راه ترقی

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

کنگره شهدا باید نسل جدید را با فرهنگ دفاع مقدس پیوند بزند

راه ترقی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال بختیاری در جلسه هماهنگی کنگره شهدای استان گفت: کنگره شهدا باید به نحوی برنامه‌ریزی شود که نسل جدید را با فرهنگ دفاع مقدس پیوند بزند.

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: خانواده های شاهد و ایثارگر سفیران فرهنگی نظام اند

راه ترقی - مدیرکل بنیاد کرمانشاه در دیدار با دو تن از ایثارگران سنقر و کلیایی گفت: شهدا مجاهدین فی سبیل الله بودند، که راست قامت و با صلابت در برابر دشمنان نظام اسلامی ایستادند.

اطلاعیه دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی در خصوص اجرای قانون واردات خودرو جانبازان ۵۰درصد به بالا مشمول

راه ترقی - دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص اجرای قانون واردات خودرو جانبازان ۵۰ درصد به بالا مشمول اطلاعیه‌ای صادر کرد.

فلسفه حکومت اسلامی خدمت به بندگان خداست/ خانواده‌های شهدا و ایثارگران ما جزو پیش‌قراولان حضور در انتخابات هستند

راه ترقی - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با «ایثار» گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران ما جزو پیش‌قراولان حضور در انتخابات هستند.

اطلاعیه دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی در خصوص اجرای قانون واردات خوردو جانبازان ۵۰درصد به بالا مشمول

راه ترقی - دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص اجرای قانون واردات خوردو جانبازان ۵۰ درصد به بالا مشمول اطلاعیه‌ای صادر کرد.

فلسفه حکومت اسلامی خدمت به بندگان خدا است/ خانواده‌های شهدا و ایثارگران ما جزو پیشقراولان حضور در انتخابات هستند

راه ترقی - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت‌وگو با «ایثار» گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران ما جزو پیشقراولان حضور در انتخابات هستند.

نشست مدیران کوثر با معاون دیپلماسی وزارت امور خارجه برگزار شد

راه ترقی - رونق بازرگانی خارجی و تلاش برای گسترش بازار عرضه محصولات سازمان در کشورهای خارجی موضوع نشست مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه بود.

تبیین سیره عملی زندگی شهدا و ایثارگران ایران اسلامی را بیمه خواهد کرد

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه تبیین سیره عملی زندگی شهدا و ایثارگران ایران اسلامی را بیمه خواهد کرد، گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار و فرصت ارزشمند و معنوی است که موجب توان بیشتر برای خدمت به بهترین بندگان خدا می‌شود.

برگزاری نشست مدیران کوثر با معاون دیپلماسی وزارت امور خارجه

راه ترقی - رونق بازرگانی خارجی و تلاش برای گسترش بازار عرضه محصولات سازمان در کشورهای خارجی موضوع نشست مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه بود.

نشست مدیران کوثر با معاون دیپلماسی وزارت امور خارجه

راه ترقی - رونق بازرگانی خارجی و تلاش برای گسترش بازار عرضه محصولات سازمان در کشورهای خارجی موضوع نشست مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران با معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه بود.

احداث خانه‌های ایثار و مراکز اقامتی مهمترین مطالبه جانبازان و ایثارگران ایلام است

راه ترقی - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: احداث خانه های ایثار و مراکز اقامتی مهمترین مطالبه جانبازان و ایثارگران ایلام است.

سفر یک روزه معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی بنیاد مازندران به شهرستانهای محمودآباد و فریدونکنار

راه ترقی - معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران در سفر یک روزه به شهرستانهای فریدونکنار و محمودآباد، ضمن دیدار با خانواده های معزز شهدا، از دو گلزار شهدا بازدید کرد.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «میرعبداللهی شمسی»

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم ربابه رحمانی شمسی» مادر گرامی شهیدان معزز «سید جعفر و سید محمد میرعبداللهی شمسی» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «شفیع بغداد آباد»

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم سکینه ملت مهریزی» مادر گرامی شهیدان معزز «حسین و رضا شفیع بغداد آباد» را تسلیت گفت.

کنگره شهدا باید تمدن ساز باشد

راه ترقی - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج در نشست هماهنگی برگزاری کنگره شهدا با عنوان همایش عهد خادمی با بیان اینکه کنگره شهدا باید تمدن ساز باشد، گفت: کنگره شهدای استان البرز بستری برای تجدید عهد با شهدا است.

کمیسیون پزشکی تعیین درصد، حالت اشتغال و حق پرستاری در استان گلستان برگزار شد

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان از برگزاری کمیسیون پزشکی ترکیبی تعیین درصد، حالت اشتغال و حق پرستاری جانبازان در استان گلستان خبر داد.

انتصاب نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان

راه ترقی - طی مراسمی با حضور معاونان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام و المسلمین رحیم محمدی خطیبی به عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان منصوب شد.

دیدار سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با مدیرکل صدا و سیمای استان البرز

راه ترقی - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با هدف هم افزایی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تشریح عملکرد این اداره کل در دولت سیزدهم با مدیر کل صداو سیمای استان البرز دیدار کرد و گفت: خدمات بسیار ارزشمند و تحول آفرینی در دولت سید الشهدای خدمت، شهید جمهور آیت الله رئیسی به مردم به ویژه ایثارگران ارائه شده و صدا و سیما نقش موثری در بیان این خدمات دارد.

اهداف شهدا برای حضور در جبهه باید به عنوان سوژه انتخاب و کار شود

راه ترقی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال بختیاری در دیدار با مدیرکل و کارکنان بنیاد حفظ آثار با اشاره به بحث همکاری مشترک گفت: هدفی را که شهدا به خاطر آن رفتند باید به عنوان سوژه انتخاب کنیم و خاطراتی را جمع آوری کنیم که مشخص کند هدف شهید از حضور در میدان جنگ چه بوده است .

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

راه ترقی - نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهر کرج و سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با حضور در منزل خانواده شهید والامقام «محمدسعید کناری» و جانباز سرافراز ۷۰درصد «ابوالفضل امینی» با خانواده این عزیزان دیدار و گفتگو کردند.

مراسم تجلیل از همسران جانبازان بصیر در مجتمع فرهنگی ایثار کردان برگزار شد

راه ترقی - مراسم تجلیل از همسران جانبازان بصیر هم زمان با فرا رسیدن ماه ذی الحجه و سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت سلامت سازمان سلامت کوثر در مجتمع فرهنگی ایثار کردان برگزار شد.

لازمه خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران کارمند تراز انقلاب بودن است/ حضور فراجناحی کارمندان بنیاد در انتخابات

راه ترقی - معاون نظارت راهبری حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: لازمه خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران کارمند تراز انقلاب بودن است و تمام افراد شاغل در این نهاد مقدس و انقلابی باید دارای این شاخصه باشند.

انتصاب نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید استان زنجان

راه ترقی - طی مراسمی با حضور معاون نظارت راهبردی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام و المسلمین رحیم محمدی خطیبی به عنوان مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان منصوب شد.

دیدار معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی بنیاد مازندران با دو خانواده شهید و جانباز در نکا

راه ترقی - معاون توسعه، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران" جانشین مدیرکل بنیاد مازندران" به اتفاق طاهری رئیس بنیاد نکا با والدین معزز شهید والامقام سید حسین کریم زاده میانگله دیدار و تکریم کرد.

دعای مادران و همسران شهدا راه گشا است

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در دیدار با همسر و مادر شهیدان اسماعیل و یحیی عامری گفت : دعای مادران و همسران شهدا راه گشا است و برکات معنوی دیدار با این عزیزان در سخت ترین شرایط گره از مشکلات مردم و مسئولان می‌گشاید.

دیدار سلمانی با ۶ عضو جامعۀ ایثارگری در مرند

راه ترقی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی که برای حضور در ​​​​​​​هفتمین نشست منطقه ای «تحول بنیاد استان در حوزه معاونت تعاون و امور اجتماعی» به مرند سفر کرده بود، به صورت جداگانه با ۶ عضو بزرگوار جامعۀ ایثارگری این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران با فرمانده سپاه خوزستان

راه ترقی - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، بر رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر در ابعاد مختلف با همکاری سایر نهادها تأکید کرد.

حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای معاونین بنیاد استان خوزستان

راه ترقی - فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان حضور یافت و بر صیانت از انتخابات و انتخاب افراد اصلح تاکید کرد.

دیدار نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس با سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران

راه ترقی - نماینده مردم حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با وی دیدار کرد.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با ۵۱ نفر از جامعه ایثارگری استان

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان، به‌صورت چهره به چهره با ۵۱ نفر از جامعه ایثارگری استان دیدار و ضمن رسیدگی به مشکلات این قشر معزز، به درخواست‌های آنان پاسخ گفت.

اگر جهاد و خونفشانی شهدا نبود صندلی‌های ما بی معنی بود

راه ترقی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری در سفر یک روزه به شهرستان اردل و دیدار با فرماندار این شهرستان گفت: اگر جهاد و خونفشانی شهدا نبود صندلی های ما عملاً بی معنی بود.

ساير مطالب

لزوم هم افزایی جهت برگزاری اجلاسیه استانی کنگره ملی شهدای غریب اسارت در آذربایجان شرقی

نخستین نشست کمیته ملی سیاست‌گذاری تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

پدر شهیدان «محمدی» از شهرستان کوهبنان آسمانی شد

فیلم داستانی «کد 133» در راستای دومین کنگره 14هزار و 500شهید مازندران تولید می‌شود

نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با روسای بیمه دی و بیمارستان امام خمینی(ره)

کاهش 64 درصدی مراجعات حضوری در پی راه‌اندازی سامانه دیدار / برپایی 480 میزخدمت در هفته شهید

بررسی مشکلات تعدادی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان خوزستان

تازه‌ترین «شاهد یاران» از آثار بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد

دیدار سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری با فرماندار شهرستان فارسان

تفاهم‌نامه بین معاونت حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونت تنقیح قوانین ریاست جمهوری منعقد می‌شود

برگزاری جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگر در آموزش و پرورش مازندران

پیام تسلیت تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پی درگذشت همسر شهید گرانقدر «امیر سپهبد علی صیاد شیرازی»

کارمند تراز انقلاب اسلامی باعث پیشرفت هر سازمانی می‌شود

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «نجفی»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «هاشمی»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «صالح‌نژاد»

مادر شهیدان والامقام «صالح نژاد» آسمانی شد

مادر گرانقدر شهیدان «رضا و محمدرضا هاشمی» میهمان فرزندان شهیدش شد

​​​​​​​دیدار سلمانی با 3 خانوادۀ شهید در بناب

آزمون خاص فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد در استان البرز برگزارشد

انتصاب سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و نوآوری بنیاد شهید و امور ایثارگران

فیلم سینمایی «کد 133» در راستای دومین کنگره 14هزار و 500شهید مازندران تولید می‌شود

شهید آیت‌الله سعیدی اول شهید مجتهد نهضت امام راحل(ره)

کتاب «دختر قالی‌باف» از آثار «نشر شاهد» بنیاد شهید و امور ایثارگران به چاپ چهارم می‌رسد

تقویم فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام وارد فاز اجرایی شد

ضرورت تبیین دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه ایثارگران

مشی شهدا چراغ راه و مایه تبلور حیات معنوی جامعه است

مادر شهیدان «حمید و مجید نجفی» از مشهد به فرزندان شهیدش پیوست

تسهیل دسترسی جامعۀ ایثارگری به خدمات بانکی

شهدای غریب در نهایت مظلومیت ولی غیرتمندانه به فیض شهادت نائل شدند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «داوری»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «شعبانی»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «صاحب محمدی‌نژاد»

نشست کنگره شهدای دانش‌آموز در استان البرز برگزار شد

جامعه ایثارگری بهترین دارایی خود را فدای ارزشهای نظام اسلامی و امنیت ما کردند

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت همسر شهید گرانقدر «امیر سپهبد علی صیاد شیرازی»

آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد در اردبیل برگزار شد

مراسم جشن سالگرد ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)  در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

تشکل جوانان «اسوه سامان» ایجاد شد

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «خان بابایی آهق»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «رجبی»

تبدیل وضعیت 4500 ایثارگر در استان ایلام

تشکل‌های ایثارگری در زمینه معاضدت قضایی و مشاوره رایگان حقوقی به ایثارگران آمادگی دارند

پدر شهیدان والامقام «فروغ و ندا صاحب محمدی» آسمانی شد

مادر شهیدان والامقام «خان‌بابایی» در مراغه به فرزندان شهیدش پیوست

انتصاب سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران

نشست کارگروه ارزیابی عملکرد بنیاد کرمانشاه برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: خانواده‌های شهدا طلایه داران فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه‌اند

آزمون استخدامی فرزندان معزز شهدا و جانبازان 70 درصد مازندران برگزار شد

آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد

بازدید مدیرکل بنیاد خوزستان از حوزه های برگزارکننده آزمون فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 70درصد

اجلاسیه شهدای غریب در کهگیلویه و بویراحمد برگزار میشود

مدیرکل بنیاد استان قزوین از دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان ایثارگران بازدید کرد

آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان 70درصد در آذربایجان شرقی برگزار شد

مادر بزرگوار شهیدان سردار «سید محسن و سید مهدی روحانی» آسمانی شد

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از حوزه برگزاری دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

32 هزار ظرفیت استخدامی در دولت حضرت آیت الله شهید رئیسی برای فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر اختصاص یافت

بازدید رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری دومین آزمون استخدامی فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

پیکر شهید القدس «سعیدآبیار» در آستان حرم سیدالکریم آرام گرفت

جانباز گرانقدر 70 درصد «مرتضی آرمیده» آسمانی شد

جانباز گرانقدر 70 درصد «محمدباقر بابادی» به یاران شهیدش پیوست

تلاش مضاعف رسانه استانی برای آشنایی بیشتر نسل جوان با شهدا

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «خوشبوئی»

دیدار سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با خانواده شهید «سعید آبیار»

مادر سه شهید والامقام ‌دوران دفاع مقدس «شعبانی» به فرزندان شهیدش پیوست

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «شعبانی»

برنامه عملیاتی یک برنامه هدفمند و خوشایند برای سازمان محسوب میشود

دوهزار نسخه از «مجلات شاهد» در سالگرد رحلت امام خمینی(ره) توزیع شد

پدر شهیدان والامقام «قمری» به فرزندان شهیدش پیوست

شهادت 37 نفر در 15 خرداد 1361 شهر ایلام جنایتی فراموش نشدنی از رژیم بعث عراق است

شهادت پاسدار مدافع حرم سعید آبیار از اهالی استان البرز در حلب سوریه

حضور 397 داوطلب زنجانی در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر

هر جا گوش به فرمان ولایت نبودیم، متضرر شدیم

امام خمینی (ره) قدم نهادن در راه شهدا را به ما آموخت

امام خمینی (ره) ارمغان آور ظلم‌ستیزی برای بشریت و مسلمانان جهان

دیدگاه‌های معمار کبیر انقلاب و شهدای 15خرداد تا ابد در تاریخ این کشور ثبت شد

دوچرخه‌سواری جانبازان آذربایجان شرقی تا حرم امام خمینی (ره) برای تجدید میثاق

استاندار خراسان شمالی با دو خانواده شهید دیدار کرد

امام خمینی (ره)جوانان این سرزمین را مایه افتخار و مباهات می‌دانست

مادر گرامی شهیدان «خوشبوئی» به فرزندان شهیدش پیوست

قیام خونین 15 خرداد و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، تعظیم شعائر الهی است

دیدار سلمانی با 4 پدر شهید و 2 جانباز در تبریز

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

دیدار سخنگوی دولت با خانواده‌های معظم شهدا در اردبیل

دختران شهدا علمداران پیام خون پدران شهیدشان در جامعه هستند

دومین آزمون استخدامی خاص فرزندان شهداء و فرزندان جانبازان هفتاد درصد و بالاتر برگزار می‌شود

عنصر مردم داری، ولایت مداری و شهادت طلبی از 15 خرداد 1342 تا سوم خرداد 1403

شناسایی یک‌هزار و 800 شهید غریب اسارت در کشور

بازگویی آرمان‌های امام راحل نقش کلیدی در تربیت جوانان دارد

دیدار سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد با استاندار و رییس دادگستری کل چهارمحال و بختیاری

برگزاری مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و شهدای خدمت در آستانه رحلت امام خمینی (ره)، از سوی نماینده ولی فقیه

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده خلبان شهید سید طاهر مصطفوی

برگزاری مسابقات ورزشی ایثارگران یادمان «شهدای خدمت و غریب» در استان البرز

مراسمی به مناسبت شهادت رئیس جمهور فقید و شهدای خدمت درآستانه سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) برگزار شد

آیین تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

انتصاب سرپرست اداره کل استعدادیابی و مدیران آینده بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتصاب سرپرست دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

یادواره شهید خلبان بساطی در کرمانشاه برگزار شد

مادر شهیدان والامقام «رجبی» به فرزندان شهیدش پیوست