راه ترقی

آخرين مطالب

شهرداری تهران

نمایش دستگاه جامع زلزله‌نگار/ بسیاری از ظرفیت‌های شهرداری در معرض بازدید عموم قرار گرفته است

راه ترقی - رنجبریان گفت: در صحن باز نمایشگاه، یک دستگاه زلزله‌نگار قرار دادیم، دستگاهی که یکی از شهروندان منطقه ۶ آن‌ را اختراع کرده و در مناطق دیگر وجود ندارد؛ شبیه سازی که درباره این دستگاه برای زلزله انجام شده کامل و جامع است و این دستگاه می‌تواند ظرفیت آموزشی بالایی داشته باشد.

حضور در میدان و در کنار مردم بودن از خصوصیات ویژه این دوره مدیریت شهری است

راه ترقی - موسوی گفت: مهمترین دستاورد مدیریت شهری در این دوره تغییر رویکردی است که اتفاق افتاده و مدیریت شهری خودش را خدمتگزار مردم معرفی کرده است؛ در واقع حضور در میدان و در کنار مردم بودن از خصوصیات ویژه مدیریت شهری است.

انتقال تجربیات از دوباره‌کاری در پروژه‌ها جلوگیری می‌کند

راه ترقی - مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران گفت: تعامل و انتقال تجربیات در نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های مدیریت شهری از دوباره کاری و اجرای پروژه‌های نادرست و همچنین هزینه اضافی جلوگیری می‌کند.

امیدوارم نمایشگاه به زودی ثمرات خود را در سطح شهر نشان دهد

راه ترقی - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدوارم این نمایشگاه به زودی ثمرات خود را در سطح شهر نشان دهد و بتوانیم در ارتباط با کلانشهرهای سایر نقاط دنیا از تجارب یکدیگر استفاده کنیم.

پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس/ یک ریال وام دریافت نکرده‌ایم/ درآمد ۱۵۰۰ میلیارد تومانی در بخش غیرنقدی

راه ترقی - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس پرداخت کرده‌ایم و از دو هزار چرخ، تعداد هزار چرخ تحویل داده شده و پول آن نیز پرداخت شده است. علاوه بر این قرارداد ۸۰۰ میلیارد تومانی برای خرید قطعات اتوبوس منعقد و ۲۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

چرا جایزه دریافتی توسط هلال احمر با اهمیت است؟

راه ترقی - جایزه‌هایی که افراد و سازمان‌های داخل ایران از نهادهای معتبر بین‌المللی دریافت می‌کنند، ارزش بالایی در شرایط فعلی برای کشور دارد؛ زیرا ایرانِ تحریم‌زده، برای رهایی جامعه‌اش از درگیری‌های فکریِ ناشی از آثار تحریم‌ها نیاز به پیروزی و افتخار در میدان‌های خارجی دارد.

بهبود بار ترافیکی معابر شمال شرق تهران/ اصلاح هندسی بیش از هزار و ۸۰۰ متر از معابر منطقه ۴

راه ترقی - شهردار منطقه ۴ از انجام اقدامات و اصلاحات هندسی در سطح منطقه خبر داد و گفت: در هشت ماه گذشته، مشکلات ترافیکی و تردد در معابر منطقه با اجرای اصلاحات هندسی تا حد زیادی مرتفع شد.

نمایشگاه دستاوردهای مدیریت شهری باعث ایجاد رقابت سالم بین مناطق می‌شود

راه ترقی - رضوی گفت: نمایشگاه هایی از این قبیل هم برای مناطق شهرداری و هم برای شهرهای خواهرخوانده موثر و حائز اهمیت است و باعث می شود این شهرها با ظرفیت‌های شهرداری آشنا شوند. برای مناطق نیز رقابت سالم و انگیزه ایجاد می کند و فرصت مناسبی برای ارائه خدمات است.

این نمایشگاه می تواند بستری برای تعاملات کاربردی بین شهرها باشد

راه ترقی - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری می‌تواند زمینه‌ای را فراهم کند که دیپلماسی شهری به مرحله اجرا و عملیاتی برسد.

فعالیت مدیریت شهری تهران در این ۳۰۰ روز قابل تقدیر است/ برگزاری نمایشگاه نشان داد تحول شهر برای شهرداری اهمیت دارد

راه ترقی - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران نشان داد که شهرداری فعال بوده و تحول شهر برای این نهاد مهم است.

ویژه‌برنامه سلام فرمانده در بوستان نیلوفر منطقه ۲۱ برگزار شد

راه ترقی - با حضور شهروندان ولایتمدار و شهید پرور محلات سیزده گانه منطقه ۲۱، اجتماع بزرگ خانوادگی غرب تهران و اجرای سرود سلام فرمانده با حضور شهردار و مدیران ارشد شهری منطقه ۲۱ در محل زمین فوتبال بوستان نیلوفر برگزار شد.

بازدید شهردار منطقه ۲۱ از نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری تهران

راه ترقی - همزمان با نخستین روز نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران در بوستان گفتگو، حسین کاشانی پور شهردار منطقه ۲۱ از این رویداد بزرگ حوزه شهری بازدید کرد.

آخرین دستاوردها و وضعیت پروژه‌های شهرداری از سوی اداره‌کل پایش در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری ارایه می‌شود

راه ترقی - مدیرکل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران گفت: دفتر پایش و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران یک مرکز نظارتی است که به صورت تخصصی و دانش بنیان به عنوان چشمی بینا، پیشرفت پایتخت را رصد و ارزیابی می کند.

نخستین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»

راه ترقی - نخستین روز از نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» امروز یکشنبه ۱۲ تبر ۱۴۰۱ آغاز به کار کرد. این نمایشگاه از ۱۲ الی ۱۷ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در محل بوستان گفتگو میزبان علاقه‌مندان است.

رویکرد شهرداری تهران برخلاف ادوار قبل توجه همزمان به کالبد، روح شهر و شهروندان است

راه ترقی - مدیرکل سلامت شهرداری تهران گفت: نتیجه تغییری که در سیاستگذاری در حوزه فرهنگ و توجه به روح شهر داده شده در کوتاه‌مدت مشخص نمی‌شود و بعد از چند سال به بار می‌نشیند.

به دلیل سوء‌مدیریت در سنوات گذشته، خروجی عینی دستاوردهای این دوره مدیریت شهری کمی زمان‌ می‌برد

راه ترقی - مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب گفت: برنامه ریزی منسجم، جلوگیری از فساد، هم افزایی همه دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های دولت با حضور شهردار تهران در هیات دولت سبب می شود که مردم خروجی عملکرد تیم جدید مدیریت شهری را ظرف دوسال آینده به عینه مشاهده کنند.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای شناسایی و به کارگیری نخبگان در شهر است

راه ترقی - نماینده مردم اسلامشهر، تهران، ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران می‌تواند فرصت بسیار مناسبی برای به خدمت گرفتن نخبگان در ارائه خدمات بهتر به شهروندان باشد.

مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در تهران رفع شده است/ تعامل با سازمان سرمایه‌گذاری خارجی به منظور تامین مالی خارجی

راه ترقی - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در شهرداری تهران که در سنوات گذشته وجود داشت، تا حدود زیادی رفع شده است.

نظم بخشی به بازار مکاره اجاره خانه با اجاره داری حرفه‌ای/زمان صدور پروانه ساخت به ۲ تا ۵ ماه رسیده است

راه ترقی - شهردار تهران گفت: در حال پیگیری اجاره داری حرفه ای در شهر تهران هستیم تا سازنده های مختلف از ما تسهیلات دریافت کنند و بعد ساخت خانه اجاره داری حرفه ای را پیش بگیرند.

جنوب تهران در انتظار ترافیک روان

راه ترقی - جزئیاتی از ساخت ۳بزرگراه و یک مجموعه آزادراهی که امسال در پایتخت آغاز می‌شوند و تأثیراتی که روی ترافیک معابر شهر می‌گذارند.

همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری آغاز یک جریان فکری در شهرداری است

راه ترقی - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری شهر تهران، گفت: برگزاری این همایش می تواند آغاز یک جریان فکری در مدیریت شهری باشد.

رنگین‌کمانی از برنامه‌های فرهنگی شاد در اولین تابستان قرن در منطقه ۴

راه ترقی - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ از برگزاری برنامه های اوقات فراغت ۱۴۰۱ بر اساس چهار محور خانواده، بانوان، نوجوانان، سالمندان و افراد دارای معلولیت در محله های ۲۰گانه خبر داد.

خنک مثل مترو/ شهر زیر زمینی تهران ۱۰ تا ۱۵ درجه خنک‌تر از خیابان

راه ترقی - در شرایطی که شهر درندشت تهران از شمال تا جنوبش ۴ تا ۵ درجه اختلاف دما دارد، شهر زیر زمینی پایتخت شرایط یکسانی را برای شهروندانش دارد. فرقی نمی‌کند ساکن شمال شهر باشی یا جنوب شهر؛ پایت را که گذاشتی داخل مترو، خنکی هوا برای همه یکسان است و خبری از گرمای کلافه‌کننده تابستان نیست.

نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، تجلی دستاوردهای مدیریت شهری است

راه ترقی - شهردار منطقه۹ در بازدید از روند آماده سازی نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران در بوستان گفتگو با تاکید بر حضور باشکوه و موثر در نمایشگاه تهران۱۴۰۱، آن را تجلی دستاوردها و ظرفیتی برای ارتقاء سرمایه اجتماعی مدیریت شهری دانست.

بانوی ژاپنی نو مسلمان به اوج ایثار و بصیرت رسید

راه ترقی - شهردار تهران، ⁧‫کونیکو یامامورا را مظهر انسان حق جوی نامید و در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: ‏این بانوی ژاپنی نو مسلمان با همراه شدن با انقلاب‌ اسلامی به اوج ایمان، ایثار و بصیرت رسید.

تکلیف افزایش تعداد مسافران تاکسی هنوزمشخص نیست/تخلف تاکسی‌ها برای اخذ کرایه اضافی دوران کرونایی

راه ترقی - معاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد که هنوز ستاد کرونا در مورد افزایش تعداد مسافران تاکسی ابلاغیه‌ای به شهرداری نداشته است.

اکران دستاوردها و اقدامات اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری

راه ترقی - همزمان با برگزاری نمایشگاه "تهران ۱۴۰۱، شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران" اقدامات، دستاوردها و توانمندی های اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار به نمایش گذاشته خواهد شد.

زمینه‌سازی برای مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در اجرای پروژه‌های شهری در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱

راه ترقی - شهرداری منطقه یک با ظرفیت های بالای مشارکتی در شمال تهران از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی دعوت می کند با حضور در غرفه شهرداری منطقه یک در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، در کمترین زمان از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در این منطقه مطلع شوند.

روشن شدن مشعل جشنواره شهر قهرمان

راه ترقی - آیین افتتاحیه جشنواره های اوقات فراغت و فعالیت های ورزشی محلات شهر تهران برگزار شد. هدف از برگزاری این جشنواره کشف استعدادهای ورزشی در سطح محلات است.

آیین بزرگداشت خادم الرضا (ع) مرحوم استاد کریمخانی

راه ترقی - آیین بزرگداشت خادم الرضا (ع) مرحوم استاد کریمخانی عصر چهارشنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۱ در مسجد نظام مافی با حضور رییس سازمان تبلیغات اسلامی، نادعلی عضو شورای اسلامی شهر تهران، شریفی شهردار منطقه ۵ و جمع کثیری از شهروندان و مداحان اهل بیت علیهم السلام برگزار شد.

بازگرداندن ۲۳ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری طی ۱۰ ماه/ کاهش یک ششمی زمان صدور پروانه در چند منطقه/ ارائه پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری؛ این‌ هفته

راه ترقی - شهردار تهران گفت: بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد تومان از امکانات متعلق به شهرداری که در محاکم بر علیه ما بود، با دفاع درست از دست شهرداری خارج نشد و این کار در کنار برگرداندن بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان دیگر از اموال شهرداری باعث شد که مجموعا حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری به آن بازگردانده شود.

پرداختن به واقعه غدیر بصیرت و همت خاص می‌خواهد

راه ترقی - معاون شهردار تهران در دیدار با نوه آیت الله شاه آبادی و مدیر عامل موسسه غدیر گفت : پرداختن به موضوع غدیر که از محورهای اعتقادی جهان تشیع است بصیرت و همت خاص می خواهد و این موسسه درطول ۱۲ سال فعالیت خود در این موضوع اقدامات اثر گذار و ماندگاری انجام داده است.

رونمایی از تابلو شهید ترور در منطقه ۱۴ تهران

راه ترقی - تابلو شهید ترور «سید عبدالکریم مخبر» با حضور شهردار و جمعی از مدیران شهری منطقه ۱۴، در محل سکونت خانواده این شهیدسرافراز در دارالمومنین تهران رونمایی شد.

رونمایی از کتابچه دستاوردها و توانمندی شهرداری منطقه ۱۵

راه ترقی - شهردار منطقه ۱۵ از رونمایی کتابچه دستاوردها و توانمندی‌های شهرداری منطقه ۱۵ در قالب ۲۵ اقدام عملی طی ۹ ماه گذشته در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» خبر داد.

ساير مطالب

نمایشگاه تهران 1401، تجلی دستاوردهای مدیریت شهری است

بانوی ژاپنی نو مسلمان به اوج ایثار و بصیرت رسید

اتمام عملیات مقاوم‌سازی پل تقاطع بزرگراه یادگار امام(ره) با بلوار مرزداران

تکلیف افزایش تعداد مسافران تاکسی هنوزمشخص نیست/تخلف تاکسی‌ها برای اخذ کرایه اضافی دوران کرونایی

اکران دستاوردها و اقدامات اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری

زمینه‌سازی برای مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در اجرای پروژه‌های شهری در نمایشگاه تهران 1401

روشن شدن مشعل جشنواره شهر قهرمان

آیین بزرگداشت خادم الرضا (ع) مرحوم استاد کریمخانی

بازگرداندن 23 هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری طی 10 ماه/ کاهش یک ششمی زمان صدور پروانه در چند منطقه/ ارائه پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری؛ این‌ هفته

پرداختن به واقعه غدیر بصیرت و همت خاص می‌خواهد

راه‌اندازی نخستین مرکز خرید و فروش موتورسیکلت و دوچرخه در تهران

رونمایی از تابلو شهید ترور در منطقه 14 تهران

رونمایی از کتابچه دستاوردها و توانمندی شهرداری منطقه 15

عیادت شهردار منطقه 10 از مادر شهید آقاکوچکی

امکان‌سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه‌خانه میدان مرکزی میوه و تره بار

پایش عملکرد و برنامه‌های شهرداری‌های نواحی منطقه 10 برای اولین بار

همایش تجلیل از 110 زوج جهاندیده منطقه 17 برگزار می‌شود

معرفی مرکز تعامل صنعت و دانشگاه در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده ضروری است

جزییات نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری»

تداوم ماندگاری هوای گرم تا شنبه در تهران/ خیزش در نیمه غربی و جنوبی استان

سرپرست بهزیستی گیلان: استان گیلان در مبارزه با مواد مخدر رتبه هفتم را در کشور دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید باید به یک فرهنگ تبدیل شود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: تشکل‌ها برای اشتغالزایی معتادان بهبودیافته کمک کنند

دومین مرکز گیاه‌پزشکی آموزشی منطقه 2 افتتاح شد

صدور مجوز بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های پایتخت آغاز شد

رئیس ستاد برگزاری مراسم اربعین شهرداری تهران منصوب شد

دیوارهای شهر در قلب پایتخت شاعرانه می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: از برنامه های اشتغال بهبودیافتگان مواد مخدر حمایت می‌کنیم

برپایی اولین میز تخصصی گردشگری خوراک ملل در منطقه گردشگری عباس‌آباد

برخورد قاطع با مالکان ساختمان‌های ناایمن در منطقه 5

پاسخ شهرداری منطقه 13 به انتقادات یک عضو شورا درخصوص اراضی دوشان تپه

داوران دومین جشنواره داستان کوتاه «قصه خانواده من» معرفی شدند

به دنبال کشف استعدادهای ورزشی در محلات هستیم

املاک معارض ایستگاه‌های توسعه شرقی خط 4 مترو تعیین تکلیف می‌شود

نخستین گفتگوی مردمی مهدی کشاورز در برنامه زنده بازتاب

لزوم ارتقای سلامت اجتماعی و ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان

نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» برگزار می‌شود

اجرای بیش از 4 هزار تن آسفالت‌ریزی در سطح منطقه 17/احداث و مرمت بالغ بر 5 هزار متر مربع پیاده‌رو

ارائه خدمات مشاوره به خانواده‌های آسیب‌پذیر در سرای محلات منطقه 15

رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره فیلم شهر/اعضای کمیته‌های برگزاری جشنواره معرفی شدند

بررسی وضعیت مدیریت بحران منطقه 8 در پویش قرار خدمت

ایمن‌سازی و مناسب‌سازی 18 هزار مترمربع از معابر منطقه

ضرورت توجه مدیریت شهری به احداث پارکینگ محله‌ای با اولویت بافت فرسوده

از تحمیل کسری پارکینگ بر شهر در سالهای اخیر تا ارائه سریع لایحه مرتبط با کاهش زمان صدور پروانه

اولین پردیس بین المللی دانشگاهی در کیش تاسیس می شود

افزایش 150 درصدی تعداد اتوبوس‌های پایتخت/12 ایستگاه مترو در نیمه دوم امسال افتتاح می‌شود

دعوت دبیرکل سازمان گردشگری جهانی از شهردار تهران برای حضور در اجلاس بین‌المللی شهرداران در اسپانیا

سنجش نظرات شهروندان درباره عملکرد شهرداری تهران کلید خورد

مناسب‌سازی 21 هزار متر از محدوده منطقه 13 تا انتهای مهرماه

بررسی طرح نظام‌نامه مدیریت محله در جلسه آتی شورا

طرح توانمندسازی اقتصادی بانوان محله عبدل‌آباد در منطقه 19 اجرا می‌شود

بررسی ترافیکی بازگشایی پروژه نیایش در منطقه 5

تاکید استاندارتهران بر تکمیل مسکن‌های مهر و ملی پردیس/ واحدهای مسکونی نباید ناقص تحویل مردم شود

ثبت نام هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر در آذربایجان شرقی

جشنواره تجلیل از واحدهای اقتصادی فعال در مسئولیت اجتماعی در استان البرز برگزار می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: یکی از حربه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسیله اعتیاد است

اطلاعات 71 هزار ملک از املاک تجاری منطقه دو به روز رسانی شد

بازدید مدیرکل پایش برنامه شهرداری تهران از مجموعه فرهنگی رازی و پروژه ایمن‌سازی گود برج میلاد

شناسایی 557 سرای نا ایمن و 7 سرای بحرانی در بازار

توضیحات شهردار منطقه 8 در خصوص گزارش عضو شورای اسلامی شهر تهران از محله وحیدیه

توضیحات شهردار منطقه 8 در خصوص گزارش عضو شورا از محله وحیدیه

تشکیل کمیته مشترک بین فرماندهی انتظامی و مدیریت شهری درخصوص سرقت تجهیزات ترافیکی

کم‌فروشی زیرتیغ

مناسب‌سازی معابر شهر تهران؛ از هزینه‌کرد تا کمیته‌های نظارتی

مانور عملیاتی انتشار دود و حریق در قطار و تخلیه مسافری

افتتاح مجتمع نگهداری معتادان متجاهر در هفته آینده

استقرار مدیریت سبز در منطقه 4 پایتخت

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز خبر داد: هیات اندیشه ورزی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ایجاد می شود

انحراف قنات در زیر یک مجتمع مسکونی در ری/ موضوع در دست بررسی است

طرح نگهداشت شهر منطقه 17 در فصل تابستان ویژه‌تر انجام می‌شود

انتشار اسامی ساختمان‌های ناایمن به مصلحت نیست/ پیشرفت خوبی در حوزه مترو داشته‌ایم

ورود دادستانی به ترک فعل برخی مسئولان در موضوع آلودگی هوا/ وضعیت ساختمان‌های ناایمن در دادستانی بررسی شود

ارائه لایحه جامع حقوق عامه به دولت تا دو ماه آینده/ نقل و انتقال املاک به داشتن پایان کار منوط شود

در پی وقوع زلزله کلیه ادارات، نهادها، بانک ها و مجموعه سازمان تعطیل شد

ایران جزو سه کشور دارای بیشترین نرخ فرونشست زمین/ 1.5 متر نشست طی 25 سال

جان دوباره در درختستان

گود برج میلاد تا یک سال آینده ایمن می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: نگاه به بخش تعاون باید علمی و واقع بینانه باشد

مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز : ترغیب، کمک و تشویق کارآفرینان منجر به اشتغال زایی می شود

ورود پلیس به امنیت ساختمان‌ها/ شرط جدید برای صدور پایان کار

ساماندهی املاک ده‌ونک؛ به زودی/نقشه های اجرایی پل شریعتی به صدر غرب در دست تهیه است

لزوم تسریع در اجرای پروژه‌ها و پیگیری مطالبات شهروندان

بازدید اعضای مجمع روسای کمیسیون‌های شهرسازی شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان‌ها از منطقه گردشگری عباس‌آباد

رشد شهر با ایده‌های خلاقانه نوجوانان

پایانه شلمچه برای حضور زائرین داخلی و خارجی آماده‌سازی می‌شود

تشکیل میز خدمت جهت رسیدگی فوری و ارائه خدمات فنی و مهندسی

بازدید شهردار تهران از گروه صنعتی مپنا

75 درصد ایستگاه‌های اتوبوس در منطقه22 دارای سرپناه هستند

آغاز اصلاح هندسی خیابان جواد الائمه (ع)/ کاهش بار ترافیکی بلوار امیرکبیر و خیابان هوانیروز منطقه22

تاکید ستاد بحران کیش بر عدم توجه به شایعات در خصوص زمین لرزه

بازدید شهردار تهران از پروژه خط 6 مترو پایتخت

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیگیری الگوهای جدید در حوزه نما برای کاهش زمان صدور پروانه/با تمهیدات شهرداری خرید مسکن در تهران تسهیل می‌شود

لزوم خروج ساختمان‌های ناایمن از وضعیت بحرانی طی 6 ماه آینده

نوسازی شهری را با الگوی جدید پیگیری می‌کنیم/فراهم کردن مقدمات ایجاد محدودیت در افزایش اجاره‌بها

بانک شهر؛ شگفتی‌ساز بانک‌های مورد بررسی در سامانه کدال

کاهش 5 هزار تنی پسماند و رکوردشکنی مجتمع آرادکوه پس از نیم قرن

گشت در موزه‌ای که مایه مباهات تهران است

گره‌گشایی از مشکل 11 ساله مالکین خیابان قزوین/رشد چشمگیر شاخص‌های ارزیابی عملکرد 6 ماهه دوم سال 1400 در منطقه 17

دوران اینکه عده‌ای سر شهروندان و شهرداری کلاه بگذارند گذشته است/ شهرداری تهران باید نماد بهترین دستگاه خدمت‌رسان به مردم باشد