راه ترقی

آخرين مطالب

سياسي

۵ مصوبه مهم ستاد اقتصادی دولت برای حمایت از بورس ابلاغ شد

راه ترقی- پنج مصوبه مهم دولت درباره ارزان شدن نرخ خوراک پتروشیمی‌ها، کاهش نرخ سود بین بانکی، محدود شدن فروش اوراق مالی، عدم افزایش حقوق دولتی معادن و افزایش نرخ تسعیر بانک‌ها ابلاغ شد.

بانک‌های عامل موظف به بخشودن جرایم تسهیلات خسارت‌دیدگان کشاورزی شدند

راه ترقی- بانک‌های عامل بر اساس مصوبه دولت موظف شدند ضمن بخشودگی سود، کارمزد و جرایم تسهیلات پرداختی به خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی که در سال زراعی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ دچار خشکسالی شده‌ و سررسید بدهی آنها در سال ۱۴۰۰ است، اصل تسهیلات دریافتی را نیز به مدت سه سال امهال کنند.

اسلامی: خوب دیدن و شنیدن موجب شناخت ظرفیت‌ها می‌شود

راه ترقی- رئیس سازمان انرژی اتمی نوشت: فرهنگ‌سازی خوب شنیدن و دیدن موجب شناخت ظرفیت‌ها خواهد شد و با شناسایی حداکثری وسعت قابلیت‌ها، می‌توان اذعان داشت که حرکت مدیریت به سمت تعالی هموار و در اجرای عدالت نقشی حیاتی ایفا می‌کند.

وزارت کشور برای پشتیبانی مالی ازطرح‌های توانمندسازی زنان فعال است

راه ترقی- وزیر کشور گفت: وزارت کشور در جلسات بررسی لایحه حمایت، صیانت و تأمین امنیت زنان مقابل خشونت و همچنین حمایت و پشتیبانی مالی از طرح‌های توانمندسازی زنان سرپرست خانوار فعالانه عمل کرده است.

قالیباف: دولت مکلف به ارائه لایحه «توانمندسازی زنان سرپرست خانوار» است

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدت اجرای ۵ ساله،قانون برنامه ششم توسعه تمام شده و یک سال دیگر نیز تمدید شده است، گفت: در ماده (۸۰) قانون برنامه دولت مکلف به ارائه لایحه برنامه توانمندسازی زنان سرپرست خانوار است اما هنوز این لایحه ارائه نشده است.

بهادری جهرمی: مردم به زودی شاهد آثار و نتایج سفر رییس‌جمهور به روسیه خواهند بود

راه ترقی- سخنگوی دولت، سفر رییس‌جمهور کشورمان به روسیه را در راستای سیاست توسعه متوازن روابط بین المللی دولت سیزدهم با کشورهای جهان و سیاست متنوع‌سازی و متوازن‌سازی حوزه سیاست خارجی ارزیابی کرد و گفت: مردم به زودی شاهد آثار و نتایج سفر رییس‌جمهور به روسیه خواهند بود

رئیس‌جمهور: تهران اهمیت زیادی برای توسعه روابط با الجزیره قائل است

راه ترقی- - رئیس‌جمهور با بیان اینکه ایران برای توسعه روابط با الجزایر اهمیت زیادی قائل است، خطاب به سفیر جدید این کشور، گفت: امیدوارم در دوره جدید با تکیه بر روابط قبلی و قلبی دو کشور همه تلاش‌ها برای ارتقای سطح روابط سیاسی، اقتصادی، تجاری و فرهنگی طرفین به کار گرفته شود.

مخبر: محور برنامه‌ریزی برای احیای واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل اقتصادی مردم باشند

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور، اساس کار نهضت احیای واحدهای اقتصادی غیرفعال را بهره‌گیری از مدیریت،‌ سرمایه،‌ فکر و خلاقیت مردم دانست و گفت: باید محور ساماندهی و برنامه‌ریزی به منظور احیای واحدهای اقتصادی تعطیل و نیمه تعطیل مردم باشند.

رییس جمهور: روابط ایران و برونئی برآمده از رابطه قلبی دو ملت مسلمان است

راه ترقی- رئیس جمهور روابط ایران و برونئی را برآمده از رابطه قلبی دو ملت مسلمان عنوان کرد و گفت: امیدواریم همکاری‌ها و تعاملات دوستانه دوجانبه ایران و برونئی، بیش از پیش به عرصه روابط منطقه‌ای و بین‌المللی دو کشور گسترش یابد.

رییسی: تحکیم روابط با کشورهای قاره آفریقا با جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد

راه ترقی- رییس جمهور با بیان اینکه برقراری و تحکیم روابط با کشورهای قاره آفریقا از اولویت‌های سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است، ‌گفت: در دوره جدید، روند توسعه همه‌جانبه سطح همکاری با کشورهای آفریقایی در حوزه‌های مختلف اقتصادی، تجاری و سیاسی با قوت و جدیت بیشتری پیگیری خواهد شد.

مذاکرات پیشرفت‌ خوبی داشته است/ همه پذیرفته اند که آمریکا نباید دوباره از توافق خارج شود

راه ترقی- سخنگوی وزارت امور خارجه از پیشرفت گفت و گوها و مذاکرات وین خبر داد و گفت: همه طرف‌ها پذیرفته‌اند که نباید دوباره شاهد خروج آمریکا از توافق هسته‌ای باشیم.

مهار رشد اجاره بها در دستور کار دولت

راه ترقی- در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد سه موضوع مهم و تعیین کننده در اقتصاد کشور مورد بررسی قرار گرفت.

سیاست همسایگی اولویت دولت سیزدهم است

راه ترقی- رییس مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه، سیاست همسایگی را اولویت دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: سیاست همسایگی موفق می‌تواند به طور متقابل نگرانی‌های امنیتی ایران و همسایگان را کاهش دهد.

جمهوری اسلامی اصلا به دنبال دور شدن از فضای بین‌المللی نیست

راه ترقی- وزیر کشور با تاکید بر اینکه اصولاً سیاست‌ها در جمهوری اسلامی با اولویت منطقه‌ای بوده است، گفت: البته این به معنای بی‌توجهی به روابط بین‌المللی نیست و جمهوری اسلامی اصلا به دنبال دورشدن از فضای بین‌المللی نیست؛ چرا که باید در معادلات جهانی حتما حضوری قوی داشته باشد.

هیئت کانون جهاد تبیین است/ نقش خود را در مقابل جنگ رسانه‌ای علیه ملت بیابید

راه ترقی- رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به برخی ابعاد والای شخصیت حضرت صدیقه کبری از جمله حرکت‌های اجتماعی و خدمت بی‌منت به مردم، هیأت‌ها را کانون جهادِ عظیمِ تبیین دانستند و تأکید کردند: هیأت‌ها باید محل روشنگری و پاسخ متقن و صحیح به سؤالات روز جامعه بویژه نسل جوان باشند

رییسی: تمدن فاطمی می‌تواند نجات‌بخش انسان معاصر باشد/مسئله اصلی زنان، تکریم واقعی از هویت آنان است

راه ترقی- رییس جمهور با بیان اینکه تمدن فاطمی می‌تواند نجات بخش انسان معاصر باشد، گفت: مسئله اصلی زنان ما تکریم واقعی از مقام زن و هویت زنانه آنها است و تا وقتی به این هویت واقعی که خدا در وجود زن گذاشته نگاه نداشته باشیم، نمی‌توانیم موفق باشیم.

دشواری مضاعف کار بانوان فعال اجتماعی

راه ترقی- سخنگوی دولت نوشت: به رغم گشایش‌های انجام شده در امور بانوان، سختی‌های کار بانوان فعال اجتماعی مضاعف است؛ تربیت فرزند و تدبیر امور منزل در کنار اشتغال بیرونی، از دشواری‌های زنان فعال در عرصه اجتماع است، با این وجود زنان ایرانی توانسته‌اند این دو حوزه را به خوبی مدیریت کنند

قالیباف: سیاست خارجی دولت سیزدهم پنجره جدیدی برای تامین منافع ملی گشوده است

راه ترقی- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد واقع گرایانه و چندجانبه‌نگر دولت سیزدهم به منظور بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های راهبردی جمهوری اسلامی ایران در حوزه سیاست خارجی، پنجره جدیدی برای تامین منافع ملی به ویژه بهره‌گیری از ظرفیت‌های اقتصادی کشور گشوده است.

رئیس‌جمهور: افراد مُردّد باید درباره اهمیت و تأثیر واکسن کرونا قانع شوند

راه ترقی- رئیس‌جمهور با درخواست از رسانه‌ها و چهره‌ها و شخصیت‌های علمی برای تبیین اهمیت واکسن کرونا برای کسانی که هنوز شبهه و تردید دارند، تأکید کرد: تأثیر دُز سوم واکسن در صیانت از جان مردم باید برای افکار عمومی تبیین شود.

وزارت امورخارجه حملات هوایی به مناطق مسکونی یمن را محکوم کرد

راه ترقی- سخنگوی وزارت امورخارجه حملات هوایی چند روز اخیر ائتلاف متجاوزان به مناطق مسکونی و غیرنظامی یمن را که به ویرانی و کشته و زخمی شدن ده‌ها تن از افراد بی‌گناه انجامید محکوم کرد.

برخی هیاهو می‌کنند که داریم کشور را به چین و روسیه می‌فروشیم

راه ترقی- معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: همیشه روابطمان با دنیا بر اساس عزت، حکمت و مصلحت است، برخی هیاهو می‌کنند که داریم کشور را به چین و روسیه می‌فروشیم در صورتی که اصلاً این گونه نیست و هیچ‌گاه این اتفاق نخواهد افتاد.

رزمایش مرکب ایران، چین و روسیه با عملیات آزادسازی کشتی ربوده‌شده ادامه یافت

راه ترقی- یگان‌های شناوری و پروازی ایران، چین و روسیه در ادامه برگزاری رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی ۲۰۲۲، عملیات آزادسازی کشتی ربوده شده و اطفای حریق را تمرین کردند.

پیگیری رئیس جمهوری از آخرین وضعیت رسیدگی به سیل زدگان استان کرمان

راه ترقی- آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی بامداد روز جمعه در پایان سفر دو روزه به روسیه و در بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران، در تماس تلفنی با استاندار کرمان آخرین وضعیت سیل در مناطق جنوبی این استان را جویا شد

آیت الله رییسی: افراط گرایی به مسلمانان ضربه زد

راه ترقی- رییس جمهور در دیدار با رییس شورای مسلمانان روسیه با اشاره به اینکه عده ای به نام اسلام به دین خدا خسارت وارد کردند؛ تصریح کرد: آنچه باید در کنار الحاد و بی دینی نگران آن بود مساله افراط گرایی است. افراطی گری و تکفیر بسیار به مسلمانان ضربه زد و ما باید نسبت به جریان تکفیری حساس باشیم.

آیت الله رییسی: افراط گرایی به مسلمانان ضربه زد

راه ترقی- رییس جمهور در دیدار با رییس شورای مسلمانان روسیه با اشاره به اینکه عده ای به نام اسلام به دین خدا خسارت وارد کردند؛ تصریح کرد: آنچه باید در کنار الحاد و بی دینی نگران آن بود مساله افراط گرایی است. افراطی گری و تکفیر بسیار به مسلمانان ضربه زد و ما باید نسبت به جریان تکفیری حساس باشیم.

اتهام زنی ها و نمایش مضحک رژیم صهیونیستی در سازمان ملل و پاسخ قاطع ایران

راه ترقی- سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل هرگاه بحث فلسطین و اعتراض به تخریب منازل فلسطینیان و شهرک سازی های غیرقانونی در اراضی اشغالی می شود،با مظلوم نمایی و عوض کردن جای متهم و قربانی،وقیحانه اقدام به نمایش های مضحک و تکرار اتهام زنی ها علیه ایران می کند و هربار با واکنش قاطع مواجه می شود

آیت الله رئیسی: ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند

راه ترقی- آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با تاکید براینکه ایرانیان خارج از کشور سفرای ما هستند، گفت: همه ایرانیان در هر کجای جهان باید نگاهشان به رشد و پیشرفت ایران باشد و توان خود را برای اینکار صرف کنند

آیت الله رئیسی: شناخت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) یک الگو و سرمایه است

راه ترقی- آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با اشاره به نزدیکی سالروز میلاد صدیقه طاهره (سلام الله علیها)، روز زن و مادر را تبریک گفت و تاکید کرد: شناخت حضرت فاطمه زهرا (س) یک الگو و سرمایه است.

اهمیت "سفر رئیسی به روسیه" از نگاه رسانه‌های خارجی

راه ترقی- رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز سفر خود به روسیه را با محوریت توسعه روابط تجاری و اقتصادی با مسکو آغاز کرد. این سفر بازتاب گسترده‌ای در رسانه های خارجی داشته است

آیین نامه تسهیلات اعطایی به مددجویان نیازمند در محکومیت‌های مالی اصلاح شد

راه ترقی- دولت به‌منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار و خودسرپرست، آیین نامه اجرایی مربوط به تسهیلات اعطایی به مددجویان نیازمند در محکومیت‌های مالی را پس از هفت سال اصلاح و به‌روزرسانی کرد.

نگاه راهبردی ایران و روسیه به مناسبات خارجی، نقطه اتکای روابط جدید دو کشور است

راه ترقی- وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه موضوعات متنوع راهبردی در روابط تهران و مسکو وجود دارد؛ تاکید کرد: ما روسیه‌ پوتین را متفاوت از شوروی سابق دانسته و نگاه راهبردی دو کشور به مناسبات خارجی را نقطه اتکای روابط جدید می‌دانیم.

رئیسی تهران را به مقصد مسکو ترک کرد

راه ترقی- رییس‌جمهور کشورمان دقایقی پیش با هدف گسترش مناسبات سیاسی و اقتصادی با روسیه، راهی مسکو شد.

مخبر «آیین نامه احراز صلاحیت مدیران شرکت‌ها» را ابلاغ کرد

راه ترقی- معاون اول رییس‌جمهور، آیین نامه احراز صلاحیت‌های مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره، هیأت عامل و نمایندگان صاحب سهم دولت در شرکت‌ها و اعضای حقوقی هیأت مدیره‌ها را ابلاغ کرد.

امیرعبداللهیان: مسکو گام‌های مثبتی برای کمک به لغو تحریم‌ها برداشته است

راه ترقی- وزیر خارجه کشورمان گفت: تهران و مسکو در مناسبات دو جانبه، مصمم هستند تا معاهده اساس روابط متقابل و اصول همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه را مطابق با تحولات جهانی به روزرسانی کنند.

زارع: هنوز تلفیق درباره میزان یارانه نقدی و حذف ارز ترجیحی تصمیم گیری نکرده است

راه ترقی- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ با بیان اینکه هنوز این کمیسیون مصوبه و تصمیمی درباره میزان یارانه نقدی در سال آینده نداشته است گفت: کمیسیون تلفیق هنوز درباره حذف ارز ترجیحی تصمیم گیری نکرده و قرار است در این باره کمیته ای بین مجلس و دولت تشکیل شود.

اراده ایران توسعه مناسبات با آفریقاست/ ایران و نیجر ظرفیت‌های زیادی برای توسعه روابط دارند

راه ترقی- وزیر امور خارجه بر اراده ایران برای توسعه وتقویت مناسبات با آفریقا تاکید کرد و گفت: روابط میان ایران و نیجر ظرفیت‌های زیادی برای توسعه و گسترش دارد

سخنگوی دولت: محور جلسات رئیسی و پوتین، توسعه صادرات به روسیه و تقویت ارتباطات تجاری است

راه ترقی- سخنگوی دولت با اشاره به سفر رییس‌جمهور به روسیه اعلام کرد که محور جلسات و مباحث رؤسای جمهور دو کشور، توسعه صادرات به روسیه و تقویت ارتباطات تجاری و اقتصادی است.

ساير مطالب

غلط ننویسیم/ "طوفان" یا "توفان" صحیح است؟

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با سخنرانی وزیر فرهنگ افتتاح شد

جشنواره شعر «نیکوکاری» آغاز به کار کرد

روایت درام جنایی "قرارداد" _ قسمت ششم

حکیم فردوسی، اینگونه فارسی را زنده کرد!

رضا بابک دلنوشته‌هایش را خواند

ردپای تجربه‌های زیستی کیم یونگ-ها در داستان‌های «خاطرات یک قاتل»

کتاب تاریخ بیهق از اعلاترین نمونه‌های تاریخی موثق است

فست‌فودها را گسترش دادیم، اما کتابفروشی‌ها را نه

تیم‌های فناور نمونه اولیه محصولات نوآورانه خود را به "نانومچ" ارسال کنند

سوزنچی نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای راهبردی علم و فناوری درحوزه دفاعی شد

فرمانده قرارگاه ستاد مقابله با کرونا بازگشایی دانشگاه‌ها و مدارس را ابلاغ کرد

مهمترین وظیفه شورای توسعه فرهنگ قرآنی تربیت 10 میلیون حافظ است

داستانک/ برای زنده‌ها هم دلتنگ می‌شوم

اگر تو فارغی از حال دوستان یارا! فراغت از تو میسر نمی‌شود ما را

تو را دوست دارم چون نان و نمک...

آموزش 4 فعل در گویش قمی

برگزاری مراسم افتتاحیه «نمایشگاه مجازی کتاب تهران»

کلاس‌ها و امتحانات دانشجویان در نیمسال دوم حضوری برگزار می‌شود

چند راهکار فنی برای نمایشگاه مجازی کتاب/ نجات از دام اختلالات

شخصیت اصلی این کتاب در اول داستان می‌میرد

عارف قزوینی سعی داشت روح آزادی‌خواهی را در مردم بدمد

شعر خوانی زیبایی از استاد شهریار

پرکاربردترین واژه های بیگانه

معرفی کتاب سباستین به روایت حسین کلهر

وزیر آموزش و پرورش در استان قم با شهدای والامقام 8 سال دفاع مقدس تجدید عهد و پیمان کرد

پیام وزیر ارشاد به «جایزه ملی دوسالانه غزل»

ردپای عبارات بیگانه در ادبیات مسئولان!

صوت/ مثنوی خوانی- قسمت دویست و نهم- شروع خلافت عثمان و بر منبر شدن و ایراد خطبه

برگزیده نخستین دوسالانه ملی غزل: غزل و شعر فست فودی شده است

راوی کتاب "عصرهای کریسکان" به همرزمان شهیدش پیوست

روایت درام جنایی "قرارداد" _ قسمت پنجم

جشنواره «بادبادک باز» با قصه‌خوانی گیتی خامنه برگزار می‌شود

بازنشر «معمای توسعه»، دو ماه پس از چاپ اول کتاب

«من حسین‌چی‌ام» پرترۀ علی سلیمانی به روایت خودش

غزل چهره نوتری به خود گرفته است

نجمه مولوی داستان‌نویس مشهدی درگذشت

ترجمه ژاپنی «داستان راستان» منتشر می‌شود

درباره‌ی شروع رمان‌ها

ایجاد شبکه‌ای از مؤسسات پژوهشی و بخش اجرایی ضروری است

مروری طنز بر ادبیات فارسی؛ داستان "دو مرغابی و لاکپشت" (دو بط و یکی باخه)

حال و روز نویسنده محبوب ایرانیِ مبتلا به سرطان

تصویب دستورالعملی برای دستیابی به اهداف سند توسعه ظرفیت‌های ملی

آموزش و پرورش در مسیر تحول بنیادین نیازمند مشارکت آحاد مردم است

دشمن در جایی حضور دارد که مسائل تفرقه‌انگیز پررنگ شود

امیل زولا و رمان ضدسرمایه

شادمانم تلاش‌هایی که کرده‌ام بیهوده نمانده است

کتاب «موقعیت ننه» منتشر شد

افشای راز 30 ساله مارکز

شاعرانه/ به بوستان جمالت بهار بسیارست

کتابی که به تازگی از فئودور داستایفسکی منتشر شد

داستایفسکی چطور توانست وارد ذهن یک جنایتکار شود؟

بخشی از کتاب/ فقر بهتر است یا عطر؟

دومین دوره جایزه داستان حماسی به دنبال چیست؟

تجلیل از شهدای حادثه پلاسکو و رونمایی از یک کتاب

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: نباید تحریف دفاع مقدس را کوچک شمرد

لزوم حرکت شتابان به سوی پژوهش‌های فناوری سلامت

چرا از نمایشگاه مجازی کتاب نمی‌خرم؟

چه خبر از سایت نمایشگاه مجازی کتاب؟

داستان ضرب المثل اگر برای من آب نداشت برای تو که نان داشت

ظرفیت بالای موضوع فرار شاه برای خلق آثار داستانی

سیر تطور ادبیات معاصر در 130 سالگی سیدمحمدعلی جمالزاده

زوایای مختلف شعر رابعه بنت کعب با توضیح زهیر توکلی

ملاقات پس از مرگ مارکز و مرسدس

قند پارسی/ حکایت سه پله بالاتر

مروری طنز بر ادبیات فارسی؛ داستان "دو همسفر دارا و ندار"

دست قاچاق کتاب با برگزاری نمایشگاه مجازی کوتاه می‌شود

5 دلیل برای اینکه نوشتن به سلامت روان ما کمک می کند

لحظه سرودن یک شعر از ذهن محمدابراهیم جعفری

مهلت ارسال آثار به نخستین همایش ملی «تربیت در زیست بوم جدید» تمدید شد

چرا «حماسه» در شکل دادن به هویت ملی موثر است؟

احمدوند: فروش کتاب در اینترنت منوط به دارا بودن کد شابک شد

شعر خوانی زیبایی از محمد علی بهمنی

بخشی از کتاب/ مهم نیست تا کجا فرار کنی. فاصله هیچ چیز را حل نمی‌کند

الفبای سوگواری در «زمستان آلیسا»

روایت درام جنایی "قرارداد" _ قسمت سوم

«یک راز درازیلایی» و «جادوک‌های مثلث شیطان» برای بچه‌ها

معرفی رمانی با چهار شخصیت محوری

«شکارچی گوش‌برها» در بازار کتاب

نگاهی انتقادی به مفهوم فناوری در کتاب «اینترنت با مغزهای ما چه می‌کند؟»

شاعرانه/ در قید غمم، خاطر آزاد کجایی؟

واژه‌هایی که از فارسی به عربی رفتند

"تو با من چه کرده‌ای، که از یادم نمی‌روی؟"؛ با صدای خسرو شکیبایی

سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان معرفی شد

رییس جمهور 2 مصوبه درمورد اعضای جدید شورای فرهنگ عمومی را ابلاغ کرد

اعضای هیات علمی برنامه نهایی راهبردی دانشگاه را طراحی می‌کنند

نظر مراجع نسبت به پیوند قلب خوک به انسان

معلمان مدارس غیردولتی باید دوره‌های توانمندسازی را بگذرانند

آغاز نمایشگاه کتاب دوحه با حضور ایران

معنای جالب نام‌های بغداد و بیستون

روایت هایی از زندگی امیرکبیر

به مناسبت سالمرگ علامه جعفر شهیدی

«طنزآور» جدید آمد

انتشار یک نمایشنامه و دو مجموعه داستان

ایرج پزشک‌زاد درگذشت

تعداد کم ابتلا و مرگ و میر ناشی از اومیکرون نباید موجب ساده‌انگاری شود

ارتباط شاهرخ مسکوب و شفیعی کدکنی

مردی که کاری کرد کارستان!

وظیفه علامه حکیمی مدل‌سازی نبود

«همه پادکست دارند، جز شما!» راهنمایی خودآموز از اولین خانواده‌ی پادکست‌ساز