راه ترقی

آخرين مطالب

وزارت رفاه

استقرار نظام ملی احسان و نیکوکاری در کشور نیازمند کمک‌های حرفه‌ای است

راه ترقی - معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر اینکه دولت نیازمند حضور موثر آحاد مردم است، استقرار نظام ملی احسان و نیکوکاری و ایجاد پیوند میان ظرفیت‌های مردمی و دستگاه‌ها در کشور ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب را نیازمند کمک‌های حرفه‌ای دانست.

از داخلی‌سازی کشتی نفتکش حمایت می‌کنیم/ افزایش ۲ برابری حمل و نقل نفت خام در دولت مردمی سیزدهم

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با اشاره به افزایش ۲ برابری حمل نفت خام در دولت مردمی سیزدهم، گفت: شرکت ملی نفتکش در ماه‌های اخیر دستاوردهای خوبی داشته است که امروز برای حمل نفت هیچ مشکلی ندارد و ظرفیت حمل و نقل افزایش یافته است.

ارز ۴۲۰۰ تومانی فساد اقتصادی را افزایش داد/ مردمی‌سازی پرداخت یارانه‌ها فاصله طبقاتی را کاهش می‌دهد

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شناسایی مشمولان دریافت یارانه مجموعه متغیرهای اقتصادی خانوار شامل گردش حساب، درآمدها، تسهیلات بانکی، خودرو و دارایی‌های جاری در نظر گرفته می‌شد، که ملک شامل آن نبود.

بیش از ۸۰ درصد یزدی ها یارانه دریافت کردند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با بیان این بیش از ۸۰ درصد یزدی ها یارانه دریافت کردند، گفت: احتمالا پس از بررسی ثبت و بررسی اعتراضات حدود ۱۰درصد دیگر از جمعیت استان یزد به تعداد یارانه بگیران استان اضافه خواهد شد.

پاسخگویی مستقیم مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم به پرسش‌های یارانه‌ای مردم

راه ترقی - وحید وزیری‌راد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم؛ در محل این اداره کل پاسخگوی پرسش‌‎های مراجعه‌کنندگان به صورت مستقیم و بدون واسطه بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار هستیم

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: مقوله حفظ و ایجاد اشتغال و تنظیم روابط کار از موضوعات بسیار مهم در حوزه عملکردی ما هستند و ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار نیز هستیم.

جلسه هم اندیشی بازرسان کار استان تهران برگزار شد

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: وجود مرکز تحقیقات نقطه قوت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و با تشکیل کمیته تخصصی و حضور بازرسان کار خبره در مرکز تحقیقات می توان قوانین را بررسی و اصلاح کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است، گفت: توجه به توان داخلی و صیانت از نیروی کار از شاخص های ویژه دولت سیزدهم است .

مهم‌ترین مسائل صندوق بازنشستگی و بازنشستگان کشوری با حضور مدیران استانی بررسی شد

راه ترقی - نشست دو روزه و مشترک مدیران ستادی و استانی صندوق بازنشستگی کشوری به منظور بررسی و ارائه راهکار در خصوص مهم‌ترین مسائل و چالش‌های صندوق و بازنشستگان تحت پوشش برگزار شد.

بازدید دکتر مخبر و دکتر عبدالملکی از سامانه تلفنی رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها

راه ترقی - معاون اول رئیس جمهور و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بعدازظهر امروز (جمعه) با حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از بخش های مختلف سامانه تلفنی ۶۳۶۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در این مرکز به منظور رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها» مستقر است، بازدید کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان پیشران تحقق شعار سال هستند

راه ترقی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: کارآفرینان نقش پیشران تحقق شعار سال جدید مبنی بر "تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین" را برعهده دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: امنیت شغلی کارگران از دغدغه های مهم است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در مراسم تجلیل از کارگران شرکت پگاه گفت: با دستور رییس جمهور کمیته ای به منظور ارتقای امنیت شغلی برای مشاغل با ماهیت مستمر تشکیل شد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: باید طوری در عرصه کار عمل کنیم که مدیون خون شهدا نباشیم

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی به همراه مسئول بسیج کارگری و اعضای ستاد بزرگداشت هفته کارگر با حضور در منزل شهید والامقام علیرضا خرمی با همسر آن شهید عزیز دیدار کردند.

فراخوان وزارت مردم برای جذب سفیر کار ایران در سازمان بین‌المللی کار

راه ترقی - مدیرکل امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با دستور ویژه دکتر عبدالملکی، همه ظرفیت‌های منابع انسانی شاغل در بدنه وزارت مردم برای جذب «سفیر کار ایران» در ژنو دعوت می‌شوند.

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: کارگران رزمندگان جنگ اقتصادی در خط مقدم هستند

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان این که خانواده های معظم شهدا موجب برکت نظام و انقلاب هستند، گفت: شهدای کارگر با زحمت و تلاش خود در عرصه اقتصادی و ایثار و از خود گذشتگی در دفاع از وطن همواره مایه افتخار ما بوده اند و امنیت امروز کشور را مدیون این عزیزان هستیم .

احیا ۲۸ طرح راکد و تعطیل در کرمانشاه توسط صندوق کارآفرینی امید

راه ترقی - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه گفت: این صندوق در سال ۱۴۰۰، با اعتبار پنج میلیارد و ۴۲۸ میلیون تومان، ۲۸ طرح راکد و تعطیل را در سطح استان کرمانشاه احیا کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شهدای کارگر در عرصه اقتصادی، ایثار و از خودگذشتگی همواره مایه افتخار بوده اند

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان این که شهدای کارگر در عرصه اقتصادی، ایثار و از خودگذشتگی همواره مایه افتخار بوده اند، گفت: در جنگ اقتصادی امروز نیز کارگران پیشقراولان و سربازان این نبرد هستند و کشور بیش از هر زمان دیگری به از خودگذشتگی این عزیزان در به حرکت درآوردن چرخ های تولید نیازمند هست.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: دولت سیزدهم در عمل ثابت کرد به اصل سه جانبه گرایی معتقد است

راه ترقی - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: توجه به معیشت و بهبود شرایط کارگران از تاکیدات دولت مردمی سیزدهم است و این مهم در اولویت برنامه های وزارت مردم قرار دارد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: حیات جامعه مرهون زحمات کارگران است

راه ترقی - سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در هفته گرامیداشت کار و کارگر در دیدار با حجت الاسلام نوری نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: حیات جامعه مرهون زحمات کارگان است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: رفع فقرمطلق در دستور کار وزارت مردم است

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان گفت: در استان سمنان ریشه کنی فقر مطلق در حال پیگیری است و رفع این موضوع از اولویت های این اداره کل است.

مسکنی: آماده راه اندازی بانک مردمی هستیم

راه ترقی - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نظام پولی و بانکی را از ابزارهای جدی گسترش بخش تعاون دانست و گفت: آماده عملیاتی کردن زیرساخت ها برای راه اندازی بانک مردمی هستیم.

۱۱۳ تشکل کارگری و ۵۰ تشکل کارفرمایی در کردستان فعالیت می کنند

راه ترقی - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان در نشست با خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته کار و کارگر برگزار شد با اشاره به فعالیت ۱۱۳ تشکل کارگری و ۵۰ تشکل کارفرمایی در سطح استان، گفت: در حال حاضر ۵ انجمن صنفی کارفرمایی در سطح استان فعالیت دارند.

کارگران نوآور و ارزش‌آفرین حمایت می‌شوند

راه ترقی - مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مسیر تحقق شعار سال، حمایت از کارگران نوآور، خلاق، مبتکر و ارزش‌آفرین در دستور کار است.

پوشش بیمه‌ای و رفاه جامعه کارگری اولویت وزارت مردم است/ تأکید وزیر کار بر رشد مؤلفه‌های رونق و رفع موانع تولید در کشور

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: رفاه و تأمین اجتماعی کارگران یکی از مهمترین موضوعات در دست اقدام وزارت مردم است و با همراهی تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در تلاش برای رفع چالش‌های این حوزه هستیم.

اسامی کارگران نمونه ملی، گروه‌های کار نمونه ملی و واحدهای نمونه ملی اعلام شد

راه ترقی - در سی و سومین جشنواره امتنان با حضور دکتر «رییسی» رییس جمهور ، دکتر «عبدالملکی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "فاطمی امین" وزیر صنعت،معدن و تجارت، اسامی کارگران نمونه ملی، گروه‌های کار نمونه ملی و واحدهای نمونه ملی اعلام شد.

سال ۱۴۰۱ بسیار نوید بخش برای جامعه کارو تولید کشور خواهد بود / کارگران مهم ترین عنصر تدوام انقلاب اسلامی هستند/ تلاش دولت مردمی سیزدهم برای مداوای بیماری مزمن تورم

راه ترقی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت مردمی سیزدهم گفت: سال ۱۴۰۱ بسیار نویدبخش برای جامعه کار و تولید کشور است.

ارتباط بدنه دولت با جامعه دانشگاهی دو بال توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور

راه ترقی - «محمود کریمی بیرانوند» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در وبینار تخصصی کارآفرینی، ارتباط بدنه دولت و جامعه علمی و دانشگاهی را به عنوان دو بال توسعه زیست‌بوم کارآفرینی کشور عنوان کرد.

ساير مطالب

جذب سرباز مربی در مراکز فنی زنجان به منظور بهره‌مندی از توانمندی مهارتی فارغ‌التحصیلان

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: توسعه زیر ساخت‌های سامانه‌ای در راستای ارائه خدمات مطلوب به جامعه مخاطب است

مسکنی: هزار تعاونی روستایی در سال جدید احیا می شوند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مجموعه های ورزش کارگری سهم قابل توجهی در سرانه ورزشی استان دارند

رئیس سازمان بهزیستی خبر داد: ارسال اسامی دستگاه‌هایی کم کار در زمینه قانون حمایت از حقوق معلولین به رئیس جمهور

​مسکنی در نشست با تعاونگران البرز: تشکیل کارگروه ویژه برای رفع مشکلات تعاونی‌ها

همه ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال در سیستان و بلوچستان دیده می‌شوند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: اولویت بازرسان کار ارتقاء سطح بازرسیها و پیشگیری از حوادث کار باشد

شرکت سیمان خاش واحد کار نمونه کشوری شد

افزایش 30 درصدی صادرات ارزی شرکت پگاه نسبت به سال گذشته/ آماده‌سازی تجاری تولید محصول دانش‌بنیان کاغذ پارچمنت

توئیت دکتر عبدالملکی درباره تنها راه نجات صندوق های ورشکسته بازنشستگی

آمادگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت

هدیه میلاد امام حسن مجتبی(ع) به حساب کارکنان ستادی وزارت مردم واریز شد

مطالبات و دغدغه های کارگران و کارفرمایان در کرمانشاه پیگیری می شود

سامانه ثبت‌نام متقاضیان کار در پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی در کرمانشاه راه اندازی شد

سهیمه ایجاد اشتغال خراسان شمالی 16 هزار شغل در سال 1401

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تعاون بر بهبود فرهنگ کار جمعی و اقتصاد تاثیر گذار است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: بهره وری تولید با بهره وری نیروی کار فراهم می شود

تمام قد در برابر تعارض منافع

پیگیر پایان یافتن این ‎بی‌عدالتی هستم

تعریف بسته حمایتی دولت برای کارفرمایانی که ایجاد اشتغال جدید دارند

اجرای طرح مساجد کارآفرین و میز خدمت اشتغال رایگان در مساجد حاشیه‌شهر خراسان رضوی

ارتقای فرهنگ کار، راهبرد عملیاتی در وزارت مردم است

تحقق سیاست های تامین اجتماعی نیازمند تقسیم کار ملی است

هم‌افزایی حاکمیتی برای گسترش رفاه اجتماعی شکل می‌گیرد

20 هزار میلیارد تومان درآمد جدید برای تأمین اجتماعی/ 750‌ هزار کارگر جدید‌ بیمه شدند

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز تاکید کرد: ضرورت تقویت فرهنگ کار در جامعه کار و تولید

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: با استفاده از توانمندی شرکت های دانش بنیان زمینه اشتغال پایدار باید مهیا شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: شرکت‌های تعاونی در توسعه اقتصاد و اشتغال عملکرد قابل قبولی داشته‌اند

دکتر عبدالملکی: بخش قابل توجهی از دستاوردهای مهم، صرفا با سالم‌سازی مدیریتی به دست می‌آید

رسیدگی به دادخواست‌های کارگری و کارفرمایی لرستان در کمتر از یک ماه

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: خدمت رسانی در وزارت کار به معنای واقعی متحول شده است

استراتژی وزارت مردم برای توسعه تجارت با آفریقا/ برگزاری نشست با تجار کنیایی

مسکنی: بخش تعاون آماده کمک به تأمین چرخه تأمین در کشور است

بیش از 490 میلیارد تومان وام قرض الحسنه اشتغالزایی به روستاییان و عشایر خراسان شمالی پرداخت شد

12 هزار پرونده دعاوی کارگری و کارفرمایی استان فارس رسیدگی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: مردم در سال جاری باید تحول را در حوزه تعاون، کار و رفاه اجتماعی احساس کنند

50 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارگر در قزوین اجرا می شود

حدود 82 درصد اعتبارات ابلاغی اشتغال روستایی در سیستان و بلوچستان جذب شد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: فرهنگ کار از فرهنگ سازمانی نشأت می‌گیرد

دانیالی در دیدار با نمایندگان صنعت چاپ تهران و مشهد: سلامتی و نشاط کارگران ضروری است

ایجاد بانک ایده و حمایت از کارآفرینان خلاق قزوین در دستور کار است

طالبی دارستانی: اصلاح و رفع معضلات موجود منوط به عزم جدی مسئولان در برخورد با متخلفان است

دکتر «عبدالملکی» در نشست تبیین و بررسی اجرای سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی خبر داد: تشکیل ستادی فرادستگاهی در وزارت مردم برای اجرای سیاست‌های کلی تامین اجتماعی

جزئیات جشنواره «تجربه ماندگار» تشریح شد

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: شوراهای اسلامی کار به عنوان پل ارتباطی بین کارگر و کارفرما

ارائه تسهیلات اشتغال‌آفرین به معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی در سیستان و بلوچستان

اجرای طرح یاریگران کار و تولید با رویکرد پیشگیری از اعتیاد در واحدهای تولیدی کرمان

50 عنوان برنامه به مناسبت هفته کارگر در اردبیل برگزار می‌شود

در نشست رفع فقر مطلق استان خراسان شمالی مطرح شد: توانمندسازی اقشار محروم و مستضعف گام مهمی در رفع فقر مطلق

کارآفرینان میدان‌داران زیست‌بوم اشتغال

تشریح راهبردهای وزارت مردم برای اجرای سیاست های ابلاغی تأمین اجتماعی/ دکتر عبدالملکی: هم‌افزایی حاکمیتی را برای توسعه کشور ایجاد می‌کنیم

انجام 7127 مورد بازرسی از کارگاه‌های خراسان جنوبی در سال 1400

آغاز غربالگری تنبلی چشم از اردیبهشت‌ ماه

توئیت دکتر عبدالملکی درباره ‏ابلاغ ‎سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی از سوی رهبر معظم انقلاب