از کشور

مذاکرات وین منوط به مشخص شدن نتیجه گفت‌وگوهای روسیه و اوکراین

آشنا رفت/ بر تئاتر بی‌سلبریتی تاکید شد

کنترل فرمان صنعت هسته‌ای ما در تهران است نه وین

60 درصد شهدای مدافع سلامت پزشک هستند/واکنش به سهامدار شدن پزشکان

ساختمان جدید فدراسیون تیروکمان با حضور وزیر ورزش افتتاح می‌شود

ساخت دستگاهی برای کاهش عوارض بیماری‌ پارکینسون/استفاده از میمون‌ها برای فاز آزمایشی این دستگاه

نوروز قرن جدید با برنامه‌ریزی سفر کنید/ خانه‌های مبله نگیرید

گزارش قالیباف از جلسه شورای عالی امنیت ملی به نمایندگان

وزیر فرهنگ: پیوست فرهنگی برای طرح‌های مختلف کشور ضروری است

دعوت از محققان اقیانوس شناسی و زمین شناسی در آخرین رویداد علمی سال 1400

امیرعبداللهیان: به توافق نزدیک شده‌ایم/ تعیین زمان توافق در دست غرب است

فرصت‌های پیش روی ایران در پی سفر رئیسی به قطر

چرا برخی دستاوردهای ارزشمند انقلابی جشنواره فجر چهلم را نمی‌بینند؟/ برندسازی از فیلم‌های دفاع مقدسی

قدرت خرید کارگران در 1401 باید حفظ شود

امیرعبداللهیان: ایران ضمانت های شفاهی را نمی پذیرد

دستور رئیس جمهور برای حمایت ویژه از شهرداری‌ها در دولت

دلیل و روش درمان سردی همیشگی دست‌ و پا

هدف ضرب‌الاجل ایجاد اضطرار ساختگی برای فشار بر ایران است

ماسک بزنیم تا از سرعت انتشار اومیکرون بکاهیم

عناوین و جزئیات 48 پروژه بزرگترین سرمایه‌گذاری صنعتی تاریخ کشور اعلام شد

امیرعبداللهیان: ایران به دنبال نقد کردن چک برجام است/ خنثی سازی تحریم‌ها وظیفه دولت و مجلس است

پایه حقوق کارگران برای سال آینده افزایش یابد

دولت و مجلس به دنبال افزایش سهم فرهنگ در بودجه هستند

اطلاعات میدانی حکایت از وقوع یک بحران جدی همه‌گیری کرونا دارد!

رییس‌جمهور: کشور به‌رغم خواست دشمنان رو به پیشرفت است

مسیر هموار فرار سرمایه از ایران

توضیحات معاون امنیتی وزارت کشور درباره نحوه برگزاری راهپیمایی 22 بهمن

سفرهای استانی رئیس جمهور، امید را به مردم بازگردانده است

همه سرماخوردگی ها اومیکرون است

هدف از حذف ارز 4200 باید بهبود معیشت باشد نه جبران کسری بودجه

هدف از حذف ارز 4200 باید بهبود معیشت باشد نه جبران کسری بودجه

خوب و بد توافق موقت

حداقل حقوق کارکنان پنج میلیون و 600 هزار تومان در سال آینده

وحیدی: کدورت‌هایی که با بعضی از همسایگان مطرح بود رفع شد

موافقت دولت با طرح مجلس برای تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت/ منتظر اعلام نظر رسمی دولت هستیم

بشیری: تعطیل کردن دانشگاه ها مشکلی را حل نمی‌کند

دولت از تمام اندیشه‌ها برای اداره کشور بهره ببرد

وزیر خارجه: مذاکرات در مسیر درست قرار دارد/ غرب تعلل می‌کند

ایران به جمع کشورهای تولیدکننده کیت تشخیص سریع اومیکرون پیوست

آغاز ثبت نام مجردها در نهضت ملی مسکن از ساعت 12 امروز

مرزهای زمینی عراق به روی زائران ایرانی باز می شود

دلخوش: افزایش نرخ مالیات به قشر ضعیف و کارمند فشار وارد می‌کند

یقه سفیدها سیری ناپذیر هستند

کلاس‌های سوادآموزان حضوری برگزار می‌شود

واکسیناسیون و رعایت بهداشت؛ دو سلاح کارآمد درمقابل سویه‌های جدید کرونا

بی‌توجهی دولت روحانی در توسعه فناوری فضایی و هسته‌ای موجب مهاجرت نخبگان شد

افشاگری نماینده مجلس از قبض‌های نجومی

باید به توافقی دست یابیم که به راحتی قابل نقض نباشد/ دنبال بازسازی نظام تحریم‌ها هستند

نیاز به بودجه بیشتر برای اجرای «رتبه‌بندی معلمان» در 1401

خانی: شرکت های زیان ده دولتی نباید بودجه بالایی دریافت کنند

حاج قاسم اهل عمل و پای کار بود

امکان توافق هسته‌ای وجود دارد