راه ترقی

آخرين مطالب

سياسي

به روند دیپلماسی پایبندیم اما تلاش‌های دیپلماتیک خود را به برجام گره نمی‌زنیم

راه ترقی- ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اگر طرف مقابل برای بازگشت مسؤلانه به برجام اراده داشته باشد ایران هم آمادگی دارد تا در این مسیر کمک کند و ما به روند دیپلماسی برای توافق پایبند هستیم، اما در عین حال تلاش‌های دیپلماتیک خود را به برجام و توافق گره نمی‌زنیم و مسیر خنثی سازی تحریم‌ها را هم دنبال می‌کنیم.

رئیسی: تمرکز اختیارات در پایتخت مانع حل مسائل استان‌هاست/ تشکیل کارگروه ویژه تمرکززدایی

راه ترقی-رئیس جمهور تمرکز بیش از حد اختیارات در پایتخت را مانع بزرگ حل مسائل استان‌ها خواند و کارگروهی را مامور بررسی تمرکززدایی و چگونگی واگذاری برخی اختیارات لازم به استانداران کرد.

لفاظی‌ جناح‌ها، مشکلی از مردم حل نمی‌کند/ برای ساختن ایران قوی به دانشگاه قوی محتاجیم

راه ترقی- وزیر کشور با بیان اینکه لفاظی‌ها و درافتادن گروه‌ها و جناح‌ها مشکلی از جامعه و مردم حل نمی کند گفت: پیام جهانی انقلاب اسلامی، نباید ذیل تقسیم‌بندی‌های کاذب و غیر واقعی محدود شود. کارآمدی و توجه به اهداف عالی انقلاب و کشور، بر همه چیز اولویت دارد

قالیباف: گزارش تلفیق از بندهای محیط زیستی لایحه برنامه پخته نیست/ به کمیسیون برگردد

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کیمسیون تلفیق هرچند تلاش کرد ابهامات بندهای محیط زیستی را رفع کند ولی کار پخته‌ای درنیامد، این بندها را به کمیسیون تلفیق بازگرداند.

قالیباف: قدردان زحمات تمامی آتش‌نشانان عزیز و فداکار هستیم

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: همواره ازخودگذشتگی آتش‌نشانان برای تأمین آرامش و امنیت مردم یکی از نمونه‌های اعلای جهاد و فداکاری در میهن ماست؛ قدردان زحمات تمامی آتش‌نشانان عزیز و فداکار هستیم

رویکرد مراسم اربعین باید مردمی، جهانی و تمدنی باشد

راه ترقی- رئیس جمهور در پیامی به موکب‌داران اربعین ۱۴۰۲، تصریح کرد: باید رویکرد و سیاست راهبردی به مراسم اربعین که پرچم بلند حضرت سیدالشهداء است، همواره مردمی، جهانی و تمدنی باشد تا این حرکت بزرگ برای همیشه بالنده و پرنشاط باقی بماند.

وحیدی: وزارت کشور هسته سخت نظام است

راه ترقی- وزیر کشور این وزارتخانه را هسته سخت نظام دانست و تاکید کرد: کارکنان این دستگاه باید افرادی انقلابی، کارآمد و متخصص باشند.

ورود رئیس مجلس به پرتوریا

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه سه‌شنبه به منظور حضور در نهمین مجمع پارلمانی گروه بریکس وارد فرودگاه واترکلوف در پرتوریا، آفریقای جنوبی شد

نظر رییس دفتر رییس‌جمهور درباره آثار سفر رییسی به آمریکا

راه ترقی-رییس دفتر رییس‌جمهور گفت: ۲۲ دیداری که رییس‌جمهور با مقامات محلی، مردمی و گروههای تاثیرگذار در نیویورک داشتند، آثار و برکارت مثبتی در فرآیند بین‌المللی و دیپلماسی کشورمان داشت.

رئیس‌جمهور: مردم باید بهبود نرخ رشد اقتصادی را در معیشت خود احساس کنند

راه ترقی- رئیس‌جمهور با اشاره به نرخ رشد اقتصادی قابل ملاحظه سه ماهه ابتدایی امسال، از همه دستگاه‌های اجرایی و مسئول خواست همه توان خود را برای اثرگذاری این بهبود نرخ رشد اقتصادی بر وضعیت عمومی اقتصاد کشور و بهبود معیشت اقشار مختلف به‌ویژه دهک‌های پایین به کار گیرند

قالیباف: شورای راهبری نظارت بر برنامه هفتم در لایحه پیش‌بینی شده است

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی از پیش‌بینی تشکیل شورای راهبری برنامه هفتم توسعه با ترکیبی از مجلس شورای اسلامی و دولت به منظور نظارت عمومی بر اجرای این برنامه خبر داد.

جنتی: جامعه اسلامی باید امن و سلامت باشد

راه ترقی- رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: همه‌چیز مردم باید در جامعه در امن و امان و سلامت باشد، جامعه اسلامی باید چنین باشد. باید هرچه می‌توانیم اسلامیت این جامعه را حفظ کنیم.

قالیباف: کشورهای اسلامی با جرم‌انگاری پدیده شوم قرآن‌سوزی با عاملان این جنایات برخورد کنند

راه ترقی-رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسلام‌ستیزی و نابردباری مذهبی به‌طور فزاینده‌ای کشورهای اسلامی را مورد تهدید قرار داده است، محکومیت قرآن سوزی را به تنهایی کافی ندانست

اجماع جهانی علیه گرد وغبار به ابتکار جمهوری اسلامی ایران

راه ترقی- بیانیه پایانی اجلاس بین‌‍‌المللی مقابله با توفان‌های ماسه و گرد وغبار با همفکری و موافقت ۵۰ کشور حاضر در این اجلاس که ۱۸ و ۱۹ شهریورماه در تهران برگزار شد، صادر و در آن بر محوریت ایران برای مقابله با توفان‌های گرد و غبار تاکید شد

قالیباف: بالندگی انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت‌ جوانان از جان گذشته است

راه ترقی-رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سرزندگی و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت‌ جوانانی است که جان شیرین خود را فدا کردند تا خواب شیرین کودکان این کشور بر هم نخورد.

فردا؛ پایان فرصت ثبت اعتراض داوطلبان انتخابات مجلس

راه ترقی-سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: فرصت ثبت اعتراض برای داوطلبانی که مدارک آن‌ها در مرحله اولیه ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی تایید نشده است، فردا به پایان می رسد.

دانش‌آموزان پیشرفت‌های کشور را به تصویر بکشند/پویش مهر به جای پرسش مهر

راه ترقی-رئیس جمهور با اشاره به اینکه امسال بجای پرسش مهر، پویش مهر را مطرح می‌کنم، گفت: من از شما دانش‌آموزان می‌خواهم با قلم خود پیشرفت‌های کشور را گزارش دهید و در مدرسه به نمایش بگذارید تا سایر دانش‌آموزان و والدین مشاهده کنند.

نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی توسط رئیسی / افتتاح ۱۰ هزار کلاس درس

راه ترقی- همزمان با حضور رئیس جمهور در مدرسه شهید کمندی شهرستان بهارستان در جنوب غربی استان تهران، علاوه بر به صدا درآمدن زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، بهره‌برداری از ۱۰ هزار کلاس درس جدید در سراسر کشور آغاز شد.

رئیس‌جمهور خبری خوش برای مردم دارد

راه ترقی- مدیرکل روابط عمومی دفتر ریاست جمهوری در توییتی نوشت که رئیس جمهور در بدو ورود به تهران خبری خوش و غرورانگیز برای ایرانیان را اعلام می کند.

توصیه‌های رئیسی به دولتمردان و خبرنگاران آمریکایی

راه ترقی-رییس‌جمهور ایران با اشاره به تحریم رسانه‌ها از سوی آمریکا به دولتمردان و خبرنگاران این کشور یادآور شد که این اقدام ظلم به ملت‌هاست و خواستار تحقیق خبرنگاران در این زمینه شد.

رؤسای قوا عضو هیات نظارت مجمع تشخیص مصلحت شدند

رقی- ه ترا رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از افزایش اعضای هیات عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی نظام به ۲۴ نفر خبر داد و گفت: با موافقت رهبر معظم انقلاب روسای قوای سه‌گانه هم به ترکیب جدید هیات عالی نظارت پیوسته‌اند.

کنعانی: جزایر سه گانه جزء لاینفک و ابدی خاک جمهوری اسلامی ایران است

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه بار دیگر بر مواضع ثابت و اصولی کشورمان تاکید کرد و گفت: جزایر سه گانه ایرانی ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک جزء لاینفک و ابدی خاک جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه ادعایی بر این جزایر را دخالت در امور داخلی و قلمرو سرزمینی خود دانسته و آن را به شدت محکوم می‌کنیم.

دیدار وزیر دفاع روسیه با دبیر شورای عالی امنیت ملی

راه ترقی- در دیدار وزیر دفاع روسیه با دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان طیف ای از موضوعات مورد علاقه دو کشور در ابعاد دوجانبه، منطقه‌ای، بین‌المللی و به‌ویژه تحولات حوزه قفقاز مورد بررسی قرار گرفت.

مخبر: سخنان رئیس جمهور در سازمان ملل، محاکمه غرب و دفاع از قرآن بود

راه ترقی-معاون اول رئیس جمهور سخنرانی آیت الله رئیسی در صحن سازمان ملل را محاکمه غرب و آمریکا و دفاعی مقتدرانه از قرآن و اسلام دانست و اظهار امیدواری کرد که نتایج دیدارهای رئیس جمهور در سازمان ملل خوب و سازنده باشد.

رهبر انقلاب: دفاع مقدس مرز مقاومت را گسترش داد/ نیروهای مسلح امنیت‌ساز هستند

راه ترقی-رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه واقعه دفاع مقدس یک برهه برجسته و مهم از تاریخ انقلاب است، اظهار داشتند: دفاع مقدس مرز مقاومت را گسترش داد ما به دنبال گسترش مرزهای جغرافیایی نبودیم.عنوان مقاومت را دفاع مقدس در دنیا مطرح کرد و پیش بُرد.

قالیباف: آیت‌الله رئیسی صدای حقیقی ملت ایران را به گوش جهانیان رساند/ افتخار کردیم

راه ترقی- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دفاع محکم آیت‌الله رئیسی از حقوق حقه ملت ایران و محکوم کردن تحریم‌های ظالمانه دولت آمریکا صدای اصیل و حقیقی ملت ایران را به گوش جهانیان رساند.

واکنش کدخدایی به بیانیه سه کشور اروپایی

راه ترقی- عضو حقوقدان و رئیس پژوهشکده شورای نگهبان در توییتی به زبان انگلیسی نوشت: بیانیه سه کشور اروپایی درباره عدم انجام تعهدات به سخره گرفتن حقوق بین الملل و تعهدات بین‌المللی است.

رئیس جمهور امشب در صحن سازمان ملل سخنرانی می‌کند

راه ترقی-آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران امشب سه‌شنبه (۲۸ شهریورماه) در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد در جمع نمایندگان کشورهای عضو سخنرانی می‌کند.

رئیسی: ایران آماده مشارکت برای گسترش صلح و امنیت در جهان است

راه ترقی-رئیس جمهور جلوگیری از زیاده‌خواهی سلطه‌طلبان را از جمله انتظارات مردم از سازمان ملل دانست و بر آمادگی ایران در مشارکت برای گسترش صلح و امنیت در جهان و جلوگیری از ظلم به ملت‌ها تأکید کرد.

توصیه رئیسی به رسانه های غربی؛ حقایق ایران را بازگو کنید

​ راه ترقی-رئیس جمهور با اشاره به اینکه در اغتشاشات سال گذشته در مدت ۴۸ روز ۳۶ هزار دروغ در رسانه‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران تولید شد، خطاب به رسانه‌های غربی گفت: حقایق ایران را بازگو کنید.

پول‌های بلوکه شده، امروز در اختیار ایران قرار می‌گیرد/ اعلام جزئیات تبادل زندانیان

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آزادسازی دارایی‌های ایران از انگلیس پس از چندسال توفیق بزرگی بود. بر اثر اقدامات ظالمانه آمریکا و فشارهایی که به برخی شرکای ایران وارد کرده بود برخی اموال ما در کره‌جنوبی مسدود شد و امروز دیگر به طور کامل این اموال در اختیار ایران قرار می‌گیرد.

رئیسی در سازمان ملل می‌تواند از مواضع ایران دفاع کند

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل می‌تواند دستاوردها و حقانیت جمهوری اسلامی و مواضع‌مان را در تمامی زمینه‌ها شفاف بیان کند و حضور ایشان در سازمان ملل ارزشمند است.

جهان عرب جایگاه سوریه را درک کرده است/مقاومت ازنظر قدرت پاسخگویی در بهترین وضعیت قرار دارد

راه ترقی- وزیر امور خارجه گفت: توجه به محور مقاومت سیاست اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران است و این موضوع در راستای دفاع از مظلومین، مستضعفین و کمک به ثبات و امنیت منطقه همواره مورد تایید ما هست.

رئیسی: حق‌الزحمه معلمان به‌موقع پرداخت شود

راه ترقی- رئیس‌جمهوری گفت: در رتبه‌بندی معلمان بیشتر به بخش معیشتی توجه شده اما این رتبه‌بندی مقدمه‌ای برای تقویت منزلت و جایگاه معلم است و اساس آن نه فقط امور معیشتی که دانش‌افزایی معلمان است.

رئیس جمهور امشب به نیویورک می‌رود

راه ترقی- رئیس‌جمهور به‌ منظور شرکت در هفتاد و هشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد بامداد دوشنبه - ۲۷ شهریورماه - در راس هیاتی سیاسی عازم نیویورک می‌شود.

ساير مطالب

اسلامی: تا رفع کامل تحریم‌ها روند فعلی را ادامه می‌دهیم/ قطعنامه جدیدی صادر نمی‌شود

واکنش رئیسی به شایعه آلودگی ذرت‌های همدان؛ شفاف‌سازی کنید

قالیباف: فراموشی صاحبان اصلی انقلاب، نسبتی با فرهنگ جهاد و شهادت ندارد

ابراز همدردی امیرعبداللهیان با دولت و ملت لیبی در پی فاجعه سیل

لایحه نحوه برگزاری تجمعات به مجلس ارسال شد

دوتابعیتی‌ها را تهدید نمی‌دانیم

ایران درباره امنیت مرزها با همسایگان شمالی حساس است

همه راه‌ها برای تأمین حق مردم زابل در مورد آب باید پیموده شود

قالیباف: اعتماد بزرگترین سرمایه اجتماعی ماست

قالیباف: جمعیت هلال احمر ایران آماده اعزام تیم‌های امدادی و درمانی به مغرب است

سفیر جدید عربستان رونوشت استوارنامه خود را به امیرعبداللهیان ارائه کرد

حسینی: از شرایط دشوار عبور کرده‌ایم، زمان گزارش‌دهی است

رئیسی: تعاونی‌ها باید میدان‌دار اقتصاد ایران باشند/ با تصدی‌گری دولت بر اقتصاد مخالفیم

گفت‌وگوی رئیسی و پاشینیان درباره کاهش‌ تنش‌ها در قره‌باغ

تبریک رئیسی به «امامعلی رحمان»

حفاظت از محیط زیست صرفا مربوط به یک کشور و یک منطقه نیست

حضور رییس‌جمهور در اجلاس مقابله با گرد و غبار

ایران و عراق پیرامون شعله محبت به سیدالشهداء (ع) حلقه زده‌اند

مذاکرات در سپتامبر2022آماده جمع‌بندی بود/آمریکا با سرمایه‌گذاری روی اغتشاشات فرصت‌سوزی کرد

توصیه قالیباف به دیوان محاسبات

دستور کار فیدان در تهران؛ روابطی که نیازمند هوشیاری است

دانشجویان در حضور رهبر انقلاب عزاداری می‌کنند

قالیباف قانون «تشکیل سازمان پدافند غیرعامل کشور» را به دولت فرستاد

تأکید امیرعبداللهیان بر بسیج امکانات نمایندگی‌های کشورمان برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین

وزرای امور خارجه ایران و ترکیه دیدار کردند

رئیسی پای درد دل مردم می‌نشیند/ دیپلماسی عزت دستاورد دولت سیزدهم

مخبر: مواکب به خدمات‌رسانی خود پس از اربعین ادامه دهند

امیرعبداللهیان با ایرانیان مقیم لبنان دیدار کرد

گزارش رئیسی به رهبری: دولت بی‌وقفه و بی‌حاشیه بر رفع مشکلات تمرکز کرده است

تاکید مخبر بر ضرورت اطلاع رسانی مستمر از فعالیت ها و دستاوردهای دولت

قرارگاه زیست عفیفانه تشکیل جلسه داد/ تأکید رئیس‌جمهور بر اقدامات فرهنگی در حل مشکلات

ابراز امیدواری امیرعبداللهیان از امضای قرارداد نهایی چابهار با هند

کنعانی: در مسیر حرکت به سوی قله اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی، تلاش بیشتری خواهیم کرد

ایراد مجدد مجمع تشخیص به طرح شفافیت

رهبر انقلاب: می‌خواهم علاوه بر کمک، از تلاش 2 ساله دولت سیزدهم تمجید کنم

الوطن: امیرعبداللهیان امشب به دمشق می‌رود

اقدام غیرحرفه‌ای بی‌ بی‌ سی فارسی در تحریف سخنان رئیس‌جمهور

رئیس جمهور: مردم درباره عملکرد دولت نظر دهند

در مذاکرات کوتاهی نکردیم/قانون‌مداری می‌تواند دانشگاه را به پیش ببرد

بیش از 100 هزار واحد مسکونی با حضور رئیس‌جمهور به متقاضیان واگذار شد

اسلامی: رونمایی از دستاوردهای هسته‌ای حاصل خودباوری دانشمندان ایرانی است

رئیس‌جمهور: مسکن و اجاره مسکن بالاترین سهم را در سبد خانواده دارد

با مردم بی‌واسطه صحبت کنید/ برای افراد کار تعریف کنید نه صندلی

حرکت امیدآفرین در مسیر شکوفایی و رونق تولید مبنای کار دولت سیزدهم است

دخالت نمایندگان در انتصابات، در بررسی صلاحیت‌ها مدنظر قرار می‌گیرد

رئیسی: سازمان اداری بدون تبعیض و فساد، تراز انقلاب اسلامی است

بریکس و فرصت بازیگری فرامنطقه‌ای ایران

حفاظت از حرم شاهچراغ تشدید می‌شود/راه‌اندازی سامانه دیگری در کنار سماح

سخنگوی دولت خبرداد: ارتقای ارائه تسهیلات طرح کالابرگ الکترونیکی به 5 دهک

وحیدی ادعای یک نماینده مبنی بر تبانی انتخاباتی با قالیباف را تکذیب کرد

آیت‌الله رئیسی: رسانه‌ها اقدامات دولت در بهبود معیشت مردم را تبیین کنند

تجدید میثاق رئیس‌جمهور و هیات دولت با آرمان‌های امام (ره)

نیروهای کارآمد حوزه پزشکی جذب شوند/لزوم توزیع عادلانه نیروی انسانی

کاهش 2 درصدی نرخ بیکاری و احیای 4 هزار واحد تولیدی در دولت سیزدهم

بازدید آیت‌الله رئیسی از نمایشگاه آخرین دستاوردهای فناورانه وزارت دفاع

صنعت دفاعی، پشتیبان نیروهای مسلح در امنیت، اقتدار و بازدارندگی کشور است

بازه زمانی برای اجرای توافق اخیر دو ماهه است/ روند آزادسازی اموال به شکل خوبی پیش می‌رود

وزرای امور خارجه ایران و مالزی دیدار کردند

قالیباف خواستار موضع قاطع کشورهای اسلامی علیه هتک حرمت قرآن کریم شد

رئیس جمهور: استکبار به دنبال گسترش ظلم و سلطه فرهنگی است

پیام تسلیت مخبر در پی درگذشت مادر شهید سرلشکر علی هاشمی

رئیس مجلس الجزایر وارد تهران شد

وزیر خارجه مالزی به تهران سفر می‌کند

قالیباف: ملت اجازه نمی‌دهد ایران دوباره حیاط خلوت زورگویان عالم شود

وحدت و ترویج مذهب اهل‌بیت دو کار بزرگ اردبیلی‌ها برای ایران

رئیس‌جمهوری از خادم حرم شاهچراغ تقدیر کرد

شکاف در دیوار بی‌اعتمادی

رئیس‌جمهور با دیپلمات تازه آزاد شده ایرانی دیدار کرد

قالیباف: سپاه باید به تمام معنا صدا و پناهگاه همه مردم شود

مداخله در امور داخلی کشورها و سازماندهی کودتاها از عناصر آمریکا و انگلیس هستند

رئیسی: دولت باید از تصدی‌گری خود بکاهد/ در عمل به مردم میدان دادیم

توضیحات دبیر ستاد حقوق بشر درباره تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا

9 دستور رییسی برای برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین

انتقاد مخبر از نادیده گرفتن خانواده شهدا در توسعه و حرکت‌های پیشران کشور

امیرعبداللهیان: توافق اخیر آزمون مجدد آمریکا است

رئیس‌جمهور: آزادسازی منابع ارزی کشور را نباید به تحلیل‌های جناحی تقلیل داد

وزیر امور خارجه با خانواده دیپلمات ربوده شده کشورمان در لبنان دیدار کرد

قالیباف: برنامه هفتم توسعه یکی از پیشران‌های مهم اقتصادی است

تضمین لازم در اجرای توافق اخیر را از آمریکا گرفته‌ایم/ امیرعبداللهیان به ریاض سفر می‌کند

قالیباف: مصوبه تعیین نرخ خوراک پتروشیمی‌ها مغایر قانون است

پیام تسلیت رئیس‌جمهور برای درگذشت پدر شهیدان قربانی دستجردی

تأکید رئیسی بر نظارت و کنترل بازار برای استیفای حقوق ملت در عرصه معیشت

وزیر کشور: کسی به سرود ملی و پرچم کشورش احترام نگذارد، مشکل هویتی دارد

امیرعبداللهیان: هیچ‌گاه مسیر مذاکره و دیپلماسی ترک نشده است

رئیسی سالگرد استقلال اندونزی را تبریک گفت

احتمال پخش زنده جلسات کمیسیون حقوقی در زمان بررسی لایحه عفاف و حجاب

دولت به دنبال سفر ارزان و ایمن برای زائران اربعین است

انتخابات خبرگان پیش‌ثبت‌نام ندارد

رئیسی: پیام شهیدان خاموش شدنی نیست/بساط کشف حجاب جمع می‌شود

امیرعبداللهیان: از افزایش تعاملات با اصحاب رسانه با فرش قرمز استقبال می‌کنیم

رئیسی: از کسانی که نمی‌گذارند رسانه‌های دشمن جای حق و باطل را عوض کنند سپاسگزارم

قالیباف با رئیس مجلس ملی ویتنام دیدار کرد

امیرعبداللهیان به آفریقای جنوبی می‌رود/ برگزاری پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک دو کشور

توانمندی‌های ایران را با کشورهای دوست مثل سریلانکا به اشتراک می‌گذاریم

تدوین «سیاست های کلی معدن و صنایع معدنی» در مجمع تشخیص

قالیباف: توطئه‌گران برای جدا کردن ملت ایران از اهل بیت شکست خوردند

ادعاهای آمریکا علیه برنامه هسته‌ای ایران تکرار عمدی یک دروغ بزرگ است

توصیه وزیر کشور به داوطلبان نمایندگی مجلس: مهلت یک هفته‌ای پیش‌ثبت‌نام را از دست ندهید

انقلاب اسلامی دریانوردی ایران را از تعطیلی درآورد/ثابت کردید دریای آزاد متعلق به همه است

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از سازمان انرژی اتمی بازدید می‌کنند