راه ترقی

آخرين مطالب

سياسي

وزارت کشور برای پشتیبانی مالی ازطرح‌های توانمندسازی زنان فعال است

راه ترقی- وزیر کشور گفت: وزارت کشور در جلسات بررسی لایحه حمایت، صیانت و تأمین امنیت زنان مقابل خشونت و همچنین حمایت و پشتیبانی مالی از طرح‌های توانمندسازی زنان سرپرست خانوار فعالانه عمل کرده است.

قالیباف: دولت مکلف به ارائه لایحه «توانمندسازی زنان سرپرست خانوار» است

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدت اجرای ۵ ساله،قانون برنامه ششم توسعه تمام شده و یک سال دیگر نیز تمدید شده است، گفت: در ماده (۸۰) قانون برنامه دولت مکلف به ارائه لایحه برنامه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است اما هنوز این لایحه ارائه نشده است.

بهادری جهرمی: مردم به زودی شاهد آثار و نتایج سفر رییس‌جمهور به روسیه خواهند بود

راه ترقی- سخنگوی دولت، سفر رییس‌جمهور کشورمان به روسیه را در راستای سیاست توسعه متوازن روابط بین المللی دولت سیزدهم با کشورهای جهان و سیاست متنوع‌سازی و متوازن‌سازی حوزه سیاست خارجی ارزیابی کرد و گفت: مردم به زودی شاهد آثار و نتایج سفر رییس‌جمهور به روسیه خواهند بود

رئیس‌جمهور: تهران اهمیت زیادی برای توسعه روابط با الجزیره قائل است

راه ترقی- - رئیس‌جمهور با بیان اینکه ایران برای توسعه روابط با الجزایر اهمیت زیادی قائل است، خطاب به سفیر جدید این کشور، گفت: امیدوارم در دوره جدید با تکیه بر روابط قبلی و قلبی دو کشور همه تلاش‌ها برای ارتقای سطح روابط سیاسی، اقتصادی، تجاری و فرهنگی طرفین به کار گرفته شود.

مخبر: محور برنامه‌ریزی برای احیای واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل اقتصادی مردم باشند

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور، اساس کار نهضت احیای واحدهای اقتصادی غیرفعال را بهره‌گیری از مدیریت،‌ سرمایه،‌ فکر و خلاقیت مردم دانست و گفت: باید محور ساماندهی و برنامه‌ریزی به منظور احیای واحدهای اقتصادی تعطیل و نیمه تعطیل مردم باشند.

رییس جمهور: روابط ایران و برونئی برآمده از رابطه قلبی دو ملت مسلمان است

راه ترقی- رئیس جمهور روابط ایران و برونئی را برآمده از رابطه قلبی دو ملت مسلمان عنوان کرد و گفت: امیدواریم همکاری‌ها و تعاملات دوستانه دوجانبه ایران و برونئی، بیش از پیش به عرصه روابط منطقه‌ای و بین‌المللی دو کشور گسترش یابد.

رییسی: تحکیم روابط با کشورهای قاره آفریقا با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد

راه ترقی- رییس جمهور با بیان اینکه برقراری و تحکیم روابط با کشورهای قاره آفریقا از اولویت‌های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است، ‌گفت: در دوره جدید، روند توسعه همه‌جانبه سطح همکاری با کشورهای آفریقایی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، تجاری و سیاسی با قوت و جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.

مذاکرات پیشرفت‌ خوبی داشته است/ همه پذیرفته اند که آمریکا نباید دوباره از توافق خارج شود

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه از پیشرفت گفت و گوها و مذاکرات وین خبر داد و گفت: همه طرف‌ها پذیرفته‌اند که نباید دوباره شاهد خروج آمریکا از توافق هسته‌ای باشیم.

مهار رشد اجاره بها در دستور کار دولت

راه ترقی- در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد سه موضوع مهم و تعیین کننده در اقتصاد کشور مورد بررسی قرار گرفت.

سیاست همسایگی اولویت دولت سیزدهم است

راه ترقی- رییس مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه، سیاست همسایگی را اولویت دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: سیاست همسایگی موفق می‌تواند به طور متقابل نگرانی‌های امنیتی ایران و همسایگان را کاهش دهد.

جمهوری اسلامی اصلا به دنبال دور شدن از فضای بین‌المللی نیست

راه ترقی- وزیر کشور با تاکید بر اینکه اصولاً سیاست‌ها در جمهوری اسلامی با اولویت منطقه‌ای بوده است، گفت: البته این به معنای بی‌توجهی به روابط بین‌المللی نیست و جمهوری اسلامی اصلا به دنبال دورشدن از فضای بین‌المللی نیست؛ چرا که باید در معادلات جهانی حتما حضوری قوی داشته باشد.

هیئت کانون جهاد تبیین است/ نقش خود را در مقابل جنگ رسانه‌ای علیه ملت بیابید

راه ترقی- رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به برخی ابعاد والای شخصیت حضرت صدیقه کبری از جمله حرکت‌های اجتماعی و خدمت بی‌منت به مردم، هیأت‌ها را کانون جهادِ عظیمِ تبیین دانستند و تأکید کردند: هیأت‌ها باید محل روشنگری و پاسخ متقن و صحیح به سؤالات روز جامعه بویژه نسل جوان باشند

رییسی: تمدن فاطمی می‌تواند نجات‌بخش انسان معاصر باشد/مسئله اصلی زنان، تکریم واقعی از هویت آنان است

راه ترقی- رییس جمهور با بیان اینکه تمدن فاطمی می‌تواند نجات بخش انسان معاصر باشد، گفت: مسئله اصلی زنان ما تکریم واقعی از مقام زن و هویت زنانه آنها است و تا وقتی به این هویت واقعی که خدا در وجود زن گذاشته نگاه نداشته باشیم، نمی‌توانیم موفق باشیم.

دشواری مضاعف کار بانوان فعال اجتماعی

راه ترقی- سخنگوی دولت نوشت: به رغم گشایش‌های انجام شده در امور بانوان، سختی‌های کار بانوان فعال اجتماعی مضاعف است؛ تربیت فرزند و تدبیر امور منزل در کنار اشتغال بیرونی، از دشواری‌های زنان فعال در عرصه اجتماع است، با این وجود زنان ایرانی توانسته‌اند این دو حوزه را به خوبی مدیریت کنند

قالیباف: سیاست خارجی دولت سیزدهم پنجره جدیدی برای تامین منافع ملی گشوده است

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد واقع گرایانه و چندجانبه‌نگر دولت سیزدهم به منظور بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران در حوزه سیاست خارجی، پنجره جدیدی برای تامین منافع ملی به ویژه بهره‌گیری از ظرفیت‌های اقتصادی کشور گشوده است.

رئیس‌جمهور: افراد مُردّد باید درباره اهمیت و تأثیر واکسن کرونا قانع شوند

راه ترقی- رئیس‌جمهور با درخواست از رسانه‌ها و چهره‌ها و شخصیت‌های علمی برای تبیین اهمیت واکسن کرونا برای کسانی که هنوز شبهه و تردید دارند، تأکید کرد: تأثیر دُز سوم واکسن در صیانت از جان مردم باید برای افکار عمومی تبیین شود.

وزارت امورخارجه حملات هوایی به مناطق مسکونی یمن را محکوم کرد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه حملات هوایی چند روز اخیر ائتلاف متجاوزان به مناطق مسکونی و غیرنظامی یمن را که به ویرانی و کشته و زخمی شدن ده‌ها تن از افراد بی‌گناه انجامید محکوم کرد.

برخی هیاهو می‌کنند که داریم کشور را به چین و روسیه می‌فروشیم

راه ترقی- معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: همیشه روابطمان با دنیا بر اساس عزت، حکمت و مصلحت است، برخی هیاهو می‌کنند که داریم کشور را به چین و روسیه می‌فروشیم در صورتی که اصلاً این گونه نیست و هیچ‌گاه این اتفاق نخواهد افتاد.

رزمایش مرکب ایران، چین و روسیه با عملیات آزادسازی کشتی ربوده‌شده ادامه یافت

راه ترقی- یگان‌های شناوری و پروازی ایران، چین و روسیه در ادامه برگزاری رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲، عملیات آزادسازی کشتی ربوده شده و اطفای حریق را تمرین کردند.

پیگیری رئیس جمهوری از آخرین وضعیت رسیدگی به سیل زدگان استان کرمان

راه ترقی- آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی بامداد روز جمعه در پایان سفر دو روزه به روسیه و در بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران، در تماس تلفنی با استاندار کرمان آخرین وضعیت سیل در مناطق جنوبی این استان را جویا شد

آیت الله رییسی: افراط گرایی به مسلمانان ضربه زد

راه ترقی- رییس جمهور در دیدار با رییس شورای مسلمانان روسیه با اشاره به اینکه عده ای به نام اسلام به دین خدا خسارت وارد کردند؛ تصریح کرد: آنچه باید در کنار الحاد و بی دینی نگران آن بود مساله افراط گرایی است. افراطی گری و تکفیر بسیار به مسلمانان ضربه زد و ما باید نسبت به جریان تکفیری حساس باشیم.

آیت الله رییسی: افراط گرایی به مسلمانان ضربه زد

راه ترقی- رییس جمهور در دیدار با رییس شورای مسلمانان روسیه با اشاره به اینکه عده ای به نام اسلام به دین خدا خسارت وارد کردند؛ تصریح کرد: آنچه باید در کنار الحاد و بی دینی نگران آن بود مساله افراط گرایی است. افراطی گری و تکفیر بسیار به مسلمانان ضربه زد و ما باید نسبت به جریان تکفیری حساس باشیم.

اتهام زنی ها و نمایش مضحک رژیم صهیونیستی در سازمان ملل و پاسخ قاطع ایران

راه ترقی- سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل هرگاه بحث فلسطین و اعتراض به تخریب منازل فلسطینیان و شهرک سازی های غیرقانونی در اراضی اشغالی می شود،با مظلوم نمایی و عوض کردن جای متهم و قربانی،وقیحانه اقدام به نمایش های مضحک و تکرار اتهام زنی ها علیه ایران می کند و هربار با واکنش قاطع مواجه می شود

آیت الله رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند

راه ترقی- آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با تاکید براینکه ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند، گفت: همه ایرانیان در هر کجای جهان باید نگاهشان به رشد و پیشرفت ایران باشد و توان خود را برای اینکار صرف کنند

آیت الله رئیسی: شناخت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) یک الگو و سرمایه است

راه ترقی- آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با اشاره به نزدیکی سالروز میلاد صدیقه طاهره (سلام الله علیها)، روز زن و مادر را تبریک گفت و تاکید کرد: شناخت حضرت فاطمه زهرا (س) یک الگو و سرمایه است.

اهمیت "سفر رئیسی به روسیه" از نگاه رسانه‌های خارجی

راه ترقی- رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز سفر خود به روسیه را با محوریت توسعه روابط تجاری و اقتصادی با مسکو آغاز کرد. این سفر بازتاب گسترده‌ای در رسانه های خارجی داشته است

آیین نامه تسهیلات اعطایی به مددجویان نیازمند در محکومیت‌های مالی اصلاح شد

راه ترقی- دولت به‌منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار و خودسرپرست، آیین نامه اجرایی مربوط به تسهیلات اعطایی به مددجویان نیازمند در محکومیت‌های مالی را پس از هفت سال اصلاح و به‌روزرسانی کرد.

نگاه راهبردی ایران و روسیه به مناسبات خارجی، نقطه اتکای روابط جدید دو کشور است

راه ترقی- وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه موضوعات متنوع راهبردی در روابط تهران و مسکو وجود دارد؛ تاکید کرد: ما روسیه‌ پوتین را متفاوت از شوروی سابق دانسته و نگاه راهبردی دو کشور به مناسبات خارجی را نقطه اتکای روابط جدید می‌دانیم.

رئیسی تهران را به مقصد مسکو ترک کرد

راه ترقی- رییس‌جمهور کشورمان دقایقی پیش با هدف گسترش مناسبات سیاسی و اقتصادی با روسیه، راهی مسکو شد.

مخبر «آیین نامه احراز صلاحیت مدیران شرکت‌ها» را ابلاغ کرد

راه ترقی- معاون اول رییس‌جمهور، آیین نامه احراز صلاحیت‌های مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره، هیأت عامل و نمایندگان صاحب سهم دولت در شرکت‌ها و اعضای حقوقی هیأت مدیره‌ها را ابلاغ کرد.

امیرعبداللهیان: مسکو گام‌های مثبتی برای کمک به لغو تحریم‌ها برداشته است

راه ترقی- وزیر خارجه کشورمان گفت: تهران و مسکو در مناسبات دو جانبه، مصمم هستند تا معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه را مطابق با تحولات جهانی به روزرسانی کنند.

زارع: هنوز تلفیق درباره میزان یارانه نقدی و حذف ارز ترجیحی تصمیم گیری نکرده است

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ با بیان اینکه هنوز این کمیسیون مصوبه و تصمیمی درباره میزان یارانه نقدی در سال آینده نداشته است گفت: کمیسیون تلفیق هنوز درباره حذف ارز ترجیحی تصمیم گیری نکرده و قرار است در این باره کمیته ای بین مجلس و دولت تشکیل شود.

اراده ایران توسعه مناسبات با آفریقاست/ ایران و نیجر ظرفیت‌های زیادی برای توسعه روابط دارند

راه ترقی- وزیر امور خارجه بر اراده ایران برای توسعه وتقویت مناسبات با آفریقا تاکید کرد و گفت: روابط میان ایران و نیجر ظرفیت‌های زیادی برای توسعه و گسترش دارد

سخنگوی دولت: محور جلسات رئیسی و پوتین، توسعه صادرات به روسیه و تقویت ارتباطات تجاری است

راه ترقی- سخنگوی دولت با اشاره به سفر رییس‌جمهور به روسیه اعلام کرد که محور جلسات و مباحث رؤسای جمهور دو کشور، توسعه صادرات به روسیه و تقویت ارتباطات تجاری و اقتصادی است.

رئیسی فردا به روسیه می‌رود

راه ترقی-رییس‌جمهور کشورمان به دعوت رسمی همتای روس خود و در راستای گسترش تعاملات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دو کشور، فردا چهارشنبه عازم مسکو می‌شود.

در وین بن‌بست لاینحلی نداریم/ بازگشایی سفارت ایران در عربستان به طرف سعودی بستگی دارد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: گفت‌وگو در مسیر درستی قرار گرفته است و بن‌بست لاینحلی نداریم. در مورد برخی از موضوعات کلیدی باقی مانده باید تصمیمات خاص سیاسی گرفته شود و این موضوع نیازمند این است که تصمیمات در پایتخت کشورها گرفته شود.

وزیرکشور فرمانداران پنج شهر را منصوب کرد

راه ترقی- وزیرکشور در احکامی جداگانه فرماندار ویژه خرمشهر و همچنین بویراحمد، جعفرآباد، اهواز و گچساران را برای چهارسال منصوب کرد.

ساير مطالب

مادرانگی؛ جلوه‌ای از عشق بی‌قید‌وشرط مادر به فرزند

فناوری لنزهای تخت می‌تواند ناچ نمایشگر و بیرون‌زدگی دوربین پشتی گوشی‌ها را از بین ببرد

وای‌فای 7 پس از وای ‌ای 6e با سرعت 40 گیگابیت‌برثانیه از راه خواهد رسید

کسب درآمد با تولید محتوا؛ از شبکه‌های اجتماعی مطرح جهانی تا روبیکا

بورس قرمز ماند، ارزش سهام عدالت زیر سوال رفت!

بازگشت رونق به بازار؛ رشد 38.9 درصدی مبلغ چک‌های مبادله‌ای در یک سال گذشته

فاطمی‌امین: دولت سیزدهم به‌دنبال صیانت از اشتغال، تولید و کسب و کار است

نرخ رسمی 22 ارز کاهش یافت

چرا ناسا اعماق اقیانوس‌های روی زمین را مورد کاوش قرار می‌دهد؟

احتمالا در 2022 فروش PS5 دوبرابر Xbox Series X/S خواهد بود

زمان احتمالی معرفی پیکسل 6a مشخص شد

شارژر همراه سه در یک Mophie در وب‌سایت اپل رونمایی شد

مایکروسافت با 68٫7 میلیارد دلار به‌جای اکتیویژن چه چیزهای دیگری می‌توانست بخرد؟

اوپرا مرورگر جدیدی با تمرکز بر ارزهای دیجیتال و بلاک چین منتشر کرد

افزایش بی‌سروصدای قیمت کارت‌های گرافیک GeForce RTX 30 Founders Edition انویدیا

سامسونگ با کنارزدن اینتل پادشاه صنعت نیمه‌هادی‌‌ها شد

رویداد Global Game Jam همزمان با سایر نقاط جهان در ایران برگزار می‌شود

کارت گرافیک انویدیا جی‌فورس RTX 3050 برای استخراج اتریوم مناسب نیست

افت شدید ارزش سهام نتفلیکس پس از گزارش مالی سه‌ماهه چهارم 2021

نوا 9 هواوی به بازار ایران عرضه می‌شود

تماشا کنید: شکنجه و آزمون دوام گوشی تاشو اوپو Find N

اینتل برای ساخت بزرگ‌ترین کارخانه تولید تراشه جهان برنامه‌ریزی می‌کند

گوشی وان پلاس 10R به تراشه دایمنسیتی 9000 مجهز خواهد شد

سفر خیالی به زیباترین مکان‌های روی زمین

گوگل درایو در‌ مورد فایل‌های مشکوک به کاربر هشدار می‌دهد

آزمایشگاه‌های گوگل روی فناوری بلاک چین کار می‌کنند

تصاویر و مشخصات احتمالی ریلمی 9 پرو و 9 پرو پلاس فاش شد

توضیحات وزیر نفت درباره کاهش صادرات گاز به ترکیه

بازپرداخت تسهیلات ارزی به صورت ریالی ممکن نیست

بانک‌ها بنگاهداران خوبی نیستند/ بدهکاران بانکی با بهره‌گیری از خلاهای قانونی همواره یک قدم جلوترند

سامسونگ سری گلکسی S22 مجهز به تراشه اگزینوس را در مناطق کمتری عرضه می‌کند

شرکت خودروسازی جیلی می‌خواهد با تصاحب ‌Meizu وارد بازار موبایل شود

EA احتمالاً توسط غول‌های صنعت بازی تصاحب می‌شود

سامسونگ احتمالاً سری گلکسی S22 را 20 بهمن معرفی خواهد کرد

پیوند موفقیت‌آمیز کلیه خوک به بیمار مرگ مغزی

سلطه اسپاتیفای بر بازار استریم موسیقی؛ اپل موزیک با فاصله در جایگاه دوم

برتری لنوو در فروش رایانه‌های شخصی در سه‌ماهه‌ی پایانی 2021

گرافیک دسکتاپ Arc Alchemist اینتل ظاهراً در بنچمارک‌ها عملکردی مشابه RTX 3070 Ti دارد

مشخصات احتمالی گوشی گیمینگ Legion Y90 لنوو فاش شد

صدها حساب کاربری در صرافی Crypto.com هک شده‌ است

مرکز پژوهش‌های مجلس، طرح صیانت را مغایر با قانون اساسی می‌داند

اوپو Find N حتی بعد از 100 هزار بار باز و بسته‌ ‌شدن، آثاری از تاخوردگی ندارد

تصاویر پنل پشتی و طراحی داخلی گلکسی A53 سامسونگ فاش شد

اتخاذ تصمیمات مثبت از سوی وزیر صمت برای مقابله با قیمت‌گذاری دستوری

تصاویر پانوراما از حیوانات که با شکست مواجه شدند

کاربران به تغییر صدای نویز سفید اسپیکرهای هوشمند گوگل اعتراض دارند

قدمی دیگر به سوی برتری کوانتومی؛ محققان ساخت پردازنده کوانتومی مبتنی بر سیلیکون را ممکن می‌کنند

عملکرد جی‌فورس GT 1010 انویدیا حتی از پردازنده‌های گرافیکی مجتمع Iris Xe اینتل ضعیف‌تر است

کاوش فراتر از جیمز وب؛ برای مطالعه زمین بعدی، به تلسکوپی با قدرت سایه‌اندازی بالا نیاز است

استارتاپ «تیزنگر» به دلیل موانع دولتی ارائه خدمات به مردم و سازمان‌های امدادی را متوقف کرد

گوشی‌های شیائومی به‌زودی از بهترین ویژگی اندروید 12 بهره‌مند خواهند شد

Task Manager در ویندوز 11 سرانجام ظاهر جدیدی به خود می‌گیرد

قرنطینه اجباری زندانی در آمریکا به‌دلیل حمله باج افزاری

اینتل درحال ساخت تراشه‌ای مخصوص استخراج رمزارز است

پایان عمر اپ‌های اندرویدی بلک‌بری نزدیک است

چشم شما خطر مرگ زودهنگام را نشان می‌دهد

گوشی‌های سری ردمی K50 به بهترین موتور ویبره جهان مجهز می‌شوند

AMD کارت گرافیک Radeon PRO W6400 را با قیمت 229 دلار رونمایی کرد

مشخصات اصلی و رندرهای ردمی نوت 11 پرو 4G و پرو 5G فاش شد

انعکاس‌های خیال‌انگیزی که تعجبتان را بر می‌انگیزند

وزیر نفت از توافقات بسیار مهم با روسیه در حوزه انرژی خبر داد

کوین‌بیس امکان پرداخت با مسترکارت را در بازار NFT آینده خود ارائه خواهد داد

پردازنده‌ها و پردازنده‌های گرافیکی ای‌ام‌دی، اینتل و انویدیا گران‌تر خواهند شد

هواوی در MWC 2022 شرکت می‌کند

راهنمای طراحی سایت فروشگاهی با فروشگاه‌ساز سازیتو

فرمانروایان بر حق بازی قایم‌موشک؛ گربه‌هایی که استاد مخفی‌شدن هستند

مدیاتک در حال آزمایش وای فای 7 است

بسیاری از مردم از خوردن گوشت تولیدشده در آزمایشگاه متنفرند

احیای کارخانه های تعطیل شده در دستور کار دولت قرار دارد

نرخ رسمی 26 ارز کاهش یافت

پایان شایعات درباره مخالفت سازمان برنامه با طرح‌های حمایتی از بورس در بودجه

ستاره‌شناسان بزرگ‌ترین نقشه‌ جهان را منتشر کردند

گلکسی A53 5G احتمالا با شارژر 15 واتی در جعبه عرضه می‌شود

کشف بزرگ‌ترین کلنی لانه ماهی‌ در جنوبگان

اگزونت کامپیوترهای اسمبل شده برای هر نیاز، سلیقه و بودجه

به‌روزرسانی اندروید 12 برای کاربران آمریکایی و کره‌ای گلکسی S10 5G منتشر شد

گوشی مقرون‌به‌صرفه ریلمی 9i با صفحه‌نمایش 90 هرتز و اسنپدراگون 680 عرضه شد

پژوهشگران امکان ساخت واکسن سرطان پوست را بررسی می‌کنند

موتو تب G70 با نمایشگر 11 اینچی و تراشه‌ی Helio G90T مدیاتک در هند معرفی شد

سری گلکسی تب S8‌ و سری گلکسی S22 احتمالاً هم‌زمان رونمایی می‌شوند

رگولاتوری: سیم‌کارت شخصی وسیله تبلیغات نیست

بخش نفت و گاز، پایه همکاری‌های اقتصادی ایران و روسیه است

افزایش 59.5 درصدی تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی

Exynos 2200 با گرافیک AMD و پشتیبانی از رهگیر پرتو معرفی شد

با قابلیت جدید گوگل، انتقال فایل‌ها به سایر دستگاه‌ها آسان‌تر می‌شود

برف‌روب دلفان صنعت، اطمینانی برای روزهای برفی

ردمی K20 پس از به‌روزرسانی MIUI 12 با باگ‌هایی مواجه شده است

بازگشت سری گلکسی نوت سامسونگ به‌طور ضمنی تأیید شد

آغاز کارآزمایی واکسن مدرنا علیه ویروس عامل بیماری ام اس

فروش ردمی نوت شیائومی به 240 میلیون دستگاه رسید

به‌زودی ابزارهای طراحی جدیدی به واتساپ اضافه می‌شوند

ستاره‌شناسان اولین‌بار انفجار سوپرنوای ابرغول سرخ را رصد کردند

حضور در فضا به‌دلایل نامعلوم موجب تخریب سلول‌های خون می‌شود

سری گلکسی S22 با تراشه‌ اگزینوس در خرده‌فروشی‌های اروپایی مشاهده شدند

ارز دیجیتال دش چیست؛ تراکنش‌های سریع و محرمانه

RTX 3090 Ti با قیمتی بیش از 4000 دلار در وب‌سایت‌های خرده‌فروشی اروپایی ظاهر شد

آموزش نصب پوسته استیم در ویندوز 10

ویندوز 11 به‌زودی از ویجت‌های شخص ثالث پشتیبانی خواهد کرد

گوشی اوپو رینو 6 لایت با تراشه اسنپدراگون 662 و دوربین 48 مگاپیکسلی معرفی شد

پردازنده Core i5-12400 اینتل به 5٫2 گیگاهرتز اورکلاک شد