راه ترقی

آخرين مطالب

اقتصاد

حمایت دولت از شرکت‌های صادرکننده خدمات فنی و مهندسی

راه ترقی-رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مشکل و مانع اصلی بر سر راه توسعه کشور در شرایط کنونی را محدودیت منابع مالی عنوان کرد و گفت: حمایت جدی دولت از شرکت‌های صادرکننده خدمات فنی و مهندسی، نقش مهمی در تحقق شعار سال و بهبود رشد تولید دارد.

خاندوزی: ایران و مصر کمیته مشترک اقتصادی تشکیل دادند

راه ترقی-وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به حضور در نشست سالانه بانک توسعه زیرساخت آسیایی، از تشکیل کمیته اقتصادی میان ایران و مصر و فعال‌شدن بانک مشترک دو کشور خبر داد.

بانک‌ها در قالب فعالیت‌‎‌های تخصصی دسته‌بندی می‌شوند

راه ترقی- رئیس‎ کل بانک مرکزی گفت:‌ بانک‎‌ها به‌زودی در قالب فعالیت‎‌های تخصصی اعم از تجاری، توسعه ‎ای، قرض‎‌الحسنه، جامع و انواع دیگر بانک‎‌های تخصصی دسته‎ بندی خواهند شد و اساسنامه آنها نیز در همین چارچوب تغییر می‌کند.

تشکیل کمیته ایران و مصر برای اجرای پروژه‌های مشترک/ تاکید دو کشور برای ارتقای روابط

راه ترقی- وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان بعد از دیدار با وزیر دارایی مصر که پس از یک دهه انجام شد، از تشکیل کمیته‌ای بین دو کشور برای اجرای پروژه‌های مشترک خبر داد.

افزایش علی‌الحساب ۲۰ درصدی حقوق کامندان در سال آینده/ پیشنهاد طرح عمرانی جدید ممنوع شد

راه ترقی- سازمان برنامه و بودجه بخشنامه بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور را منتشر کرد که بر اساس آن افزایش حقوق کامندان دولت در سال آینده علی‌الحساب به طور متوسط ۲۰ درصد پیش‌بینی شده و همچنین پیشنهاد هرگونه طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای جدید و افزایش هدف کمی طرح‌های موجود ممنوع است.

رویکرد حمایتی دولت سیزدهم از فعالان اقتصادی با فشار بر سوپر میلیاردرهای فراری

راه ترقی- دولت سیزدهم با افزایش پایه‌های جدید مالیاتی جلوی فرار مالیاتی سفته‌بازان و دلالان را گرفته است تا با کاهش فشار به فعالان اقتصادی و بخش تولیدی کشور مالیات ستانی عادلانه محقق شود.

خاندوزی: زمان صدور مجوز گمرکی نصف شد

راه ترقی-وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت که در ۹ ماه گذشته متوسط زمان صدور مجوز برای سازمان استاندارد از ۱۷ روز به ۱۱ روز، سازمان دامپزشکی از ۱۳ روز به ۶ روز، سازمان غذا و دارو از هشت روز به چهار روز و برای سازمان حفظ نباتات از پنج روز به کمتر از سه روز کاهش یافت و زمان تقریبی صدور مجوزها نصف شد.

آغاز ریزش نرخ دلار در بازار آزاد/ دست بازارساز پرتر از همیشه

راه ترقی- موج ریزش قیمت ها در بازار ارز، دقایقی پیش و با انتشار خبر تکمیل واریز ۶ میلیارد دلار پول ایران به حساب بانک‌های ایرانی در قطر منتشر شد. بدین ترتیب، دست بانک مرکزی برای هرگونه سیاستگذاری ارزی بیش از هر زمان دیگری باز خواهد بود و حفظ ثبات بازار ارز بیش از هر زمان دیگری برای بازارساز امکان پذیر شده است

مرتضوی: صدور ضمانت‌نامه برای تعاونی‌ها تا سقف ۱۰ میلیارد ریال انجام می‌شود

راه ترقی-وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی گفت: صدور ضمانت‌نامه برای تعاونی‌ها تا سقف ۱۰ میلیارد ریال بدون اخذ وسیقه ملکی توسط صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون انجام می‌شود.

پرداخت ۵۵۰ هزار میلیارد تومان از بدهی‌های دولت گذشته

راه ترقی- سخنگوی اقتصادی درخصوص بازپرداخت بدهی های دولت گذشته گفت: بازپرداخت اوراق استقراضی حدود ۲۹۰ هزار میلیارد تومان است اما بدهی های دیگر بیش از ۵۵۰ هزار میلیارد تومان است که تا امروز تسویه شده است.

گندم‌کاران؛ بلاتکلیف‌ترین تولیدکنندگان در ۷ ماه گذشته

راه ترقی- با مختومه شدن جلسه تجدید نظر قیمت خرید تضمینی گندم برای سال آتی برخی ازفعالان معتقدند هر کیلوگرم خرید تضمینی گندم ۲۳هزارتومان و بعضی این عدد را بیش از ۲۰هزارتومان پیش بینی کرده اند.

شاخص بورس در معاملات روز میانی هفته تغییر جهت داد

راه ترقی- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۳۰ مرداد) با ۲ هزار و ۴۱۱ واحد افزایش، در ارتفاع یک میلیون و ۹۵۶ هزار واحد ایستاد و پس از چند روز روند نزولی، مثبت شد.

تصمیم برای واردات خودروهای کارکرده امروز قطعی می‌شود؟

راه ترقی- به دنبال اعلام یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس مبنی بر اینکه امروز (یکشنبه ۱۹ شهریور ماه) درباره آیین‌نامه واردات خودروهای کارکرده تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد، احتمالا این موضوع امروز نهایی می‌شود و طی یک الی دو هفته، آیین‌نامه مصوب و ابلاغ خواهد شد.

آغاز بورس با چراغ قرمز

راه ترقی- شاخص کل بورس از ساعات ابتدایی امروز روند نزولی را تجربه کرد و با بیش از ۲۱ هزار واحد کاهش روی ۲ میلیون و ۱۲۹ هزار واحد ایستاد.

تصمیم جدید ارزی دولت خبری بد برای رانتخواران است/ اقدام بانک مرکزی، زمینه‌ساز رشد تولید

راه ترقی- عضو شورای عالی بورس گفت: با تصمیم کارشناسی ‌و ضد رانت بانک مرکزی، مبنای قیمت کالاهای پتروشیمی و پالایشی به ارز مرکز مبادله تغییر کرد تا ضمن‌ نا امیدی رانتخواران، تولید و صنعت جان دوباره‌ای بگیرند.

هشدار رئیس مرکز اسقاط به خریداران خودروهای فرسوده

راه ترقی- رئیس انجمن مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده، تاکید کرد: برای واردات خودرو، دارا بودن خودروی فرسوده ضروری نیست و افراد باید تنها گواهی اسقاط ارائه کنند.

دولت به کمک بورس آمد/ بازار سهام در موقعیت مناسب سرمایه‌گذاری

راه ترقی- یک کارشناس بازار سرمایه با اعلام اینکه بازار سهام در موقعیت مناسب سرمایه‌گذاری قرار دارد، گفت: بازار در چند روز گذشته تحت تاثیر اقدامات دولت و اخبار منتشر شده صعودی شد که امیدواریم این روند تداوم پیدا کند و دولت بتواند ایجادکننده یک شرایط با ثبات در بورس باشد

شاخص بورس به کانال ۲.۱ میلیون واحد صعود کرد

راه ترقی- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه، ۸ شهریور ماه) با ۹ هزار و ۷۷۱ واحد افزایش و صعود به کانال ۲.۱ میلیون واحد، در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۰۴ هزار واحد ایستاد.

تداوم سبزپوشی شاخص بورس با رشد ۱۰ هزار واحدی

راه ترقی- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (سه‌شنبه، ۷ شهریور ماه) با ۱۰ هزار و ۹۰۴ واحد افزایش، در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۵ هزار واحد ایستاد.

بزرگترین کارخانه فرآوری روی خاورمیانه، در آستانه راه‌اندازی

راه ترقی- ابرپروژه فرآوری روی ایران، این روزها در حال برداشتن گام‌های نهایی در جهت راه‌اندازی است. کارخانه ای که بر اساس میزان تولید در فاز نخست، لقب بزرگترین در ایران و خاورمیانه را با خود به همراه دارد.

شاخص بورس در معاملات روز میانی هفته تغییر جهت داد

راه ترقی- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه، ۳۰ مرداد) با ۲ هزار و ۴۱۱ واحد افزایش، در ارتفاع یک میلیون و ۹۵۶ هزار واحد ایستاد و پس از چند روز روند نزولی، مثبت شد.

وزیر صمت: سیاست ما حمایت از صنایع کوچک است

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه سیاست ما در وزارت صمت حمایت از صنایع کوچک است، گفت: این صنایع نیاز به سرمایه‌های بزرگ ندارند و می‌توانند با دانش‌محور بودن و ایجاد ارزش افزوده به توسعه کشور اقتصادی و اشتغالزایی کشور کمک کنند.

استارت هفته کاری بورس با چراغ قرمز

راه ترقی- شاخص کل بورس از ساعات ابتدایی امروز روند نزولی را تجربه کرد و با بیش از ۴۷ هزار واحد کاهش روی یک میلیون و ۹۸۹ هزار واحد ایستاد.

رشد ۶.۷ درصدی تشکیل سرمایه و کاهش ۴.۴ درصدی نرخ بیکاری در کشور

راه ترقی- سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه دولت سیزدهم طی ۲ سال گذشته در تلاش برای اصلاح روند شاخص‌های اقتصادی کشور بوده است، از رشد ۶.۷ درصدی نرخ تشکیل سرمایه و کاهش ۴.۴ درصدی نرخ بیکاری از ابتدای دولت خبر داد.

کاهش رشد نقدینگی به ۲۷.۵ درصد در تیرماه/ کاهش تورم ماهانه تولید کننده به ۱.۸ درصد

راه ترقی- رییس کل بانک مرکزی از کاهش رشد نقدینگی به ۲۷.۵ درصد در تیرماه خبر داد و گفت: نرخ تورم تولیدکننده نقطه به نقطه که در اردیبهشت ۱۴۰۰، ۱۰۳ درصد بود، در تیر ماه امسال به ۳۲ درصد رسیده و تورم ماهانه تولید در این ماه به ۱.۸ درصد کاهش یافته است که یکی از پایین‌ترین نرخ‌ها در سال‌های گذشته به شمار می‌رود.

صف دریافت وام ازدواج تا پایان شهریور جمع می‌شود

راه ترقی- وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره موانع پیش روی متقاضیان وام ازدواج، گفت: مطابق وعده بانک مرکزی تا پایان شهریور صف دریافت وام ازدواج به صفر می‌رسد.

راه‌اندازی اوراق سلف مسکن در اولویت سازمان بورس/فروش متری مسکن به‌زودی در بورس آغاز می‌شود

راه ترقی- سخنگوی سازمان بورس از انجام اقدامات لازم برای راه‌اندازی معاملات اوراق سلف مسکن در بورس کالا خبر داد و گفت: راه‌اندازی این معاملات در اولویت فعالیت‌های سازمان بورس قرار گرفته و پیش‌بینی می‌شود اصلاحات لازم در دستورالعمل این معاملات تا شهریورماه به تصویب هیات مدیره سازمان بورس برسد.

از حق ایران‌ در میدان آرش کوتاه نمی‌آییم/افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی در هفته آینده

راه ترقی- وزیر نفت با اشاره به میادین مشترک نفتی و گازی ایران با کشورهای همسایه در حوزه خلیج فارس گفت: ذره ای از حق ایران در بهره برداری از میدان آرش کوتاه نمی آییم.

تورم تولیدکننده به یک سوم کاهش یافت/رد ادعای نوبخت درباره انتشار اوراق

راه ترقی- سخنگوی اقتصادی دولت کاهش شدید تورم تولید کننده را از دستاوردهای دولت سیزدهم در زمینه مهار تورم عنوان کرد و گفت: توانستیم این متغیر را که در اردیبهشت سال ۱۴۰۰ به سقف تاریخی خود یعنی ۱۰۳ درصد رسیده بود را به سطح ۳۲ درصد در اردیبهشت امسال برسانیم

ضریب دستمزد کارگران با حقوق ثابت ۵ درصد افزایش یافت

راه ترقی- بخشنامه سازمان تامین اجتماعی موضوع افزایش ضرایب دستمزد ثابت صنوف موضوع ماده ۳۵ قانون تامین اجتماعی ابلاغ شد که بر این اساس این ضریب از ابتدای امسال پنج درصد بر حقوق این گروه از کارگران اعمال می‌شود.

جزئیات سقف پاداش و مزایای کارکنان دولت در سال ۱۴۰۲

راه ترقی- بر اساس ابلاغیه اخیر معاون اول رئیس جمهوری، کارمندان دولت تا ۱۰ میلیون تومان پاداش‌های مناسبتی دریافت خواهند کرد که بسته به وضعیت تاهل و تعداد فرزند این مبلغ متفاوت خواهد بود.

وزیر اقتصاد رئیس شورای ملی تامین مالی شد / معرفی دیگر اعضا

راه ترقی- وزیر امور اقتصادی و دارایی با رأی نمایندگان مجلس به عنوان رئیس شورای ملی تامین مالی و روسای بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان بورس، بیمه مرکزی و هیات عامل صندوق توسعه ملی و دادستان کل کشور دیگر اعضای آن شدند.

مالیات بر سوداگری راه را برای کاهش مالیات تولید هموار می‌کند

راه ترقی- یک کارشناس اقتصادی اجرای مالیات بر سوداگری را گامی ضروری در راستای ایجاد عدالت و جلوگیری از فرارهای مالیاتی برشمرد و گفت: اگر بتوانیم قانون پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مودیان را به طور کامل اجرا کنیم تا حد بسیار زیادی می‌توانیم از فرارهای مالیاتی به شیوه های مختلف جلوگیری کنیم.

ساير مطالب

رئیسی: بانکها در پرداخت تسهیلات مسکن تبعیض‌آمیز عمل نکنند

راههای تقویت همکاری‌های اقتصادی ایران و عربستان بررسی شد

اتصال همه مدارس به اینترنت پرسرعت از طریق فیبرنوری تا پایان دولت سیزدهم

رفع موانع حضور شرکت‌های صادرکننده ایرانی در سوریه

تاکید محرابیان بر تولید حداکثر برق در تابستان 1402

بسیاری از راهکارهای مطرح شده برای حل مسائل به آفت «ساده سازی» مبتلا است

ریشه های تورم و سیاست‌هایی که می‌تواند به کنترل آن کمک کند

فاطمی امین: با هرگونه رانت‌خواری و ویژه خواری مقابله می‌کنیم/ دوقطبی‌سازان خیانتکارند

شاخص تولید و فروش شرکت‌های صنعتی بورسی افزایش یافته است

وزیر اقتصاد: دولت در حمایت از وزرا جدی است/استیضاح وزرا کمکی به هماهنگی سیاست‌ها نمی‌کند

افزایش سرمایه گذاری مردم و بخش خصوصی برای ساخت نیروگاه ها نیازمند برنامه ریزی است

تداوم روند صعودی بورس با رشد 42 هزار واحدی شاخص

متولدین 1401 سهامدار می‌شوند

فرصت 6ماهه بانک مرکزی به بانک‌های ناتراز و تورم‌زا/ برنامه‌ریزی برای تثبیت نرخ ارز

استیضاح وزیر صمت متوقف شود/پررنگ شدن نقش بخش خصوصی در دوران فاطمی امین

محرابیان: در سال 1402 برنامه‌های خوبی برای مدیریت مصرف داریم

بررسی تحولات بازار مسکن /لایحه مالیات بر معاملات مکرر مسکن به مجلس می‌رود

اعتبار سنجی در بانک‌ها جدی گرفته نشد/ شعب خارجی بانک‌ها ساماندهی شود

برنامه مهار تورم و رشد تولید امروز منتشر می‌شود/ رشد تولید با حکمرانی نوین و مشارکت مردم

مهار تورم با سرکوب تولید سودی برای کشور نخواهد داشت

لزوم تدوین آمارنامه محصولات کشاورزی در وزارت جهادکشاورزی

خاندوزی: نرخ رشد نقدینگی به کمترین میزان در چهار سال گذشته رسید

شاخص بورس نزولی شد

آقای واعظی بهتر است سکوت کنند؛ ارقام و آمار موجود است/ خزانه خالی نبود، بلکه منفی بود

شاخص بورس قله 2.2 میلیون واحدی را هم فتح کرد

مهار تورّم با تقویت اقتصاد مردمی محقق می‌شود/ اصول مغفول‌ مانده قانون کار باید اجرایی شود

اوجی: افزایش قیمت بنزین در دستور کار نیست

جزئیات پرداخت ارز با کارت ملی اعلام شد

افزایش تعداد روستاها در طرح جهاد آبرسانی/ حذف یارانه آب و برق مصارف بالاتر از الگوی مصرف

چهار عضو شورای عالی مالیاتی منصوب شدند

بیشترین تخلف بدون ضابطه فروش خودرو مربوط به شرکت «بهمن» است

اسم تجارتی چیست؟

بایدها و نبایدهای اقتصاد ایران در نگاه رهبر انقلاب

دستمزد کارگران هفته آینده تصویب می‌شود؟

اوجی: مجتمع پالایشگاهی با ظرفیت 210هزار بشکه‌ افتتاح می‌شود

رونق صنعت پتروشیمی با ظرفیت دانش‌بنیان‌ها و دانشگاه‌ها

محرابیان: برق ایران از طریق تبادل انرژی با همسایگان پایدارسازی می‌شود

احتمال تعیین دستمزد کارگران در جلسه روز دوشنبه شورای عالی کار

رشد بخش صنعت به 5٫1درصد رسید/تلاش برای ارتقای 25 رتبه‌ای ایران در شاخص «پیچیدگی»

اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در سراسر کشور آغاز شد

نرخ تورم سال آینده کمتر از امسال خواهد بود

رفع ناترازی شدید انرژی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت نیرو است

اعطای اعتبار جدید به بانک‌ها بدون دریافت وثیقه ممنوع شد

درآمدها و هزینه‌های شرکت‌های دولتی شفاف می‌شود

نحوه تامین مالی طرح های سرمایه گذاری در بهینه سازی مصرف سوخت مشخص شد

موافقت دولت با اصلاح اساسنامه شرکت شهرک‌های کشاورزی

پورابراهیمی: ناترازی بانکی و بودجه عوامل اصلی کاهش ارزش پول ملی است

آخرین قیمت سکه و طلا 9 اسفند1401/ قیمت سکه امامی در مسیر نزولی

سران قوا با اختیارات جدید بانک مرکزی در مهار قیمت ارز موافقت کردند

معضلی به نام بیکاری جوانان و ضرورت پرداختن به آن

دستور وزیر صمت به شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی برای عرضه ارزهای صادراتی

نظام استاد - شاگردی احیا شود/ حذف امضاهای طلایی در دولت سیزدهم

حکمرانی آب باید براساس علم و تاب‌آوری مقابل تغییرات اقلیمی پیش برود

آغاز سیزدهمین اجلاس شورای حکام آب در تهران

خاندوزی: 8/5 میلیون حساب جاری و شخصی تفکیک شده است

رشد 60 درصدی درآمدهای دولت/ هشت پروژه سرمایه‌گذاری چین در ایران قطعی شد

80درصد جامعه تا پایان دولت سیزدهم تحت پوشش فیبرنوری قرار می‌گیرند

بررسی راه‌های گسترش اجرا و تقویت زیرساخت‌های اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک

دستور کار اتصال چین به اروپا از مسیر ایران

تاکید روسای جمهور ایران و چین بر ارتقای سرمایه‌گذاری و روابط اقتصادی دو کشور

بدون قهر با چین/تحقق گشایش‌های اقتصادی به زودی

اعلام پیشرفت 27 درصدی پروژه‌های پیشران اقتصاد ملی در یکسال گذشته

مولدسازی در پروژه های عمرانی خودنمایی می کند

سال آینده به‌اندازه تمام سال‌های قبل دستگاه آشکارساز گمرکی نصب می‌شود

جزییات بخشودگی جرایم و سود مازاد وام در بانک‌های تحت مدیریت دولت

آغاز مرحله دوم هوشمندسازی یارانه آرد و نان/پیش بینی 4 درصد رشد اقتصادی

خاندوزی: مولدسازی از وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و آموزش و پرورش آغاز می‌شود

شورای رقابت؛ مسبب ریزش بورس و آب شدن سرمایه میلیون‌ها سهامدار

تصمیم شورای رقابت، بورس را نزولی کرد

توسعه نسل پنجم اینترنت در کشور شتاب گرفته است

خاندوزی: پرداخت وام‌های خرد از هفته آینده سرعت می‌گیرد

مجلس به توصیه رهبری مبنی بر کنترل هزینه‌ها در بودجه عمل می‌کند؟

درخواست 118 فعال بورس از رییس‌جمهوری درباره عرضه خودرو در بورس کالا

خاندوزی: 25 هزار میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی تعیین‌تکلیف شد

سه شاخص‌ جدید به فرابورس اضافه می‌شود

سیاست ارزی جدید بانک مرکزی در راستای ایجاد ثبات در بازار است/ روند نرخ ارز نزولی شد

دلار هزار تومان دیگر ریخت/ دلالان آرام و بی سر و صدا!

خریدو فروش کاغذی و قمارگونه ارز در فضای مجازی/ یارانه نان حذف نمی‌شود

بخشی از دارایی‌های مسدود شده ایران آزاد شد/ اجرای بیش از 90 میلیارد دلار طرح اقتصادی در کشور

دولت سیزدهم به دنبال محدود کردن ویژه‌خواری‌ها در کشور است

تفسیر اشتباه از نوسانات نرخ ارز/ محدودیت دسترسی دولت به منابع ارزی واقعیت ندارد

تسهیل تجارت خارجی با مدیریت صدور بخشنامه‌ها و راه‌اندازی سامانه‌های گمرکی

افت 16 هزار واحدی شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی هفته

7 میلیون تومان حداقل حقوق کارمندان در سال آینده؛ باقیمانده بودجه فردا به مجلس می‌رود

ارسال لوایح برنامه هفتم و بودجه 1402 به مجلس به‌زودی/ به هیچ وجه کسری بودجه نداریم

ارائه گزارش بانک مرکزی و وزارت صمت از رشد اقتصاد کشور در عرصه‌های تولید و اشتغال

بررسی نقش قاچاق در التهابات ارزی/ فشار 15 میلیارد دلاری بر بازار

صادرات حوزه مس 5 برابر می‌شود

بورس 26 هزار واحد کاهش یافت

ابلاغیه بورس کالا درباره تغییر نرخ پایه ارزی متوقف شد

صالح‌آبادی: دولت انگیزه‌ای برای افزایش قیمت دلار ندارد

فعالیت اقتصادی برای تجار تسهیل می‌شود/ رشد 500 درصد میزان فروش اموال تملیکی

خاندوزی: استقراض دولت از بانک مرکزی به صفر رسید

استفاده از فیلترشکن‌ها باعث کُندی اینترنت می‌شود/ قابلیت‌های پلتفرم‌های داخلی قابل دفاع است

58 ساعت کار کارشناسی لایحه بودجه 1402 در هیات دولت و کاهش 7 درصدی مالیات تولید

خاندوزی: نسبت کفایت سرمایه بانک‌های دولتی استاندارد می شود

افزایش 20 درصدی میانگین حقوق کارکنان دولت در سال آینده/ثبت رشد اقتصادی 3.6 درصدی در تابستان

گلایه وزیر اقتصاد از مقاومت دستگاه‌ها در برابر هوشمندسازی

نگهداری راه‌ها نیازمند منابع پایدار است

افزایش حقوق کارگران دلیل اصلی تورم نیست