راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مهمترین راه ایجاد اشتغال ارتقای سطح مهارت جوانان جویای کار در استان است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به عدم مهارت کارجویان در استان گفت: مهمترین راه ایجاد اشتغال جوانان و کاهش نرخ بیکاری ارتقای مهارت های عملی است .

۴۵ نفر از روستاییان لرستانی با همکاری خیرین سلامت تحت پوشش بیمه قرار گرفتند

راه ترقی - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر لرستان گفت: با مشارکت و مساعدت خیرین ۴۵ نفر از روستاییان و عشایر استان تحت پوشش بیمه اجتماعی این صندوق قرار گرفتند .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان خبر داد: حمایت مالی ​از پایان نامه های دانشجویی با جامعه هدف تعاونی های استان

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خوزستان گفت: در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیتهای پژوهشی حوزه تعاون، از پایان نامه های دانشجویی با جامعه هدف تعاونی های استان حمایت مالی می شود.

تاکید مدیران کل کار و آموزش و پرورش کردستان بر افزایش همکاری های مشترک برای خدمت رسانی به دانش آموزان

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با حضور در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش استان، بر ضرورت خدمت رسانی به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان، تاکید کرد.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: توسعه و ترویج فرهنگ متعالی قرآنی جهاد اکبر است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در مراسم افتتاحیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان کرمانشاه گفت: توسعه و ترویج فرهنگ متعالی قرآنی جهاد اکبر است.

معرفی ۲۱ هزار کارآموز به آزمون های پایان دوره فنی و حرفه ای در سیستان و بلوچستان

راه ترقی - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: تا پایان آبان ۱۴۰۱، تعداد ۲۱ هزار نفر کارآموز و متقاضی شرکت کننده در دوره های آموزشی این اداره کل در بخش های دولتی و خصوصی، به آزمون های پایان دوره معرفی شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: اختصاص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های تعاونی در گیلان

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از اختصاص ۳۵ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های تعاونی در گیلان خبر داد و گفت: با پرداخت این مبلغ شرایط شغلی برای بیش از ۱۰۰ نفر تضمین خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند

راه ترقی - محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در مراسم گشایش مرکز شتاب‌دهنده آسا گفت: مراکز شتاب‌دهنده نقش پر رنگی در افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری جوانان دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان شرایط صدور، تمدید و ابطال پروانه کار اتباع خارجی را تشریح کرد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور صیانت از نیروی کار داخلی و جلوگیری از اشتغال غیر مجاز اتباع خارجی، اصلاحیه بخشنامه جرایم بند (ج) ماده (۱۱) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و ماده (۱۸۱) قانون کار توسط وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اجرا، ابلاغ شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تخصیص اعتبارات در خراسان رضوی متناسب با جمعیت نیست

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با اشاره به سهم ۸.۲ درصدی استان از جمعیت کل کشور گفت: در اختصاص بودجه های استانی همواره نسبت جمعیت استان به کشور در تعهدات دیده می شود اما در تخصیص اعتبارات کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

زنان محور تعالی خانواده و نظام اسلامی هستند/ باور به مدیریت زنان در کشور وجود دارد

راه ترقی - مشاور امور بانوان و خانواده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشاوران امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی روحیه امید، همت و تلاش را به جامعه زنان مخاطب خود تزریق کنند و در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها مشارکت کنند.

امضای تفاهم‌نامه سه‌جانبه در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی

راه ترقی - در راستای ایجاد هماهنگی میان سیاست‌های مالیاتی و رفاهی، تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای میان معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری و سازمان امور مالیاتی امضاء شد.

رعیتی فرد در مشهد خبر داد: تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کار کاهش یافت

راه ترقی - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به کاهش تعداد بنگاه‌های اقتصادی مشکل‌دار در حوزه روابط کارگر و کارفرما گفت: هم اینک تعداد بنگاه های مشکل دار به ۸۳۰ مورد کاهش یافته که نتیجه تلاش همکاران در حوزه روابط کار و بیمه بیکاری ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح کشور است.

هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل در سال جاری محقق می‌شود/ بهره‌وری بالای طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی/ لبخند رضایت جامعه روستایی با توسعه اشتغال و کارآفرینی

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح‌های اشتغال‌آفرین در مناطق روستایی را دارای بهره‌وری بالا توصیف کرد و گفت: در ماه‌های پایانی سال با هم‌افزایی ایجادشده در سطح ملی و تأکید ویژه رئیس‌جمهور، مشکل تأمین منابع برای ایجاد اشتغال نداریم و به هدف‌گذاری ایجاد یک میلیون شغل خواهیم رسید.

اختصاص ۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری

راه ترقی - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصویب اصلاحیه آئین‌نامه اجرایی قانون اشتغال روستایی و عشایری مصوب در سال ۱۳۹۶ برای ارسال به هیات وزیران و تخصیص‌مانده اعتبار ارزی توسط صندوق توسعه ملی به میزان ۳ هزار میلیارد تومان را از مهم‌ترین مصوبات کارگروه ملی توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری عنوان کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: رعایت درست قوانین کارگری از مشکلات واحدهای اقتصادی پیشگیری می‌کند

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: یکی از مهمترین راههای پایداری و تداوم یک واحد اقتصادی رعایت درست قوانین کارگری است که از بروز مشکلات این واحدها پیشگیری می کند .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین راهکار جهانی کردن دستاوردهای کارآفرینان ایرانی است

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بیان دستاوردهای علمی، فرهنگی، اقتصادی و دانش بنیان کارآفرینان را مهم ارزیابی کرد و گفت: دستاوردهای کارآفرینان ایرانی را باید با جهاد تبیین، جهانی کرد و این مهم را کارآفرینان باید از واحدهای تولیدی خود آغاز کنند.

معاون اول رئیس‌جمهور: ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در استان‌ها پرداخت می‌شود/ مرتضوی: ثبت ۶۶ درصد از تعهد اشتغال دولت سیزدهم در سال ۱۴۰۱ در سامانه رصد ملی اشتغال وزارت کار

راه ترقی - معاون اول رئیس‌جمهور با تأکید بر پرداخت ۶ هزار میلیارد تومان تسهیلات در قالب تبصره ۱۸ به استان‌ها طی یک هفته آینده، تصریح کرد: وزارت کشور باید استانداران را مکلف کند تا از فرصت‌ها و ظرفیت‌های هر منطقه در قالب این تبصره برای اشتغال‌زایی استفاده کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توطئه و جوسازی برخی رسانه ها با جهاد تبیین خنثی می شود

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد: بسیاری از نقشه ها، گره های ذهنی و شبهاتی را که برخی رسانه ها با هدف ایجاد آشوب و ناامنی منتشر می کنند با جهاد تبیین خنثی می شود.

۵۴ درصد اشتغال تعهد شده استان مرکزی محقق شد

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: ۵۴ درصد از هدف‌گذاری ایجاد اشتغال ۱۴۰۱ استان مرکزی در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی، معدنی، گردشگری و خدماتی محقق شده است.

دستور ویژه مرتضوی برای تسریع در اجرای قانون جوانی جمعیت/ مشارکت وزارت رفاه در تدوین برنامه هفتم توسعه

راه ترقی - اولین نشست قرارگاه جمعیت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف تبیین راهکارهای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در بخش‌های تابعه این وزارتخانه تشکیل شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: قرآن کریم چراغ هدایت فراروی بشریت است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: کتاب آسمانی قرآن مجید چراغ هدایت و نور راه و مسیر زندگی بشریت است که فراگیری آن و عمل به آن می تواند محیطی سرشار از صفا صمیمیت، همدلی و محیطی بدون ستیزه جویی در خانواده و جامعه ایجاد کند.

فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور/ اتحادیه‌ تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون

راه ترقی - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فعالیت ۴۲ اتحادیه تعاونی سراسری در کشور خبر داد و گفت: اتحادیه‌های تعاونی سراسری حلقه اتصال بخش مردمی و دولتی تعاون هستند.

شورا‌های شهر و روستا نقش مهمی در زمینه بسترسازی ایجاد اشتغال و مسکن دارند

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شورا‌های شهر و روستا و شهرداری‌ها نقش منحصر به فردی در زمینه بسترسازی به منظور ایجاد اشتغال و مسکن به عنوان یکی از پیشران‌های اقتصادی دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اطلاع رسانی اقدامات دولت نیازمند جهاد تبیین رسانه‌ها است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم اقدامات موثر و مطلوبی را انجام داده و برنامه های هدفمندی در دستور کار دارد که اطلاع رسانی این خدمات، نیازمند جهاد تبیین رسانه ها است.

بازدید رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از بافته‌های سنتی سنگسر سمنان

راه ترقی - آزیتا همتیان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه سومین نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی استان سمنان با سفر به شهرستان مهدیشهر از طرح پشتیبان خانم خادمیان در رشته بافته های سنتی سنگسر و دوزنده لباس های محلی بازدید کرد.

تحول در شرکت‌های تابعه وزارت کار مورد تأکید است/ بسترسازی برای نقش‌آفرینی بخش خصوصی در توسعه اقتصادی کشور

راه ترقی - وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی گفت: در تدوین چشم‌انداز و راهبردهای وزارت کار توجه به ارتقای بهره‌وری شرکت‌های زیرمجموعه از مهم‌ترین راهبردهای ما خواهد بود.

خروج از بنگاه‌داری و گرایش به سهام‌داری ضروری است/ بسته سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف تعریف می‌شود

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست با مدیران‌عامل شرکت‌های فولادی زیرمجموعه سازمان و صندوق‌های بازنشستگی تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر خروج از بنگاه‌داری و گرایش به سهام‌داری تأکید کرد.

سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تدوین می‌شود/ همراهی با مجلس برای تدوین برنامه هفتم توسعه با رویکرد عدالت اجتماعی

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:‌ سند آمایش سرزمینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای و عدالت هم‌سو با اسناد بالادستی نظام و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تدوین می‌شود.

۶۴ درصد تعهد سالانه اشتغال استان کرمان محقق شد

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: تاکنون ۶۴ درصد تعهد سالانه اشتغال استان کرمان به تعداد ۳۸ هزار و ۳۴۷ فرصت شغلی جدید محقق شده است.

سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید ارتقا پیدا می‌کند

راه ترقی - تفاهم‌نامه همکاری معاونت فرهنگی‌واجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بهزیستی کشور با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و ارتقای سلامت روان و اجتماعی جامعه کار و تولید، امضا شد.

عنابستانی: فرآیند صدور مجوز کسب‌و‌کارها باید با رویکرد تأییدمحور تسهیل و تسریع شود/ همتیان: رشد ۳۶۸ درصدی صدور مجوزهای مشاغل خانگی نسبت به سال گذشته

راه ترقی - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: فرآیند صدور مجوز کسب‌وکارها باید با رویکرد تأییدمحور، تسهیل و تسریع شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: دلسوزان جامعه ورزش کارگری افتخار استان هستند

راه ترقی - نشست هم‌اندیشی مسئولین ورزش کارگری کارگاه‌های بالای ۵۰ نفر نیروی کار استان خراسان شمالی با رویکرد فرهنگ کار و ورزش با هدف افزایش نشاط در محیط‌های کار و جامعه برگزار شد.

پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به بیش‌از هزار طرح در سیستان و بلوچستان

راه ترقی - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: یک‌هزار و ۳۶۰ طرح در سیستان و بلوچستان امسال از تسهیلات اشتغالزایی این صندوق استفاده کردند و به موجب آن، زمینه اشتغال حدود سه هزار نفر در استان فراهم شد.

اجرای بیش از ۵۰ برنامه و رویداد در هفته جهانی کارآفرینی در استان کرمانشاه

راه ترقی - رئیس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در هفته جهانی کارآفرینی(۲۵ لغایت یکم آذر ماه ۱۴۰۱) بیش از ۵۰ برنامه و رویداد ترویجی فرهنگ کارآفرینی در استان کرمانشاه اجرا می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران خبر داد: تشکیل نخستین اتاق تعاون شهرستانی کشور در اسلامشهر

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از ایجاد نخستین اتاق تعاون شهرستانی کشور در اسلامشهر خبر داد و گفت: در صورت تامین زمین، مجموعه ورزشی کارگران اسلامشهر نیز احداث می‌شود.

ثبت ۳۰ هزار شغلی جدید در سامانه رصد در استان کرمانشاه

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه گفت: از تعهد ایجاد اشتغال ۴۶ هزار نفری در استان کرمانشاه بر اساس داده های آماری سامانه رصد تا کنون نزدیک به ۳۰ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.

ساير مطالب

دستاورد بزرگ 2 ایرانی درباره محبوب‌ترین غذای دنیا

امکان لمس موسیقی برای ناشنوایان فراهم شد

3 فضانورد چینی به ایستگاه فضایی رسیدند

حل یک معمای مهم در بدن موش‌های نر

خطری جدی زمین را تهدید می‌کند؛ طوفان خورشیدی پرسرعت به زمین برخورد می‌کند؟

استخراج «انرژی اقیانوس» با کمک فناوری نانو

آزمایشی که جهان را در بهت فرو برد

صدای هولناک سیاهچاله‌ای که همه چیز حتی نور را می‌بلعد

ساکنان زمین در آستانه مهیج‌ترین سفر تاریخ

تشخیص آسان رماتیسم مفصلی با کمک یک ربات

آینه‌ها به تقویت فرآیند فتوسنتز کمک می‌کنند

دولت برای اجرای ادعای ابرپروژه استارلینک ایرانی، چند میلیارد دلار باید هزینه کند؟

تکمیل نظریه‌ اینشتین؛ پیشرفتی در فیزیک ذرات

تصاویر چند پدیده‌ جوی عجیب‌وغریب که در نگاه اول، فتوشاپی به‌نظر می‌رسند

چین با ZTE اولین آزمایش‌های مهم برای خلق فناوری 6G را پشت سر گذاشت

استفاده از هوش مصنوعی در درمان بیماری های قلب و عروق

کپسول "دراگون" برای فضانوردان بستنی برد

این موجود دارای قدیمی ترین مغز در کره زمین است

تشخیص بیماری کلیوی با اسکن شبکیه چشم

ساخت سیستم تشخیص عنبیه چشم به همت فناوران ایرانی

فضانورد ناسا هدف واقعی ماموریت آرتمیس 1 را فاش کرد

3 فضانورد چینی فردا به فضا می روند

اختراع جدید دانشمندان برای بهره‌برداری کم‌هزینه از "هیدروژن سبز"

پرواز هواپیماهای هیدروژنی ایرباس با قلب یخی

درمان سریع‌تر زخم‌ها با چسب زخم هوشمند

اختراع جدید ال جی برای ماشین‌های آینده

راز حیواناتی که یخ می‌زنند اما نمی‌میرند!

کره زمین در میانه هفتمین انقراض انبوه جانداران

ویتامینی که می‌تواند باعث بروز سرطان شود

کشف خاموشی تصادفی یک آنزیم کلیدی در مغز

دانشمندان یکی از پرجرم‌ترین ابرزمین‌های تاریخ را در فاصله 200 سال نوری ما کشف کردند

چرای بی رویه دام ها، زمین های خشک جهان را تهدید می کند

بیماری دیابت چگونه ایجاد می‌شود؟

نحوه خواباندن کودکان بر رفتارشان تاثیر می‌گذارد

آیا مریخ سیاره‌ای زنده است؟

طراحی «واکسن جامع آنفلوآنزا» توسط محققان آمریکایی

تک‌سلولی‌های اقیانوس‌ها ذرات ریز پلاستیکی را می‌خورند

تحول در حرکت پهپادها به کمک طراحی بدن پرندگان

کشف ویروس های زامبی در سیبری

تماشاچیان بر تصمیمات داوران فوتبال اثر می‌گذارند

شیشه خودرو جدیدی در راه است

هسته شیطان، نتیجه ترسناک یک آزمایش !

کلید درک اوتیسم کشف شد

کشف عامل پیری سریعتر مردان از زنان!

دانشمند ایرانی "فیبر نامرئی" ساخت

محققان چینی مدعی ساخت اولین موتور هایپرسونیک دنیا با سوخت کروزن شدند

پرده‌برداری از رازهای بزرگ کیهان توسط نیل دگراس

اولین تصاویر میگرن در مغز شکار شد

تشخیص دقیق‌تر عفونت خون با هوش مصنوعی

امواج خورشیدی چگونه روی زمین تاثیر می گذارند؟

AIM-9X Sidewinder؛ ریتون برنده قرارداد تولید موشک هوا به هوای ارتش ایالات متحده

کشف قدیمی ترین وعده غذایی جهان

ساخت راکتورهای هسته ای سریع نوترونی توسط روسیه

کشف آدم‌خواری در نزدیک‌ترین کهکشان به راه شیری

جزیره‌ای با پنل‌هایی که خورشید را دنبال می‌کنند

شناخت جَو یک سیاره فراخورشیدی به کمک تلسکوپ جیمز وب

شارژ باتری خودروی الکتریکی تنها در 72 ثانیه!

شگفت انگیزترین تکنولوژی‌های تاریخ ورزش جدید در جام‌جهانی قطر !

چین در شرف پرتاب یک ماموریت سرنشین‌دار

نمونه‌های ماه از خاستگاه خود دیدن کردند

تبدیل نوار چسب به ژنراتور برق!

آلودگی هوا دفاع ایمنی ریه‌ها را تضعیف می کند

رونمایی از سگ مسلح به مسلسل!

دانشمندان توافق کردند: ثانیه کبیسه از سال 2035 دیگر به ساعت‌ها اضافه نخواهد شد

پرواز موفقیت‌آمیز کپسول "اوریون" در نزدیکی ماه

استفاده از فناوری آبیاری چینی‌ در جام‌جهانی قطر

مطالعه جدید: این مکمل‌ محبوب ضدپیری می‌تواند احتمال ابتلا به سرطان را افزایش دهد

کشف ارتباط ژنتیک با قد افراد در یک مطالعه بزرگ

پخش زنده جام‌جهانی از روبیکا، یکپارچه و همراه با همه مردم ایران

با این واکسن اعتیاد را ترک کنید

تایید داروی کُندکننده آغاز دیابت

تصویر روز ناسا: درخشش سحابی پروانه

هواپیمای فضایی مخفی آمریکا در ماموریت 908 روزه خود چه کرد؟

آتش‌فشان‌های روی ماه چه زمانی خاموش شدند؟

دارویی برای کمک به ترک اعتیاد به الکل

امروز در فضا: ساخت ایستگاه فضایی بین‌المللی آغاز شد

شناسایی گونه‌ای از کبوتر که 140 سال گم شده بود!

کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای با اجاق خورشیدی ایرانی

خیره‌کننده‌ترین تصاویر فضایی در روزهای اخیر

ابداع نخستین موتور هواپیمای مافوق صوت که با سوخت جت کار می کند

این موجود بانمک قدرت‌های فراطبیعی دارد؟

تلاش‌های ناسا برای استقرار آرایه خورشیدی فضاپیمای "لوسی"

ابداع شیوه جدید درمان چاقی با جلوگیری از جذب چربی و قند

آلودگی هوا، اختلالات عصبی را تشدید می کند

هدایت صندلی چرخ‌دار با نیروی ذهن ممکن شد

دانشمندان 30 ترکیب طبیعی جدید کشف کردند

طراحی رباتی با میکرو انگشت

طراحی مغزهای مایع برای ربات‌های نرم

مقصر گرمایش قطب شمال پیدا شد مقصر گرمایش قطب شمال پیدا شد

برزیل بیشترین شانس قهرمانی را دارد

وزیر ارتباطات: ماهواره ناهید تا آخر سال پرتاب خواهد شد

خطر تشنج پس از کووید 19 بالاتر از آنفلوانزا است

کشف یک ماده نو برای سلول‌های خورشیدی با میکروسکوپ جدید

درمان زخم بستر با روشی نوین

سفر فضاپیمای اوریون به ماه را همراه مسافران آن دنبال کنید

جانور عجیبی که نامیراست!

دستاوردی بزرگ با همراهی دانشمند ایرانی؛ توسعه واکسنی که عمر مبتلایان به سرطان مغز را افزایش می‌دهد

توسعه دستگاهی برای اندازه گیری غیرتهاجمی فعالیت عصب گردنی

حل معمای پیدایش آب روی زمین توسط شهاب سنگ 4.6 میلیارد ساله

آنچه از مثلث برمودا نمی‌دانید