راه ترقی

آخرين مطالب

اقتصاد

چهار عضو شورای عالی مالیاتی منصوب شدند

راه ترقی-چهار عضو شورای‌عالی مالیاتی در احکامی جداگانه از سوی «سید احسان خاندوزی» وزیر امور اقتصادی و دارایی منصوب شدند.

بیشترین تخلف بدون ضابطه فروش خودرو مربوط به شرکت «بهمن» است

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه گزارش تخلف خودروسازان در فروش بدون ضابطه خودرو به رییس جمهور جمهور ارائه شده است، گفت: بیشترین تخلف مربوط به شرکت بهمن موتور بوده است.

اسم تجارتی چیست؟

راه ترقی- باب چهاردهم قانون تجارت به موضوع «اسم تجارتی» پرداخته است.

بایدها و نبایدهای اقتصاد ایران در نگاه رهبر انقلاب

راه ترقی- رفع موانع از رشد اقتصادی کشور، رسیدن به خودکفایی در تولید محصولات راهبری، اشتغال جوانان و توسعه شرکت های دانش بنیان را می توان سرفصل سخنان اقتصادی رهبر معظم انقلاب در سال ۱۴۰۱ برشمرد که در مناسبت های مختلف به بیان آن پرداخته‌اند.

دستمزد کارگران هفته آینده تصویب می‌شود؟

راه ترقی- وزیر تعاون و رفاه اجتماعی از تعیین دستمزد کارگران تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: تاکید ما این است که تفاوت و تبعیضی میان کارگران و کارکنان دولت ایجاد نشود.

اوجی: مجتمع پالایشگاهی با ظرفیت ۲۱۰هزار بشکه‌ افتتاح می‌شود

راه ترقی- وزیر نفت گفت: در چند روز آینده یک مجتمع پالایشگاهی به ظرفیت ۲۱۰ هزار بشکه‌ افتتاح می‌شود که با بهره برداری از آن میزان تولید بنزین در پالایشگاه آبادان روزانه به ۱۴ میلیون لیتر و تولید گازوئیل به ۱۸ میلیون لیتر افزایش می یابد.

رونق صنعت پتروشیمی با ظرفیت دانش‌بنیان‌ها و دانشگاه‌ها

راه ترقی- همکاری‌های مشترک چهار جانبه برای تحقق تحول دیجیتال در صنعت پتروشیمی آغاز شد. توافقی که ارکان اصلی آن را شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشجویان و اساتید دانشگاه شریف تشکیل می‌دهند.

محرابیان: برق ایران از طریق تبادل انرژی با همسایگان پایدارسازی می‌شود

راه ترقی-وزیر نیرو با بیان اینکه امروز شبکه برق ایران به شبکه برق بسیاری از کشورها متصل است، گفت: بر این اساس امکان صادرات و واردات برق از این خطوط فراهم شده که این موضوع به پایدارسازی بیشتر برق ایران منجر شده است

احتمال تعیین دستمزد کارگران در جلسه روز دوشنبه شورای عالی کار

راه ترقی- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه دستمزد گارگران باید با تاکید بر سه جانبه گرایی تعیین می‌شود، گفت: در صورتی که نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت به اتفاق آرا برسند، در جلسه شورای عالی کار در روز دوشنبه ( فردا ۲۲ اسفندماه) میزان دستمزد کارگران برای سال آینده نهایی می‌شود

رشد بخش صنعت به ۵٫۱درصد رسید/تلاش برای ارتقای ۲۵ رتبه‌ای ایران در شاخص «پیچیدگی»

راه ترقی- وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه رشد اقتصادی در بخش صنعت و معدن در کشور افزایش یافته است، گفت: رشد فصلی بخش معدن به ۲.۶ درصد رسیده و در صنعت به رشد ۵ درصد دست یافته‌ایم.

اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در سراسر کشور آغاز شد

راه ترقی- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اجرای موفقیت‌آمیز طرح کالابرگ الکترونیک به‌صورت آزمایشی در چهار استان هرمزگان، قزوین، مرکزی و گیلان، هم‌اکنون اجرای این طرح به صورت ملی و در سراسر کشور آغاز شد.

نرخ تورم سال آینده کمتر از امسال خواهد بود

راه ترقی-وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه نرخ تورم در آینده روند کاهشی خواهد داشت، گفت: برنامه دولت و بانک مرکزی برای سال آینده کاهش نرخ تورم نسبت به امسال است.

رفع ناترازی شدید انرژی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت نیرو است

راه ترقی- وزیر نیرو با بیان اینکه رفع ناترازی شدید انرژی در کشور در برنامه‌های اصلی وزارت نیرو و نفت قرار دارد، گفت: قرار است ۱۰ هزار مگاوات برق صرفه جویی مصرف انرژی ایجاد کنیم که چنین اقدامی امکان پذیر است.

پورابراهیمی: ناترازی بانکی و بودجه عوامل اصلی کاهش ارزش پول ملی است

راه ترقی- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ناترازی در حوزه بانکی و بودجه عامل اصلی کاهش ارزش پول ملی است، گفت: اگر می خواهیم کاهش ارزش پول ملی در اقتصاد کشور اتفاق نیفتد باید در حوزه ساختار اقتصادی اقداماتی انجام دهیم.

معضلی به نام بیکاری جوانان و ضرورت پرداختن به آن

راه ترقی- کارشناس اشتغال پژوهشکده مطالعات توسعه سازمان جهاد دانشگاهی تهران، با تأکید بر اهمیت پدیده جوانی به آمار بیکاری جوانان و مروری بر بیکاری زنان ایرانی پرداخته و در جمع‌بندی پایانی برطرف کردن معضل بیکاری جوانان ایرانی اعم از زن و مرد را بر دیگر گروه‌ها ارجح دانسته است.

دستور وزیر صمت به شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی برای عرضه ارزهای صادراتی

راه ترقی- وزیر صمت در جلسه با مدیران شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی، ضمن تقدیر از همراهی این شرکت‌ها با سیاست‌های ارزی کشور، تاکید کرد که شرکت‌ها ارزهای صادراتی خود را در مرکز مبادله ارز و طلا عرضه کنند.

حکمرانی آب باید براساس علم و تاب‌آوری مقابل تغییرات اقلیمی پیش برود

راه ترقی-نماینده یونسکو در سیزدهمین اجلاس شورای حکام آب در تهران گفت: حکمرانی آب باید بر اساس علم و سازگاری و ایجاد تاب آوری در برابر تغییرات اقلیمی پیش برود؛ اگر کشورهای عضو بر اساس مباحث علمی و به طور هماهنگ عمل کنند می‌توانند تاب آوری خود را ارتقا دهند.

آغاز سیزدهمین اجلاس شورای حکام آب در تهران

راه ترقی- سیزدهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقه‌ای مدیریت آب شهری (تحت پوشش یونسکو) به عنوان تنها نهاد بین‌المللی متولی مسایل آبی منطقه با حوزه فعالیت در غرب و جنوب آسیا، آسیای میانه و شمال آفریقا امروز با حضور وزرا، معاونان و نمایندگان ۱۵ کشور و ۸ سازمان عضو به ریاست وزیر نیرو در تهران آغاز به کار کرد

خاندوزی: ۸/۵ میلیون حساب جاری و شخصی تفکیک شده است

راه ترقی-وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت:طبق گزارش بانک مرکزی این کار حداقل برای ۸/۵ میلیون حساب جاری و شخصی تفکیک شده است که تکمیل آن به عهده دوستان بانک مرکزی است

رشد ۶۰ درصدی درآمدهای دولت/ هشت پروژه سرمایه‌گذاری چین در ایران قطعی شد

راه ترقی- سخنگوی اقتصادی دولت از رشد ۶۰ درصدی درآمدهای دولت در ۱۱ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: در بخش هزینه ها نیز هزینه های دولت ۵۲ درصد رشد یافته است.

بررسی راه‌های گسترش اجرا و تقویت زیرساخت‌های اجرای سراسری طرح کالابرگ الکترونیک

راه ترقی- اعضای ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ضمن استماع گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای آزمایشی طرح توزیع کالا برگ الکترونیک در شماری از استان‌های کشور، پیشنهادها و راهکارهای گسترش اجرا و تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز برای اجرای کامل این طرح در سراسر کشور را مورد بررسی قرار دادند.

دستور کار اتصال چین به اروپا از مسیر ایران

راه ترقی-وزیر راه و شهرسازی کشورمان در دیدار با وزیر حمل و نقل چین، برنامه ریزی لازم برای انجام اقدامات مشترک در چارچوب تقویت و توسعه شاخه جنوبی جاده ابریشم در چارچوب «ابتکار یک کمربند، یک راه» را برای اتصال چین به اروپا از مسیر ایران را خواستار شد

تاکید روسای جمهور ایران و چین بر ارتقای سرمایه‌گذاری و روابط اقتصادی دو کشور

راه ترقی-وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به جزئیات دیدار رؤسای جمهور ایران و چین ابراز امیدواری کرد که این همگرایی کم‌سابقه بین رؤسای جمهور دو کشور منجر به ثمرات اقتصادی ملموس در رشد اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و تجارت دو کشور در سال‌های پیش رو باشد

بدون قهر با چین/تحقق گشایش‌های اقتصادی به زودی

راه ترقی- وزیر امور اقتصادی و دارایی نوشت: رابطه ایران و چین طی چند هزاره گذشته هیچ نقطه تاریک و پر تلاطمی را شاهد نبوده و دو ملت متمدن و کهن، همواره در دورههای مختلف تاریخی مسیرها و راهبردهایی برد -برد را برای بهره مندی مضاعف از ظرفیت های توسعه ای هر یک از دو کشور یافته و طراحی کرده‌اند.

سال آینده به‌اندازه تمام سال‌های قبل دستگاه آشکارساز گمرکی نصب می‌شود

راه ترقی-وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه سال ۱۴۰۲ به‌اندازه تمام سال‌های قبل دستگاه آشکارسازی گمرکی نصب خواهد شد، گفت: امکاناتی فراهم خواهد شد تا ترخیص کالا با سرعت و دقت بیشتری انجام شود.

جزییات بخشودگی جرایم و سود مازاد وام در بانک‌های تحت مدیریت دولت

راه ترقی-وزیر اقتصاد از بخشش سود مازاد و جرایم بانکی در بسته وصول مطالبات بانک‌های دولتی و بانک‌های تحت مدیریت دولت از اواخر بهمن‌ماه سال جاری به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

آغاز مرحله دوم هوشمندسازی یارانه آرد و نان/پیش بینی ۴ درصد رشد اقتصادی

راه ترقی-سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال نرخ رشد اقتصادی به چهار درصد برسد، اعلام کرد: از شامگاه ۱۷ بهمن گام نخست از مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان با افزایش دوبرابری کمک هزینه نانوایان سراسر کشور آغاز شد.

خاندوزی: مولدسازی از وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و آموزش و پرورش آغاز می‌شود

راه ترقی- وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره جزئیات طرح مولدسازی گفت: اولین مجوزهای مولدسازی هم با توجه به اینکه وزارتخانه‌های جهادکشاورزی و آموزش و پرورش فهرست املاک مازاد و پروژه‌های عمرانی که این دارایی های راکد صرف آن خواهد شد، را در اختیار داشتند، در اولویت صدور مجوز قرار گرفتند

شورای رقابت؛ مسبب ریزش بورس و آب شدن سرمایه میلیون‌ها سهامدار

راه ترقی-یک کارشناس بازار سرمایه شورای رقابت را مسبب ریزش بورس و آب شدن سرمایه میلیون‌ها نفر از مردم و سهامداران دانست و گفت: اقتصاد، پادگان نیست که اعلام شود به قیمت‌هایی که ما می‌گوییم باید محصول تولیدی خود را به فروش برسانی و این روش باعث زیان هزاران میلیارد تومان در صنعت خودرو خواهد شد.

تصمیم شورای رقابت، بورس را نزولی کرد

راه ترقی-شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه، ۱۶بهمن‌ماه) با ۱۷ هزار و ۵۹ واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و ۵۴۰ هزار واحدی ایستاد.

توسعه نسل پنجم اینترنت در کشور شتاب گرفته است

راه ترقی-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با ابراز خرسندی از شتاب گرفتن توسعه نسل پنجم اینترنت در کشور گفت: ارتباطات و فناوری اطلاعات عامل مهمی برای رشد سرمایه‌گذاری و ارتقا بهره‌وری است.

مجلس به توصیه رهبری مبنی بر کنترل هزینه‌ها در بودجه عمل می‌کند؟

راه ترقی- در حالی که رهبر معظم انقلاب روز گذشته بر لزوم خودداری جدی مجلس از تحمیل هزینه اضافی در بودجه تاکید کردند، باید دید مجلس به این توصیه رهبری عمل خواهد کرد یا همچون دوره‌های گذشته به تحمیل هزینه‌های بی‌حساب و کتاب و اولویت دادن دغدغه‌های انتخاباتی بر دغدغه ملی کنونی یعنی «کنترل تورم» می‌پردازد؟

درخواست ۱۱۸ فعال بورس از رییس‌جمهوری درباره عرضه خودرو در بورس کالا

راه ترقی-تعدادی از فعالان بازار سرمایه در نامه‌ای به آیت‌الله رییسی، با اشاره به تصمیم شورای رقابت برای لغو عرضه خودرو در بورس کالا و افت ۱۰۰‌هزار میلیارد تومانی ارزش بورس، خواستار حمایت عملی رئیس جمهوری شدند.

خاندوزی: ۲۵ هزار میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی تعیین‌تکلیف شد

راه ترقی- وزیر امور اقتصادی و دارایی از رشد ۶ برابری تعیین تکلیف کالاها در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: ۲۵ هزار میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی که از سال‌های گذشته در انبارها مانده بود، در این دولت تعیین تکلیف شد.

سه شاخص‌ جدید به فرابورس اضافه می‌شود

راه ترقی-  رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: به دلیل تمرکز و ناهمگن بودن ارزش بازار ناشران حاضر در فرابورس، نیاز دسترسی به شاخص‌های متنوع‌تر از جنس شاخص‌های هم وزن وجود داشت که با تصمیم کمیته شاخص، این اتفاق رخ داد و طی روزهای آتی این سه شاخص جدید به فرابورس اضافه می‌شود.

سیاست ارزی جدید بانک مرکزی در راستای ایجاد ثبات در بازار است/ روند نرخ ارز نزولی شد

راه ترقی- کارشناس اقتصادی با بیان اینکه سیاست ارزی جدید بانک مرکزی در راستای ایجاد ثبات و برای کاهش نوسان نرخ ارز است، گفت: با اجرای این سیاست‌ها نه‌تنها روند صعودی نرخ ارز متوقف شده، بلکه روند نزولی به خود گرفته است

دلار هزار تومان دیگر ریخت/ دلالان آرام و بی سر و صدا!

راه ترقیبازار امروز ارز با تداوم کاهش نرخ و قیمت‌هایی پایین‌تر نسبت به روز گذشته همراه بود و با وجود اینکه هنوز برخی از صرافی‌ها بخشنامه جدید بانک مرکزی را اجرا نکردند، دلار حدود هزار تومان کمتر از روز گذشته قیمت‌گذاری شده بود.

خریدو فروش کاغذی و قمارگونه ارز در فضای مجازی/ یارانه نان حذف نمی‌شود

راه ترقی- سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه در برخی شبکه‌ها و کانال‌های فضای مجازی خرید و فروش کاغذی و قمار ارز صورت می گیرد، گفت: امیدواریم دستگاه هایی که مسئولیت های رسمی از سوی دولت به آنها داده شده، بتوانند در این بازارهای کاغذی وضعیت را مهار کنند.

بخشی از دارایی‌های مسدود شده ایران آزاد شد/ اجرای بیش از ۹۰ میلیارد دلار طرح اقتصادی در کشور

راه ترقی- معاون اول رئیس جمهور با اعلام اینکه بیش از ۱۱۰ طرح اقتصادی به ارزش بیش از ۹۰ میلیارد دلار در حوزه‌های مختلف پتروشیمی، نفت، صنایع و معادن وارد مرحله اجرا و سرمایه‌گذاری شده‌است، گفت: چند روز گذشته چند میلیارد دلار از دارایی‌های ارزی مسدود شده کشور آزاد شد و در چرخه اقتصاد قرار گرفت.

ساير مطالب

ابلاغیه بورس کالا درباره تغییر نرخ پایه ارزی متوقف شد

صالح‌آبادی: دولت انگیزه‌ای برای افزایش قیمت دلار ندارد

فعالیت اقتصادی برای تجار تسهیل می‌شود/ رشد 500 درصد میزان فروش اموال تملیکی

خاندوزی: استقراض دولت از بانک مرکزی به صفر رسید

استفاده از فیلترشکن‌ها باعث کُندی اینترنت می‌شود/ قابلیت‌های پلتفرم‌های داخلی قابل دفاع است

58 ساعت کار کارشناسی لایحه بودجه 1402 در هیات دولت و کاهش 7 درصدی مالیات تولید

خاندوزی: نسبت کفایت سرمایه بانک‌های دولتی استاندارد می شود

افزایش 20 درصدی میانگین حقوق کارکنان دولت در سال آینده/ثبت رشد اقتصادی 3.6 درصدی در تابستان

گلایه وزیر اقتصاد از مقاومت دستگاه‌ها در برابر هوشمندسازی

نگهداری راه‌ها نیازمند منابع پایدار است

افزایش حقوق کارگران دلیل اصلی تورم نیست

اجرای مالیات بر عایدی سرمایه جلوی سفته‌بازی‌ها را می‌گیرد/ هدایت نقدینگی به سمت تولید

میرکاظمی: بودجه در دو مرحله تقدیم مجلس می‌شود

تدوین 16 تفاهم‌نامه همکاری بین ایران و چین/ تلاش افزایش تجارت دو کشور

سیاست‌های ارزی و تجاری کشور منطبق می‌شود

بهبود شاخص‌های گمرکی در دولت سیزدهم/ تحول در گمرک همچنان مطالبه است

محدودیتی از سوی کشورهای هدف برای صادرات محصولات کشاورزی وجود ندارد

محصولات کشاورزی؛ از حمایت یارانه‌ای تا تعرفه‌های صادراتی

حکمرانی صحیح بدون وجود اطلاعات حسابداری به‌موقع و معتبر غیرممکن است

الزام خودروهای وارداتی به رعایت استاندارد روز اروپا برداشته شد

عظیم‌ترین واحد پالایشی کشور در آبادان آماده بهره‌برداری شد

سود قیمت‌گذاری دستوری به جیب دلالان رفته است

استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای تدوین استانداردهای ملی

صالح‌آبادی: وضعیت منابع ارزی رو به بهبود است/کنترل رشد نقدینگی اولویت‌ بانک مرکزی است

فیبرنوری زیرساخت توسعه در دهه‌های آینده است

پیگیری توأمان اجرای اصل 44 و ارتقای عملکرد بنگاه‌ها در خصوصی سازی

وزیر صمت: اکنون برنامه‌ای برای واردات خودروهای فرانسوی نداریم

ابلاغ احکام مالیاتی آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال

تداوم روند کاهشی رشد 12 ماهه نقدینگی و پایه پولی

مسیر بورس راهی برای حذف قیمت‌گذاری دستوری/ لزوم عرضه املاک مازاد نهادها در بورس

اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی در یکی از استان‌ها این هفته آغاز می‌شود

اعضای شورای عالی بورس با استعفای عشقی مخالفت کردند

باید برای محصولات شیلاتی از طعم تا تنوع کاری کنیم/12 هزار صیاد بدون مجوز وجود دارد

افت شاخص بورس در معاملات امروز بازار

اوراق گواهی ارزی، آرامش را به بازار ارز بازمی‌گرداند/ کاهش شدید تقاضا در بازار

فاطمی‌امین: کاهش تورم تولیدکننده موجب کاهش قیمت مواد اولیه شده است

تلاطم‌های بازار ارز، عملیات روانی است/ تقدیر از عملکرد اصناف و تولیدکنندگان در جنگ روانی دشمن

عرضه فولاد در نیمه نخست امسال در بورس کالا 2 برابر شد

اعضای جدید شورای عالی بورس و اوراق بهادار انتخاب شدند

وزیر صمت: وضعیت حوزه تولید مطلوب است

یارانه آبان امشب واریز می‌شود

رکورد دولت سیزدهم در تکمیل پروژه‌های نیروگاهی

خاندوزی: لایحه اموال تملیکی با گذشت 300 روز هنوز اعلام وصول نشده است

نهادینه‌سازی شایسته‌سالاری در صنعت نفت جمهوری اسلامی ایران

افزایش اندک نرخ دلار و یورو در صرافی‌های بانکی

مطالبات دامداران بابت نهاده‌های دامی قبل از حذف ارز ترجیحی تا پایان سال تسویه می‌شود

بانک مرکزی مکلف به ارائه گزارش موارد مظنون به پولشویی شد

افزایش سرعت و کیفیت ارایه خدمات دولتی با مصوبات جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات

میرکاظمی: لایحه بودجه اول آذر به مجلس می‌رود/افزایش حقوق کارمندان از مهر ماه محاسبه می شود

فروش بلوک هلدینگ خلیج فارس برخلاف مصالح اقتصادی کشور است

کارنامه وزارت صمت در تنظیم بازار؛ آرامش غیر دستوری بازارها

اگر طرح اشتغالزا دارید بخوانید

فاطمی امین با وزارت صمت آشنایی خوبی دارد/ تغییر وزیر به نفع صنعت و تولید نیست

صالح آبادی: آرامش در حوزه ارزی برقرار است/ افزایش حجم معاملات اسکناس

کاهش رشد نقدینگی به 35.3 درصد/ دولت پشت کسب و کارهای مجازی را خالی نمی‌کند

عدد 18 میلیون تومان برای خط فقر واقعی نیست/ مدعیان ادعای خود را ثابت کنند

راه اندازی سامانه کشت قراردادی از این هفته/ توزیع مستقیم مرغ منجمد به فروشگاه‌ها

رشد 40 درصدی صادرات طی یکسال/ تولیدگنندگان وصادرکنندگان، افسران دور زدن تحریم‌ها هستند

تراز تجاری کشور سال 1402 مثبت می‌شود

در تصمیم غیرکارشناسی فیلتر کردن فضای مجازی تجدیدنظر کنید

خاندوزی: وضعیت شرکت‌های دولتی اسفناک است / با ایجاد شفافیت، فساد را کاهش می‌دهیم

توزیع هوشمند آرد بدون افزایش قیمت ادامه می‌یابد

بندر چابهار؛ سیاست نگاه به شرق جمهوری اسلامی ایران

سازمان برنامه: افزایش حقوق‌ها با منابع غیرتورمی اجرا می‌شود

استاندارد بومی نداریم/ لزوم ارتقا استاندارد کالاهای صادراتی

مخبر: تورم، نقدینگی و ناترازی دارایی‌های دولت و بانک‌ها اصلاح شد

استفاده از بالن‌های مخابراتی با سکوهای متحرک برای ارائه خدمات ارتباطی در مواقع بحرانی

توسعه صادرات محصولات کشاورزی ماموریت ویژه وزارت جهاد کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: لزوم بکارگیری همه ظرفیت‌ها در صدور اسناد اراضی کشاورزی

تاثیر اغتشاشات بر بازار سرمایه

صادرات صنایع دارویی؛ سالانه 50 میلیون دلار

آیت الله رئیسی: رد دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی سرعت می‌یابد

واردات خودرو به طور قطع انجام می‌شود/ تایید شرایط دو شرکت برای واردات خودرو

نرخ حقوق گمرگی مواد اولیه و قطعات ماشین‌آلات کاهش یافت

سهم گردشگری در اقتصاد ایران چقدر است؟

ایران به هاب منطقه در موضوع انرژی مبدل می‌شود/ برنامه‌ریزی برای تولید گاز طبیعی مایع

کشورهای حاشیه دریای خزر لنگر امنیت غذایی جهان هستند

مهلت واردات ماشین‌آلات و تجهیزات تولیدی در حمایت از تولید داخلی تمدید شد

جزئیاتی از آزادسازی پول های بلوکه شده ایران

پراخت 9 هزار و 600 میلیارد تومان سود نقدی سهام با سجام پراخت 9 هزار و 600 میلیارد تومان سود نقدی سهام با سجام

راهی هموار برای نفت ایران

تاکید وزیر اقتصاد بر واگذاری اموال مازاد بانک‌ها/ پنج بانک دولتی گزارش عملکرد ارائه کردند

گسترش روابط انرژی ایران با کشورهای دوست در بحبوبه تحریم

توافق 22 بندی خاندوزی، صالح‌آبادی و فاطمی‌امین برای حمایت از تولید

برنامه‌های زاهدی وفا برای وزارت کار عملیاتی است

وزیر ارتباطات ادعای اعمال محدودیت و قطع اینترنت در روزهای آینده را تکذیب کرد

واگذاری سهام ایران خودرو و سایپا خواست‌ جدی رئیس‌جمهور است

فاطمی امین: ارائه تسهیلات برای اسقاط خودروهای فرسوده کمک به تولید است

دیپلماسی اقتصادی، گمشده تجارت ایران

قوه قضاییه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند پیوست

پرداخت وام 200میلیون تومانی مسکن روستایی تسریع می شود

سازمان تامین اجتماعی به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند پیوست

بانک مرکزی مکلف به تسهیل بازپرداخت مطالبات بانک‌ها از واحدهای تولیدی شد

فاطمی امین: ارزش افزوده بخش صنعت در فصل بهار 5.1 درصد رشد کرد

نظام صنفی کشاورزی بازوی قدرتمند در پیشبرد اهداف تحولی کشاورزی است

26 میلیارد دلار تأمین ارز برای واردات از ابتدای سال/ تقاضای ارز کمتر از عرضه است

معافیت مالیاتی 340 هزار میلیارد تومانی تولیدکنندگان و صادرکنندگان در سال 1400

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر آغاز به‌کار کرد

طرح غدیر با یک‌پنجم هزینه مدنظر دولت قبل و با کیفیت بهتر اجرا شد

رایگان شدن قبض برق برای 5 میلیون مشترک خانگی در تابستان