راه ترقی

آخرين مطالب

اقتصاد

الزام خودروهای وارداتی به رعایت استاندارد روز اروپا برداشته شد

راه ترقی- هیات وزیران با اصلاح آیین‌نامه فنی در زمینه کنترل و کاهش آلودگی‌ها، الزام خودروهای وارداتی با استاندارد یورو (۶) یا یورو (۵) EEV به رعایت استاندارد روز اروپا، از مفاد این آیین نامه را حذف کردند.

سود قیمت‌گذاری دستوری به جیب دلالان رفته است

راه ترقی-حذف قیمت گذاری دستوری یک ضرورت در اقتصاد کشور ما است، زیرا بخش مولد اقتصاد و مصرف کننده همواره از آن آسیب دیده و فقط دلالان از آن منتفع شده‌اند.

صالح‌آبادی: وضعیت منابع ارزی رو به بهبود است/کنترل رشد نقدینگی اولویت‌ بانک مرکزی است

‌راه ترقی- رئیس کل بانک مرکزی وضعیت منابع ارزی را رو به بهبود دانست و گفت: کنترل نقدینگی با هدف کنترل تورم از اولویت‌ها و سیاست‌های جدی بانک مرکزی است.

فیبرنوری زیرساخت توسعه در دهه‌های آینده است

راه ترقی-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با استاندار فارس با اشاره به اهمیت پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارها، از وی خواست تمام ظرفیت این استان را برای اجرای این پروژه به کار گیرد.

پیگیری توأمان اجرای اصل ۴۴ و ارتقای عملکرد بنگاه‌ها در خصوصی سازی

راه ترقی-وزارت اقتصاد اعلام کرد: اجرا و تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی و ارتقای شاخص‌های عملکردی بنگاه‌های واگذار شده در بلندمدت در سایه توان مدیریتی بخش غیردولتی، از اهداف مورد انتظار خصوصی سازی است و دولت در واگذاری بلوک ۱۲ درصدی هلدینگ خلیج فارس، توانست به سمت تحقق این هدف گام بردارد.

وزیر صمت: اکنون برنامه‌ای برای واردات خودروهای فرانسوی نداریم

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) در واکنش به ممنوعیت واردات خودروهای فرانسوی به کشور اعلام کرد: در حال حاضر برنامه‌ای برای اجازه دادن به واردات خودروهای فرانسوی نداریم.

ابلاغ احکام مالیاتی آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال

راه ترقی- رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه‌ای، احکام مالیاتی آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال را جهت اجرا به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد.

تداوم روند کاهشی رشد ۱۲ ماهه نقدینگی و پایه پولی

راه ترقی- بانک مرکزی اعلام کرد: نرخ رشد نقدینگی در مهرماه ۱۴۰۱ حاکی از تداوم روند کاهشی این متغیر همچون ماه‌های گذشته بوده، به طوری که از ۴۲.۸ درصد در پایان مهرماه ۱۴۰۰ طی یک روند نزولی به ۳۴.۳ درصد در پایان مهرماه ۱۴۰۱ کاهش یافته است.

مسیر بورس راهی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری/ لزوم عرضه املاک مازاد نهادها در بورس

راه ترقی-عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عرضه املاک مازاد نهادهای مختلف در بورس، اقدامی کارساز در جهت ایجاد شفافیت و عدالت است که در نهایت به جلب اعتماد و مشارکت مردم در اقتصاد کمک می‌کند.

افت شاخص بورس در معاملات امروز بازار

راه ترقی- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) با ۲۰ هزار و ۴۲۰ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۳۹۳ هزار واحدی ایستاد.

اوراق گواهی ارزی، آرامش را به بازار ارز بازمی‌گرداند/ کاهش شدید تقاضا در بازار

راه ترقی-عضو شورای عالی کانون صرافان ایران با تاکید بر اینکه بازار آزاد ارز از روز گذشته با کاهش تقاضا مواجه شده است، گفت: سیاست جدید بانک مرکزی برای انتشار اوراق گواهی ارزی می‌تواند بازار ارز را به آرامش برساند.

فاطمی‌امین: کاهش تورم تولیدکننده موجب کاهش قیمت مواد اولیه شده است

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تورم تولیدکننده در بخش معدن در بهار ۲۷ درصد بوده که در تابستان به ۱۳ درصد رسیده و تورم تولیدکننده صنعتی هم از ۴۶ درصد به حدود ۲۷ درصد رسیده که نشان‌دهنده کاهش قیمت‌ها در بخش تولید است.

تلاطم‌های بازار ارز، عملیات روانی است/ تقدیر از عملکرد اصناف و تولیدکنندگان در جنگ روانی دشمن

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه کمبود ارز نیمایی به هیچ عنوان وجود ندارد، تلاطمات بازار ارز را عملیات روانی دشمن برشمرد و گفت: امروز امیدی در فعالان اقتصادی شکل گرفته که باید تقویت شود و سال آینده را سالی بهتر نسبت به امسال خواهد بود، زیرا بسیاری از کارها در نیمه راه است.

اعضای جدید شورای عالی بورس و اوراق بهادار انتخاب شدند

راه ترقی- با تصویب دولت و امضای معاون اول رئیس جمهور، مصوبه مربوط به تعیین اعضای شورای عالی بورس و اوراق بهادار ابلاغ شد و به این ترتیب غلامرضا مصباحی مقدم و مسلم پیمانی به عضویت این شورا درآمدند

وزیر صمت: وضعیت حوزه تولید مطلوب است

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به وضعیت مطلوب حوزه تولید، گفت: با تقویت زیرساخت‌های پولی، بانکی و مالی هزینه مبادلات کاهش می‌یابد و جریان تولید تقویت می‌شود.

یارانه آبان امشب واریز می‌شود

راه ترقی- یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۴۱ مربوط به آبان ماه ۱۴۰۱ به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۹ آبان ماه قابل برداشت است.

رکورد دولت سیزدهم در تکمیل پروژه‌های نیروگاهی

راه ترقی-وزارت نیرو در پاسخ به گزارش یک روزنامه که افتتاح نیروگاه‌ها را نمایشی خوانده بود اعلام کرد: کلیه واحدهای نیروگاهی پس از سنکرون اولیه به شبکه برق کشور، مدتی به صورت آزمایشی در مدار بوده و سپس به بهره‌برداری تجاری رسیده و افتتاح می‌گردند.

نهادینه‌سازی شایسته‌سالاری در صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران

راه ترقی- وزیر نفت، نظام جامع توسعه مدیریت صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران را ابلاغ کرد و نوشت: ستاد وزارت نفت، واحدهای مستقل ستادی، همه شرکت‌های اصلی، فرعی و تابعه موظف هستند همکاری لازم را با مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت در استقرار کل فرایندها داشته باشند

افزایش اندک نرخ دلار و یورو در صرافی‌های بانکی

راه ترقی- هر دلار آمریکا امروز (دوشنبه، ۱۶ آبان‌ماه ۱۴۰۱) در صرافی‌های بانکی با ۱۰ تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با نرخ ۲۹ هزار و ۵۴ تومان به فروش رسید.

مطالبات دامداران بابت نهاده‌های دامی قبل از حذف ارز ترجیحی تا پایان سال تسویه می‌شود

راه ترقی- ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با بررسی نحوه حمایت از دامداران خُرد روستایی و عشایری مقرر کرد مطالبات دامداران بابت نهاده‌های دامی قبل از مردمی‌سازی یارانه‌ها تا پایان سال تسویه و منابع مالی صندوق توسعه دامپروری نیز در راستای حفظ دام مولد روستائیان و عشایر تقویت شود

بانک مرکزی مکلف به ارائه گزارش موارد مظنون به پولشویی شد

راه ترقی-- نمایندگان بانک مرکزی را مکلف کردند موارد مظنون به پولشویی را به مرکز اطلاعات مالی وزارت امور اقتصادی و دارایی گزارش کرده و پس از تأیید آن مرکز، نسبت به مسدود نمودن حساب اشخاص مظنون به پولشویی و محدودسازی ارائه خدمات بانکی به آنها اقدام کند.

افزایش سرعت و کیفیت ارایه خدمات دولتی با مصوبات جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات

راه ترقی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به برگزاری جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات با حضور رییس جمهوری، اعلام کرد: با مصوبات این جلسه سرعت و کیفیت ارایه خدمات دولتی به طرز محسوسی افزایش خواهد یافت.

میرکاظمی: لایحه بودجه اول آذر به مجلس می‌رود/افزایش حقوق کارمندان از مهر ماه محاسبه می شود

راه ترقی-رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه لایحه بودجه طبق زمان بندی اول آذر به مجلس می رود؛ درباره لایحه افزایش حقوق کارکنان گفت: افزایش حقوق کارکنان پس از تأیید شورای نگهبان از مهرماه محاسبه و اعمال می شود.

فروش بلوک هلدینگ خلیج فارس برخلاف مصالح اقتصادی کشور است

راه ترقی-عضو هیات تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری سهم دولت به بخش خصوصی احتمال عدم تکمیل طرح‌های در دست اجرای آن شرکت را تقویت می‌کند که از این رهگذر اقتصاد ملی دچار آسیب جدی خواهد شد.

کارنامه وزارت صمت در تنظیم بازار؛ آرامش غیر دستوری بازارها

راه ترقی- وزارت صمت دولت سیزدهم در حالی کار خود را در اوج التهاب بازارهای مختلف آغاز کرد که توانست با به‌کارگیری برخی اقدامات، آرامش را به بازارها بازگرداند؛ کاهش قیمت هر کیسه سیمان از ۱۰۰ هزار تومان در شهریور سال گذشته به حدود ۴۰ هزار تومان در آبان امسال تنها یک نمونه از نتایج این اقدامات است.

اگر طرح اشتغالزا دارید بخوانید

راه ترقی-مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تشریح جزییات حمایت از طرح‌های اشتغالزا، از هدف‌گذاری ایجاد ۳۰۰ هزار شغل تا پایان سال خبر داد.

صالح آبادی: آرامش در حوزه ارزی برقرار است/ افزایش حجم معاملات اسکناس

راه ترقی- رییس کل بانک مرکزی گفت: خوشبختانه در حوزه ارزی آرامش خوبی را شاهد هستیم و از ابتدای امسال تا اواخر مهرماه حدود ٢۵ میلیارد دلار در سامانه نیما ارز عرضه شده است.

کاهش رشد نقدینگی به ۳۵.۳ درصد/ دولت پشت کسب و کارهای مجازی را خالی نمی‌کند

راه ترقی- سخنگوی اقتصادی دولت، سیاست دولت سیزدهم را تا پایان امسال ثبات در اقتصاد کلان و نیز مهار تورم عنوان کرد و گفت: رشد نقدینگی در پایان شهریور ماه به ۳۵.۳ درصد کاهش یافته است در حالی که در شهریورماه پارسال این شاخص ۴۰.۵ درصد بود.

عدد ۱۸ میلیون تومان برای خط فقر واقعی نیست/ مدعیان ادعای خود را ثابت کنند

راه ترقی- استاد اقتصاد دانشگاه تهران گفت: نرخ ۱۸ میلیون‌تومانی خط فقر واقعی و معقول نیست و کسانی که در این زمینه ادعاهایی داشته‌اند، روش محاسبه و تعداد خانوار و نحوه هزینه‌ها را اعلام کنند.

راه اندازی سامانه کشت قراردادی از این هفته/ توزیع مستقیم مرغ منجمد به فروشگاه‌ها

راه ترقی- وزیر جهاد کشاورزی گفت: سامانه‌ای راه‌اندازی شده که براساس آن کشاورزان می‌توانند از این هفته برای کشت قراردادی گندم در آنجا اعلام آمادگی کنند و در آن سامانه بیمه شوند و نهاده‌های کشاورزی خود را دریافت کنند.

رشد ۴۰ درصدی صادرات طی یکسال/ تولیدگنندگان وصادرکنندگان، افسران دور زدن تحریم‌ها هستند

راه ترقی- رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ملت ایران همانگونه که در جنگ تحمیلی سرافراز شد، در جنگ تحریمی نیز با میدان‌داری فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان پیروز و سرافراز خواهد شد، گفت: افسران جنگ تحریمی تولیدکنندگان و صادرکنندگان هستند که باید برای پیروزی در این نبرد تلاش کنند.

تراز تجاری کشور سال ۱۴۰۲ مثبت می‌شود

راه ترقی-وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به روند رو به رشد صادرات در مقابل واردات و کاهش اختلاف این دو، گفت: با ادامه روند فعلی سال آینده تراز تجاری کشور مثبت می شود.

در تصمیم غیرکارشناسی فیلتر کردن فضای مجازی تجدیدنظر کنید

راه ترقی- یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:: وزارت ارتباطات یا هر نهاد مسئول تصمیم‌گیر تصمیم غیرکارشناسی فیلترکردن برخی سایت‌های پر مخاطب فضای مجازی تجدید نظر کند.

خاندوزی: وضعیت شرکت‌های دولتی اسفناک است / با ایجاد شفافیت، فساد را کاهش می‌دهیم

راه ترقی- وزیر امور اقتصادی و دارایی با اسفناک خواندن وضعیت شرکت‌های دولتی گفت: یکی از اولین گام های وزارت اقتصاد این بود که با شفاف کردن صورت‌های مالی شرکت‌های دولتی، مدیران دولتی را پاسخگو کنیم.

بندر چابهار؛ سیاست نگاه به شرق جمهوری اسلامی ایران

راه ترقی- پایگاه خبری «آنی نیوز» در گزارشی تحت عنوان «بندر چابهار: سیاست نگاه به شرق جمهوری اسلامی ایران» به بررسی جایگاه استراتژیک این بندر در کرانهٔ دریای مَکُّران و اقیانوس هند و اهمیت آن در زمینه تجارت پرداخته است.

سازمان برنامه: افزایش حقوق‌ها با منابع غیرتورمی اجرا می‌شود

راه ترقی- اگر دولت لایحه افزایش حقوق‌ها را ارایه نمی‌کرد برخی جریان‌های سیاسی و رسانه‌ای که هشت سال در برابر آب شدن سفره مردم روزه سکوت گرفته بودند ژست حمایت از کارمند و بازنشسته می‌گرفتند و حالا که دولت به موقع قدم برداشته نگران تأمین منابع این لایحه هستند.

مخبر: تورم، نقدینگی و ناترازی دارایی‌های دولت و بانک‌ها اصلاح شد

راه ترقی- معاون اول رییس جمهور اعلام کرد: امروز شاهد اصلاح در تورم، پایه پولی، نقدینگی، سرمایه گذاری و ناترازی دارایی های دولت و بانکها هستیم و دیپلماسی کشور نیز به نقطه بسیار خوبی رسیده است

استفاده از بالن‌های مخابراتی با سکوهای متحرک برای ارائه خدمات ارتباطی در مواقع بحرانی

راه ترقی- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: بالن‌های مخابراتی برای ارائه خدمات ارتباطی در شرایط خاص و بحرانی که زیرساخت‌های ارتباطی زمینی، قطع یا اشباع می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

توسعه صادرات محصولات کشاورزی ماموریت ویژه وزارت جهاد کشاورزی

راه ترقی-وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اهمیت توسعه صادرات محصولات کشاورزی گفت: برای صادرات مرکبات، خشکبار و محصولات آبزی و دامی، بازارهای صادراتی مناسبی در منطقه و جهان وجود دارد که با توجه به ظرفیت‌های فوق‌العاده کشاورزی ایران، فرصتی بی‌نظیر در راستای افزایش درآمدهای ارزی و خلق ثروت برای کشور است.

ساير مطالب

تاثیر اغتشاشات بر بازار سرمایه

صادرات صنایع دارویی؛ سالانه 50 میلیون دلار

آیت الله رئیسی: رد دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی سرعت می‌یابد

واردات خودرو به طور قطع انجام می‌شود/ تایید شرایط دو شرکت برای واردات خودرو

نرخ حقوق گمرگی مواد اولیه و قطعات ماشین‌آلات کاهش یافت

سهم گردشگری در اقتصاد ایران چقدر است؟

ایران به هاب منطقه در موضوع انرژی مبدل می‌شود/ برنامه‌ریزی برای تولید گاز طبیعی مایع

کشورهای حاشیه دریای خزر لنگر امنیت غذایی جهان هستند

مهلت واردات ماشین‌آلات و تجهیزات تولیدی در حمایت از تولید داخلی تمدید شد

جزئیاتی از آزادسازی پول های بلوکه شده ایران

پراخت 9 هزار و 600 میلیارد تومان سود نقدی سهام با سجام پراخت 9 هزار و 600 میلیارد تومان سود نقدی سهام با سجام

راهی هموار برای نفت ایران

تاکید وزیر اقتصاد بر واگذاری اموال مازاد بانک‌ها/ پنج بانک دولتی گزارش عملکرد ارائه کردند

گسترش روابط انرژی ایران با کشورهای دوست در بحبوبه تحریم

توافق 22 بندی خاندوزی، صالح‌آبادی و فاطمی‌امین برای حمایت از تولید

برنامه‌های زاهدی وفا برای وزارت کار عملیاتی است

وزیر ارتباطات ادعای اعمال محدودیت و قطع اینترنت در روزهای آینده را تکذیب کرد

واگذاری سهام ایران خودرو و سایپا خواست‌ جدی رئیس‌جمهور است

فاطمی امین: ارائه تسهیلات برای اسقاط خودروهای فرسوده کمک به تولید است

دیپلماسی اقتصادی، گمشده تجارت ایران

قوه قضاییه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند پیوست

پرداخت وام 200میلیون تومانی مسکن روستایی تسریع می شود

سازمان تامین اجتماعی به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند پیوست

بانک مرکزی مکلف به تسهیل بازپرداخت مطالبات بانک‌ها از واحدهای تولیدی شد

فاطمی امین: ارزش افزوده بخش صنعت در فصل بهار 5.1 درصد رشد کرد

نظام صنفی کشاورزی بازوی قدرتمند در پیشبرد اهداف تحولی کشاورزی است

26 میلیارد دلار تأمین ارز برای واردات از ابتدای سال/ تقاضای ارز کمتر از عرضه است

معافیت مالیاتی 340 هزار میلیارد تومانی تولیدکنندگان و صادرکنندگان در سال 1400

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر آغاز به‌کار کرد

طرح غدیر با یک‌پنجم هزینه مدنظر دولت قبل و با کیفیت بهتر اجرا شد

رایگان شدن قبض برق برای 5 میلیون مشترک خانگی در تابستان

خبر خوش وزیر جهادکشاورزی برای دامداران

فاطمی امین: سامانه یکپارچه برای تسهیلات ارزی و ریالی راه‌اندازی می‌شود

یک میلیون و 600 هزار واحد مسکونی خودمالکی ساخته می‌شود

اخذ گرنت بین‌المللی و توسعه بازار در سطح بین‌المللی در دستور کار پارک نفت

اهتمام ویژه دولت به بخش کشاورزی و امنیت غذایی کشور/ الگوی کشت در روزهای آینده ابلاغ می‌شود

توضیحات وزیر صمت در مورد ابهامات واردات خودرو

افزایش مصرف بنزین به بالای 100 میلیون لیتر در روز

واگذاری زمین به مردم برای ساخت خانه‌های ویلایی

10 مأموریت جدید رییسی برای بانک مرکزی

مکاتبه روسای اتاق‌های سه‌گانه با رئیس جمهوری/ ارز را تک نرخی کنید

راه‌اندازی بورس بین‌الملل برای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد

دیوان محاسبات: درآمدهای مالیاتی نسبت به دوره مشابه سال گذشته 69 درصد رشد داشته است

ایران آمادگی کاملی برای تسهیل تجارت با دیگر کشورها دارد

فقط 4 درصد زمین‌های دستگاه‌ها برای ساخت مسکن واگذار شد

تدوین سند راهبردی بانکداری اسلامی در دولت سیزدهم

کاهش 19 درصدی تورم در دولت سیزدهم آمار رسمی بانک مرکزی است

مدل موفق مدیریت مصرف برق را در آب هم اجرایی می‌کنیم

اختصاص 250 میلیارد اعتبار برای جبران و بازسازی خسارات ناشی از سیل در استان یزد

خاندوزی: مجوز سرمایه گذاری خارجی بیش از دو برابر شد/ برداشته شدن 1500 شرط دست و پاگیر برای اعطای مجوز

نرخ 6 میلیونی بلیت هوایی تهران- نجف، دائمی شد

دیگر خودروی ناقص تولید نمی‌شود/ حرکت رو به رشد و شتابنده در صنعت خودرو

بورس بین‌المللی با کارکرد ارزی در یکی از مناطق آزاد ایجاد خواهد شد

زنجیره بازگشت اعتبار به چک با محچک تکمیل شد

حرکت رو به رشد روابط اقتصادی ایران و روسیه در یک سال گذشته/ عرضه دو خودرو «تارا» و «شاهین» در مسکو

ضرورت رسیدگی سریع به گزارش تحقیق و تفحص شرکت فولاد مبارکه

ثبت نام جدبد نهضت ملی مسکن در هفته دولت

حضور در نمایشگاه «اتومبیلیتی» مسکو، فرصتی برای ارائه محصولات با فناوری بالا

آغاز معاملات توافقی در کانال 28 هزار تومان

بسته سیاست‌های جلوگیری از خروج سرمایه از کشور تصویب شد

خاندوزی: بدهی مالیاتی فعالان اقتصادی در هفته دولت بخشوده می‌شود

توسعه شبکه ارتباطات ثابت مبتنی بر فیبر نوری یک پروژه ملی و راهبردی است

فردا نحوه افزایش حقوق بازنشستگان اعلام می‌شود/ تصمیم‌های خوبی برای بازنشستگان گرفته شد

دولت کسری بودجه را با کنترل هزینه‌ها مدیریت می‌کند، نه چاپ پول تورم‌زا

کارنامه 11 ماه گذشته عملکرد دولت را نشان می‌دهد/ گره‌گشایی از مشکلات تولیدکنندگان رسالت دولت است

«گره‌گشایی» مهم‌ترین وجه سفرهای استانی رئیس‌جمهوری است

وعده بازگشت مالیات و عوارض ارزش افزوده شرکت‌ها به استان‌ها اجرا شد

پیشنهاد افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان لشکری و کشوری توسط دولت

امضای تفاهمنامه وزارت راه و شهرسازی و سازمان ثبت اسناد برای انتقال زمین‌های نهضت ملی

وزیر صمت: نیروهای بومی در معادن بکارگیری شوند

وزیر اقتصاد وارد کرمان شد/ادای احترام به شهدا

خاندوزی: تورم تیرماه نسبت به خرداد کاهش قابل ملاحظه‌ای داشت

مصوبات ستاد اقتصادی برای «ثبات‌و بهبود روند بازار سرمایه»

تخلیه غیرقانونی 30 کانتینر وارداتی/بنادر 13 سال خبر نداشت!

تکلیف بانک مرکزی در به‌روز رسانی فصلی ابربدهکاران بانکی

عدم نگاه کارشناسی بن‌مایه پروژه های نیمه تمام دولت قبل

یک هزار میلیارد تومان منابع به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز شد

بانک مرکزی دستورالعمل وام جهش تولید مسکن را به بانک‌ها ابلاغ کرد

شکایت از بانک‌هایی که برای پرداخت تسهیلات مسکن همکاری نکنند

زارع‌پور: نیازهای کشور را باید مبتنی بر دانش و فناوری بومی برطرف کنیم

سیستم کنترل موتور یورو 5 دریچه گاز برقی رونمایی شد

وزیر اقتصاد: مهم‌ترین امتیاز منطقه آزاد معافیت مالیاتی آنهاست

آغاز اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه‌های مودیان

کنسرسیوم‌های مشترک فنی و مهندسی با کشورهای مشترک‌المنافع تشکیل شود

تامین مالی بخش کشاورزی هدفمند و در خدمت بخش خصوصی است

اجرای کشت قراردادی گندم در 2 میلیون هکتار/ باید الگوی کشت متناسب با آب داشته باشیم

مشارکت‌نامه احداث دو مجتمع پالایشگاهی عظیم به ارزش 18 میلیارد دلار امضا شد

ضرورت توجه به حل مشکلات پلتفرم‌های کشور برای افزایش کیفیت خدمات

از این یک میلیون و 800 هزار نفر خبری نیست!

رئیس کل بانک مرکزی: آرامش در نظام پولی برقرار می‌شود

وزیر راه: آماده جابجایی 5 میلیون زائر کربلا هستیم

3 پیشنهاد وزیر اقتصاد برای اجرای قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان

اوجی: وصول صادرات گاز در 4 ماهه نخست امسال معادل کل صادرات سال گذشته بود

معاون اول رئیس جمهور: جهش تولید در شیلات با جدیت پیگیری شود

ارتقاء زیرساخت تبادل برق ایران و ترکیه با استفاده از شیوه نوین برای اولین بار

خاندوزی: وصول درآمد حاصل از فروش نفت 580 درصد افزایش یافت

اقتصاد بانکی به سمت اقتصاد بورسی حرکت کند/ زیرساخت های بازار بورس برای جبران خسارت ها فراهم نیست

خاندوزی: برنامه هفتم توسعه به اجماع بین قوا نیاز دارد

صالح‌آبادی: نیاز به اصلاحات اساسی در نظام بانکی داریم

ایجاد کانال مالی مشترک بین ایران و روسیه برای افزایش همکاری‌های تجاری