راه ترقی

آخرين مطالب

سياسي

جنایت آمریکا علیه حقوق سایر ملت ها در تاریخ بشر بی سابقه است

راه ترقی- معاون امور بین الملل قوه قضاییه گفت: جنایاتی که آمریکا علیه حقوق ملت های سایر کشورها انجام داده بی سابقه است و بیشترین جنایات و تجاوز و اشغالگری در طول تاریخ بشریت از سوی آمریکا شکل گرفته است

تقویت مبادلات تجاری با کشورهای منطقه ضرورت دارد/مردم به زودی شاهد نتایج سرمایه گذاری‌ها خواهند بود

راه ترقی- رئیس جمهور گفت: شرکت‌های بزرگ اقتصادی به عنوان جریان پیشران اقتصاد کشور، فعال شده‌اند و مردم در آینده نزدیک ثمرات و نتایج این اقدامات را شاهد خواهند بود.

امیرعبداللهیان: آمریکا بین توافق و تکرار یک‌طرفه خواسته‌های خود یکی را انتخاب کند

راه ترقی- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در در توییتی از گفت وگوی تلفنی با جوسب بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا خبر داد و تاکید کرد آمریکا باید بین توافق و تکرار یک‌طرفه خواسته‌های خود یکی را انتخاب کند.

قالیباف: پتروشیمی گچساران از هدررفت ۶۰ میلیارد دلار خوراک پتروشیمی بید بلند جلوگیری کرده است

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن نظارت ستادی بر پروژه پتروشیمی گچساران و دیدار با کارکنان این واحد صنعتی عظیم، گفت: این پروژه با تبدیل اتان به پلی اتیلن از هدر رفت خوراکی که در پتروشیمی بید بلند تولید می شود، جلوگیری می کند که این خود اتفاق بزرگی در حوزه پتروشیمی است.

قالیباف: اولویت در طرح سد مخزنی تنگ سرخ بشار، رفع مشکل تملک اراضی مردم است

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از طرح سد مخزنی تنگ سرخ بشار، ضمن استماع مشکلات مردم بومی منطقه درخصوص تملک اراضی واقع در طرح مذکور، گفت: باید با ارزش سنجی اراضی، خسارات وارد شده به مردم تعیین و کارشناسی شود. همچنین زمین ها باید با قیمت روز کارشناسی شود.

پیشنهاد صدور قطعنامه علیه ایران در حین مذاکره، غیرمسئولانه و ناقض روح مذاکره و توافق بود

راه ترقی- رئیس جمهور با بیان اینکه آمریکا باید تصمیم بگیرد که به الزامات مذاکره و توافق پایبند باشد، اظهار داشت: اقدام آمریکا و سه کشور اروپایی در پیشنهاد صدور قطعنامه در شورای حکام در زمانی که مذاکره برای توافق در جریان است، اقدامی غیرمسئولانه و ناقض روح مذاکره و توافق و بیانگر تناقض رفتاری آنها است.

ایران و آذربایجان از مرحله سوء تفاهمات عبور کردند/شاهد جهش رشد تجارت بین دو کشور هستیم

راه ترقی- وزیر امورخارجه کشورمان گفت: با تاکید بر اینکه از مرحله سو تفاهمات عبور کردیم، گفت: در ماه های گذشته شاهد جهش در حجم تجارت بین دو کشور بودیم امیدواریم بخش های دولتی و خصوصی نسبت به افزایش حجم تجارت اقدام کنند.

اجرای موفق«طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد»/قیمت نان افزایش نخواهد یافت

راه ترقی- رییس جمهور با بیان اینکه موفقیت‌های «طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد و نان» می‌تواند به عنوان الگو در اختصاص یارانه، اجرایی شود، اظهار داشت: به هیچ عنوان افزایش قیمت نان مطرح نبوده و نخواهد بود.

آیت‌الله رئیسی: تاریخ هیچگاه جنایت‌های آمریکا علیه ملت ویتنام را از یاد نخواهد برد

راه ترقی- رییس جمهور با بیان اینکه ویتنامی‌ها را مردمی می‌شناسیم که در مقابل استعمار و سلطه طلبی ایستادگی کردند،گفت: تاریخ هیچگاه جنایت‌های آمریکا علیه ملت ویتنام را از یاد نخواهد برد.

قالیباف: راه نجات کشور آموزش‌وپرورش است/ اولین اولویت فوری ساماندهی اقتصاد است

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به عنوان مدیری که بیش از ۵۰ سال در سطوح و حوزه‌های مختلف تجربه کسب کرده‌ام، می‌گویم که راه نجات کشور آموزش و پرورش است؛ معلمان نیز باید بدانند که بزرگترین بار مسئولیت بر دوش آنهاست.

امیرعبداللهیان: طرف آمریکایی‌ بدون ابتکار در دوحه حضور یافت

راه ترقی- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در گفت وگوی تلفنی با همتای فرانسوی خود با بیان اینکه ما برای رسیدن به نقطه نهایی توافقی خوب و پایدار، جدی و صادق هستیم و همواره در مذاکرات، ایده‌های مثبت خود را مطرح کرده‌ایم، گفت: اما طرف آمریکایی‌ بدون رویکرد مبتنی بر ابتکار و پیشرفت در دوحه حضور یافت.

امیرعبداللهیان: بمباران شیمیایی سردشت اوج وقاحت رژیم صدام علیه ایران بود

راه ترقی- حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در توییتی با گرامیداشت روز ملی مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و بیولوژیک تاکید کرد که بمباران شیمیایی سردشت، اوج وقاحت رژیم صدام در جنگ تحمیلی علیه کشورمان بود.

صدور کارت شناسایی برای ۲.۳ میلیون اتباع خارجی

راه ترقی- وزیر کشور با اشاره به طرح شناسایی اتباع بیگانه در کشور، گفت: تا کنون دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر مراجعه کرده و کارت لازم را دریافت کرده‌اند.

توسعه روابط تهران و قاهره به نفع دو ملت است/ تاکنون مذاکره مستقیم با طرف مصری نداشتیم

راه ترقی- وزیر امورخارجه کشورمان با بیان اینکه تاکنون مذاکره مستقیمی با طرف مصری نداشته‌ایم، اظهار داشت: مصر کشور مهمی در جهان اسلام است و توسعه روابط بین تهران و قاهره را به نفع دو ملت است.

صدور دستور پیگیری مطالبات قانونی زلزله‌زدگان هرمزگان از سوی رییس قوه قضاییه

راه ترقی-پیرو تماس و پیگیری رئیس قوه قضاییه، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان به همراه هیئتی از مسئولان قضایی این استان از مناطق زلزله‌زده غرب هرمزگان بازدید به عمل آورد.

صهیونیست‌ها به دنبال بی‌ثبات کردن سوریه هستند

راه ترقی-وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه صهیونیست‌ها به دنبال بی‌ثبات سازی و افزایش مشکلات مردم در سوریه هستند، گفت: اکنون که مردم سوریه در حال بازگشت به شهرها و منازل مسکونی خود هستند می‌خواهند با این اقدامات، دمشق را به صورت نادرست، ناامن جلوه دهند.

المقداد: سوریه از موضع ایران در پرونده هسته ای حمایت می کند

راه ترقی- «فیصل المقداد»، وزیر امور خارجه سوریه در حاشیه آیین استقبال از «حسین امیر عبداللهیان» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه بین المللی دمشق تاکید کرد که کشورش از موضع تهران در مذاکرات هسته ای حمایت می کند.

رئیس جمهور: پیش‌نویس سند جامع صنعت کشور در حال نهایی شدن است

راه ترقی-رئیس جمهور از تهیه پیش‌نویس سند جامع صنعت کشور از سوی دولت پس از تاکید مقام معظم رهبری خبر داد و گفت: با مشورت کارشناسان پیش‌نویس خوبی در این زمینه تهیه شده و در حال طی مراحل نهایی شدن است.

امیرعبداللهیان: هدف از سفر به سوریه صلح و امنیت در منطقه است

راه ترقی- وزیر امور خارجه گفت: بخشی از سفر من به سوریه با این هدف انجام می‌شود که بتوانیم در مسیر استقرار صلح و امنیت در منطقه میان سوریه و ترکیه بعنوان دو کشوری که جمهوری اسلامی ایران روابط مهمی با هر دو طرف دارد قدم برداریم.

وزیر کشور: استانداران بر قیمت‌گذاری خدمات و کالاهای استانی نظارت کنند

راه ترقی- وزیر کشور، کنترل قیمت‌ها و تنظیم بازار را پس از اصلاح یارانه‌ها امری جدی دانست و از استانداران خواست بر قیمت‌گذاری صحیح و عادلانه خدمات و کالاهای استانی نظارت کنند.

تاکید رئیسی بر لزوم ترسیم خط مبدأ جهت اجرایی شدن کنوانسیون دریاها

راه ترقی- رئیس جمهور با اشاره به کنوانسیون و رژیم حقوقی دریا، اجرایی شدن این رژیم حقوقی را مبتنی بر ترسیم «خط مبدأ» دانست و تاکید کرد: تفاهم کشورهای ساحلی دریای خزر باید بر اساس ترسیم خط مبدأ باشد.

حمایت رؤسای جمهور ایران و روسیه از گسترش همکاری‌ها در حوزه انرژی

راه ترقی- رئیس جمهور با بیان اینکه ایران تعامل با روسیه را در چارچوب یک روابط راهبردی دنبال می‌کند، افزود: روابط دو کشور در عرصه تبادلات تجاری و نیز همکاری‌ها در زمینه انرژی در سطح بالایی جریان دارد، اما با توجه به زمینه‌های موجود در دو کشور، این مناسبات همچنان ظرفیت زیادی برای گسترش دارند.

آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه برگزار شد

راه ترقی- آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه با حضور سرلشکر سلامی، رییس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا و جمعی از فرماندهان و مسئولین نیروهای مسلح ، سپاه و جامعه اطلاعاتی کشور برگزار شد.

رئیسی: روابط تهران - عشق‌آباد همواره روندی رو به گسترش داشته است

راه ترقی- رئیس جمهور با اشاره به فرارسیدن سی‌امین سال ۳۰ برقراری روابط دیپلماتیک بین ایران و ترکمنستان گفت: روابط تهران و عشق‌آباد با تدابیر خردمندانه در سال‌های گذشته همواره روندی رو به گسترش داشته است.

رئیس جمهور وارد ترکمنستان شد

راه ترقی- آیت‌الله رئیسی که به منظور شرکت در ششمین اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر، به ترکمنستان سفر کرده بود دقایقی پیش وارد فرودگاه عشق آباد شد.

آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی»

راه ترقی-رئیس جمهور گفت: دریای خزر میراث و سرمایه کشورهای ساحلی است که بیش از ۲۷۰ میلیون نفر از این دریا بهره‌مند می‌شوند.

آیت‌الله رئیسی عازم ترکمنستان شد

راه ترقی-رئیس جمهور به دعوت رسمی همتای ترکمنستانی خود و به‌منظور شرکت در ششمین اجلاس سران کشورهای حاشیه خزر، تهران را به مقصد عشق‌آباد ترک کرد.

اعلام آمادگی ایران برای تسهیل در زمینه گفت‌وگو به منظور کاهش نگرانی‌ها در سوریه

راه ترقی- وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص موضوع سوریه با تبیین دیدگاه اصولی جمهوری اسلامی ایران در زمینه راه حل سیاسی بعنوان تنها مسیر برای حل بحران، و ضرورت اجتناب از هرگونه اقدام نظامی، آمادگی کشورمان برای تسهیل در زمینه گفتگو برای کاهش نگرانی‌های امنیتی در سوریه را مورد تاکید قرار داد.

رهبر معظم انقلاب: ساختارهای فسادزا در قوه قضاییه باید در هم شکسته شود

راه ترقی-رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: اکثریت قضات، افرادی شریف، پاکدست، نجیب، مؤمن و زحمتکش هستند اما با معدود افراد فاسد که به کار و آبروی دیگران آسیب می‌زنند، باید برخورد شود البته در مقوله مبارزه با فساد، کار اصلی، مقابله با ساختارهای فسادزا و در هم‌شکستن آن هاست.

رئیسی: ظرفیت‌های تجاری و ترانزیتی کشورهای دی ۸ مغفول مانده است

راه ترقی- رئیس جمهور با اشاره به این‌که سیاست ایران همکاری با سازمان‌های منطقه‌ای، بین المللی و کشورهای جهان است، تاکید کرد: ظرفیت‌های زیادی در کشورهای دی ۸ برای افزایش تبادلات تجاری و ترانزیت کالا وجود دارد که مغفول مانده است.

نظریه ولایت فقیه امام(ره) اسلام و عزت امت را احیاء کرد

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تبیین امام راحل سبب ایجاد نظام مقدس جمهوری اسلامی شد تا اسلام و امت اسلامی احیاء شوند، گفت: شهید بهشتی نیز معتقد بود به جای حرف و سخنرانی باید عمل کرد.

سفر بورل به تهران؛ از بن‌بست در وین تا احتمال گشایش در خلیج فارس

راه ترقی- پرونده مذاکرات رفع تحریم‌ها همواره با مدیریت شورای عالی امنیت ملی به پیش رفته و ملاقات اعلام نشده و نسبتا طولانی جوزپ بورل با دریابان شمخانی مسئول نهاد امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران می‌تواند حاوی پیام‌های متفاوتی باشد.

رئیس جمهور: روند نزولی بیماری منجر به عادی‌انگاری نشود

راه ترقی- رئیس‌جمهور با قدردانی از تلاش و از جان گذشتگی پزشکان، پرستاران و سایر اعضای کادر درمان، وضعیت امروز کرونا در کشور را که آمار بیماران و فوتی‌ها به شدت کاهش یافته، مرهون تلاش‌های آنان دانست و تأکید کرد: روند نزولی بیماری نباید منجر به عادی‌انگاری شود.

رییس‌جمهور امشب با مردم صحبت می‌کند

راه ترقی- رییس‌جمهور امشب ساعت ۲۱ به خانه‌های مردم می‌رود تا آنان را در جریان تصمیمات سیاسی و اقتصادی دولتش بگذارد.

ساير مطالب

کرملین سفر پوتین به ایران را قطعی اعلام کرد

رییس جمهور جان باختن شماری از همسایگان نجیب افغانستانی در زلزله را تسلیت گفت

«بورل» امشب به تهران سفر می‌کند/ آخرین وضعیت «مذاکرات رفع تحریم‌ها» بررسی می‌شود

امیدواریم با واقع‌بینی آمریکا بتوانیم در آینده نزدیک به نقطه نهایی توافق برسیم

مفاد بیانیه گام دوم باید اجرایی شود

رییس جمهور از مجتمع پتروشیمی بجنورد بازدید کرد

دیدارهای مستمر ایران و روسیه اراده جدی برای دوران جدیدی از همکاری‌های راهبردی است

رئیس‌جمهور درگذشت حاج محمدعلی کریم‌خانی را تسلیت گفت

دستور برای پیگیری خواسته‌های بازنشستگان/ تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم تداوم یابد

روانچی: تحمیل تحریم‌ها توسط برخی از دولت‌ها را محکوم می‌کنیم

رئیسی: فعالیت موسسات مالی، با عملکرد ناسالم ساماندهی و تعیین تکلیف شود

قالیباف: اصناف با 9 میلیون اشتغال زایی، خط اول جبهه اقتصادی هستند

«وحید یامین‌پور» دبیر شورای‌ عالی جوانان شد

لزوم پیشتازی استادان بسیجی در پیشرفت، نوآوری و تولید علم و آمیختن آن با اخلاق

شهید چمران باید الگوی دستگاه تربیتی جمهوری اسلامی باشد

امروز تکیه بدخواهان ایران و اسلام به جنگ نرم است/ در سخت‌ترین شرایط باید به کمک الهی و همت خود امیدوار بود

قالیباف: ارتقای روابط گروه‌های دوستی پارلمانی ایران و کرواسی ضروری است

وزیر کشور: کسی که مرزبندی با امریکا نداشته باشد به دنبال پیشرفت کشور نیست

رئیسی: روابط ایران با همسایگان در دریای خزر را گسترش می‌دهیم

امضای 9 یادداشت تفاهم و سند همکاری بین ایران و قزاقستان

رئیس‌جمهوری قزاقستان در ایران، «قطار» روابط در ایستگاه تهران

رئیس‌جمهور قزاقستان وارد تهران شد

مصوبه دولت در زمینه تعیین اجاره‌بها به تصویب سران سه‌قوه رسید

آمدم تا با ساختارهای فسادزا مبارزه کنم

آیت‌الله رئیسی: جریان جهاد به برکت قلم امام هرگز در کشور سرد نشده است

بازدید رئیس جمهور از مجتمع مسکونی نیمه‌تمام آژینه پیشوا

رئیس جمهور از بیمارستان نیمه ساخته 96 تختخوابی پیشوا دیدن کرد

تاکید قالیباف بر رفع مشکل روستاها و مناطق دچار تنش آبی و تدوین سند حکمرانی آب

آمادگی ارمنستان برای تاسیس سرکنسولگری در تبریز

آمریکایی‌ها هم پیغام مذاکره می‌فرستند و هم تحریم جدید اعمال می‌کنند/ حق داریم به آمریکا اعتماد نکنیم

از رنج رئیس جمهور به خاطر مشکلات مردم تا وعده حل معضل کم‌آبی

رئیس جمهور فردا به ورامین، پیشوا و قرچک می رود

تهیه طرح جامع آب مبتنی بر مدیریت عادلانه در دستور کار دولت است

مقابله با طوفان‌های گرد و غبار در بستر همکاری‌های بین المللی

تشکل‌های باورمند به انقلاب ظرفیتی ارزشمند برای نظام هستند

دولت توجه جدی به دانشگاهیان دارد

رئیس جمهور: دولت برای مشکلات استان اصفهان برنامه دارد

کمیسیون همکاری‌های مشترک به صورت جدی فعال باشد تا توافق‌ها به سرانجام برسد

مصمم به امضای سند همکاری 20 ساله با ترکمنستان هستیم

تصویب آئین نامه اجرایی استقرار چرخه‌بهره‌وری در دستگاه‌های اجرایی

استنکاف رئیس‌جمهور سابق و معاونش از اجرای قانون راهبردی لغو تحریم‌ها محرز شد

امضای 9سند همکاری ایران و ترکمنستان

مراسم استقبال رسمی آیت الله رئیسی از رییس جمهور ترکمنستان برگزار شد

محمدهادی زاهدی‌وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

وزیرخارجه پاکستان وارد تهران شد

مالیات 550هزار کسبه صفر است/ هیچ برنامه‌ای برای گرانی بنزین نداریم/ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح عضو شورای‌عالی ایرانیان شد

قالیباف: حقوق مدیران در پاکنا ثبت نشود، دستبرد به بیت‌المال است

«مجتبی بنی‌اسدزاده» دستیار «امیرعبداللهیان» در امور اجرایی شد

رئیس جمهور : بخش‌های اجرایی با تمام توان برای تقویت منزلت نخبگان بکوشند

رئیس جمهوری قزاقستان به تهران سفر می کند

پاسخ ایران به قطعنامه قاطع و متناسب بود/ به اعتبار آژانس ضربه بدی وارد شد

قالیباف: منشور مجلس انقلابی تهیه می‌شود

رئیسی فرارسیدن روز ملی فیلیپین را به دوترته تبریک گفت

قطعنامه شورای حکام به سود مذاکرات دیپلماتیک وین نخواهد بود

آیت‌الله رئیسی: شهید صیاد خدایی از امتحان خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی سربلند بیرون آمد

ساخت نفتکش ایرانی برای ونزوئلا اثبات کارآمدی الگوی اقتصاد مقاومتی است

روابط ایران و ونزوئلا راهبردی است

مادورو: ایران و ونزوئلا پیشگامان نظم نوین جهانی در حال ظهور هستند

«مادورو» مورد استقبال رسمی «رئیسی» قرار گرفت

از واکنش به قطعنامه شورای حکام تا خط و نشان برای رانت‌خواران

اسلامی: به فعالیت تمام دوربین‌های فراپادمانی پایان می‌دهیم

امیرعبداللهیان راهی حیدرآباد هند شد

دیدار رئیس جمهور با مردم یکی از محروم‌ترین روستاهای چهارمحال و بختیاری

امیرعبداللهیان راهی بمبئی شد

«مادورو» شنبه به ایران می‌آید

فقر و بیکاری زیبنده چهارمحال و بختیاری نیست

ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران برای بررسی ابعاد حادثه قطار مشهد- یزد

بازشدن مجدد باب حج به روی زائران ایرانی و دیگران بشارت بزرگی بود

برگزاری جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملی درباره نشست شورای حکام

دستور رییس جمهور برای تسریع رسیدگی به علل خارج شدن قطار از ریل در مسیر مشهد به یزد

قم مقصد هفتمین سفر استانی رئیس قوه قضائیه

امیرعبداللهیان با مشاور امنیت‌ملی هند دیدار کرد

در پرداخت یارانه باید به عدالت عمل کرد/ پیگیری مجدانه رمز موفقیت در انجام کارها است

اقامه نماز بر پیکر حجت‌الاسلام دعایی توسط رهبر معظم انقلاب

ایران در بالاترین سطح با عراق ارتباط دارد

قالیباف: آمریکا هیچ‌گاه با ما کنار نمی‌آیند/بر سر اهداف انقلاب اسلامی معامله نمی‌کنیم

مرحوم دعایی برای مقابله با تحریف مجاهدت کرد

دستگاه اطلاعاتی اتفاق رخ داده در مراسم چهاردهم خرداد را دنبال کند

حضور دولتمردان در بین مردم موجب افزایش سرمایه اجتماعی شد/ اصلاحات اقتصادی اجتناب‌ناپذیر بود

معاون اجرایی رئیس جمهور از روند آوار برداری حادثه متروپل بازدید کرد

رهبر انقلاب: صفا و سلامت نفس از صفات پسندیده حجت‌الاسلام دعایی بود

سخنرانی تحلیلی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره قیام پانزده خرداد

امیرعبداللهیان به ترکیه می رود

همه مظلومان امام (ره) را مقتدا و رهبر خود می‌دانستند

بازتاب بیانات 14 خرداد رهبر انقلاب در رسانه‌های غربی

امام خمینی مظهر آرمان‌های‌ بزرگی است که انقلاب بزرگی را رقم زد

خطیب‌زاده: از موافقت طرف‌های درگیر در یمن برای تمدید آتش‌بس استقبال می‌کنیم

رهبر انقلاب: امام بزرگوار روح جمهوری اسلامی است/ دشمن در صدد تخریب مسئولان انقلابی است

رئیس جمهور: به مطالبات همه شاکیان حادثه متروپل رسیدگی می‌کنیم

باقری: صهیونیست‌ها فقط می‌توانند حمله به ایران را در خواب تصور کنند

حضور رئیس‌جمهور در محل حادثه متروپل آبادان

رئیسی:‌ هدف از سفر به آذربایجان شرقی اتمام پروژه‌های نیمه تمام است

قالیباف انتخاب مجدد نبیه‌بری به عنوان رئیس مجلس لبنان را تبریک گفت

هدف بیانیه شورای همکاری خلیج فارس«خنثی کردن تحرکات دیپلماتیک ایران با همسایگان»است

روابط تهران و ایروان دوستانه است/ باید از نفوذ رژیم صهیونیستی در منطقه جلوگیری کرد

رئیس جمهور فردا به آذربایجان شرقی می‌رود

توضیحات رییس مجلس درباره آغاز اجرای یک‌ قانون مهم و تغییر در فرایند آغاز کسب‌وکارها

تاکید رئیس جمهور بر پیگیری حل مشکل آلودگی هوا تا حصول نتیجه

اعتراض وزارت خارجه به بیانیه فرانسه و آلمان علیه توقیف کشتی‌های یونانی

رئیسی: مسیر توسعه هر چه بیشتر روابط دو کشور ادامه یابد