راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

برنامه‌های نوروزی اتوبوسرانی

راه ترقی - سازمان اتوبوسرانی با برپایی غرفه‌های نوروزی در برج میلاد میزبان گردشگران است.

منطقه‌۱۹؛ دروازه ورودی ۲۳ استان

راه ترقی - تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹ از اقدامات انجام‌شده شهرداری تهران برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی می‌گوید.

در برج میلاد ثبت خاطره کنید

راه ترقی - ویژه برنامه های رمضانی برج میلاد از ساعت ۱۸ الی ۲ بامداد در محوطه برج برگزار می‌شود.

رکورد بازدید نوروزی از برج میلاد شکسته شد

راه ترقی - همزمان با آغاز جشنواره نوروزی برج میلاد از تاریخ ۲۷ اسفند ماه، بیش از ۳۰‌هزار نفر از مسافران، گردشگران و شهروندان پایتخت از برنامه‌های این مجموعه گردشگری و تفریحی بازدید کردند.

زیر پل‌های سواره رو بزرگراه آزادگان روشن شد

راه ترقی - شهردار منطقه ۲۲ گفت: زیر پل های سواره رو در محور شمالی بزرگراه آزادگان با هدف زیباسازی محیطی و رفع نقطه بی دفاع شهری به سیستم روشنایی مجهز شده است.

توزیع هزاران بسته فرهنگی در بین مسافران و گردشگران

راه ترقی - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲۲ گفت: اداره گردشگری منطقه در ایام نوروز ۱۴۰۲ ، بسته های نوروزی بین مسافران و گردشگران منطقه در ایستگاه گردشگری توزیع می کند.

شهرداری منطقه ۱۹ تهران، دروازه بین المللی تهران

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۹ با بیان اینکه این منطقه دروازه بین المللی تهران محسوب می شود، گفت: با تلاش ها و اقدام‌های انجام شده، درگاه ورودی عوارضی تهران و قم، زیباسازی، نوسازی و آرام سازی،کانکس های عوارضی برداشته و به جای آن گلدان و المان های نوروزی، قرار داده شده است و همچنین ۲ و نیم هکتار فضای سبز احداث کرده ایم و در امتداد آن، ایستگاه راهنمای مسافران نوروزی را قرار داده ایم.

دلیل افزایش جمعیت گربه و کبوتر در پایتخت

راه ترقی - سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران درخصوص دلایل افزایش جمعیت پرندگانی مانند کبوتر یا جمعیت حیواناتی مانند گربه و سگ در شهر تهران توضیح داد.

نعمت سلامتی و حضور در کنار خانواده بهترین عیدی است/ بررسی کارنامه عملکرد کلیه نواحی شهرداری بر اساس استعداد و ظرفیت‌ها

راه ترقی - معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران در گفت‌وگوی صمیمانه نوروزی گفت: یکی از رویکردهای معاونت امور مناطق، تدوین بودجه با مشارکت مردم در سطح محلات بود که با اجرای طرح «من شهردارم» محقق شد.

برپایی سفره افطاری هر شب برای ۲۰۰۰ گردشگر اراضی عباس آباد/ نگاه به دین و ماه مبارک رمضان از منظر دیگر/ نگاه ویژه به فرهنگ اقوام در ویژه برنامه های نور

راه ترقی - مدیرعامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با تاکید بر اینکه در تمام برنامه‌هایی که در اراضی عباس آباد ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز برگزار می شود، نگاه جدیدی به مساله دین وجود دارد تا مخاطبان بیشتری جذب شود، گفت: هر شب برای ۲۰۰۰ گردشگری که از این مجموعه دیدن می کنند سفره افطاری ساده با مشارکت بخش خصوصی برپا می‌شود.

آشنایی بیشتر شهروندان با جاذبه‌های گردشگری کمتر شناخته شده پایتخت

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۴ تهران گفت: در مدت اخیر برای معرفی این جاذبه‌ها توسط ستادگردشگری فعالیت‌های خوبی صورت گرفته است؛ به نحوی که براساس بازخوردهای دریافتی بسیاری از جاهایی که در گذشته کمتر شناخته شده بودند، امروزه مردم بیشتر با این مکان و جاذبه‌ها آشنا شده‌اند و این اتفاق حاصل فعالیت‌ها و تلاش‌های ستاد گردشگری شهرداری تهران است.

تبریک نوروزی معاون خدمات شهری به خانواده شهید دارابی/ از به‌کارگیری ۱۶ بانوی آتش‌نشان تا تفکیک پسماند خشک و تر در سال ۱۴۰۲

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران گفت: افتتاح ۱۵۰۰ هکتار کمربند سبز و ۲ مرکز MRF برای مدیریت پسماند از دستاوردهای سال ۱۴۰۱ معاونت خدمات شهری است.

عمده خاطرات نوروزی من به دوران راه اندازی مترو تهران برمی‌گردد

راه ترقی - رئیس سابق شورای شهر تهران عمده خاطرات خود را در سال های ۷۷ تا ۸۹ یعنی دوران راه اندازی مترو تهران می داند و می‌گوید: هفته آخر هر سال افتتاح آزمایشی داشتیم که آن را به مردم خوب تهران اهدا کردیم.

«دنیا از نگاه من» در برج میلاد

راه ترقی - نمایشگاه عکس کودکان سندروم داون با عنوان «دنیا از نگاه من» با حضور جمعی از هنرمندان در سکوی دید باز برج میلاد افتتاح شد.

دیوارهایی با نقش‌های خلاقانه

راه ترقی - در طرح بهارجانها هنرمندان نقاش، ۱۲ دیوار شهر را با استفاده از ویژگی‌های طبیعی و محیطی و به صورت خلاق نقاشی کردند.

نقش‌های خلاقانه بر دیوارهای شهر

راه ترقی - در طرح بهارجانها هنرمندان نقاش، ۱۲ دیوار شهر را با استفاده از ویژگی‌های طبیعی و محیطی و به صورت خلاق نقاشی کردند.

خاطره اسکناس‌های عیدی تا نخورده پدربزرگ و مادربزرگ/ جزییات برگزاری جشن‌های «بهار ایران» در پایتخت

راه ترقی - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: بر اساس جشنواره بهار ایران، ۷ پهنه اصلی را در شهر تهران انتخاب کردیم که آئین‌های نوروزخوانی و ویژه‌برنامه‌های نوروز در این محل‌ها برگزار می‌شود.

برپایی جشن بهار ایران در بوستان بزرگ ولایت

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۹ از برگزاری جشن بهار ایران با اجرای برنامه های مشترک توسط مناطق ۱۶و ۱۷و ۱۸ و ۱۹ در بوستان بزرگ ولایت از سوم فروردین خبر داد.

اجرای سه طرح دیوارنگاری در منطقه ۲۲

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۲ از اجرای سه طرح دیوارنگاری در سه نقطه این محدوده غربی شهر تهران خبرداد.

اجرای ۱۳۰ هزار متر مربع روکش آسفالت در معابر منطقه۲۲

راه ترقی - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه در سال گذشته رکورد عملیات پخش آسفالت در این محدوده از شهر تهران شکسته شد؛ گفت: با تلاش معاونت فنی و عمرانی منطقه ۱۳۰ هزار متر مربع عملیات تراش و روکش آسفالت معابر این منطقه در مدت زمان یک سال به اجرا در آمده است.

ساخت ۱۱ هزار واحد مسکونی با مشارکت شهرداری تهران/نیکزاد: هیچ پروژه‌ای متوقف نشده است

راه ترقی - رئیس بنیاد مسکن با اشاره به ساخت ۱۱ هزار و ۲۳۰ واحد با مشارکت شهرداری تهران، گفت: ساخت مسکن در حاشیه شهرهای زاهدان و چابهار در حال انجام است.

برگزاری دهکده بهار ایران و جزیره شنی در بوستان ملت/اجرای برنامه‌های هنری و سرگرمی در ۷ پهنه از پایتخت

راه ترقی - مدیر کل فرهنگی و هنری شهرداری تهران از اجرای برنامه های فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی و سرگرمی در ۷ پهنه شهر تهران تحت عنوان بهار ایران خبر داد.

کیفیت هوای تهران «قابل قبول» است

راه ترقی - براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران، کیفیت هوای تهران در حال حاضر قابل قبول است.

آثار هنری دانشجویان با موضوعات طبیعت و بهار بر دیوار ساختمان شهرداری منطقه ۱۹ نصب شد

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۹ از نصب ۳ اثر فاخر هنری دانشجویان دانشکده فنی دخترانه دکتر شریعتی همزمان با فرارسیدن نوروز بر دیوار ساختمان شهرداری این منطقه خبر داد.

از دستگیری و کمک به دوستان و همکاران تا تحقق آرزوی شهادت

راه ترقی - قریب رضا دارابی فرمانده ایستگاه شماره ۱۲۰ آتش نشانی تهران شامگاه شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱ در حین عملیات اطفای حریق ساختمان ۱۵۳ و پس از ۲۰ سال خدمت به مردم در آتش‌نشانی به شهادت رسید.

ساخت ۸۱ هزار مترمربع معبر جدید درغرب تهران

راه ترقی - شهردار منطقه ۲۲ از ساخت ۲۱ معبر تازه تاسیس در محلات غربی شهر تهران خبر داد و گفت: این عملیات در مساحت ۸۱ هزار و ۵۰۰ متر مربع به همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه در سال گذشته صورت گرفته است.

تردد روان خودروها در بزرگراه آزادگان شمال

راه ترقی - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۲۲ گفت: در بارش اخیر بزرگراه آزادگان شمال از حد فاصل بزرگراه شهید فهمیده تا بزرگراه شهید خرازی بدون هیچ آبگرفتگی و آبماندگی تردد خودروها به سهولت صورت می گیرد.

از خاطره شیرین عید در کودکی تا لذت عیدی دادن به نوه‌ها/ جزییات اقدامات معاونت مالی در سال جاری و اولویت‌های تامین مالی در سال ۱۴۰۲

راه ترقی - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: تحقق ۶۰ هزار میلیارد تومانی نقد، انضباط مالی با تمرکز بر خزانه واحد، تامین مالی پروژه‌های امید و افتخار ‌و تسویه بخشی از مطالبات پیمانکاران و بانک‌ها از اقدامات سال ۱۴۰۱ معاونت مالی به شمار می‌رود.

افزایش دو هزار تنی تولید پسماند در پایتخت طی روزهای پایانی سال گذشته

راه ترقی - معاون هماهنگی و ارزیابی امورمناطق سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران در خصوص میزان دریافت پسماند در روزهای پایانی سال گفت: به طور متوسط ۱۵ روز پایانی سال حدود ۶هزار تن پسماند دریافت کردیم.

جشنواره نوروزی برج میلاد

راه ترقی - مجموعه فرهنگی تفریحی برج میلاد، هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۲ بامداد با اجرای برنامه‌های متنوع در جشنواره نوروزی برج میلاد، میزبان مراجعه‌کنندگان است.

اعلام ویژه برنامه‌های نوروزی و رمضانی برج میلاد/فعالیت‌های شبانه در میزبانی از مسافران نوروزی پایتخت

راه ترقی - مدیرعامل برج میلاد با تشریح ویژه برنامه های نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان در این مجموعه فرهنگی گفت: امسال با توجه به تلاقی نوروز و ماه مبارک رمضان ویژه برنامه های شبانه ویژه ای برای این ایام در نظر گرفته شده است که شهروندان و بازدیدکنندگان می توانند همزمان با تعطیلات نوروز از حال و هوای معنوی و مذهبی ماه مبارک رمضان نیز بهره ببرند.

ساير مطالب

از بهار طبیعت تا بهار سیاست

کیفیت هوای تهران در دومین روز از سال 1402 «پاک» است

شورا در کنار شهرداری است/بهترین عیدی مسئولان به مردم «کار زیاد» با خلوص نیت است/به تحول مثبت حمل و نقل عمومی برای سال آینده امیدوارم

دیدار شهردار با خانواده شهید آتش‌نشان

معبری با نام شهید محمودرضا رحمانی

بهار در منطقه 13

نوسازی در بافت فرسوده 200 درصد افزایش پیدا می‌کند/دوران رکود مسکن به پایان رسیده است

کاشت دو هزار اصله درخت در ورودی جنوبی پایتخت

معرفی 4مسیر ویژه تور پیاده‌گردی در محلات مرکزی شهر

برنامه نوروزی بهار ایران در منطقه13 اجرا می‌شود

آمادگی نیروهای خدمات شهری برای بارش احتمالی امشب/ساماندهی حوزه پسماند از اولویت‌های معاونت خدمات شهری است

دیدار شهردار تهران با خانواده شهید دارابی در نخستین روز از بهار

کدام موتورسیکلت‌ها در اولویت دریافت گواهی معاینه فنی هستند؟

چشم‌نوازی تخم‌مرغ‌های رنگی در جنوب پایتخت

10 سبد و فرش گل در بزرگراه‌های منطقه 19 برای استقبال از بهار گسترده شد

اجرای ویژه‌برنامه "دهکده بهار ایران" در میدان آزادی

تهران با کیفیت هوای «قابل قبول» پا به سال 1402 گذاشت

بهار در منطقه 19

بهره‌برداری از پروژه‌های منطقه 18

استقبال از بهار با تخم‌مرغ‌های رنگی

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز سال 1402

اقدام شهرداری تهران برای ساماندهی معتادان سرمایه‌گذاری برای کشور و نجات جان انسان‌هاست

سرانه فضای سبز در تهران به 16.7 متر مربع رسیده است/به سمت مردمی‌سازی اداره پایتخت حرکت می‌کنیم

از مرمت سقاخانه عزیز محمد تا رفع معضل ده ساله انهار

آسفالت خیابان وحدت اسلامی مرمت می‌شود

چطور دید و بازدیدها را تلخ نکنیم؟

4 سال پیشرفت و نوسازی شهر را متوقف کردید، حداقل دروغ‌پراکنی نکنید!

استقرار اکیپ‌های امداد در تونل‌های شهری و پل صدر در ایام نوروز

چهره شمال شرق پایتخت با فرش‌های گل آراسته شد

در زمان سفرهای نوروزی چگونه از خانه خود محافظت کنیم؟

فروش متری مسکن، بازار را به کدام سو می‌برد؟

اعلام ساعت کاری فروشگاه‌های شهروند در ایام نوروز

مهم‌ترین عملکرد شهرداری طراحی سند تحول تهران بود/ تحمل فشار اقتصادی مردم آزرده خاطرم کرد

بررسی چالش فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری تهران در منطقه11

تهران با هوای «قابل قبول» با سال 1401 خداحافظی می‌کند

دعوت شهردار منطقه11 از مردم برای بازدید از حصارناصری

پاکسازی 5 هزار متر از زمین‌های رهاشده در منطقه22

عروسک‌های غول‌پیکر به بوستان دانشجو آمدند

هزار و 100 اقدام خدمات شهری در منطقه 22

برخورد قانونی با 3ملک دارای تخلف در منطقه 11

تبدیل منطقه 19 به قطب اقتصادی موجب رونق و توسعه اقتصادی شهر تهران خواهد شد

برگزاری 19شب جشن بهار ایران و قرآن در بوستان دانشجو

جزییات باغ‌هایی که در سال 1401 تملک شدند/ساماندهی و انتقال برخی صنایع مزاحم در پایتخت

ساعات فعالیت میادین میوه و تره‌بار در ایام نوروز اعلام شد

ورود 590 هزار مسافر نوروزی به پایتخت تا 28 اسفند/مسافران برای اطلاع از اقامتگاه‌های ارزان با 137 تماس بگیرند

خروج 590 هزار مسافر نوروزی از پایتخت تا 28 اسفند/مسافران برای اطلاع از اقامتگاه‌های ارزان با 137 تماس بگیرند

خروج 590 هزار مسافر نوروزی به پایتخت تا 28 اسفند/مسافران برای اطلاع از اقامتگاه‌های ارزان با 137 تماس بگیرند

بهشت زهرا(س) در شب سال تحویل باز است/تحویل سال کنار مزار شهدا

پایتخت با صد ماه اسماءالحسنی به استقبال رمضان می‌رود

3هزار تن آسفالت برای ترمیم بزرگراه باکری

نصب 278 برج نوری در منطقه 17 در دوره جدید مدیریت شهری

یک سال فعالیت معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه 7 در یک نگاه

دورهمی پایان سال دبیران کانون‌های سالمندان مناطق 22گانه تهران در باغ نگارستان

سفره‌های هفت‌سین در میادین بهارستان و امام خمینی (ره) پهن شدند

رنگ‌آمیزی معابر بوستان جنگلی چیتگر

بزرگترین چتر نوری در منطقه2 برافراشته شد

اجرای عملیات ترسیم علائم افقی ده معابر منطقه 22

محور مواصلاتی امام رضا (ع) در منطقه 15 به پیشواز نوروز رفت

سرمایه‌های انسانی مهم‌ترین بخش و عامل حیاتی در بقای سازمان‌ها هستند

رئیس و اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره آرمان منصوب شدند

امیدآفرین‌ترین خبر سال مدیریت شهری تهران رشد 80درصدی جواز نوسازی در بافت فرسوده است

بهره‌برداری از دو تقاطع غیرهمسطح در اتوبان باقری طی سال 1402/اختصاص هزار و 500 میلیارد تومان برای توسعه بال شرقی خط 4 مترو

لیاقت شهروندان تهرانی زندگی کردن در شرایطی بهتر از وضع فعلی است/تلاش می‌کنیم به‌سرعت عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنیم

ساماندهی فضاهای تاریخی منطقه 20 برای میزبانی از گردشگران ایرانی و خارجی

خط‌کشی محوری و بلوک عابرپیاده در معابر منطقه 21 انجام شد

توزیع 300 بسته‌ معیشتی در منطقه 8

طرح ترافیک از فردا تا پایان نوروز اجرا نمی‌شود

نخستین المان شهدای حوادث شهری تهران در میدانگاه امیرکبیر احداث می‌شود

جانمایی 42 استند گل در منطقه 9

برپایی ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی و استقبال از مسافران نوروزی در منطقه 15

امیدوارم در سال 1402 شاهد گره گشایی از مسائل و مشکلات شهروندان باشیم

راه پیش‌رو و الزامات تحقق اهداف برنامه‌های توسعه‌ای مترو

پارک لجستیک 160 هکتاری در پایتخت احداث می‌شود

پایش و اندازه‌گیری آلاینده‌های محیط زیستی در منطقه 21

80 نقطه از منطقه8 بهاری شد

اجرای طرح ویژه زیباسازی در معابر غربی تهران

وضعیت ترافیک تهران مطلوب است/شهروندان از پارک خودرو در مکان‌های نامناسب و انسداد راه جلوگیری کنند

آماده‌سازی منطقه 5 برای عید نوروز و ماه رمضان

افزایش 150 درصدی درآمدهای خارج از شهرداری/تزریق منابع مالی به 3 کلان پروژه بزرگراهی

فعالیت مراکز معاینه فنی منتخب شهر تهران در ایام نوروز اعلام شد

سفرهای نوروزی تهرانی‌ها آغاز شده است/تردد در اغلب معابر پایتخت روان است

با برنامه‌های متنوع تفریحی و ورزشی در خدمت شهروندان تهرانی هستیم

راه اندازی ستاد گردشگری استقبال از مسافران نوروزی در منطقه 21

روزشمار طرح بهاران خدمت در منطقه 8

برگزاری نمایشگاه پوشاک با بیش از 80 غرفه در بوستان بزرگ ولایت

نخستین پارک لجستیک شهر تهران در منطقه 19 ایجاد می‌شود

ایستگاه متروی میدان کتاب خردادماه به بهره‌برداری می‌رسد/تلاش برای تکمیل خطوط باقی‌مانده در 7 سال

ثبت رکورد 25 هزار تماس در روز در سامانه 137پلاس/در تمامی فرایندها هدف ما کسب رضایت شهروندان است

جشن‌های بهار ایران آغاز شد

اجرای 400 تن آسفالت‌ریزی در مدارس منطقه 17

مسیرهای تهرانگردی نوروزی منطقه 12 تعیین شد

آیین بهره‌برداری از 11 کیلومتر خط مترو

نجات جوان تهرانی از قصاص با وساطت شهردار منطقه 14

روایت چرخ‌ها؛ پایان یک تلخی

هفت سین با عمو نوروز به پایتخت آمد

ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی و استقبال نوروزی برپا می‌شود

اکران جاذبه‌های گردشگری تهران بر هزار سازه تبلیغاتی شهر

برپایی دهکده «بهار ایران» در منطقه 15

تامین و توزیع هزار و 800 بسته معیشتی برای خانواده‌های کم‌برخوردار منطقه2

آغاز مسافرگیری در 5 ایستگاه جدید مترو از فردا