راه ترقی

آخرين مطالب

گفتگو

تاریخ دقیقی برای منشاء شکل‌گیری نوروز وجود ندارد

راه ترقی- رئیس پژوهشکده ایرانشناسی گفت: در این که نوروز از چه زمانی شروع شده نمی‌توان تاریخ دقیقی را گفت، آنچه برای ما اهمیت دارد اشاراتی است که حکیم فردوسی در دوره پیشدادیان و چگونگی شکل‌گیری نوروز به آن دارد.

ارتباط ایران و عربستان به نفع منطقه است

راه ترقی- نماینده مردم اراک در مجلس گفت: برقراری ارتباط میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان قطعاً به نفع سعودی‌ها، ایران، منطقه و جهان اسلام خواهد بود.

باید از ظرفیت اماکن تفریحی از افطار تا سحر در ایام نوروز و ماه رمضان بهره برد

راه ترقی- رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: از آنجا که سفر در ایام ماه مبارک رمضان حرام نیست وظیفه مسئولان این است که متناسب با شرایط ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز جوری برنامه ریزی کنند که هم مسافران در سختی قرار نگیرند و هم روزه داران با مشکل مواجه نشوند.

ظرفیت ناوگان ریلی کشور پاسخگوی نیاز مردم نیست

راه ترقی-یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مشکلات امروز حوزه ریلی کشور محصول عدم توجه و عدم سرمایه گذاری در طول چندین سال گذشته است.

مردم ماهی قرمز را از دست‌فروشان خریداری نکنند/از تماس مستقیم با ماهی خودداری شود

راه ترقی- مشاور سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه افراد در هنگام خرید ماهی قرمز از تماس مستقیم و حفاظت نشده با ماهی و آب خودداری کنند، هشدار داد: مردم ماهی قرمز شب عید را از مراکز معتبر خریداری و از خرید دوره‌گردها و دست‌فروشان خودداری کنند.

هیچ گاز سمی عامل تغییر حالت دانش آموزان نبوده است

راه ترقی- نوری با اشاره به اینکه هیچ گاز سمی عامل تغییر حالت دانش آموزان نبوده است گفت: هیچکدام از افراد بستری شده مدت زمان زیادی در داخل بیمارستان نماندند و بعد از مراقبت‌های لازم ترخیص شدند.

تلقین مسمومیت در غبار شایعات/می‌خواهند آینده جوانان را به چالش بکشند

راه ترقی- یک آسیب‌شناس فت: وقتی فضای دروغ و شایعه در جامعه تقویت شود، مخاطبان نیز با احساس ترس و تلقین هر نوع بویی (به خصوص در اطراف مدارس و مراکز علمی و آموزشی) که منتشر می شود را عامل ایجاد مسمومیت می‌دانند.

ضرغامی:نمی‌توانیم به گردشگر خارجی بگوییم بله و ایتا استفاده کن

راه ترقی- وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان اینکه باید حداقل خدمات و سرویس ها به گردشگرهای خارجی داده شود، گفت: نمی‌توانیم به گردشگری خارجی بگوییم از بله و ایتا استفاده کن؛ او می خواهد از تهران با پاریس در ارتباط باشد.

مردم دربازارهای ملتهب سرمایه‌گذاری نکنند/۶۳ میلیارد دلار تأمین ارز از ابتدای سال

راه ترقی-سخنگوی دولت با بیان اینکه از ابتدای امسال ۶۳ میلیارد دلار و ۳۵ درصد بیش از سال گذشته تأمین ارز صورت گرفته، به مردم توصیه کرد در بازارهایی که با التهاب مواجه است سرمایه‌گذاری نکنند.

سلاجقه: پیوستن ایران به معاهده پاریس در دست بررسی است

راه ترقی- رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: الحاق ایران به موافقتنامه آب و هوایی پاریس در کارگروهی زیر نظر معاونت حقوقی ریاست جمهوری در حال بررسی است و نظر نهایی دولت در این خصوص پس از اتمام بررسی‌ها اعلام می‌شود.

در راهکار مسئولان ابتکار جدید مشاهده نمی شود

راه ترقی- قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: انشاالله توصیه‌های مقام معظم رهبری به دولت و مسئولین اقتصادی کشور مورد توجه جدی قرار بگیرد، زیرا قطعاً نرخ فعلی ارز جواب حضور مردم در ۲۲ بهمن نیست.

ایران از منظر انساندوستانه به موضوع تبادل زندانیان می‌نگرد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان با اشاره به تلاش ویژه سلطنت عمان برای تبادل زندانیان بین جمهوری اسلامی ایران و آمریکا گفت: ایران از منظر انساندوستانه به موضوع تبادل زندانیان می‌نگرد.

چرخه معیوب کسری بودجه، نقدینگی و تورم باید مهار شود

راه ترقی-عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید در اقتصاد هم مانند بخش نظامی‌، قدرتمند شویم و برای این مهم لازم است از مزایا و ظرفیت‌های کشور در جهت خلق و افزایش جدی ثروت بهره ببریم.

وزیر آموزش و پرورش: مشکلی برای بازگشایی مدارس قم نیست

راه ترقی- وزیر آموزش و پرورش درباره مسمومیت دانش آموزان در قم با بیان اینکه شایعات مردم و دانش آموزان را دچار ترس کرده است، گفت: مشکلی برای بازگشایی مدارس نیست. دیروز در تعدادی از مدارس بویی احساس شده و تعدادی دانش آموز به بیمارستان رفتند.

سفر رئیس جمهور به پکن نقطه عطفی در روابط ایران با کشورهای آسیایی است

راه ترقی- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سفر رییس جمهور به پکن نقطه عطفی در روابط خارجی ایران با کشورهای آسیایی محسوب می شود و می‌تواند دستاوردهای مثبتی برای طرفین به همراه داشته باشد.

سفر رئیس‌جمهور به چین، از منظر سیاسی حائز اهمیت است

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: نفس انجام سفر رئیس جمهور از حوزه سیاسی و از منظر سیاسی حائز اهمیت ویژه است که نشانگر وجود فضای بسیار مناسب سیاسی در مناسبات دو کشور است.

اسلامی: از رفتار سیاسی و غیرحرفه‌ای آژانس در افشای گزارش‌های محرمانه متاسفیم

راه ترقی- رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران با انتقاد از رفتار غیرحرفه‌ای آژانس اتمی برای درز اطلاعات مربوط به برنامه هسته‌ای ایران تاکید کرد: هر زمان که طرفین برجام به تعهداتشان عمل کنند، ما نیز به آن باز خواهیم گشت.

تاکید قالیباف بر لزوم برقراری عدالت در پرداخت یارانه

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ با اشاره به حضور رئیس مجلس در جلسه صبح امروز این کمیسیون گفت که رئیس مجلس بر لزوم برقراری عدالت در پرداخت یارانه‌ها و افزایش ‍‍پیدا نکردن منابع در بودجه سال آینده تاکید کرد.

به بی‌انگیزگی و گلایه‌مندی فعالان اقتصادی در مناطق آزاد توجه شود

راه ترقی- نایب رئیس فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به نظر می‌رسد که توقف اجرای قانون مالیات برارزش افزوده در خصوص فعالان اقتصادی مستقر در مناطق آزاد تجاری - صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی می تواند گامی موثر در مانع زدایی از فعالیت مناطق آزاد باشد.

نظام عدم اشاعه اولویت اصلی آمریکا و اروپا درباره ایران است

راه ترقی- یک کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه نظام عدم اشاعه اولویت اصلی و اساسی آمریکا و اروپا درباره ایران است، گفت: این کشورها درصدد هستند هر کاری را انجام دهند تا مطمئن شوند که به این هدف خود در خصوص ایران در زمینه ی نظام عدم اشاعه دست می یابند.

مردم نگران نباشند/ مالیات بر سوداگری شامل ۵ درصد افراد می‌شود

راه ترقی-نماینده مردم کرج در مجلس گفت: مردم بابت یک یا دو ملک مسکونی خود نگران نباشند، چرا که مالیات بر سوداگری فقط شامل پنج تا شش درصد افراد جامعه می‌شود که این جمعیت حتماً سوداگر هستند.

شکایت آذربایجان از ایران اقدامی خصمانه است

راه ترقی- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: شکایت جمهوری آذربایجان از ایران به نهادهای بین المللی رفتار خصمانه محسوب می‌شود و آذربایجان باید حد و حریم‌ها را رعایت کند

در حوزه ذخیره سازی گاز دچار غفلت شده‌ایم/ تجارت گاز را باید جدی بگیریم

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اعتقاد به غلفت صورت گرفته در حوزه ذخیره‌سازی گاز در طول سالیان گذشته، گفت: متاسفانه در مقاطع مختلف برای انحلال شرکت ذخیره‌سازی گاز تلاش شد و در نهایت در دولت قبلی این اتفاف رخ داد، اما دولت سیزدهم نگاه ویژه‌ای به حوزه ذخیره‌سازی گاز دارد.

دستگاه‌های اطلاعاتی برنامه‌ریزی برای شورش‌آفرینی در نیمه‌دوم امسال را پیش‌بینی کرده بودند

راه ترقی- سخنگوی دولت سیزدهم در گفت‌وگو با المیادین لبنان گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی داخل کشور از ابتدای سال گزارش‌هایی داده بودند که سرویس‌های جاسوسی و برخی کشورهای معاند و هم‌سویانشان در منطقه برای شورش‌آفرینی و اغتشاش در نیمه دوم امسال برنامه‌ریزی کرده‌اند.

عوامل حمله به یک مرکز نظامی در اصفهان شناسایی خواهند شد

راه ترقی- عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به حمله ناموفق ریزپرنده‌ها به یک مرکز نظامی در اصفهان، گفت: عوامل این اقدام به زودی از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی شناسایی می‌شوند.

عین‌اللهی علاوه بر کرونا، مافیای دارو و درمان را مهار کرد

راه ترقی- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، عین‌اللهی را وزیری باتقوا و دارای جرات و شجاعت دانست و گفت: وزیر بهداشت و درمان علاوه بر مهار کرونا با جرات و شجاعت به حوزه مافیای دارو و درمان ورود و آن را مهار کرد.

دغدغه طراح استیضاح عین اللهی در حیطه وظایف وزارت بهداشت نیست

راه ترقی-عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه برخی از نمایندگان طراح استیضاح وزیر بهداشت خارج از وظایف این وزارتخانه است و در شرایطی که مجلس در جریان بررسی لایحه بودجه قرار دارد، طرح چنین مسائلی به صلاح کشور نیست.

هزینه یک میلیارد دلاری مبارزه با موادمخدر بر دوش ایران

راه ترقی-دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر بر لزوم حمایت جامعه جهانی از جمهوری اسلامی برای مبارزه با این بلای خانمان‌سوز به خصوص در حوزه قاچاق تاکید کرد و گفت: ایران سالانه حدود ۷۰۰ میلیون دلار تا یک میلیارد دلار هزینه مبارزه با مواد مخدر می‌کند.

اختصاص ۶۹ هزار میلیارد تومان بودجه سلامت/ تاکید قالیباف بر افزایش نیافتن سقف بودجه

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور گفت: در لایحه بودجه سال آینده ۶۹ هزار میلیارد تومان برای حوزه سلامت و ۴۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای اجرای طرح پزشک خانواده در نظر گرفته شده است.

عرضه خودرو در بورس به ضرر خریداران است

راه ترقی-رئیس کمیته صنعت مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که میزان عرضه و تقاضای خودرو تعادل ندارد، عرضه خودرو در بورس باعث افزایش قیمت خودرو خواهد شد و به ضرر خریداران است.

اینترنت ماهواره ای در ایران فعال شده است

راه ترقی-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن استقبال از فعال شدن اینترنت ماهواره ای در کشور گفت: استقبال از اینترنت ماهواره ای مشروط به رعایت قواعد سرزمینی جمهوری اسلامی ایران است.

پرونده شهید سلیمانی ۱۵۴ متهم دارد/ آخرین وضعیت اتباع خارجی بازداشت‌شده در اغتشاشات اخیر

راه ترقی- سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به اینکه عاملان و آمران ترور شهید سلیمانی تحت پیگرد قانونی قرار دارند، گفت: در این پرونده ۱۵۴ متهم که ۹۶ نفر از آنها از اتباع آمریکا هستند، شناسایی شده و روند تحقیقات ادامه دارد همچنین تاکنون برای ۹ کشور ۱۱ نیابت قضایی ارسال شده است

ضعف شدید وزارت ورزش در حوزه جوانان/ از استیضاح وزیر حمایت می‌کنیم

راه ترقی-نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: عملکرد وزارت ورزش در دفاع از حقوق جوانان بسیار ضعیف بوده، ابتدایی‌ترین نیاز جوانان وام ازدواج است که پرداخت نمی‌شود و هزاران نفر در نوبت دریافت آن هستند.

سه شرط برای آرام شدن دلار

راه ترقی- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می‌گوید که باید از برنامه‌های بانک مرکزی برای آرام کردن بازار ارز استقبال کرد اما توجه داشت که تکرار تجربه‌های غلط گذشته نمی‌تواند برای بازار نتیجه‌ای متفاوت به وجود بیاورد.

خبر خوش وزیر نفت برای مشترکان کم‌مصرف گاز

راه ترقی- وزیر نفت گفت: در صورتی که مشترکین گاز نسبت به گذشته کاهش مصرف داشته باشند، به همان میزان ۳ درصد تخفیف به آنها می‌دهیم و بستانکار شرکت ملی گاز می‌شوند.

ساير مطالب

حواشی پیش آمده تاثیری بر روابط راهبردی ایران و چین ندارد

کالاهای اساسی در طرح کالابرگ باید به نرخ 1400 عرضه شود

امتداد ابتذال سیاسی در شریف/ از فحش‌ ناموسی تا آتش زدن دفتر بسیج

هانی‌زاده: چین به ایران جفا کرد/ آمریکا اجازه نمی‌دهد چین به بازار آفریقا و آسیا دست پیدا کند

زنان معتاد از آسیب پذیری بیشتری نسبت به مردان برخوردارند

استرس، هیجان و شنیدن اخبار بد خطر سکته قلبی را افزایش می‌دهد

اینترنشنال بلندگوی ایجاد آشوب در کشور است

مدارس رتبه‌بندی می‌شود/ثبت‌نام الکترونیکی مدارس برای سال تحصیلی آینده

حضور رئیسی در سنندج، جعلی بودن اخبار رسانه‌های غربی را آشکار کرد

وزیر کشور: از دیدگاه های اساتید دانشگاه استفاده می‌کنیم

گفتگو بهترین راه برای حل مشکلات کشور است

تأکید نمایندگان مجلس بر آزادی معترضانی که معاند نیستند

فریب، سیاست نهادینه شده آمریکاست/ اوکراین نمونه بدعهدی کاخ سفید

پاک‌آیین: قطعنامه شورای حکام بی‌اعتمادی ایران به آژانس را افزایش می‌دهد

هدف‌گیری مقر تروریست‌ها پاسخی به شرارت گروهک‌های تجزیه طلب در غرب کشور

بهادری جهرمی: موانع استفاده از نخبگان در مسئولیت‌های اجرایی برداشته می شود

باید با معترضان گفتگو شود/ نظام به مطالبات مردم توجه دارد

پاسخ ایران به قعطنامه شورای حکام تدوین شد

اهانت به مقدسات جرم است/توهین به پرچم‌ها و سرودهای ملی در سایر کشورها مجازات دارد

احداث پالایشگاههای فراسرزمینی گامی در توسعه صنعت نفت است

بایدن‌ درگیر مشکلات داخلی است/آمریکا بیشتر از ما مشتاق مذاکره است

تحریم شرکت ابر آروان نشان داد هدف مردم هستند

تولد سالانه 2000 کودک ناشنوا در کشور/کاشت حلزون شنوایی رایگان شد

افزایش حق مسکن کارگران/ پرداخت مابه‌التفاوت از ابتدای سال‌جاری

اقتصاد بسته و انحصار، عامل افت کیفیت تولیدات داخلی است

اصرار برخی نمایندگان برای تحمیل تکالیف بودجه‌ای به دولت

فرصت 10 روزه به وزیر آموزش و پرورش برای جبران کاستی های این وزارت

شایع ترین عامل مرگ و میر در کشور/ مراقبت از افراد بالای 30 سال

نوری: مرکز سنجش آموزش و پرورش توانایی انتخاب معلم ماده 28 را دارد

مشکلات مدجویان نهادهای حمایتی چگونه حل می شود

بروجردی: مردم احساس می‌کنند که نادیده گرفته شده‌اند

لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان تایید شد

آنفلوانزا از کرونا سبقت گرفت/ زمستان ویروسی در راه است

افزایش حقوق کارمندان از آبان اجرایی می‌شود؟

هشدار درباره «ترک تحصیل» 30 درصد دبیرستانی‌ها/ افزایش جمعیت نوجوانان به 11 میلیون نفر

وزیر صمت بدون حاشیه و صادقانه خدمت می‌کند/ استیضاح به صلاح نیست

وزیر راه: زمین‌های ویلایی در 900 شهر به مردم تحویل داده می‌شود

ورود پلیس فتا به ماجرای هک حساب کاربری نماینده مردم سقز و بانه

اتهام جاسوسان فرانسوی اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی است/دستگیری 25 نفر در حادثه آتش‌سوزی اوین

اقدامات ریشه‌ای فاطمی‌امین در وزارت صمت/ نمایندگان از توقعات بیجا دست بردارند

اجرای باقیمانده متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تا قبل از پایان سال

مخبر: مردم ایران همواره نسبت به مملکت و دین خود تعصب داشته اند

موافقت دولت با تمدید معافیت مالیاتی هتل‌ها و مراکز اقامتی گردشگری

وزیر کار باید به درد مردم آگاه باشد

نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی قابلیت مجازات دارد

علت خشم معترضان چیست؟/ مسئولان صدای نسل جدید را بشنوند

سیکا و شانگهای می‌تواند حلقه اتصال روابط اقتصادی ایران با جهان باشد

حضور رئیس‌جمهور در اجلاس سیکا نشانه توجه به ائتلاف‌های منطقه‌ای است

دلخوش: کمیسیون حقوقی در صورت لزوم به موضوع خبرنگاران بازداشتی ورود می‌کند

اختصاص اعتبار 50 هزار میلیاردی به افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان دولت

سخنان غیرمسئولانه و غیرقانونی به بحران‌ها دامن می‌زند

شروط فارغ‌التحصیلی از دانشگاه فرهنگیان/ رفع مشکل خوابگاه دانشجویان

اجرای طرح ملی کسب و کار پایدار در 15 استان کشور/ مهمترین مشکل بانوان اشتغال است

زندگی سالمندی؛ حسرت روزهای جوانی/ سالمندان آسایش می‌خواهند

مجمع اقتصادی خزر بازاری 600 میلیارد دلاری را پیش روی ایران قرار می‌دهد

کتاب درسی برای دانش آموزان ارسال می‌شود/ پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان

مرندی: تحریم‌های جدید علیه ایران بی معنی است

برنامه‌های زاهدی وفا در جهت رفع چالش‌ها و مشکلات کارگران است/ مجلس به وزیر پیشنهادی کار رأی دهد

خزعلی: اختصاص اعتبارات استانی ویژه زنان بی سابقه است

تحمیل هزینه سالانه 60 هزار میلیارد تومانی «دخانیات» به «سلامت»

عزیزی: صحبت‌های رییس جمهور در نیویورک مبتنی بر ارزش‌ها و اصول انقلاب اسلامی بود

خشکاندن دریاچه‌ها برای بهره‌برداری لیتیم صحت ندارد

مراسم بازگشایی مدارس با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود/نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت

اصلاح قانون انتخابات تا پایان آبان به صحن مجلس خواهد آمد

نشان داده‌ایم در مذاکرات صادق هستیم

عضویت ایران در شانگهای در تقویت روابط با کشورهای منطقه تاثیرگذار است

ایران به رویکرد سیاسی برای پایان دادن به مسئله قفقاز معتقد است/احتمال گفت‌وگو در خصوص مذاکرات رفع تحریم‌ها در نیویورک

رئیس جمهور: نفع ملت خودمان را در مذاکره با آمریکا نمی‌بینیم

انتقاد سخنگوی کمیسیون آموزش از مقدمات اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان

اسماعیلی خبر داد: امضای 18 سند تفاهم با ازبکستان/ رئیس‌جمهور به نیویورک می‌رود

زاهدی وفا از سلامت اقتصادی برخوردار است/ وزیر پیشنهادی حقوق بازنشستگان را ساماندهی کرد

نخستین نشست پیگیری طرح‌های ریلی کشور با حضور ١٨ استاندار برگزار شد

بیانیه تروئیکای اروپا یک موضع نادرست و نسنجیده بود/ آمریکا موظف به صدور روادید برای رئیس‌جمهور است

وزیر کشور: ترددها روان است/ اتباع افغان به تدریج و با هماهنگی عراق از گذرگاه عبور می‌کنند

تغییری در روابط ایران انگلیس با مرگ ملکه ایجاد نخواهد شد

دولت سیزدهم اَبَر پروژه آبرسانی به خوزستان را با تخصیص بودجه ویژه اجرایی کرد

صالح آبادی: زائران برای دریافت ارز اربعین به بانک‌ها مراجعه کنند

سجادی: در دولت سیزدهم جوانان از سایه درآمدند/در 7 ماه 650 پروژه را تکمیل کردیم

سن بلوغ در جامعه یک تا سه سال کاهش یافته است

رییس جمهور در نشست سران شانگهای شرکت می‌کند/مهم‌ترین دستور کار مذاکرات، اخذ تضمین است

جوکار: نمایندگان توانمندی‌های وزیر پیشنهادی کار را در نظر می‌گیرند

ایران؛ آخرین امید اروپا برای رهایی از جنگ اوکراین

روسیه شریک استراتژیک ایران است/ کل اروپا خواستار میانجی‌گری ایران در مناقشه اوکراین است

وزیر کشور: هیچ مشکلی برای سفر زائران به عتبات عالیات وجود ندارد

وزیر آموزش و پرورش: در مدارس دخترانه سالن‌های ورزشی ساخته می‌شود

بهادری جهرمی: رویکرد دولت سیزدهم جوانگرایی است/ برگزاری 60 نشست شورای عالی به ریاست رئیس‌جمهور

« افزایش قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی» گام مهم دولت برای خودکفایی

رئیس‌جمهور در نشست خبری: در میان مردم بودن برای ما یک اصل است/مدیریت میدانی با مدیریت کارتابلی متفاوت است

سلاجقه: پتروشیمی بهبهان اجرا نمی‌شود/ پرونده میانکاله برای همیشه بسته شد

فراکسیون انقلاب باید برنامه محور شود

وزیر کشور: امنیت ما نسبت به اروپا بهتر است/ گردشگران نگران نباشند

حضور همه گرایش‌های سیاسی را در چارچوب قانون در انتخابات مغتنم می‌دانیم

دولت فسادستیز است/ انتصابات سیاسی عامل وقوع فساد فولاد بود

نوری: 77/5 درصد رتبه‌های برتر کنکور از مدارس دولتی هستند

دولت قفل صادرات را با پیوستن به پیمان‌های منطقه‌ای باز کرد/رییس جمهور خود را در معرض نقد نخبگان قرار داده است

امضای تفاهم‌نامه امنیتی بین ایران و ازبکستان/ ظرفیت‌های ایران در کمک به شانگهای اعلام شد

مصوبات سفرهای استانی رییس جمهور چهارساله است/ دولت سیزدهم صادق الوعد است

ماموریت شعبه خاص قوه قضاییه برای بررسی پرونده تخلفات فولاد مبارکه/متهمان ممنوع الخروج می‌شوند

دولت وعده افزایش 2 برابری صادرات غیرنفتی را با سیاست خارجی متوازن محقق کرد

لایحه انتخابات به سرعت آماده شده و به مجلس می‌رود