راه ترقی
پست اینستاگرامی ربیعی به مناسبت شب‌های قدر
پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400 - 11:28:35 AM
ایرنا
راه ترقی- علی ربیعی به مناسبت ایام مبارک شب های قدر در اینستاگرام نوشت: در این شب قدر و در تنهایی خود می‌خواهم برای عزیزانم‌ به دعا بنشینم. همه آنها که دوستشان دارم و نمی‌دانم چه آرزویی در دل دارند.

سخنگوی دولت ادامه داد: امشب می‌اندیشم هر انسانی به راستی یک دنیا در درون خود دارد. و در این دنیای درونی متاثر از جهان خارج، هزاران هزار آرزو شکل می‌گیرد.

ربیعی خاطرنشان کرد: خدایا تو شاهدی که سختی تحریم‌زدگی بر زندگی بسیاری از هموطنانمان سایه افکنده و رنج توامان کرونا بر غم دلها افزوده و نشاط با بسیاری از خانه‌ها بیگانه شده است.

وی اضافه کرد: به یاد می‌آودم مادرم وقتی به سجاده می‌نشست همه انسانها را دعا می‌کرد و با دقتی عجیب هیچ کس را از قلم‌ نمی‌انداخت. گویی در همه جهان زیسته بود. دعاهایش آرام آرام از آدمها در وسعت یک جهان بزرگ به دنیای کوچک خانه‌مان می‌رسید.

سخنگوی دولت افزود: امشب می‌خواهم به سنت مادرم دعا کنم؛  خدایا تو بر حال همه آگاهی پس به حرمت این شبهای عزیز بهترین‌ها را برای همه انسانها به خصوص هموطنانم مقدر فرما. خانه‌های تمامی هم‌میهنانم را سرشار از شادی کن و آرزوهایی که به مصلحت‌شان می‌دانی را برآورده ساز و بهترین مسیرها را در پیش روی آنها قرار ده.


http://www.RaheNou.ir/fa/News/259088/پست-اینستاگرامی-ربیعی-به-مناسبت-شب‌های-قدر
بستن   چاپ