راه ترقی

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

انتصاب سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و سیاحتی کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «سید محمدصادق هاشمی» را به عنوان «سرپرست سازمان فرهنگی، ورزشی و سیاحتی کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.

انتصاب سرپرست صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «حجت‌اله امانی» را با حفظ سمت به عنوان «سرپرست صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران» منصوب کرد.

انتصاب مدیرکل دبیرخانه شورای عالی طرح و برنامه و دبیر ستاد برنامه‌ریزی شاهد و ایثارگر

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور حکمی محمدعلی فقیه را به عنوان «مدیرکل دبیرخانه شورای عالی طرح و برنامه و دبیر ستاد برنامه‌ریزی شاهد و ایثارگر» منصوب کرد.

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده‌های معظم شهدا در اشکور رامسر

راه ترقی - حسینی پور استاندار و کهن سال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در روستای اشکور شهرستان رامسر ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان با خانواده معزز شهدا دیدار و گفت‌وگو کردند.

کارخانه پیشگامان دنا تعیین تکلیف می‌شود

راه ترقی - سفر پر خیر و برکت دولت مردمی آیت الله رئیسی به سر منزل استان محروم و ولایت مدار کهگیلویه و بویراحمد رسید. این سفرها که با رویکرد بررسی مستقیم معضلات و تسریع در حل معضلات محقق می‌شود به یقین ضمن برآورده سازی مطالبات مردمی از کار شرکت پیشگامان دنای یاسوج و کارخانه تولید آرد، نشاسته و گلوکز نیز گره خواهد گشود.

حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در بانک دی

راه ترقی - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در ستاد مرکزی بانک و دیدار با اعضای هیئت مدیره و کارکنان، از خدمات بانک دی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران قدردانی کرد.

بنیاد شهید و امور ایثارگران از نظرات مشورتی جامعه هدف استقبال می‌کند

راه ترقی - مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنیاد شهید ضمن پاسخگویی به انتقادات مطرح شده در بیانیه منتسب به شبکه ملی ایثارگران، آمادگی کامل دارد تا از نظرات مشورتی همه اعضای جامعه هدف علی‌الخصوص تشکل های رسمی استفاده نماید.

آیین اختتامیه فصل اول مستند «آبروی کوچه‌ها»/خانواده‌های معظم شهدا بزرگترین رسانه معرفی شهدا به عنوان قهرمانان واقعی هستند

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در آیین اختتامیه فصل اول مستند «آبروی کوچه‌ها»، گفت: خانواده‌های معظم شهدا بزرگترین رسانه معرفی شهدا به عنوان قهرمانان واقعی هستند.

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم

راه ترقی - تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت حرکت غیرانسانی و ضد دینی کشور سوئد در حمایت از هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم تأکید کردند: برخی کشورها به دنبال راه انداختن جنگ ادیان و تمدن‌ها هستند.

پیام رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی انتصاب نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

راه ترقی - نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم را به عنوان نمایندۀ ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران تبریک گفت.

مادر شهیدان «عسکری» آسمانی شد

راه ترقی - بانو «شهربانو برادران‌کناری» مادر شهیدان «سید جلال و سید جمال عسکری» در سن ۸۴ سالگی ندای حق را لبیک گفت و به دیدار فرزندانش رفت.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «اصغری ترکانی»

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم شهربانو عباس آزاد» مادر گرامی شهیدان معزز «علی‌اکبر، علی‌اصغر و محمدرضا اصغری ترکانی» را تسلیت گفت.

#ویراست | حمله تروریستی

راه ترقی - سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی؛ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان اصغری ترکانی

راه ترقی - رئیس جمهور در پیامی درگذشت ام‌الشهداء مرحومه شهربانو عباس آزاد، مادر بزرگوار شهیدان والامقام علی‌اکبر، علی‌اصغر و محمدرضا اصغری ترکانی را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

دیدار معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی و جمعی از مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان نخاعی مازندران

راه ترقی - معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی و مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز امام علی(ع) با جانبازان سرافراز دیدار و گفت‌وگو کردند.

پیگیری مصوبات دور نخست سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان مازندران

راه ترقی - مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد شهید و امور ایثارگران از سفر به استان مازندران با هدف پیگیری مصوبات دکتر قاضی‌زاده هاشمی به این استان خبر داد.

عفاف و حجاب

راه ترقی - سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی؛ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

پدر شهیدان والامقام «رشید» آسمانی شد

راه ترقی - «غلامعلی رشید» پدر شهیدان والامقام «ابوالقاسم و ابراهیم رشید» و جانبازان گرانقدر «احمد، محمود و محسن رشید»، در سن ۸۹ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.

مادر شهیدان والامقام «غبیشاوی» آسمانی شد

راه ترقی - مرحومه حاجیه خانم «سعیده آلبوغبیش» مادر شهیدان والامقام «یحیی و محمود غبیشاوی» از استان خوزستان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها در استان البرز برگزار شد/نوه‌های شهدا در مسیر ترویج تفکر ایثار و شهادت قدم بردارند

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها با تأکید بر اینکه نوه‌های شهدا برای تصمیم‌گیری و تصمیم سازی و همچنین سکان‌داری آینده جامعه اسلامی در مسیر تفکر ایثار و شهادت قرار بگیرند، گفت: نوه‌های شهدا می‌توانند موفق‌تر از فرزندان آنها در مسیر ترویج تفکر ایثار و شهادت قدم بردارند.

ملاقات چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه معظم ایثارگری

راه ترقی - داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران استان اردبیل روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه به صورت چهره به چهره با تعداد ۳۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.

رفع شکاف بین نسلی با سپردن نقش تبیین‌گری به جوانان محقق می‌شود/ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شود

راه ترقی - جانباز شیمیایی و مدیرعامل انجمن دفاع از جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس پس از نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شده و نقش راهبردی داشته باشد.

رفع اشتقاق بین نسلی با سپردن نقش تبیین گری به جوانان محقق می‌شود/ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شود

راه ترقی - جانباز شیمیایی و مدیرعامل انجمن دفاع از جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس پس از نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شده و نقش راهبردی داشته باشد.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان

راه ترقی - سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم شریفی رییس اداره ایثارگران کل نیروهای مسلح، سردار شاکرمی فرمانده سپاه پاسداران استان ایلام و جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان عصر سه‌شنبه ۲۰ تیرماه با خانوده‌های شهیدان والامقام «قنبر جم زاده» و «عزیز نیازیان»، جانباز روشندل «علی رحمانی» و جانباز «جعفر عزیزمنش» و «حسینعلی پنجستونی» دیدار و از ایشان تجلیل بعمل آوردند.

دیدار با بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ خانواده‌ معظم شهدا در استان چهار محال و بختیاری

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌و بختیاری با اشاره به اجرای طرح «سپاس» با هدف سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، بیان کرد: امسال تاکنون سه هزار و ۷۳۲ دیدار و سرکشی انجام شده است و رقم مطلوبی در مقایسه با سال گذشته است که سه هزار و ۳۰۰ دیدار در کل سال انجام شد.

دیدار چهره‌به‌چهره مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران در میزخدمت

راه ترقی - عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در ادامه دیدارهای مستمر هفتگی خود با ایثارگران صبح امروز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه با حضور در میز خدمت ساختمان شهید رجایی با ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد. در این دیدارها که معاونان و روسای ادارات ستادی نیز حضور داشتند، ایثارگران مسائل و مشکلات خود را مطرح و مدیرکل دستورات لازم را در خصوص تحقق آن صادر کرد.

ساير مطالب

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

هفت سال خانه نشینی شهیده بیگم مطلوبی برای حفظ حجاب

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های ایثارگران استان اردبیل

اردوی یک‌روزه فرهنگی، تفریحی، درمانی و آموزشی ویژه همسران جانبازان و شهدا منطقه سه مشهد

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برگزار شد

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه و بویراحمد با 47 ایثارگر

دیدار چهره به چهره سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری

اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها در استان البرز

پیام تسلیت رئیس جمهوری در پی درگذشت مادر شهیدان «سجادی»

پرداخت غرامت جنگی توسط متجاوز موضوعی غیر مرتبط با بنیاد شهید است/ تجمع مقابل ساختمان بنیاد در آرامش به پایان رسید

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای ایثارگران پذیرفته شده در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش و بانک ملی

بازگشت کاروان ویژه جانبازان حج تمتع به میهن اسلامی

امضای تفاهم‌نامه مرکز آمار ایران و سازمان اقتصادی کوثر برای تبادل اطلاعات و داده‌های آماری

نشست هماهنگی سرپرست اداره‌کل آموزش بنیاد با معاون آموزش سازمان آموزش و پرورش استثنائی

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه اردوی «راه اشتغال»/حضور 2000 ایثارگر در اردوی «راه اشتغال» در سال جاری

ارائه خدمات پرداخت تسهیلات ضروری و عقود مبادله‌ای ایثارگران مشمول به صورت الکترونیکی

اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب برگزار می‌شود

بررسی 306 پرونده پزشکی در استان زنجان/ اعزام تیم کمیسیون پزشکی به تمامی مراکز استان‌ها

برنامه‌ریزی برای تأسیس موزه قربانیان تروریسم و برگزاری جشنواره حقوق بشر

نخستین نشست هم‌اندیشی اداره کل پذیرش و امور اداری ایثارگران برگزار شد

بیست و یکمین نشست شورای هماهنگی و نظارت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می‌شود

تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارند

نشست نماینده ولی‌فقیه در بنیاد با پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص)/نجات انسان از بیماری نوعی عبادت است/معنای حجاب حرمت برای انسان است

حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع بانوان شاغل در بنیاد/ضرورت توجه به امور معنوی و شناسایی خیر و شر

نشست قاضی‌زاده هاشمی با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر/ ضرورت تشکیل پرونده حقوقی در مجامع بین‌المللی و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای احقاق حق ایثارگران

تشکیل کانون‌های داوری حقوقی ایثارگران در قزوین ضروری است

همایش حقوق شهروندی و آسیب‌شناسی قوانین حوزه ایثارگران در قزوین

مشکلات عدم اجرای قوانین ایثارگری برطرف شود

تشییع پیکر جانباز و آزاده شهید «محمود رحمتی» در کرج

تعیین مجازات کیفری برای مسئولان متخلف در اجرای قوانین ایثارگری

ضرورت برنامه محوری در فعالیت‌های مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

نشست نماینده ولی فقیه در بنیاد با پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص)/ نیازهای باطل با عفت باطل می‌شود/نجات انسان از بیماری نوعی عبادت است

دیدار مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری با 18 ایثارگر در شهرستان کوهرنگ

مادر شهیدان والامقام «چوقادی» به دیدار حق شتافت

برگزاری نشست علمی با انجمن جانبازان بصیر خانه نور

پدر شهیدان والامقام «صالحی» آسمانی شد

برگزاری اردوی تفریحی یک روزه ویژه جانبازان در سنندج

تشییع پیکر مطهر مادر سرلشکر شهید دقایقی

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر سردار شهید «اسماعیل دقایقی»

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدای سادات

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس «محمود رحمتی» به خیل شهدا پیوست

روایتی کوتاه از سمینار آموزشی دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور در قزوین

دیدار مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد با خانواده 4 ایثارگر در شهرستان لنده

اجرای طرح پایش سلامت برای ایثارگران شهرستان سرپل ذهاب

بنیاد شهید و امور ایثارگران ناظر حقوق ایثارگری در نظام اداری کشور است

قدردانی استانداری تهران از عملکرد بانک دی در زمینه تخصیص تسهیلات اشتغال‌زایی

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه راهنمایی و مشاوره شغلی، فنی و تخصصی ایثارگران

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با دو خانواده ساداتِ ایثارگر دیدار کرد

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر سادات

دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 7 ایثارگر استان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس «محمد رحمتی» به خیل شهدا پیوست

دیدار عیدانه سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری سادات استان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با خانواده شهدای سادات در لرستان

پیگیری مسائل ایثارگران در سفر یک روزه مدیرکل بنیاد اصفهان به شهرستان اردستان

رویای مادر شهید نوری با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد رنگ واقعیت گرفت

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده شهیدان «توکلی» در اردستان

جانباز 70 درصد والامقام «غلامرضا فقیهی» به یاران شهیدش پیوست

پنجمین یادواره تصویری افلاکیان در مازندران

دیدار استاندار اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات

پدر شهیدان والامقام «صالحی» به فرزندان شهیدش پیوست

پدر شهیدان والامقام «قزلباش» آسمانی شد

مادر شهیدان والامقام «مهتدی» آسمانی شد

جانباز 70 درصد «حاج محمد رضا زنجانی» به یاران شهیدیش پیوست

آیین بزرگداشت شهدای سادات شهر تهران برگزار شد

دیدار با خانواده‌های معظم شهدای سادات در قالب طرح ابراهیمیان در قم

آیین گرامیداشت شهدای سادات/برگزاری یادواره شهدا نقطه روشنی در جستن اصل ‌و هدف غایی است

یادواره سالگرد شهیدان انصاری و نورانی در استان گیلان

روایتگری مدیرکل بنیاد تهران بزرگ در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

سازمان فرهنگی، ورزشی و سیاحتی کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز به کار کرد

دیدار نماینده ولی فقیه و مدیرکل بنیاد مازندران با دو خانواده شهید در ساری

جشن عید سعید غدیر در بنیاد شهید و امور ایثارگران

بزرگداشت شهدای سادات به مناسبت عید سعید غدیر-1

بزرگداشت شهدای سادات به مناسبت عید سعید غدیر-2

جشن عید سعید غدیر در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

تقویت و توسعه تشکل‌های مردم نهاد در حوزه ایثار و شهادت ضروری است

تشکل‌های مردم ‌نهاد در شناساندن مکتب شهدا نقش‌آفرین باشند

تصویب آیین‌نامه اجرایی اختصاص یک درصد از اعتبارات دستگاه‌ها به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

تجلیل از والدین شهدای سادات در شهرری/دهه ولایت نماد ولایتمداری و گذشت والدین شهدا است

تقویت و توسعه تشکل‌ها مردم نهاد در حوزه ایثار و شهادت ضروری است

تشکل‌های مردم نهاد موتور محرکه توسعه‌یافتگی کشور هستند

آیین افتتاحیه سمینار آموزشی دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور در قزوین

دیدار با بیش از 11 هزار ایثارگر مازندرانی در سه ماه اول سال جاری

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر برگزار شد

تشکل‌های شاهد و ایثارگر فرهنگ ایثار و شهادت را الگوسازی کنند

تجلیل از خانواده شهدای طلاب استان زنجان

پدر شهیدان والامقام «استکی» به فرزندان شهیدش پیوست

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

توجه به کارآفرینی زمینه حل مشکل اشتغال ایثارگران را فراهم می‌کند

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با جامعه هدف معزز ایثارگری در نوشهر

دیدار چهره به چهره سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری استان

نشست پیام آوران ایثار در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در میز خدمت به سوالات ایثارگران پاسخ داد

تقدیر مدیرکل بنیاد استان مرکزی از جانباز سرافراز و فعال شاهد و ایثارگر حوزه هنری

آخرین توصیه‌ها به داوطلبان شاهد و ایثارگر آزمون سراسری/تحول در هدایت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر

رونمایی و اکران فیلم «کمپ شماره 10» در زنجان

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان و مدیرکل بنیاد ایلام با خانواده‌های معظم شهدا

دیدار مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با خانواده معظم شهدا در شهر «قوشچی» بخش انزل ارومیه

هفتمین جلسه تدوین تاریخ رزم لشکر ده سیدالشهدا(ع) در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران