راه ترقی

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

انقلاب اسلامی ریشه در ایثار و از خودگذشتگی شهدا دارد

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: انقلاب اسلامی ریشه در ایثار شهدا و مجاهدین راه حق دارد و تا این روحیه شجاعت و ایثار در میان ما هست میهن اسلامی ما از گزند هر دشمنی ایمن خواهد ماند.

جانبازان صاحبان واقعی انقلاب اسلامی هستند

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: جانبازان صاحبان اصلی و واقعی انقلاب اسلامی هستند زیرا در حراست از ارزش‌های اسلام جانفشانی کردند.

تشریح دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی برای جامعه ایثارگری مازندران

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران مازندران ضمن تشریح دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی برای جامعه ایثارگری مازندران از پرداخت تسهیلات مسکن به ۴۶ هزار و ۸۶۲ ایثارگر، ارائه خدمات تأمین مسکن به ۴۳ هزار و ۶۱۶ نفر، برقراری حقوق، مزایا و مستمری برای ۳۱ هزار و ۳۹۵ ایثارگر و احراز جانبازی برای یک هزار و ۵۰۰ نفر خبر داد.

نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان خراسان جنوبی/افزایش دیدارها با ایثارگران و کاهش مراجعات به بنیاد در دولت سیزدهم/گلزارهای مطهر شهدا به کانون‌های فرهنگی تبدیل می‌شود

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز جمعه ۱۴ بهمن ماه در ادامه سفر استانی به خراسان جنوبی در شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت این استان، از افزایش دیدار با ایثارگران و همچنین کاهش مراجعات به بنیاد در دوره مدیریت جدید در بنیاد خبر داد.

نشست شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران/خدمات رسانی و مطالبه گری از دستگاه‌ها از وظایف مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران است

راه ترقی - دویست و چهارمین نشست شورای مشاوران وزرا در امور ایثارگران روز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

تجلیل نماینده ولی‌فقیه، استاندار و مدیرکل بنیاد سمنان از خانواده شهدای دوران انقلاب

راه ترقی - به مناسبت بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر، نمایشگاه «موزه عبرت تا انقلاب اسلامی» در فرهنگسرای کومش سمنان افتتاح شد و طی آن از تعدادی از مبارزان دوران انقلاب و جمعی از خانواده‌های شهدای دوران پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل شد.

دیدار استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد با خانواده معظم شهیدان «خرسندیان » و «نظری»

راه ترقی - استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همزمان با سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین علی(ع) با پدر شهیدان «خرسندیان» و «نظری» دیدار کرد.

دیدار معتمدین معین با ۲ هزار و ۵۰۰ ایثارگر استان تهران

راه ترقی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران صبح امروز دوشنبه ۱۷ بهمن‌ماه در آیین تجلیل و تکریم از مددکاران و معتمدین معین از برگزاری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دیدار در قالب طرح سپاس با ایثارگران توسط معتمدین معین خبر داد و گفت: نقش شما معتمدین معین در ایجاد ارتباط دوسویه، انعکاس مشکلات ایثارگران در تمام زمینه‌ها و تسریع در رفع آن بسیار مهم است.

همایش «پدران آسمانی» شهدا در اهواز برگزار شد

راه ترقی - همایش «پدران آسمانی» به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر توسط «تشکل فرزندان شاهد و ایثارگر» شهرستان اهواز با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در تالار «گیت بوستان» سازمان آب و برق اهواز با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر برگزار شد.

شهدای والامقام با الگو گرفتن از رفتار و منش والدین گرانقدرشان در راه خداوند قدم نهادند

راه ترقی - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان بیان کرد: شهدای والامقام با الگو گرفتن از رفتار و منش شما والدین گرانقدر در راه خداوند قدم نهادند و در برابر ظلم ایستادگی کردند.

دیدار مدیرکل بنیاد استان مرکزی با مادر شهیدان «ناصر، حسین و علی‌محمد فرهمند»

راه ترقی - به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی به همراه معاون بهداشت و درمان بنیاد مرکزی در سفر به شهرستان شازند با مادر شهیدان «فرهمند» دیدار کرد.

دیدار استاندار استان کهگیلویه و بویراحمدبا خانواده معظم شهیدان « خرسندیان » و «نظری»

راه ترقی - استاندار کهگیلویه وبویراحمد به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همزمان با سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین علی(ع) با پدر شهیدان «خرسندیان» و «نظری» دیدار کرد.

برگزاری دهمین دوره کارگاه‌های مهارت‌افزایی ویژه زوجین جوان شاهد و ایثارگر در استان قم

راه ترقی - دهمین دوره سلسله کارگاه‌های مهارت افزایی ویژه زوجین جوان شاهد و ایثارگر به مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی از ۱۱ تا ۱۴ بهمن ماه در هتل شاهد استان قم برگزار شد.

دیدار استاندار همدان با خانواده شهیدان «حیدری» و «محمودی علی‌آبادی»

راه ترقی - استاندار همدان همزمان با سالروز ولادت مولی الموحدین حضرت امام علی (ع) و روز پدر، به همراه حاج بابائی نماینده مجلس شورای اسلامی و صفدریان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به دیدار پدر بزرگوار شهیدان والامقام «حیدری» و «محمودی علی آبادی» رفت.

دیدار استاندار اصفهان با خانواده شهیدان «جعفرزاده» و «یارمحمدیان»

راه ترقی - استاندار اصفهان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت میلاد امیرالمومنین علی(ع) و گرامیداشت روز پدر با خانواده شهیدان والامقام «ابراهیم، حبیب‌اله و عبداله جعفرزاده» و خانواده شهیدان «مرتضی، مهدی و مجید یارمحمدیان» دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار استاندار قم با پدر شهیدان «وکیلی» و «تواضعی»

راه ترقی - استاندار قم به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم همزمان با سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین علی(ع) با پدر شهیدان «وکیلی» و «تواضعی» دیدار کرد.

برگزیدگان نهایی هفتمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار مشخص شدند

راه ترقی - مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از تشکیل کمیته‌های علمی و داوری انتخاب نفرات برتر هفتمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در سطح دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد و تعیین برگزیدگان نهایی خبر داد.

دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با سه خانواده شهید

راه ترقی - استاندار سیستان و بلوچستان به همراه محمد ناظری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) و گرامیداشت روز پدر با خانواده شهید معظم «ناصر ریگی»، خانواده شهیدان «اکبریان» و خانواده شهیدان «آبیز» دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار استاندار خراسان رضوی با خانواده شهیدان «ابراهیمی نسب» در مشهد

راه ترقی - استاندار خراسان رضوی همزمان با خجسته میلاد مولی‌الموحدین، حضرت علی (ع) با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با پدر شهیدان «ابراهیمی نسب» دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار استاندار گیلان با پدر شهیدان «یعقوبی» و «رهبر دلیر»

راه ترقی - استاندار گیلان در دیدار با پدر شهیدان والامقام «حسین و محمدحسن یعقوبی» و «علیرضا و تقی رهبر دلیر» در رشت گفت: شهدا با تقدیم جانشان، مسیر پربرکت اسلام ناب محمدی(ص) تحت امر ولایت فقیه در نظام اسلامی را نورانی کردند.

دیدار استاندار گیلان با پدران شهدای والامقام «یعقوبی» و «رهبر» در شهرستان رشت

راه ترقی - به مناسبت دهه مبارک فجر و همزمان به ولادت باسعادت مولای متقیان حضرت امام علی (ع)، اسدالله عباسی استاندار گیلان به همراه محمدرضا داوطلب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با پدران شهدای والامقام «محمدحسن و حسین یعقوبی» و «علیرضا و تقی رهبر» در شهرستان رشت دیدار و گفت‌وگو کرد. حضور در پرورشگاه مژدهی و سرکشی از ایتام به همراه استاندار و حضور در جمع معتکفین در بقعه امامزاده سیده فاطمه اخری(س) از دیگر برنامه انجام شده بود.

دیدار استاندار آذربایجان شرقی با پدر شهیدان «خانمحمدی»

راه ترقی - استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت سالروز ولادت خجستۀ حضرت علی(ع) و روز پدر، با پدر شهیدان والامقام «مرتضی و محمدباقر خانمحمدی» در تبریز دیدار کردند.

دیدار مسئولان استان مرکزی با پدر شهیدان «آقا گلی»، «کاظم زاده» و «مستعان»

راه ترقی - همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر استاندار مرکزی به همراه مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان مرکزی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) با پدر شهیدان «آقا گلی» در شهرستان محلات، «کاظم زاده» در شهرستان دلیجان و «مستعان» در شهرستان اراک دیدار و از صبر و استقامت والدین شهدا تقدیر کرد.

دیدار استاندار تهران با پدر شهیدان «ملکی، شجاعی و ترامشلو» در شهرستان ری

راه ترقی - استاندار تهران عصر روز شنبه ۱۵ بهمن در سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) با حضور در منزل شهیدان والامقام «مهدی و محمدرضا ترامشلو»، «مصطفی و موسی شجاعی» و «مصطفی و مهدی ملکی» از مقام صبر و استقامت پدران شهدا قدردانی کرد.

دیدار معاون اول رئیس‌جمهور با پدر شهیدان «مرشدی» به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)

راه ترقی - معاون اول رئیس‌جمهور صبح امروز شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱و همزمان با ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و به مناسبت روز پدر در منزل شهیدان «مرشدی» حضور یافت و در فضایی صمیمی و معنوی با پدر این شهیدان دیدار و گفت وگو کرد.

دیدار قاضی‌زاده هاشمی با پدر شهیدان «قربانی دستجردی» و شهیدان «حسینجانی»/دیدار با خانواده‌های معظم شهدا مردمی و ملی می‌شود

راه ترقی - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همزمان با ولادت با سعادت مولای متقیان، حضرت علی (ع) با پدر شهیدان «قربانی دستجردی» و شهیدان «حسینجانی» دیدار و گفت‌وگو کرد.

ساير مطالب

رانش زمین بر اثر زلزله شدید امروز ترکیه

پیام تسلیت هلال احمر ایران به روسای هلال سوریه و ترکیه

لحظه به لحظه با زلزله 7.8 ریشتری در ترکیه و سوریه؛ شمار کشته ها و مجروحان افزایش یافت

فوت 7 هموطن طی 24 ساعت گذشته بر اثر کرونا

شمار قربانیان زلزله بامدادی در ترکیه - سوریه به 1472 تن رسید

پس لرزه ای به بزرگی 7.8 ریشتر دوباره ترکیه را لرزاند؛ بیش از هزار کشته تاکنون

احتمال زایمان «ایران» در اردیبهشت ماه

لحظه هولناک ریزش یک ساختمان دیگر در ترکیه

پس لرزه ای به بزرگی 7.8 ریشتر دوباره ترکیه را لرزاند

زنده بیرون آمدن یک زن و کودک پس از دو ساعت محبوس بودن در زیر آوار

رؤسای کل دادگستری‌ها و دادستان‌ها فهرست مشمولان عفو را اعلام کنند

بارش 2 متری برف در «گردنه ژالانه» کردستان

واژگونی خودروی سواری پس از تصادف با تراکتور

زلزله 7.8 ریشتری ترکیه را دوباره لرزاند

آیا خرید سولانا سرمایه ‌گذاری خوبی است؟

آموزش و پرورش: مشکلی با ادامه تحصیل دانش‌آموزان معترض نداریم

لحظه به لحظه با زلزله 7.8 ریشتری در ترکیه و سوریه؛ بیش از هزار کشته تاکنون

انفجار خط لوله گاز در ترکیه پس از زلزله از نمای دیگر

تصویری از شهر اسکندرون ترکیه پس از زلزله

مسمومیت جدید در یک مدرسه دیگر

متهم: مریض شدم، سراغ دزدی رفتم

زمین‌شناس هلندی 3 روز پیش زلزله ترکیه را پیش‌بینی کرده بود!

تصاویر هوایی از شدت خسارت‌های زمین‌لرزه در ترکیه

بازداشت عاملان شهادت رئیس یک پایگاه بسیج

حضور مردم ترکیه در خیابان‌ها از ترس زلزله در سرمای نیمه شب

اولین واکنش زندانیان به شنیدن خبر عفو گسترده

حال و هوای زندانیان بعد از شنیدن خبر عفو گسترده

چاقو زدن به همسر مقابل دادگاه خانواده

لحظه به لحظه با زلزله 7.8 ریشتری در ترکیه و سوریه؛ بیش از 700 کشته تاکنون

تصاویری از خسارت زمین‌لرزه در «عفرین» سوریه

رادان: طرح نوروزی پلیس امسال زودتر آغاز می‌شود

آتش‌سوزی در تونل شیبلی اتوبان تبریز

دختر 7 ساله در دیاربکر ترکیه پس از 7 ساعت از زیر آوار نجات یافت

گفتگو با جوانی که از 5 سالگی سرقت میکرد!

خاکستر شدن یک قطار پس از خروج از ریل در آمریکا

انفجار خط لوله گاز در استان هاتای ترکیه

لحظه به لحظه با زلزله 7.8 ریشتری در ترکیه و سوریه؛ بیش از 500 کشته تاکنون

راننده بی رحم اشک جایگاه دار بنزین را در آورد

لحظه هولناک ریزش ساختمان در اثر زلزله در ترکیه

تخریب باند فرودگاه شهر هاتای ترکیه بر اثر زلزله شدید

سرقت خانوادگی از فروشگاه زنجیره ای

این جاده به سمت شمال امشب مسدود می‌شود

موتورسواری که یک کامیون را به طور کامل کج کرد!

نجات معجزه‌آسای چند خانواده در سوریه از زیر آوار!

آتش گرفتن موتور هواپیمای توریستی هنگام برخاستن

نجات افراد از زیر آوار توسط امدادگران در ترکیه

زلزله 7.8 ریشتری در ترکیه؛ دست‌کم 140 نفر کشته شدند

شدت تخریب زلزله ترکیه و تخریب قلعه تاریخی «غازی آنتپ»

واژگونی یک قایق تفریحی بر اثر برخورد موج سهمگین

برپایی 44 هزار چادر و اسکان موقت برای مردم زلزله‌زده خوی

زلزله 7.8 ریشتری در ترکیه و سوریه؛ دست‌کم 140 نفر کشته شدند

آغاز بارش برف و باران در کشور؛ کاهش 8 درجه‌ای دما

سرسره بازی در طبیعت برفی

ویدئویی از وضعیت ترکیه پس از زلزله بامداد امروز

وضعیت ترکیه پس از زلزله

چرا پزشکان دیگر‌ پزشکی نمی‌کنند؟

اعتکاف مادر و فرزندی در یکی از مساجد تهران

وضعیت یک فروشگاه در لبنان پس از احساس زلزله‌ی ترکیه

لحظاتی دلهره‌آور از نجات یک کودک خردسال در حال سقوط از یک ساختمان

تصاویر دوربین مداربسته از زمین‌لرزه امروز ترکیه

ویدیویی پربازدید از طلوع دیدنی ماه بر فراز برج میلاد

برف‌بازی مردم پاوه و روانسر در گردنه سریاس

صحنه فروریختن ساختمان 8 طبقه در دیاربکر ترکیه

پول درآوردن در خیابان سیل زده!

آتش‌سوزی ٢ چادر زلزله‌زدگان در خوی

کاهش عجیب آمار در اشتغال درس‌خوانده‌ها

رو دست جالب فروشنده موبایل به سارق آماتور

زلزله 7.8 ریشتری در ترکیه؛ دست‌کم 100 نفر کشته شدند

مردم زلزله‌زده خوی در دیدار با رئیس‌جمهور چه گفتند؟

معاون وزیر بهداشت: بیش از 51 درصد ایرانیان بالای 18 سال، کم تحرک هستند

عبور اتوبوس از بین آب‌های عمیق در نیوزلند!

بارش شدید برف و باران و احتمال سقوط بهمن در 9 استان

تصاویری از واکنش زندانی‌ها هنگام اعلام خبر عفو گسترده

نجات از چوبه‌دار 11 سال بعد از قتل همسر مقابل دادگاه خانواده

ماجرای جذب 2 نفر از نزدیکان وزیر بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیروز 10 ماهه شد

پیش‌بینی وضعیت آب و هوا؛ بارش در راه است

موافقت رئیس‌ جمهور با اعطای امتیازات ویژه به داوطلبان کنکوری خوی

هشدار وقوع سیل در 27 استان

واکنش آموزش و پرورش به گزارش ها درمورد ردصلاحیت معلمان

پیرمرد اهل خوی: وضعیت خانه و همسرم را به رئیس‌جمهور اطلاع دهید

اظهارات رئیس جمهور در جلسه مدیریت بحران آذربایجان‌غربی با محوریت زلزله خوی

مرکز جهاد آب رسانی در وزارت نیرو تشکیل شد

هوای 7 کلانشهر قابل قبول

دستگیری فراری مالیاتی با بدهی 1200 میلیارد تومانی

افزایش شاخص طول عمر ایرانیان پس از انقلاب

اعلام جزییات مهمی از عفو ده‌ها هزار نفری متهمان و محکومان

کلاهبرداری با برنامه‌های رسیدساز جعلی تلفن همراه

انتقال پیکر کوهنورد فقید کرمانشاهی از ارتفاعات پرآو

کیفیت بخشی به فعالیت‌های پرورشی در تحقق تربیت چند ساحتی

شوخی عجیب مشتریان کبابی به جنایت ختم شد

مشاهده یک قلاده پلنگ در ارتفاعات املش

آموزش 5 میلیون تومانی سرقت!

بازدید رئیس‌جمهور از روستاهای صعب‌العبور خوی

مرگ دو سارق هنگام فرار از دست پلیس

واکنش چمران به دریافت عوارض سالیانه از قبور

افزایش 4 برابری مهاجرت دانشجویان ایرانی در سال 2020

تولید داروی درمان اختلالات خواب

بازداشت فروشنده سوالات جعلی کنکور در فضای مجازی

حجم برف در مرز کیله سردشت