راه ترقی

آخرين مطالب

سياسي

قالیباف: برخی دسته‌های سیاسی با قانون اساسی درافتاده‌اند/حل مشکلات در تغییر قانون اساسی نیست

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی نیروها و دسته‌های سیاسی را می‌بینیم که با قانون اساسی درافتاده‌اند،اظهار داشت: قانون اساسی ما قانون مترقی بوده و امروز حلال مشکلات ما در ابعاد مادی و معنوی است، حل مشکلات در تغییر قانون اساسی نیست

آیت الله رئیسی: ارزش‌ها قابل تغییر نیست/ سازوکار اجرای قانون اساسی را می‌توان تغییر داد

راه ترقی-رئیس‌جمهور گفت: قانون اساسی ما اصولی ثابت و غیرقابل تغییری مانند اسلامیت و جمهوریت دارد. البته سازوکارهایی برای اجرای قانون وجود دارد که حتماً قابل تغییر است.

دیدار رییس جمهور با خانواده شهدا و جانبازان امنیت

راه ترقی- رییس جمهور در جریان سفر امروز خود به سنندج با جمعی از خانواده‌های شهدا و جانبازان امنیت دیدار کرد و دستوراتی برای رسیدگی به وضعیت این خانواده ها صادر کرد.

زمینه کار برای دختران و پسران ما پس از فارغ التحصیلی مهیاست

راه ترقی- سید ابراهیم رئیسی با بیان اینکه دشمنان در قضایای اخیر یک اشتباه محاسباتی بسیار مفتضحی را داشته‌اند، عنوان کرد: دشمنان این بارهم اشتباه بدی را در کارنامه خیانت‌بارشان ثبت کرده‌اند

حسینی: لایحه پرداخت عادلانه حقوق در دولت در دست تدوین است

راه ترقی- معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در نشست پاسخگویی به تماس‌های مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با اشاره به اینکه دولت در حال تهیه لایحه پرداخت عادلانه حقوق در سازمان اداری استخدامی است، گفت: در این لایحه نگاه عادلانه در پرداخت‌ها لحاظ خواهد شد.

۶ میلیون نفر تحت پوشش بیمه رایگان قرار گرفتند/ نظام تعرفه‌گذاری پرستاران پایدار شود

راه ترقی-رئیس جمهور با اعلام اینکه تاکنون ۶ میلیون نفر تحت پوشش رایگان بیمه نظام سلامت قرار گرفته‌اند، گفت: برنامه دولت این است که بیمه همگانی و تامین اجتماعی و همچنین نظام تعرفه گذاری خدمات پرستاری طی ماههای آینده پایدار شود.

آیت‌الله رئیسی: توجه به خواست مردم از مهم‌ترین وجوه مردم‌مداری دولت سیزدهم است

راه ترقی- رئیس‌جمهور صیانت از سلامت اداری را از وظایف مدیران و نظارت مستمر بر عملکرد دستگاه‌ها و ارتباط بی‌واسطه با ارباب رجوع را از راهکارهای تأمین سلامت اداری و افزایش رضایت‌ عمومی دانست و گفت: توجه به خواست مردم از مهم‌ترین وجوه مردم‌مداری دولت سیزدهم است.

اجازه نمی‌دهیم از خاک عراق علیه دیگر کشورها استفاده شود/ تاکید بر پرداخت طلب ایران

راه ترقی- نخست وزیر عراق گفت: دولت عراق ملتزم است که قانون اساسی را اجرا کند و اجازه نمی‌دهد از خاک این کشور برای آسیب رساندن به هر طرفی استفاده شود؛ سیاست حکومت عراق است که این کشور نقطه شروعی برای آسیب رساندن به کشورهای منطقه نباشد

صباغیان: ما باید قبل از مذاکره با آمریکا با خودمان مذاکره کنیم

راه ترقی- نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمنان قسم خورده ما به ویژه آمریکا به کمتر از اختلافات قومی، جنگ داخلی و نابودی امکانات دفاعی و نظامی ما راضی نیستند، تاکید کرد: باید طوری با وحدت عمل کنیم که دشمن به اهداف شوم خود نرسد.

آیت‌الله رئیسی:مبارزه با گروه‌های تروریستی جزو توافقات ایران و عراق است

راه ترقی- رئیس جمهور اسلامی ایران گفت: از نظر ایران و دولت عراق امنیت و صلح و ثبات در منطقه بسیار اهمیت دارد و لذا مبارزه با گروه‌های تروریستی، جرایم سازمان یافته، قاچاق موادمخدر و هر ناامنی که منطقه را تهدید کند، جزو توافقات و اراده مشترک دو کشور است.

امیرعبداللهیان با خبرنگاران تحریم‌شده از سوی کشورهای غربی دیدار کرد

راه ارقی- وزیر امور خارجه در دیدار خبرنگاران تحریم‌ شده از سوی کشورهای غربی گفت: وظیفه ما در دستگاه سیاست خارجی، حمایت قوی، از تحریم شدگان و دفاع از اندیشه‌های انسانی و حق آنها است.

آیت‌الله رئیسی: دولت به‌دنبال کم‌کردن فاصله وضع موجود و مطلوب است

راه ترقی- رئیس‌جمهور، دانشگاه‌ را منشاء پیشرفت‌های عظیم کشور و کینه دشمنان را به‌خاطر اثرگذاری این نهاد دانست و با بیان اینکه دولت به‌دنبال کم‌کردن فاصله وضع موجود و مطلوب است، از اساتید دانشگاه خواست که پیشرفت‌های کشور را برای دانشجویان و عموم جامعه تبیین کنند.

ایران با کمیته حقیقت‌یاب همکاری نخواهد کرد/استقبال از استقرار نیروهای رسمی عراق در مرز اقلیم

راه ترقی-سخنگوی وزارت امور خارجه درمورد قطعنامه حقوق بشری علیه ایران گفت: بیانیه وزارت خارجه منتشر شد و ایران هیچ گونه همکاری با این کمیته سیاسی نخواهد داشت و جمهوری اسلامی داوطلبانه به مسئولیت خود عمل می‌کند و چنین اقداماتی کمکی به حقوق بشر نخواهد کرد

رهبر انقلاب: استفاده از ظرفیت‌های عظیم دریا به فرهنگ عمومی در کشور تبدیل شود

راه ترقی-فرمانده معظم کل قوا در دیدار تعدادی از فرماندهان نیروی دریایی ارتش تأکید کردند: استفاده از فرصت دریا و ظرفیت‌های عظیم آن باید به فرهنگ عمومی در کشور تبدیل شود.

پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان برای اشتغال‌زایی در استان‌ها تا هفته آینده

راه ترقی- معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر پرداخت ۶۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب تبصره ۱۸ قانون بودجه برای اشتغال‌زایی در استان‌ها، گفت: وزارت کشور باید استانداران را مکلف کند از فرصت‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه در قالب این تبصره برای اشتغال‌زایی استفاده کنند.

امیرعبداللهیان: رای مجلس به لایحه الحاق ایران به شانگهای نشانه عزم جدی در توسعه همکاری‌ها است

راه ترقی- وزیر امور خارجه رأی قاطع مجلس به لایحه الحاق ایران به سازمان همکاری شانگهای را نشانگر عزم و جدیت کشورمان برای توسعه همکاری‌های منطقه‌ای، بین‌المللی و اقتصادی و تقویت نگاه به آسیاست دانست.

آیت‌الله رئیسی: ۴۳ سال توطئه دشمنان، ما را از اهداف خود بازنداشته است

راه ترقی- رییس‌جمهور با بیان اینکه ۴۳ سال توطئه دشمنان، ما را از اهداف خود بازنداشته است، گفت: نوکری برای مردمی که از مال، جان و وجود خود گذشتند و دشمنان را ناامید کردند، برای ما افتخار است.

آیت‌الله رئیسی: سازمان استاندارد مکلف به جلوگیری قاطعانه از کم‌فروشی رسمی است

راه ترقی- رئیس‌جمهور صیانت از اعتماد مردم به سازمان استاندارد را مورد تأکید قرار داد و گفت که این سازمان موظف است بدون کمترین ملاحظه و مسامحه‌ای از کم‌فروشی رسمی و تولید یا توزیع کالای بی‌کیفیت و غیراستاندارد در کشور جلوگیری کند.

گفت و گوی تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر امور خارجه نامیبیا

راه ترقی- امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و خانم "ناندی ندایتوا" معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه نامیبیا در یک تماس تلفنی پیرامون برخی مسائل بین المللی و توسعه همکاری های سیاسی، اقتصادی، علمی و دانشگاهی بحث و تبادل نظر کردند

آقای وزیر؛ شما رسما از اتاق جنگ علیه ملت ایران حمایت می‌کنید

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات وزیر خارجه انگلیس درباره روزنامه‌نگاری آزاد و صادقانه، تاکید کرد: آقای وزیر؛ شما با این شعارهای دروغین، رسما از اتاق جنگ علیه ملت ایران حمایت می‌کنید.

اسلامی: رفتار و فشار سیاسی عمل متقابل دارد/ معیار برای حل موضوعات، رفتار حرفه‌ای آژانس است

راه ترقی- رییس سازمان انرژی اتمی گفت: در نطنز ظرفیت جدید و زنجیره‌های جدید گازدهی شروع شده و در فردو ظرفیتی که تولید ۲۰ درصد می‌کرد را به ۶۰ درصد رساندیم.

«سند ملی امنیت غذایی» برای افزایش ۲۰۰ میلیون تُنی تولیدات کشاورزی تأیید شد

راه ترقی- معاون اول رئیس‌جمهور با قدردانی از تلاش‌های انجام شده برای تدوین سند ملی امنیت غذایی که قرار است تولید محصولات کشاورزی را از سالانه ۱۲۰ میلیون تُن به بیش از ۲۰۰ میلیون تُن برساند، تأکید کرد: سند امنیت غذایی باید جامع و مبتنی بر ظرفیت‌های خدادادی کشور باشد.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور: ادعاهای حقوق بشری آلمان علیه ایران حرکتی سیاسی است

راه ترقی- رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: غربی‌ها می‌دانند که اصلی‌ترین ناقضین حقوق بشر در جهان خودشان هستند و جمهوری اسلامی ایران اهتمام ویژه‌ای به حقوق بشر دارد؛ لذا تلاش برای تصویب این قطعنامه یک حرکت سیاسی است نه یک اقدام واقعی حمایت از حقوق بشر.

آیت‌الله رئیسی: دولت برای شنیدن حرف معترض و مخالف گوش شنوا دارد

راه ترقی- رئیس‌جمهور اظهار داشت: دولت برای شنیدن حرف معترض و مخالف گوش شنوا دارد اما اعتراض با آشوب و اغتشاش تفاوت دارد؛ اغتشاش هم مانع گفتگو و هم مانع هر نوع توسعه یافتگی است و مردم انتظار دارند با آن برخورد قاطع شود.

رئیسی انتخاب مجدد توکایف را تبریک گفت

راه ترقی- رئیس جمهور انتخاب مجدد «قاسم ژومارت توکایف» به عنوان رئیس جمهور کشور دوست و برادر قزاقستان را تبریک گفت.

رئیس جمهور از وزارت بهداشت بازدید کرد

راه ترقی- رئیس جمهور در ادامه فرآیند نظارت ستادی بر دستگاه‌های اجرایی، صبح روز دوشنبه در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حضور یافت تا جمع وزیر و مسئولان این وزارتخانه ضمن استماع گزارش عملکرد یکساله این مجموعه، رهنمودهایی برای ارتقای کیفی و کمی عملکرد این وزارتخانه ارایه کند.

معاون اول رئیس‌جمهور چهار مصوبه را برای اجرا ابلاغ کرد

راه ترقی-مقررات لغو روادید دارندگان گذرنامه‌های سیاسی بین ایران و ازبکستان، اعتبار به پژوهشگاه زلزله شناسی، اصلاح تصویب‌نامه صندوق‌های سرمایه گذاری با مدیریت غیرفعال و عضویت خاندوزی در شورای عالی کار برای اجرا به دستگاههای اجرایی ابلاغ شد.

صدور قطعنامه، اقدام غیرسازنده برای حفظ فشار حداکثری است/ ایران پاسخ محکمی به قطعنامه می‌دهد

راه ترقی- رئیس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: پیش‌ازاین همه گفته بودیم که صدور قطعنامه مشخصاً یک اقدام غیرسازنده برای حفظ فشار حداکثری است و کمکی به حل مسائل موجود نخواهد کرد.

امیرعبداللهیان: اقدام آژانس انرژی اتمی غیرسازنده بود/ اقدام متقابل می‌کنیم

راه ترقی- وزیر امور خارجه ایران اقدام شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در صدور قطعنامه ضدایرانی را غیرسازنده توصیف کرد و گفت: بار دیگر از جایگاه آژانس سوءاستفاده سیاسی شده است و ما اقدام متقابل انجام خواهیم داد.

ساير مطالب

رییس‌جمهور: مدیرانی که نگاه تحول‌گرا ندارند، کنار گذاشته شوند /آینده را روشن می‌بینم

رهبر انقلاب: بساط شرارت جمع خواهد شد/علت عصبانیت غرب پیشرفت‌های جمهوری اسلامی است

امیر عبداللهیان: ایران، لیبی و سودان نیست

اقدامات جبرانی هسته‌ای با حقوق برجامی ایران مطابقت دارد

گشایش آیین ملی جهاد تبین و اطلاع رسانی هنرمندانه با حضور رییس جمهور

شایعه‌پراکنان و دروغ‌پردازان همچون منافقان هستند/بسیاری از خواص در قضایای اخیر مردود شدند

رئیس‌جمهور: خواسته‌های قانونی شنیده و محقق شود/ مسئول حفظ امنیت جامعه‌ایم

لغو مشروط روادید سیاسی بین ایران و ازبکستان

شبکه ملی اعتبار خرید به زودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد

اسلامی: پیش‌نویس قطعنامه شورای حکام مردود است/ هیچ هیأتی از آژانس به ایران نمی‌آید

امیرعبداللهیان: مستمرا با آمریکا تبادل پیام داریم/ آخرین تبادل پیام در 72 ساعت گذشته بود

قالیباف: خواسته مردم از مجلس و دولت داشتن پلتفرم سریع و ارزان است

جاهلیت مدرن نمی‌خواهد جوامع آگاه شوند/ابزار دیجیتال انسان را از کتاب بی‌نیاز نکرده است

اسلامی: تحریم‌، موجب شکل‌گیری تحقیقات صنعتی دفاعی در کشور شد

واکنش امیرعبداللهیان به اقدام تروریستی استانبول

تولید در حوزه نفت و گاز 2 برابر می‌شود

بازدید رئیس جمهور از سازمان برنامه وبودجه/ میرکاظمی: بودجه 1402 آماده ارسال به دولت است

زیارت رهبر انقلاب از حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)

مصوبه مبانی، اصول و الزامات پیاده‏‌سازی برنامه‌ جامع سبک زندگی اسلامی-ایرانی ابلاغ شد

کنعانی: مواضع اخیر صدراعظم آلمان تحریک‌آمیز و مداخله جویانه است

ساخت بومی موشک‌های بالستیک فراصوت دشمنان را ناامید کرد

اجازه نمی‌دهیم روایت غلط غرب و آمریکا، اذهان کشورها را منحرف کند

درخواست سفیر کشورمان از نخست‌وزیر گرجستان برای تحرک‌بخشی در روابط دو جانبه

درخواست ضد ایرانی آلمان و ایسلند از شورای حقوق بشر سازمان ملل

بخشی از درگیری‌های این ایام اعتراضات مدنی بود/خلاف سخنانم را تیتر کرده‌اند

پاسخ امیر عبداللهیان به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آلمان

رئیسی: دشمن می‌خواهد حواس مسئولان از خدمت به مردم پرت شود

وحدت‌شکنی آب به آسیاب دشمن ریختن است

سیاست دولت فاصله گرفتن از پول‌پاشی کور است

قالیباف خطاب به میرکاظمی:‌ قانون بودجه درباره اشتغال را رعایت کنید

مگر می شود اصل نظام به رفراندوم گذاشته شود؟

آیت‌الله رئیسی قانون ترمیم حقوق کارکنان و بازنشستگان را ابلاغ کرد

بازدید رئیسی از سامانه‌های مدیریتی و مرکز اسناد سازمان اداری و استخدامی

آیت‌الله رئیسی: سازمان اداری و استخدامی گلوگاه‌های فساد را شناسایی کند

طرح ساماندهی نیروهای غیررسمی آموزش و پرورش در دستور کار مجلس است

نشست شورای امنیت مذبوحانه و فاقد رسمیت بود/ آمریکا به هدف خود در اعمال فشار بر ایران نرسید

قالیباف: دشمن به دنبال تبدیل اعتراض به اغتشاش و جنایت و داعش سازی نوین است

اسلامی: درصدد ارتقای کیفیت مدارس انرژی اتمی هستیم/نباید اسیر اطلاعات و روایتگری‌های نادرست شویم

امیرعبداللهیان: تحریم‌های غرب در راستای انقطاع میان نسلی است

مأموریت رئیس‌جمهور به وزارت بهداشت: هزینه دارو در سبد خانوار کاهش یابد

امیرعبداللهیان: پهپادهایی که به روسیه داده‌ایم مربوط به ماه‌ها قبل از جنگ اوکراین است

تأکید رئیس‌جمهور بر جبران عقب‌ماندگی‌های 5 ساله در حوزه سلامت

قالیباف: جهان بدون آمریکا زیباتر است/منتقدین و معترضین ایرانی به جنگ افروزان باج نمی‌دهند

رئیسی: حرکت دولت با فضاسازی و آشوب‌ متوقف نمی‌شود

رهبر انقلاب: آمریکا کاملا آسیب پذیر است/آمریکا با بی‌شرمی مدعی طرفداری از ملت ایران است

اصلاح الگوی کشت طرح مهم دولت برای ارتقای جایگاه کشاورزی است

کنعانی: اگر نقش برجسته سردار سلیمانی در مبارزه با داعش نبود، امروز همه با این گروه درگیر بودند

نظارت بانک مرکزی بر خلق نقدینگی از سوی بانکها تشدید می شود

مخبر: موانع اجرای طرح‌ها به تفکیک دستگاه اجرایی احصاء شود

وزیر بهداشت به مجلس می رود

رژیم صهیونیستی بداند که نمی‌توانند پشت نقاب داعش مخفی شود

آیت‌الله رئیسی :دانشگاه‌ها بهترین جایگاه برای گفت‌وگو درباره رخدادهای اخیر و ارائه راهکار هستند

واکنش ایران به تلاش آمریکا برای برگزاری نشست ضدایرانی غیررسمی شورای امنیت

صنعت کشور رشد چشمگیری داشته است/ فاطمی‌امین برنامه راهبردی برای توسعه معادن دارد

آیت‌الله رئیسی: ایران و ترکیه زمینه‌های فراوانی برای گسترش مناسبات همه جانبه دارند

سناریو تازه علیه ایران؛ اتهام‌زنی وقتی شاهدی در کار نیست

امیرعبداللهیان: دشمنان پروژه چند لایه ناامن‌سازی ایران را طراحی کرده‌اند

ارائه گزارش شمخانی و اشتری از اغتشاشات در مجمع تشخیص مصلحت نظام

امیر عبداللهیان روابط و همکاری های ایران و بلاروس را مناسب دانست

تاکید رئیسی بر رفع سریع کمبود برخی اقلام دارویی و فروش اموال مازاد دستگاهها

کارشکنی دشمنان خللی در اراده ایران برای توسعه همکاری‌های منطقه‌ای ایجاد نخواهد کرد

امیر عبداللهیان از وزیر خارجه بلاروس استقبال کرد+فیلم امیر عبداللهیان از وزیر خارجه بلاروس استقبال کرد

اعتبار دولتی و تسهیلات بانکی برای جبران خسارت سیل مرداد امسال اختصاص یافت

وزارت امور خارجه برخی نهادها و اشخاص اتحادیه اروپا را تحریم کرد

امیرعبداللهیان: اروپا مسیر غیرسازنده و تکراری را ادامه ندهد/ مخالف جنگ در اوکراین هستیم

آیت‌الله رئیسی سالگرد استقلال قزاقستان را تبریک گفت

رسانه باید استقلال، هویت و آزادی ملت‌ها را صیانت کند/آمریکا باید درباره مذاکرات تصمیم بگیرد

مخبر: رییس جمهور، وزیر و پرفسور شدن ربطی به محل زندگی ندارد

شرط بندی روی تحولات داخلی ایران اشتباه است/آمریکایی‌ها همچنان دچار دوگانگی هستند

لزوم گسترش همه جانبه روابط تهران - پکن براساس «منافع و احترام متقابل»

اطلاعیه سازمان انرژی اتمی درباره نفوذ به سرور پست الکترونیک یکی از شرکت‌های تابعه

لزوم ارائه دقیق ترین آمارها از سوی دستگاه‌ها به تصمیم گیران کشور

قالیباف قانون مربوط به کاهش حقوق گمرکی مواد اولیه را ابلاغ کرد

نشست ایران و آیورا با محوریت بررسی چشم‌اندازها و فرصت‌ها آغاز شد

غرب به دنبال بحران سازی علیه کشورهای مستقل از جمله ایران است

وزارت امور خارجه بیانیه تروئیکای اروپایی علیه ایران را محکوم کرد

رئیس جمهور از صادرکنندگان برتر تجلیل کرد

اعلام آمادگی ایران برای گشایش سرکنسولگری جمهوری ارمنستان در تبریز

پیام جدید از آمریکایی‌ها دریافت شد/هیچ امتیازی نمی‌دهیم؛آمریکا برای توافق عجله دارد

امیر عبداللهیان به وزیر امور خارجه جدید دولت کویت تبریک گفت

ایران ارسال پهپاد به روسیه برای استفاده در جنگ اوکراین را رد می‌کند

فصل تغییرات کابینه دولت رئیسی

درخواست قالیباف از وزیر جدید کار

مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد/کلید دار ساختمان آزادی مشخص شد

آیت‌الله رئیسی: بازار با پیگیری عالی‌ترین مسئول دستگاه‌های مربوط کنترل شود

امیرعبداللهیان: وزارت خارجه امروز تعدادی از مقامات و موسسات غربی را تحریم می‌کند

عزم واقعی ‎ایران برای توسعه همکاری‌ها و پیشبرد سیاست همسایگی

قالیباف: هدر رفت 60 تا 80 میلیارد دلاری مصرف انرژی را متوقف کنید

رئیس جمهور: استقلال بنیاد ملی نخبگان باید حفظ شود

ایران پاسخ تحریم و دخالت‌های اروپا را متقابلاً می‌دهد/آمریکا مبادله زندانیان را به احیای برجام منوط کرده است

رئیس جمهور از وزارت آموزش و پرورش بازدید کرد

قالیباف: لازم نیست برنامه‌ریزی را از غربی‌ها یاد بگیریم

هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت از 4 نماینده را بررسی می‌کند

بهادری جهرمی: دولت در مسیر پیشرفت صنعت هسته‌ای مصمم است

پیام تسلیت رئیسی برای درگذشت والدین شهیدان هداوند و باغیانی

در صورت صدور قطعنامه یا اعمال تحریم علیه ایران، اقدام متقابل می کنیم

رئیس جمهور: بروز رسانی قوانین فرهنگی و توسعه سوادرسانه‌ای ضروری است

رئیس جمهور ایران و امیر قطر با یکدیگر دیدار کردند

جهان نیازمند نقش‌آفرینی سازوکارهای منطقه‌ای است/ پیگیری مستمر چندجانبه‌گرایی توسط ایران

اتحاد برای جهان اسلام راهبرد اساسی است/صهیونیستها میثاق نمی‌فهمند