راه ترقی

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

هدف ما در طرح شاهد ادامه دادن راه ایثار و شهادت است

راه ترقی - وزیر آموزش و پرورش در آیین برگزاری هشتمین جشنواره آموزشی -تحصیلی جایزه ملی ایثار گفت: در طرح شاهد هدف ما از خدمت، ادامه دادن راه ایثار و شهادت است و خدمت جلوه ای برای آن راه است.

دیدار مسئولان ارشد استان ایلام با خانواده‌های معظم شهداء در آبدانان

راه ترقی - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده های معظم شهدا در آبدانان دیدار و گفتگو کردند.

دیدار مسئولان ارشد استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا در آبدانان

راه ترقی - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده های معظم شهدا در آبدانان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران چهاردانگه، اسلامشهر و رباط کریم دیدار و گفتگو کرد

راه ترقی - عباسعلی رضایی امروز سه شنبه (۱ اسفند ماه) در ادامه دیدارهای مستمر خود با خانواده شهدا و ایثارگران، با حضور در سه شهرستان چهاردانگه، اسلامشهر و رباط کریم با ایثارگران دیدار و گفتگو کرد. وی همچنین با حضور در حسینیه مادر شهید دوران دفاع مقدس«محمد حیدری کاشی» از مقام صبر و استقامت مادران شهدا تجلیل کرد.

تاکید ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره بر نظارت دقیق است

راه ترقی - مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش بازرسین گفت: تاکید ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران همواره بر نظارت دقیق است.

همایش سراسری بازرسین با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

راه ترقی - همایش سراسری بازرسین بنیاد استان‌ها با حضور نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، صبح روز سه‌شنبه یکم اسفند ماه در سالن فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد.

سرپرست بنیاد آذربایجان شرقی به درخواست‌های ۶۹ مراجعه کننده در جلسه ملاقات مردمی رسیدگی کرد

راه ترقی - زملاقات مردمیِ سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی برگزار شد، علی اکبر سلمانی به درخواست های ۶۹ مراجعه کننده از اقصی نقاط استان رسیدگی کرد.

خوزستان در تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگر رتبه نخست را دارد

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با اشاره به رتبه نخست استان در تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگر گفت: تمام تلاش خود را برای جذب و تبدیل وضعیت فرزندان شهدا و ایثارگر انجام می دهیم.

شهادت در نظام خلقت جای پای پر رمز و رازی دارد

راه ترقی - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شهادت در نظام خلقت جای پای پر رمز و رازی دارد، گفت: بن مایه ادب و فرهنگ پایداری و ایثار و مقاومت از گذشته‌های دور متاثر اعتقادات ما بوده و شعر بهترین راه تبیین این مهم بوده است.

همایش هم‌اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

راه ترقی - همایش هم‌اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در هتل آتانای تهران برگزار شد.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: دغدغه مهم خانواده ایثارگران موضوع کسب و کار و اشتغال است

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش هم‌اندیشی حوزه اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران که امروز سه‌‌شنبه اول اسفندماه برگزار شد، گفت: دغدغه مهم خانواده ایثارگران موضوع کسب و کار و اشتغال است.

یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس برگزار شد

راه ترقی - با حضور حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، مدیرکل بنیاد شهید استان ایلام و مسئولان شهرستان، مراسم یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس شهید «علی جرایه» در شهرستان آبدانان برگزار شد.

بازدید معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران از نمایشگاه مطبوعات

راه ترقی - معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های ایرانی از غرفه های مختلف آن دیدن کرد.

گزارش تصویری از مراسم یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس

راه ترقی - با حضور حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه ایلام ،مدیرکل بنیاد شهید استان و مسئولان شهرستان مراسم یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس شهید علی جرایه در شهرستان آبدانان برگزار شد.

گزارش تصویری از مراسم یادواره نوجوان ترین شهید کشور

راه ترقی - با حضور حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه ایلام ،مدیرکل بنیاد شهید استان و مسئولان شهرستان مراسم یادواره نوجوان ترین شهید دفاع مقدس شهید علی جرایه در شهرستان آبدانان برگزار شد.

خیرین شاهد و ایثارگر استان همدان تجلیل شدند

راه ترقی - مراسم تجلیل از خیرین ایثارگر استان امروز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه با حضور معاون سیاسی،امنیتی استانداری و مدیر کل بنیاد شهید استان و مشاوراستاندار در امور ایثارگران برگزار شد.

مراسم یادواره نوجوان ترین شهید کشور «شهید علی جرایه» در آبدانان برگزار می شود

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ,با اشاره به برگزاری مراسم یادواره نوجوان ترین شهید کشور «شهید علی جرایه» در آبدانان گفت: مراسم یادواره نوجوان ترین شهید کشور «شهید علی جرایه» در آبدانان برگزار می شود.

دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی برگزار شد

راه ترقی - دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت (بزرگداشت شهید طهرانی مقدم)، به همت مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر و با حضور دکتر قاضی‌زاده هاشمی دوشنبه ۳۰ بهمن ماه در هتل پارسیان انقلاب برگزار شد.

ایثارگران می‌توانند با ارائه دستاوردهای خود منجر به پیشرفت جامعه شوند

راه ترقی - مسعود شعبانی، فرزند جانباز ۲۵ درصد، در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: ایثارگران می‌توانند با ارائه دستاوردهای خود و حمایت‌های دفتر دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر منجر به پیشرفت جامعه شوند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌تواند در هر استان یک مرکز رشد داشته باشد

راه ترقی - پیمان آریایی، فرزند جانباز ۳۵ درصد در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران به مرحله‌ای رسیده است که می‌تواند در هر استان یک مرکز رشد داشته باشد و از ایده‌های خوب استفاده کند.

حمایت از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان از دغدغه‌های رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران است

راه ترقی - مدیرکل دفتر نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: یکی از دغدغه‌های ریاست عالی بنیاد این است که با حمایت از فضاهای استارت‌آپی و شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانیم اشتغال‌زایی مولد برای ایثارگران داشته باشیم.

دفتر دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر یک سکوی پرش برای نخبگان شاهد و ایثارگر است

راه ترقی - مسلم ایران‌دوست، فرزند شهید محمدعلی ایران‌دوست، از استان فارس در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: دفتر دانش پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر یک سکوی پرش برای نخبگان شاهد و ایثارگر است به شرط اینکه بر اساس رسالتی که دارد در مسیر درست گام بردارد.

ایثارگران با ارائه دستاوردهای خود منجر به پیشرفت جامعه شوند

راه ترقی - مسعود شعبانی، فرزند جانباز ۲۵ درصد، در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: ایثارگران می‌توانند با ارائه دستاوردهای خود و حمایت‌های دفتر دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر منجر به پیشرفت جامعه شوند.

بنیاد شهید و امور ایثارگران، با برگزاری جشنواره شهید پیشرفت از ما حمایت کرد

راه ترقی - سعید علیخانی، فرزند جانباز ۵۵ درصد از استان خراسان جنوبی در دومین جشنواره شهید پیشرفت گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران، با برگزاری جشنواره شهید پیشرفت و حمایت‌های دیگری که داشت ما را در ارتباط با افراد متخصص کمک کرد.

دیدار نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با جانبازان

راه ترقی - به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز گرامیداشت مقام شامخ جانباز، آیت‌الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با دو تَن از جانبازان گرانقدر دیدار کردند.

کارکنان بنیاد باید در راستای برگزاری باشکوه انتخابات تلاش و روشنگری کنند

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست بصیرتی با موضوع انتخابات که با حضور کارکنان بنیاد البرز برگزار شد، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالی در راستای مشارکت حداکثری همه اقشار مردم در انتخابات پیش رو، گفت: کارکنان بنیاد به‌عنوان کسانی که در نقطه پرگار نظام جمهوری اسلامی در حال خدمت هستند، باید تلاش کنیم و روشنگری کنند تا مردم مشارکت خوبی در انتخابات داشته باشند.

طرح علمداران حماسه و تکریم از جانبازان در همدان

راه ترقی - به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با دو نفر از جانبازان دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

ارتباط معنادار با فرهنگ ایثار و شهادت موفقیت جامعه ما را در بسیاری از عرصه ها رقم زده است

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران قبل از خطبه نماز جمعه در ساری گفت: ارتباط معنادار با فرهنگ ایثار و شهادت موفقیت جامعه ما را در بسیاری از عرصه ها رقم زده است.

شهادت در نظام خلقت جای پای پر رمز و رازی دارد

راه ترقی - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شهادت در نظام خلقت جای پای پر رمز و رازی دارد، گفت: بن مایه ادب و فرهنگ پایداری و ایثار و مقاومت از گذشته‌های دور متاثر اعتقادات ما بوده و شعر بهترین راه تبیین این مهم بوده است.

دیدار مدیرکل و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با جانبازان بستری در مراکز درمانی و توانبخشی

راه ترقی - مدیرکل، معاون بهداشت و درمان و جمعی از کارکنان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز همزمان با سالروز میلاد باسعادت حضرت اباالفضل العباس(ع) و روز جانباز با حضور در مراکز درمان و توانبخشی مهرورزان صباگستر و نیکان البرز با ۲۳ تن از جانبازان بستری در این مرکز دیدار و از آنان تجلیل کردند.

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد

راه ترقی - چهارمین جلسه کارگروه تخصصی دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت به منظور پیگیری مصوبات جلسات شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، با حضور نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس وزارت کشور، وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، وزارت راه و شهرسازی، دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی، فرهنگی مناسبت‌ها و آیین‌ها به منظور هماهنگی و پیگیری مصوبات چهار جلسه قبلی شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در محل دبیرخانه شورای عالی برگزار شد.

جانبازان با وجود مشکلات در رفتار اسوه و الگو هستند

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: همه ما می‌دانیم که جانبازان برای رسیدگی به امور معیشتی خود دچار مشکل بوده و هستند اما به دلیل اعتقاداتشان در رفتار اسوه و الگو هستند.

استاندار اردبیل به مناسبت روز جانباز به همراه مدیرکل بنیاد استان با جانبازان دیدار کرد

راه ترقی - استاندار اردبیل و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت روز جانباز با جانبازان گرانقدر «حمید حقگویی»، «ابراهیم محمدنیا» و «داود محمدنیا» دیدار کردند.

ساير مطالب

گزارش تصویری مراسم بزرگداشت شهدای قیام 29بهمن تبریز و چهلم شهدای تروریستی کرمان در تبریز

دیدار استاندار سمنان با جانبازان سرافراز دوران دفاع مقدس به مناسبت بزرگداشت روز جانباز

اقتدار، عظمت و قدرت امروز کشور مرهون غیرت و از خود گذشتگی جانبازان است/جشن بزرگ روز جانباز در استان البرز برگزار شد

تکریم استاندار و مدیرکل بنیاد مازندران با جانبازان سرافراز نخاعی

جشن بزرگ میلاد ویژه جانبازان گرانقدر با حضور استاندار کرمانشاه

جانبازان با نگاه آرمانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت می‌کنند/ جانبازان در ولایت پذیری بی نظیرند

مردم را برای حضور در پای صندوق‌های رأی تشویق کنیم

دیدار نماینده ولی‌فقیه در گلستان با جانبازان به نیابت از رهبر معظم انقلاب

جانبازان با نگاه آرمانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی صیانت می‌کنند

تجلیل نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی از 2 جانباز معزز در ارومیه

همایش سراسری روز جانباز در زاهدان برگزار شد

بازدید مدیرعامل شرکت متد از بیمارستان فجر تبریز و عیادت از جانبازان بستری در این بیمارستان

مصاحبه رادیوئی مدیر کل بنیاد سمنان به مناسبت روز جانباز و تشریح برنامه های فرهنگی بنیاد

همایش تجلیل از جانبازان در استان اردبیل به مناسبت روز جانباز

باید به مقام همه جانبازان ادای احترام کرد

برپایی میز خدمت مدیر کل بنیاد شهید استان بوشهر همراه با کاروان خدمت در دشتستان

گزارش تصویری از دیدار مسئولان بنیاد با جانبازان معزز

سفر استانی معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان خوزستان

اجرای طرح علمداران حماسه در اهواز

تقدیر تشکلهای شاهد و ایثارگر از سفیر آفریقای جنوبی

تجلیل نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه از سه جانباز گرانقدر

جوابیه بنیاد شهید و امور ایثارگران به خبرگزاری تسنیم

جشن روز بزرگداشت جانباز با حضور جانبازان معزز شهرستان سمنان برگزار شد

رمز ایستادگی جانبازان تاسی از حضرت ابوالفضل(ع) است

سلام رهبر معظم انقلاب به جانبازان تبریزی ابلاغ شد

تجلیل و قدردانی از رشادت و ایثارگری جانبازان سرافراز

دیدار نماینده دفتر مقام معظم رهبری و رئیس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: جانبازان هم‌رزمان شهدا بودند که با خدا معامله کردند

تکریم نماینده ولی فقیه و مدیرکل بنیاد مازندران از علمداران حماسه

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع)به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب از سه جانباز 70درصد دیدار کرد

دیدار امام جمعه موقت تهران و معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان

دیدار دکتر قاضی‌زاده هاشمی با جانبازان در سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)

تکریم 3050 جانباز سراسر کشور در طرح «علمداران حماسه»

عباس(ع)؛ اسوه ایثار و جانبازی

سه روایت‌ متفاوت از دیدار هیئت‌ اعزامی مقام معظم رهبری به منزل جانبازان با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تعدادی از جانبازان 70 درصد

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «علومی»

دیدار نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «جواد سپهری»

باید به جوانان و نخبگان استان کرمان اعتماد کرد

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با جانبازان دیدار کرد

سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با جانبازان

برگزاری جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور مشاوران وزرا در قم

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «رستمی»

تشریح برنامه‌های روز جانباز در استان البرز

همایش تجلیل از خیرین ایثارگر و غیرایثارگر بنیاد شهید و امورایثارگران استان آذربایجان غربی برگزار شد

مجاهدت‌های جانبازان الگویی برای نسل امروز و آینده کشور است

عیادت سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از جانبازان آذرشهر

جانبازان پرچمداران عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند

ارائه تسهیلات مسکن ایثارگران در روزهای آینده

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «جان‌نثار»

مجاهدت‌های جانبازان در طول ادوار مختلف تاریخ انقلاب اسلامی الگویی برای نسل امروز و آینده کشور

عیادت رئیس جمهور از جانبازان بستری در بیمارستان ساسان در آستانه روز جانباز

دیدار با جانبازان سرافراز در ایلام

تأکید مدیرکل بنیاد مازندران بر ضرورت جمع آوری و تدوین آثار 45 شهید غریب در اسارت

برپایی میز خدمت جهادی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در مصلی رشت

نشست هم‌اندیشی مدیران و اعضای هیئت‌ مدیره ایثارگر صنعت بیمه کشور

رویداد فرهنگی «روایت گلزار دوباره لاله گون شد» برگزار می‌شود

داوران هشتمین کنگره بین‌المللی شعر ایثار مشخص شدند

نشست هم‌اندیشی مدیران و اعضای هیئت‌ مدیره ایثارگر صنعت بیمه کشور برگزار شد

مراسم تشییع و تدفین پیکرهای مطهر شهدای والامقام فاطمیون مدافع حرم

نشست علمی تخصصی و رونمایی از کتاب بازآفرینی سرمایه اجتماعی برگزار شد

خط تولید پروتئین سویای انسانی در شهرستان زبرخان افتتاح شد

حضور خیل عظیم مردم و جامعه ایثارگری در راهپیمایی 22 بهمن گلستان

شب شعر شهدای زائر

افتتاح نمایشگاه کارتون «آتش در گلستان» به مناسبت اربعین شهدای حادثه تروریستی کرمان

شب شعر شهدای زائر با حضور سرپرست دفتر حمایت و نظارت بر تولید آثار فرهنگی و هنری برگزار شد

حضور ایثارگران در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن ماه

مراسم عزاداری چهلمین روز شهادت مظلومانه شهدای گلزار کرمان

اجرای 50 برنامه در روز جانباز در سطح استان بوشهر

اولین نشست کمیته استانی تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی آذربایجان شرقی برگزار شد

نشست خبری دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت

اربعین شهدای حادثه تروریستی کرمان در همدان

برگزاری یادواره شهدای زمین فوتبال چوار

تلاش شده تا بسترهای لازم برای حضور ایثارگران در عرصه فعالیت‌های ورزشی فراهم شود

مادر شهیدان والامقام «جان نثار» آسمانی شد

نمایشگاه کارتون «آتش در گلستان» به مناسبت اربعین شهدای حادثه تروریستی کرمان افتتاح شد

نمایشگاه کاریکاتور با موضوع گرامی‌داشت چهلمین روز درگذشت شهدای حادثه تروریستی کرمان افتتاح شد

نخستین یادواره طائفه‌ای ایل بزرگ سیاسیاه کلهر شهرستان گیلانغرب استان کرمانشاه برگزار شد

نشست خبری دومین جشنواره جایزه ملی شهید پیشرفت برگزار شد

امروز جامعه ما با شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت زنده است

حضور پرشور ایثارگران و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در راهپیمایی 22 بهمن

حضور معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید در غرفه تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راهپیمایی 22 بهمن

حضور مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن

حضور مسئولین و کارکنان بنیاد کرمانشاه به همراه ایثارگران در راهپیمائی با شکوه یوم الله 22بهمن

عیادت معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید از جانباز امیرعلی سلطانی نژاد

2 طرح صنعتی در فریمان با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح شد

دولت سیزدهم نگاه و رویکرد ویژه‌ای برای حل مشکلات ایثارگران در دستور کار دارد

حضور مدیر کل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد شهید در غرفه تشکل‌های ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن

گرامی‌داشت یاد شهدا در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

افتتاح مجموعه‌های هتل خورشید هشتم با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن

میز خدمت بانک دی در هتل خورشید هشتم مشهد افتتاح شد

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌ مناسبت یوم الله 22 بهمن

مراسم جشن بزرگ مبعث و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور کارکنان در بنیاد البرز برگزار شد

مرجعیت نخبگان شاهد و ایثارگر لازمه امیدآفرینی در جامعه است

برگزاری آیین میهمانی لاله ها در امام زاده محمد(ع) کرج با حضور پرشور ایثارگران، مسئولین و اقشار مختلف استان البرز

آیین گلباران و عطر افشانی گلزار مطهر شهدای اصفهان

ایجاد اشتغال پایدار، اجرای برنامه‌های زیرساختی و حمایت از کارآفرینان از برنامه‌های صندوق کار و اشتغال‌آفرینی ایثارگران